BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 29 marca 2024, 15:32

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji


Tematy związane z ze starszymi modelami BMW takimi jak E36, E34, E32, E12 etc. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E46] 320d rura od przepływomierz ociera o wąż termostatu po
PostNapisane: 12 października 2018, 21:15 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 35
Moje BMW: e46
Help Panowie proszę o pomoc zamontowałem turbinę,nowy filtr powietrza i jest problem :mad2: :cry2:

rura przepływomierza ociera o przewód termostatu :( widać odbicie jak zdejmę rurę przepływomierza.Myślałem,że za mocno skręciłem turbinę lub śruby do bloku silnika,poluzowałem wszystkie śruby od turbo czyli dwie od bloku i 3 spline u góry i ruszalem turbo prawo lewo i mimo to i tak rura nie odeszła... no to jak to :cry2: przepływomierz sprawdzalem dobrze skręciłem,nowy filtr powietrza rura nakładana na turbo kilkakrotnie i to samo co może być tego przyczyną pomoze ktoś? tutaj fotka jak ociera

https://zapodaj.net/8929eba7172ce.jpg.html

nie wiem co mam zrobić bo turbo mam już przykręcone z katem od nowa rozbierać :cry:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] 320d rura od przepływomierz ociera o wąż termostatu po
PostNapisane: 13 października 2018, 15:03 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 35
Moje BMW: e46
pomoże ktoś? jaja są takie.. wyjąłem turbinę dzisiaj,wyjąłem filtr powietrza,obudowę filtra powietrza,żaluzje chłodnicy,waż IC->Turbo została sama goła rura przepływki nałożona na przepływomierz i jaja takie,że dalej sobie dotyka jak na zdjęciu..mimo,że turbiny nie ma itp..przepływka dokręcona lekko itp tego się zle nie da zrobić dwie śruby torx.Wygląda to tak jak by termostat trzeba było poluzować i dać o dwa milimetry niżej.Ale logicznie mysląc termostat nie ma aż takich otwór,zeby sobie nim regulować położenie góra dól.. a termostat mam tak przykręcony od 3 lat..no i co jest grane..skoro nic nie dotyka rury od turbo,wszędzie w koło jest luz.. a i tak ona dotyka przewodu od termostatu bo widać odbicie na nim..


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] 320d rura od przepływomierz ociera o wąż termostatu po
PostNapisane: 14 października 2018, 13:11 
Offline
Forumowicz

Posty: 317
Moje BMW: x3 2.0d
U mnie jest odstep okolo kilku mm ale nie stykaja sie ze sobą. u ciebie podejrzewam montaż cześci nie oryginalnych lub żle coś złożone.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 109 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL