BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 18 kwietnia 2024, 03:45

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji


Tematy związane z ze starszymi modelami BMW takimi jak E36, E34, E32, E12 etc. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Czujniki cisnienia opon e92 335i nie dzialaja
PostNapisane: 29 stycznia 2018, 14:40 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 3
Moje BMW: 335i
Kod silnika: n54
Witam serdecznie,
kupilem bmw e92 335i w tamtą zimę, przejezdzilem całą na 18" z czujnikami opon (tych w felgach RDC). Na wiosnę kupiłem komplet dziewietnastek,
nie wkladalem do nich czujników i po jakos 30-40km wyskoczyl mi blad. Teraz kupilem nowe opony na felgi te z czujnikami (na zimy) i mam błąd, którego nie moge zresetowac (wersja bez navki, przytrzymuje 5sek, czekam, przytrzymuje znowu i nie pokazuje tego ptaszka, który zatwierdza reset).Na INPIE nic nie wyskakuje.
Dowiedzialem się ze w nich są bateryjki (dzialaja okolo 10lat)- tyle akurat ma moja 335. Czy one sa wymienne?
Wiem tez, ze przykladowo w Renaulcie lewa felga przednia z czujnikiem musi byc tylko i wylacznie po lewej stronie z przodu , nie inaczej, bo tez nie zadziala czy wie ktos czy w bmw tez tak musi byc?
Denerwuje mnie ta zolta kontrolka, dajcie znac jak wiecie jak moge to skasowac i naprawic :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 49 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL