BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 19 kwietnia 2024, 09:29

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji


Tematy związane z ze starszymi modelami BMW takimi jak E36, E34, E32, E12 etc. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: [E60]Problem odpalenia ciepłego silnika po 30min 530i M54B30
PostNapisane: 3 marca 2018, 00:07 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 12
Moje BMW: E60 530i
Kod silnika: M54B30
Możesz kolego polecić jakąś sensowną wersję, która będzie po angielsku a nie jakiś miks języków, już czwarta czy piąta wersja jaką instaluje z forum i jest angielsko-niemiecka, już mnie coś trafia :mur:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E60]Problem odpalenia ciepłego silnika po 30min 530i M54B30
PostNapisane: 3 marca 2018, 22:39 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 12
Moje BMW: E60 530i
Kod silnika: M54B30
Z tą INPĄ nie było tematu. Jak tylko ogarnę te wtryski, pompe, ciśnienie i przedzwonię układ paliwowy od a do z wstawię foto. Zobaczymy co tam wyjdzie być może to regulator ciśnienia paliwa. Jeszcze raz przyjrzę się tej przepływce.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E60]Problem odpalenia ciepłego silnika po 30min 530i M54B30
PostNapisane: 20 kwietnia 2020, 21:53 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 12
Moje BMW: E60 530i
Kod silnika: M54B30
Mimo tego, że nikt do tematu nie zagląda bo minęło dużo czasu i sam olałem sprawę, postanowiłem napisać bo być może ktoś będzie miał podobny problem. Po bardzo długim czasie udało się ogarnąć temat z tym odpalaniem.
Sprawę ogólnie rzecz ujmując olałem bo auto dalej jeździło można powiedzieć "normalnie", i już się trochę do tego przyzwyczaiłem.
W dobie koronawirusa było sporo czasu żeby powrócić do tematu.

Winny był przepływomierz, który został zmieniony i od długiego czasu problem nie pojawił się ani razu. Choć dopiero po drugiej używce wyszło że to wina przepływki. A błędów nie było żadnych. Auto odzyskało moc i przede wszystkim normalnie odpala.

Dzięki


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 43 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL