BMW Sport

Największe forum dyskusyjne fanów marki BMW w Polsce

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Teraz jest 21 stycznia 2017, 18:23

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Regulamin działu

Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.

Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu

Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.
Nie umiesz czytać, stosować się do powyższych zasad, nie będziesz mieć tematu!!

Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zasady pisania w tym dziale
PostNapisane: 20 czerwca 2012, 23:06 
Moderator bez zasad

Moje BMW: X5
:!: Witam.

Zakładając nowy temat, należy zaznaczyć, w nawiasach [...] jakiego modelu BMW, bądź silnika dotyczy pytanie.
W temacie należy również napisać, czego dotyczy wątek, np:
[e36] 325tds Brak iskry

ZABRANIA SIĘ ZAKŁADANIA TEMATÓW KTORE BYŁY JUŻ NA FORUM PORUSZANE- a zapewniam- większośc Waszych problemow została na forum wyjaśniona.

Jeśli w tematach istniejących o podobnym problemie nie znajdziecie rozwiązania swojego problemu należy temat odświeżyć.

Twórca tematu który już na forum się przewijał- bedzie ostrzegany- 3 ostrzeżenia skutkują banem.

Tematy zatytuowane np. "brak mocy", "puka", "stuka", "falowane obrotów", "trzęsie", "dymi", "problem z ..." i tym podobne które aż rażą lenistwem autora zostaną automatycznie usuwane, a autorzy powiadomieni ostrzeżeniem.

Uprzedzam wiadomości PW wysyłane do moderatorów o treści "Szukałem, nie znalazłem" lub "Znajdz mi taki temat"

Po pierwsze- poszukaj dokładniej.
Po drugie- nie jesteśmy tu żeby wyręczać leniwych użytkowników- mamy własne zajęcia- jeśli moderator uważa, że temat był poruszany nalezy postarać się i poszukać jeszcze raz- jeśli moderator poda na tacy poszukiwany temat bedzie to skutkowało drugim ostrzeżeniem.

Pozdrawiam.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1