BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 23 kwietnia 2024, 15:05

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


W dziale proszę umieszczać tematy związane z mechaniką, elektryką i eksploatacją modeli wydanych przed 1990r.

Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.
Nie umiesz czytać, stosować się do powyższych zasad, nie będziesz mieć tematu!!


Tematy związane z modelami wytworzonymi przed 1990r. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E36] Inny problem z ogrzewaniem.
PostNapisane: 29 grudnia 2006, 21:16 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 590
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Moje BMW: e39
Kod silnika: m62b35tu
Witam! Mam problem a mianowicie, gdy włączam ogrzewanie ciepłe powietrze leci na szybę i jest ok, natomiast do środka samochodu przez środkową i boczne kratki leci zimne powietrze. Czasem sie zdarzy ze przez środkową kratke i boczne leci ciepłe powietrze i za jakis czas znowu zimne ( na szybe cały czas leci ciepłe ) Dlaczego tak sie dzieje?? Pozdrawiam


Ostatnio edytowano 31 grudnia 2006, 00:50 przez TargeT, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 grudnia 2006, 22:54 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 2823
Lokalizacja: MaÂłopolska
Moje BMW: E84
Garaż: Było E36,E39,E60
w e36(sedan,coupe) na srodkowe nawiewy zawsze leci zimne powietrze,ciepłe leci tylko na szybe i nogi


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 grudnia 2006, 22:59 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 39
Posty: 768
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Moje BMW: E46 Coupe
Kod silnika: M54b25
Wszystko z twoim ogrzewaniem jest dobrze,seria 3 E36 ma ustawione ogrzewanie że ciepłe nogi a zimna twarz! tak samo z szybą przednią jest ogrzewana ciepłym powietrzem! Podejżewam że inżynierowie zrobili specjalnie by kierowca nie usnął za kółkiem,bo jak każdy wie ciepłe powietrze na twarz strasznie muli. Sprawdź sobie nawet na panelu do ustawiania gdzie ma wiać powietrze,przy ustawianiu na twarz już wchodzą niebieskie pola,jeśli jednak chciałbyś nieco cieplejszego powietrza na środkowym nawiewie to wystarczy że od ustawienia na nogi dasz ma 2-3 ząbki w strone twarzy i powinno być git.Ale się rozpisałem :hyhy: pozdrawiam

_________________
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=19775


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 grudnia 2006, 22:59 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 151
Lokalizacja: Wieliczka\UK
Moje BMW: e46 1.8
Kod silnika: M43B19
Lego napisał(a):
w e36(sedan,coupe) na srodkowe nawiewy zawsze leci zimne powietrze,ciepłe leci tylko na szybe i nogi


no może tak być ja takie samo rozwiązanie miałem w mercedesie 190d


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 grudnia 2006, 23:48 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 590
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Moje BMW: e39
Kod silnika: m62b35tu
no to jak tak mówicie to chyba tak jest :hyhy:
dzieki. pozdro

_________________
Było e36 316i
Było e32 740i
Było e36 323i touring


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 stycznia 2007, 20:42 
Offline
Forumowicz

Posty: 102
Lokalizacja: krakĂłw
witam ,nie bede robił nowego tematu ale chodzi o ten sam model i o ogrzewanie tyłu to znaczy pod siedzeniami nic nie leci ztych wylotów ,i w związku z tym pytanie czy to jest opcjonalne czy mam coś zwalone ,ani zimne ani ciepłe nie leci czy u was tez tak jest ?e-36 316


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 stycznia 2007, 11:20 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 48
Lokalizacja: Szczecin
Moje BMW: e36
mam [36] 1.6 compacta i mi leci takie jakie chce powietrze i tam gdzie chce. jak chce cieple na twarz, leci cieple, jak cieple na szybe to leci na szybe, jak cieple na nogi to leci na nogi, a jak zimne to leci zimne gdzie chce... :-) moze macie "bogatsze" wersje... ?? ;-)
Pozdro.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 stycznia 2007, 00:47 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 694
Lokalizacja: Wrocław
Moje BMW: e36
Kod silnika: m52b20
mirek kraków napisał(a):
witam ,nie bede robił nowego tematu ale chodzi o ten sam model i o ogrzewanie tyłu to znaczy pod siedzeniami nic nie leci ztych wylotów ,i w związku z tym pytanie czy to jest opcjonalne czy mam coś zwalone ,ani zimne ani ciepłe nie leci czy u was tez tak jest ?e-36 316

Powiem tak , szukalem odpowiedzi na to pytanie ale jej nie uzyskalem wiec jak ktos poradzil wymienilem filtr przciw pylkowy bo i tak musialem i sytuacja sie poprawila a mianowicie leci z tej glownej bo sa dwie z tej drugiej tak slabo. Moim zdanie jest to poprostu nieszaczelnosc ukladu. Jak wymienialem ten filtr to mialem okazje zobaczyc jak to jest z nawiewem na nogi , efekt taki ze bylo nalkorzone jedno na drugie i przymocowane gdzies indziej na zatrzask i przy zlaczeniu mialo bardzo durzo luzu wiec powietrze uciakalo napewno, a jak pomysle ze take polaczenia sa powiedzmy 2 so nawiewu na nogi tylniej kanapy to sie niedziwie ze powietrze wytraca swoja predkosc i nie dolatuje..

_________________
Moje byłe qp
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?p=278860#278860
BMW EuroTrip (46 BMW Club Europatreffen )
http://pl.youtube.com/watch?v=R2BJ8VX0qto


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 59 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL