BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 25 kwietnia 2024, 05:28

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


W dziale proszę umieszczać tematy związane z mechaniką, elektryką i eksploatacją modeli wydanych przed 1990r.

Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.
Nie umiesz czytać, stosować się do powyższych zasad, nie będziesz mieć tematu!!


Tematy związane z modelami wytworzonymi przed 1990r. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E36] Trzecie światło stopu
PostNapisane: 3 sierpnia 2018, 10:54 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 14
Moje BMW: E36
Kod silnika: M42B18
Witam. Od niedawna jestem w posiadaniu E36 Coupe z roku 92 :super: i póki są wakacje postanowiłem ponaprawiać przy niej co mogę :D . Cel padł na 3 światło stopu, tylko problem w tym, że go nie ma :mur: .Obrazek
Lampę postanowiłem kupić ale przed tym chciałem zobaczyć wiązkę, która do niej idzie. I tutaj pojawia się problem bo nigdzie jej nie ma :cenzura: . Z tego co zauważyłem w internecie pod tylną półką powinna znajdować się wiązka z kostką na dwa piny. Przeszukałem cały bagażnik i boczki koło siedzeń z tyłu i nigdzie tego nie ma. I tutaj moja prośba i pytanie, czy jest możliwe by ona nie posiadała 3 stopu, a ktoś półkę założył z nowszego modelu :orany: ? Jeśli w niej nie ma wiązki do tej lampy jest możliwość założenia jej w sposób w miarę oryginalny? Dołączam też zdjęcia dwóch wiązek kabli, które były luźne ale wątpię by, któraś pasowała :kwasny: . Biała ma 12v po przekręceniu stacyjki i z tego co wiem jest do zmieniarki,
ObrazekObrazek
a czarna 6-7v i wychodzi z wiązki koło koła zapasowego i ledwo sięga do lewej tylnej lampy i nie pasuje mi do niczego. :zabawa: ObrazekObrazek
Dodaje też zdjęcia jakiś wtyczek/złączek, które są zaizolowane i nie wiem jaką funkcję pełnią. Obrazek
Dziękuje za wszystkie odpowiedzi i pomoc. Jeśli będzie potrzeba więcej informacji postaram się ich udzielić. :hyhy:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 96 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL