BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 kwietnia 2024, 13:36

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji


Tematy związane z ze starszymi modelami BMW takimi jak E36, E34, E32, E12 etc. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: [E46] gubi prąd podczas jazdy
PostNapisane: 29 listopada 2017, 21:33 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 2
Moje BMW: E46 316i 2003
Chodzi o regulator? Pomoglo?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] gubi prąd podczas jazdy
PostNapisane: 3 grudnia 2017, 20:07 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 12
Moje BMW: E46
PieCzyW napisał(a):
Posiadam BMW E46 (316i) 1.8 benzyne. Taki sam problem, identyczne problemy. Po diagnostyce u znajomego mialem blad "modul glowny v usterka napiecia wewnetrznego", co wskazywalo na zepsuty czujnik polozenia walu korbowego. Wymienilem, podobno byl juz zepsuty mechanicznie. Niestety po pewnym czasie znowu te same problemy zaczely sie pojawiac. Po podpieciu do kompa, zadnych bledow wskazujacych co to moze byc. Czujniki ABS sprawdzone, wszystko OK. Narazie po skasowaniu bledow, jezdze 2 tygodnie i jest ok. Nie wiem czy to przez wilgoc czy moze po tym jak komputer zalapie duzo bledow..


Mamy to samo auto jak i problem . Wyjelem dzisiaj alternator . Szczotki sa bardzo male . Regulator zamowiony bedzie w tygodniu . Poskladam do kupy i dam znac . Altek jest valeo 14v 110 jednak .


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] gubi prąd podczas jazdy
PostNapisane: 8 grudnia 2017, 10:34 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 12
Moje BMW: E46
Regulator wymieniony . Ladowanie w normie . Przestal wariowac !! Koszt mojego regulatora 50 funtow poniewaz jestem na wyspach . Wymiana bardzo prosta wiec polecam zrobic to samemu zaoszczedzajac troche grosza . Regulator polecam kupic oryginał jest troche drozszy lecz macie pewnosc ze nie padnie po paru miesiacach.
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot] i 55 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL