BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 16:46

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji


Tematy związane z ze starszymi modelami BMW takimi jak E36, E34, E32, E12 etc. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [e39] 523i - usterka prawych drzwi/szyby/lusterko + klapa
PostNapisane: 12 lipca 2017, 18:29 
Offline
Forumowicz

Posty: 171
Moje BMW: E39 523i 1999
Kod silnika: M52TUB25
Bmw 523i kombi

Witam , opisze sprawe od początku bo może to ma związek z moim problemem ( a raczej na pewno :) )
Ostatnio podjełem się naprawy tylnej wycieraczki bo już ledwo chodziła , moim zamiarem było wyjęcie trzpienia wycieraczki i go przesmarowania ale oczywiście coś musiało pójść źle i przy demontażu ramienia wycieraczki połamałem je a do trzpienia i tak sie nie dostałem :mur: Wkurzony złożyłem wszystko do kupy ( a przynajmniej tak mi sie wydawało ) i zaczeły się problemy .

Na desce rozdzielczej komputer cały czas wywala mi że mam otwartą tylną klapę bagażnika ( chodzi mu chyba o tą szybkę gdzie znajduje się wycieraczka ) chodź zamykałem ją 10 razy i na 100% jest zamknięte ! Czyżbym uszkodził czujnik jakiś albo obwód? ( chodź żadnego czujnika ani kabelków nie widziałem .. ) Druga sprawa to że przestały mi działać prawe drzwi pasażera - centralny , szyba i lusterko .. Czy jedno i drugie ma związek ? Gdzie szukać problemów ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e39] 523i - usterka prawych drzwi/szyby/lusterko + klapa
PostNapisane: 16 lipca 2017, 19:19 
Offline
Forumowicz

Posty: 171
Moje BMW: E39 523i 1999
Kod silnika: M52TUB25
wycieraczkę i tylną klapę juz sam naprawiłem :) Podjąłem się drugiej próby naprawy wycieraczki i tym razem udalo się wymontować trzpień :) Nowe ramie już zamontowane i działa jak talala :super: Co do klapy to wystarczyło wyregulować jego zamek i teraz łapie go czujnik :zawstydzony: Pozostało jedynie dobrać się do drzwi i sprawdzić kostki :luka:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e39] 523i - usterka prawych drzwi/szyby/lusterko + klapa
PostNapisane: 19 lipca 2017, 12:47 
Offline
Forumowicz

Posty: 171
Moje BMW: E39 523i 1999
Kod silnika: M52TUB25
Niestety z drzwiami nie jestem sobie w stanie poradzić :(


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e39] 523i - usterka prawych drzwi/szyby/lusterko + klapa
PostNapisane: 16 sierpnia 2017, 14:08 
Offline
Forumowicz

Posty: 171
Moje BMW: E39 523i 1999
Kod silnika: M52TUB25
Ma ktoś jakieś pomysły ? sprawdzałem kostkę w słupku drzwi - ruszałem kablami , pryskałem specjalnym środkiem na lepsze przewodzenie i odrdzewienie . Niestety brak rezultatów .. Może jest jakiś przekaźnik pod maską o którym nie wiem ? ..


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 123 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL