BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 23 kwietnia 2024, 07:54

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji


Tematy związane z ze starszymi modelami BMW takimi jak E36, E34, E32, E12 etc. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [e60] aku gubi prąd, nie ładuje
PostNapisane: 15 kwietnia 2019, 22:32 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 519
Lokalizacja: suwałki
Moje BMW: E60 530d
Kod silnika: M57TUD30
Siema. Mam problem. Jesienia wyjechalem w miasto, nagle wywalilo wszystkie kontrolki, nic nie dzialalo i fura zgasla. Odpalilem od kabli, zajechalem do domu, naladowalem aku i wszystko ok. Miesoac temu zrobilem trase 1.4k km w 1 strone. Zero problemow. Na,powrocie po odjechaniu kilku km podovna sytuacja. Dyskoteka i nie odpala. Po 10min postoju normalne odpalil i zero problemow az do dzis. Z rana nie odpalil,.dopiero od kabli. Podlaczylem do ladowania, normalnie ikonka na.prostowniku ze laduje i pokazuje napiecie okolo 12.5. Po calym dniu zachodze odpalic i nic. Patrze na prostownik i napiecie 9.7 i brak ikonko ladowania. Odlaczalem kilka razy, zakluczalem odkluczalem i nic. Aku powiedzialo papa czy o co moze chodzic?
Dodam, że w zimy gdzie było po -20, krótkie trasy i aku zawsze trzymało. Pozdrawiam

_________________
Obrazek
savater -->> e60 530d manual


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e60] aku gubi prąd, nie ładuje
PostNapisane: 17 kwietnia 2019, 13:07 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 83
Moje BMW: E65
Kod silnika: N62
Witaj,Miałem podobnie w E65.Po 1,5 roku "użerania" zregenerowałem alternator i wymieniłem regulator napięcia i jak ręką odjął .


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e60] aku gubi prąd, nie ładuje
PostNapisane: 17 kwietnia 2019, 13:07 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 83
Moje BMW: E65
Kod silnika: N62
Witaj,Miałem podobnie w E65.Po 1,5 roku "użerania" zregenerowałem alternator i wymieniłem regulator napięcia i jak ręką odjął .


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e60] aku gubi prąd, nie ładuje
PostNapisane: 19 kwietnia 2019, 13:59 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 519
Lokalizacja: suwałki
Moje BMW: E60 530d
Kod silnika: M57TUD30
Odłączyłem kable od ibs i dzisiaj znowu to samo, zero reakcji. Po odpaleniu od kabli wszystko śmiga...


Wydaje mi się, że to nie akumulator. Dzisiaj z rana powtórka z rozrywki. Poruszałem wszystkimi kablami ale nic. Coś mnie naszło, żeby cały czas próbować odpalić. Za każdym razem kiedy wsadzę kluczyk to choinka i radio miga, gdy próbuję odpalić wszystko momentalnie gaśnie, nie mogę nawet zakluczyć samochodu. I tak siedzę próbuję i gdzieś za 20 razem nagle odpalił i wszystko działa, zero błędów. Gaszę i znowu normalnie odpala. Czy to będzie regulator?

Wesołych Świąt

_________________
Obrazek
savater -->> e60 530d manual


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 60 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL