BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 18 kwietnia 2024, 17:50

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji


Tematy związane z ze starszymi modelami BMW takimi jak E36, E34, E32, E12 etc. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Spadek mocy po dwie głowicy i wtrysków e46 150kucy
PostNapisane: 14 sierpnia 2018, 18:46 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 1
Moje BMW: E46
Witam ostatnio zdarzyła się przykra sprawa a mianowicie zostały em zmuszony do wydania grubo ponad tysiąc złotych w naprawy samochodu. Mój magik mechanik po tym jak moje auto ledwo toczyło się pod górkę i dymilo niczym krakowska kamienica postanowił że oprócz wypalonego gniazda zaworu w głowicy odda do regeneracji wtryski. Po złożeniu wszystkiego owszem zgodzę się że problem ustąpił lecz nie do końca. Zanim doszło do wspomnianych wcześniej usterek samochód nawet nie śmiał puścić najmniejszego pierdka czarnego koloru a moc i przyspieszenie dawało radość jazdy porównywalna do otwierania gwiazdkowych prezentów. Teraz się trochę pozmieniało. Może to nie jest jakaś ogromna zmiana jak przed i po ślubie ale auto zbiera się Na jednym biegu mam wrażenie że auto zbiera się gorzej a na 2 odnoszę wrażenie że wcale turbina nie ciągnie a przy redukowaniu puszcza chmurę dymu. Co się stało że miało być pięknie a jest co najmniej słabo. Dodam jeszcze że zaczął mi kapać olej co wcześniej się nie działo


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Spadek mocy po dwie głowicy i wtrysków e46 150kucy
PostNapisane: 14 sierpnia 2018, 19:56 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 72
Moje BMW: e61
Kod silnika: N52B25
AD/HD napisał(a):
ZABRANIA SIĘ ZAKŁADANIA TEMATÓW KTORE BYŁY JUŻ NA FORUM PORUSZANE- a zapewniam- większośc Waszych problemow została na forum wyjaśniona.

Jeśli w tematach istniejących o podobnym problemie nie znajdziecie rozwiązania swojego problemu należy temat odświeżyć.

Twórca tematu który już na forum się przewijał- bedzie ostrzegany- 3 ostrzeżenia skutkują banem.

Tematy zatytuowane np. "brak mocy", "puka", "stuka", "falowane obrotów", "trzęsie", "dymi", "problem z ..." i tym podobne które aż rażą lenistwem autora zostaną automatycznie usuwane, a autorzy powiadomieni ostrzeżeniem.

Uprzedzam wiadomości PW wysyłane do moderatorów o treści "Szukałem, nie znalazłem" lub "Znajdz mi taki temat"

Po pierwsze- poszukaj dokładniej.
Po drugie- nie jesteśmy tu żeby wyręczać leniwych użytkowników- mamy własne zajęcia- jeśli moderator uważa, że temat był poruszany nalezy postarać się i poszukać jeszcze raz- jeśli moderator poda na tacy poszukiwany temat bedzie to skutkowało drugim ostrzeżeniem.

Pozdrawiam.


Kolega nic nie szukał, pisze chaotycznie, nie precyzuje. W takiej formie temat do zamknięcia.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 103 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL