BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 24 kwietnia 2024, 00:40

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji


Tematy związane z ze starszymi modelami BMW takimi jak E36, E34, E32, E12 etc. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [F10] Kamera cofania, spolszczenie, mapy, internet, telewizj
PostNapisane: 7 maja 2016, 20:37 
Offline
Forumowicz

Posty: 309
Moje BMW: F10
witam po krótkiej przerwie ;-)

tym razem mój kolejny model to F10 i w związku z nim mam kilka pytań:

1) czy jest możliwość spolszczenie komend głosowych jakie można mówić autku ????
2) posiadam dużą navi, telewizje - jak wygląda montaż kamery cofania - w e39 mając moduł tv była tylko kwestia wpięcia jej pod R w skrzyni oraz do modułu tv - jak to wygląda w F10? fajnie jak by to działało jak oryginał
3) mam connected drive i jest tam internet jednak po wejściu pokazuję się, że licencja wygasła czy coś w tym stylu - coś więcej na ten temat? jak to odblokować?
4) kolejna sprawa to aktualizacja całego systemu idrive - czytałem tutaj, że można pobrać skądś aktualizacje i przez usb je zainstalować?
5) skąd można pobrać spolszczenie całego menu wraz z tym w zegarach i jak je zainstalować - też ile się orientowałem w temacie to kwestia usb?
6) ostatnie pytanie to aktualizacja map oraz komendy głosowe w języku polskim - skąd można pobrać? miałem płyty jednak chciało podać jakiś kod, którego nie posiadam
7) tak jak wspomniałem mam telewizje, jednak ustawiłem standard na centralną Europę i wyszukując nie znajduje mi niby żadnych kanałów ale potem na liście kanałów pojawiają się jakieś , niestety nie działają - stacje radiowe znajduję bez problemu a na ikonce z zasięgiem jest full - w czym może być problem? dvd działa bez problemu
8) kolejna sprawa to czy jest możliwość odtwarzania mp3, youtube poprzez bluetooth czy usb z iPhone? w toyocie znajomy ma taką opcję


dziękuję serdecznie za pomoc!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [F10] Kamera cofania, spolszczenie, mapy, internet, telewizj
PostNapisane: 8 maja 2016, 09:44 
Offline
Forumowicz

Posty: 309
Moje BMW: F10
Panowie czy te mapy - http://chomikuj.pl/moonter3/BMW+CCC+E60 ... PA+2016+!!!
będą odpowiednie do bmw f10 do dużej nawigacji?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [F10] Kamera cofania, spolszczenie, mapy, internet, telewizj
PostNapisane: 25 marca 2017, 22:52 
Offline
Forumowicz

Posty: 309
Moje BMW: F10
???? nikt nic nie wie w tym temacie?:-)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [F10] Kamera cofania, spolszczenie, mapy, internet, telewizj
PostNapisane: 31 maja 2017, 15:13 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 4
Lokalizacja: Siedlce
Moje BMW: E91 LCI M
Kod silnika: N47
Nie chciałbym wprowadzać w błąd ale w F10 z dużym monitorem w zależności od rocznika masz system CIC albo NBT.
Do aktualizacji potrzebny jest kod FSC (jest możliwość wykupienia kodu jednorazowego lub LifeTime).
Aktualizacja, spolszczenie raczej z USB nie pójdzie ale w tym temacie niech wypowiedzą się specjaliści.
Jedynie na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że aktualizację sterowników, systemu nawigacji w tym spolszczenie, odblokowanie TV w czasie jazdy i inne ustawienia ogarniał mi kolega głowicą, z dostępem online do serwera BMW.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 53 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL