BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 19 kwietnia 2024, 21:22

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji


Tematy związane z ze starszymi modelami BMW takimi jak E36, E34, E32, E12 etc. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E60] problem z MULF.
PostNapisane: 3 marca 2019, 20:27 
Offline
Pierwsze kroki

Wiek: 41
Posty: 7
Moje BMW: e60 520d
Kod silnika: m
Witam wszystkich. Zwracam się do Was z prośbą rozwiązanie mojego problemu a mianowicie od dłuższego czasu podczas słuchania z płyt CD na tzw ful po ok 1 minucie przerywał głos ale ogólnie wszystko działało. Dzisiaj gdy uruchomiłem samochód iDrive zaczął przymulać trzeba było czekać kilka sekund aby przełączyć pokrętłem ponadto przerywała muzyka cały czas. Czytałem na forach i z tego co się dowiedziałem problem może leżeć po stronie tzw MULF. Odpiąłem duża wtyczkę od niego i wszystko wróciło do normy jeżeli chodzi o działanie iDrive, działa płynnie głos nie przerywa tyle że nie wykrywa zmieniarki, CD nie jest podświetlone. Do tego modułu są podłączone dwie kostki biała i czarna z dołu a z góry chyba antena. Co można zrobić aby czytało CD czy może być z wypiętą kostką, czy jest możliwość naprawy że tak powiem w warunkach garażowych? Z góry dzięki za porady.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 124 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL