BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 19 kwietnia 2024, 21:14

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji


Tematy związane z ze starszymi modelami BMW takimi jak E36, E34, E32, E12 etc. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: [E46] Cabrio, gdzie pompa dachu?
PostNapisane: 27 czerwca 2013, 12:38 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 10
Moje BMW: e380
Kod silnika: M62B44??
Ja komplet przewodów znalazłem na allegro z 69 złotych :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Cabrio, gdzie pompa dachu?
PostNapisane: 29 czerwca 2013, 08:31 
Offline
Pierwsze kroki

Wiek: 35
Posty: 30
Lokalizacja: MAŁOPOLSKA
Moje BMW: e46
Kod silnika: N42B20
Garaż: ...
ja miałem problemy z modułem i w ogóle nie chciał mi ruszyć ale na szczęście działa tylko muszę go jeszcze dopracować, ręcznie dach jak otworzysz to raczej dostaniesz się do każdego mechanizmu (z przodu przy szybie kręcisz imbusem aż do momentu az bedzie opór tylko nie za mocno bo pękna rygle juz tak miałem niestety ale kolega zregenerował spawanie plastiku i jest ok, a później pod siedzeniem masz drugi silniczek do otwarcia tylniej klapy wkładasz imbusa i tam jest przycisk naciskasz go i kręcisz i linki się wracaja zamek puszcza no i dach masz w pełni otwarty jak byś coś nie wiedział pisz...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Cabrio, gdzie pompa dachu?
PostNapisane: 29 czerwca 2013, 12:00 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 42
Posty: 3270
Lokalizacja: Gdańsk
Moje BMW: E46 325Ci bez dach
Kod silnika: M54B25
Gowno z tym kreceniem, przod otworzylem tak jak piszesz kreceniem przy lusterku ale pod siedzeniem, kombinowalem kurna i nic...wiec dolalem oleju na maksa i uruchomilem dach pomimo cieknacego oleju, otworzylem go na tyle, ze mozna juz cos robic...przewody zamowilem..kurna wszystko trzeb rozbebeszac do tych przewodow, nie wiem w jakim stanie przyjda. Najgorsze jest to, ze trzeba wymieniac kurde calos, nie da rady wymienic samego tego przewodu co mi sie rozwalil, musze wymienic wszystko na lewa i prawa strone...debilstwo doslownie, mam nadzieje, ze gosc co mi przewody wyslal nie poucinal ich jakos bo k..rwa bedzie mega problem wtedy :/ gowno...zachcialo sie cholera bez dachu jezdzic :cenzura: :cenzura: :cenzura:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Cabrio, gdzie pompa dachu?
PostNapisane: 30 czerwca 2013, 21:24 
Offline
Pierwsze kroki

Wiek: 35
Posty: 30
Lokalizacja: MAŁOPOLSKA
Moje BMW: e46
Kod silnika: N42B20
Garaż: ...
a to nie wiedziałem ze trzeba wszystkie... ale pomału dojdziesz i wymienisz, gorsza by była sprawa z elektryka a część mechaniczną szybko wymienisz :) a tak po za tym wracając do tematu z olejem jutro będę wymieniał olej jak się go wlewa od góry trzeba przy pompie odkręcić czy jak bo jeszcze nie wymieniałem ??


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Cabrio, gdzie pompa dachu?
PostNapisane: 1 lipca 2013, 05:25 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 42
Posty: 3270
Lokalizacja: Gdańsk
Moje BMW: E46 325Ci bez dach
Kod silnika: M54B25
W pompie masz 2 korki na bodjaze torxa...odkrecasz ten srodkowy co jest nad wskaznikiem poziomu oleju, dach musi byc schowany i dolewasz do momentu az plyn bedzie pomiedzy minimum a maksimum. Ot wszystko :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Cabrio, gdzie pompa dachu?
PostNapisane: 2 lipca 2013, 17:38 
Offline
Pierwsze kroki

Wiek: 35
Posty: 30
Lokalizacja: MAŁOPOLSKA
Moje BMW: e46
Kod silnika: N42B20
Garaż: ...
dzięki juz wymieniony płyn stan ok ale jestem pod wrażeniem szybko działa, nie to co wcześniej stary olej brudny.
Zamyka się bardzo ładnie ale z otwieraniem problem został zacina się jak ma się schować do bagażnika i muszę ręką popchać to pójdzie coś nie tak jest kiedyś zaślepka mi spadła z prawej strony może mi coś skrzywiła ??


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Cabrio, gdzie pompa dachu?
PostNapisane: 4 marca 2017, 15:09 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 3
Moje BMW: e46, 330ci
Może pytanie trochę banalne ale posiedziałem trochę nad tym w garażu i nie mogę tego ogarnąć jak wymienić olej w pompie do dachu? z góry dzieki za pomoc.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 114 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL