BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 kwietnia 2024, 08:03

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji


Tematy związane z ze starszymi modelami BMW takimi jak E36, E34, E32, E12 etc. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E39] Amortyzator m technik
PostNapisane: 14 kwietnia 2019, 17:14 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 34
Posty: 935
Witam, mam pytanie odnośnie amortyzatorów do E39. Otóż w swoim 5er posiadam wg. VIN zawieszenie M technik II, amortyzatory, które zakupiłem są do mojej wersji z nalepką białą natomiast widziałem amortyzatory Sachs z nalepka czerwoną i tu chciałbym dowiedziec sie czym one sie różnia i czy ja nie powinienem miec wlasnie tych z nalepka czerwoną. Zakupione amortyzatory M technik do mojego BMW posiadają numer 556 834


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E39] Amortyzator m technik
PostNapisane: 14 kwietnia 2019, 18:29 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 885
Moje BMW: F10 535d +
nie było czasami zawieszenia usportowionego i i m pakietowego jak w e60 ? to pierwsze było mniej twarde niż m pakietowe. Tu masz temat o zawieszeniu

viewtopic.php?f=1&t=47504


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E39] Amortyzator m technik
PostNapisane: 15 kwietnia 2019, 16:33 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2174
Lokalizacja: Świdnica/Wrocław/Wałbrzych
Moje BMW: 320d,328i,540i,740il
Kod silnika: M47N,M52TUB,M62,M60
Twój numer oryginału to: 31312229613 (M Podwozie sportowe II) a sachs 556 834 teoretycznie jest pod M Podwozie sportowe, natomiast monroe ma dwa amortyzatory (742028SP i 742029SP) i podchodzą pod oba numery bmw..więc dość patowa sytuacja.

_________________
INPA/NCS/ISTA/PaSoft - DIAGNOSTYKA, KODOWANIE WTRYSKIWACZY, ADAPTACJE - SŁUŻĘ POMOCĄ - DOLNYŚLĄSK - WROCŁAW - WAŁBRZYCH - ŚWIDNICA

POMOC PRZY OGLĘDZINACH
TEL. 782-784-200, maniek98hl@vp.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E39] Amortyzator m technik
PostNapisane: 16 kwietnia 2019, 02:51 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 34
Posty: 935
maniek21112 napisał(a):
Twój numer oryginału to: 31312229613 (M Podwozie sportowe II) a sachs 556 834 teoretycznie jest pod M Podwozie sportowe, natomiast monroe ma dwa amortyzatory (742028SP i 742029SP) i podchodzą pod oba numery bmw..więc dość patowa sytuacja.

Mylisz się bo wg. Vin-u mam M podwozie lecz bez II czyli własnie odpowiednik sachs 556 834. Bo M technik II to S705A natomiast M podwozie to S704A , które właśnie ja mam. Na poczatku postu popełniłem błąd pisząc, że mam M technik II bo tak jednak nie jest. z tego co wiem amortyzatory M tech II są bardziej twarde od M tech 1. Mimo to nadal nie otrzymałem odpowiedzi róznicy pomiedzy sachcsem z biłą nalepką a czerwona nalepka na której jest napis ADVENTAGE


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 32 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL