BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 11:36

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji


Tematy związane z ze starszymi modelami BMW takimi jak E36, E34, E32, E12 etc. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E83] problem z pdc przód - zawiesza się???
PostNapisane: 17 lutego 2018, 11:29 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 2
Moje BMW: X3 E83
Kod silnika: M47N2
Witam, BMW X3 E83 2.0d 2007r. Od początku: Po zakupie nie działało PDC, wymieniłem dwa czujniki(nie cykały) jeden z przodu a drugi z tyłu od tej pory wszystko grało, przyszedł czas na wymianę sterownika świec żarowych, odłączyłem akumulator, wymieniłem sterownik podłączyłem akumulator. przed wymianą sterownika było tak: odpalałem silnik wrzucałem wsteczny i rozlegał się pisk działającego PDC przód i tył bo ciasno mam w garażu- teraz odzywa się tylko tył, chociaż czujniki przednie cykają, błędów PDC inpa nie pokazuje, kiedyś zaczęły działać jak trzasnąłem maską, raz zadziałały po jeździe, co ciekawe: inpa pokazuje że czujniki są okej i po podpięciu komputera i wejścia w menu PDC zaczyna działać sygnalizacja piszczy przód i tył (bardzo ciasny garaż), czy możliwe że podczas wymiany sterownika nadwyrężyłem jakieś kable od czujników PDC przednich, jakieś wtyczki (ciasnota i dłubanie po omacku za sterownikiem świec żarowych) coś nie łączy, którędy idzie wiązka od PDC z przodu? dlaczego zaczyna PDC sygnalizować działanie po podpięciu kompa i wejściu w menu PDC? można te PDC jakoś zresetować? z góry dziekuję

dziękuję poradziłem sobie można temat usunąć


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 56 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL