BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 kwietnia 2024, 10:11

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212 ... 226  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 15 sierpnia 2018, 12:06 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Pudrowanie syfa czyli nieomylny Marciniak w akcji :rotfl: .

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 15 sierpnia 2018, 17:57 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23095
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
renoraines napisał(a):
Pudrowanie syfa czyli nieomylny Marciniak w akcji :rotfl: .



Sędzie dzisiejszego superpucharu ? :>


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 16 sierpnia 2018, 05:03 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23095
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
Wynik znany... po dogrywce Atletico lepsze od Realu o dwie bramki...


Marcniak we wczorajszym spotkaniu się nie mylił za to piłkarze Realu Madryt popełniali w obronie masakryczne błędy co zaowocowało porażką można powiedzieć że na własne życzenie... szkoda


Nie weszli dobrze w sezon... a La Liga już w sobotę i niedzielę ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 16 sierpnia 2018, 07:55 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Dzisiejsze mecze naszych drużyn:


# Dudelange - Legia / 20:00 /
# Lech - Genk / 20:15 /
# Gent - Jagiellonia / 20:30 /


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 16 sierpnia 2018, 09:08 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 37
Posty: 5210
Lokalizacja: Wołomin
Moje BMW: e30
Kod silnika: m10B18
Garaż: e30 316 '87
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168435
Sprzedaż Ronaldo było najgorszym ruchem jaki Real mógł zrobić. W wieku 33 lat to nadal najlepszy piłkarz na świecie. Juventus zrobił świetny biznes i uważam, że jest głównym kandydatem do zwycięstwa w LM.
Co do meczu, takie ogląda się z przyjemnością, zwycięstwo Atletico w pełni zasłużone.
# Dudelange - Legia / 20:00 / X
# Lech - Genk / 20:15 / X
# Gent - Jagiellonia / 20:30/ 2


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 16 sierpnia 2018, 09:31 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Ja postawię troszkę inaczej ;)

2 (Po zmianie trenera, optymistycznie. Liczę na nową rywalizację zawodników o miejsce w składzie)
X2
1X


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 16 sierpnia 2018, 12:04 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Szczurek1986 napisał(a):
Wynik znany... po dogrywce Atletico lepsze od Realu o dwie bramki...


Marcniak we wczorajszym spotkaniu się nie mylił za to piłkarze Realu Madryt popełniali w obronie masakryczne błędy co zaowocowało porażką można powiedzieć że na własne życzenie... szkoda


Nie weszli dobrze w sezon... a La Liga już w sobotę i niedzielę ;)



Marciniak pomylił się już na początku, gdy nie pokazał kartki Ramosowi za uderzenie rywala łokciem. Cytujac klasyka - może zdarzyć sie każdemu, ale zdarza sie tylko jemu :rotfl: .




Nowy ranking FIFA, Polska na 18 miejscu czyli realnym https://www.przegladsportowy.pl/pilka-n ... ce/mv2sztp

1. (7.) Francja 1726 pkt

2. (3.) Belgia 1723

3. (2.) Brazylia 1657

4. (20.) Chorwacja 1643

5. (14.) Urugwaj 1627

6. (12.) Anglia 1615

7. (4.) Portugalia 1599

8. (6.) Szwajcaria 1597

9. (10.) Hiszpania 1580

(12.) Dania 1580

...

18. (8.) Polska 1538

21. (19.) Włochy 1532

29. (31.) Irlandia 1484

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 16 sierpnia 2018, 13:28 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23095
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
Rafał napisał(a):
Sprzedaż Ronaldo było najgorszym ruchem jaki Real mógł zrobić. W wieku 33 lat to nadal najlepszy piłkarz na świecie.



W klubie zadziało się coś więcej i zapewne nigdy nie dowiemy się prawdy co tam się wydarzyło...


Odszedł Zidane zaraz po nim CR7... miał uciekać Bale i Luka Modrić wyszło jakieś wielkie nieporozumienie z włodarzami klubu... myślę że Real teraz będzie dużo bardziej przeciętnym zespołem.


Co do Juve masz rację mogą ugrać wiele bo nawet poza Ronaldo pakę mają świetną a On ją jeszcze idealnie dopełni ;)


Co do naszych Polskich drużyn na dziś to obawiam się że wszystkie zakończą dzisiejszym spotkaniem europejskie puchary :]


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 16 sierpnia 2018, 20:03 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 37
Posty: 5210
Lokalizacja: Wołomin
Moje BMW: e30
Kod silnika: m10B18
Garaż: e30 316 '87
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168435
Oglądacie polskie drużyny? :rotfl: Oglądam Legię i jak patrzę na trybuny to na Huragan Wołomin w IV lidze więcej ludzi przychodzi :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 16 sierpnia 2018, 21:56 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23095
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
Wszystkie Polskie kluby dostały szybką naukę gry w piłkę nożną w Europie :hyhy: :hyhy:


Ostatnio edytowano 17 sierpnia 2018, 07:07 przez Szczurek1986, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 17 sierpnia 2018, 06:58 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 37
Posty: 5210
Lokalizacja: Wołomin
Moje BMW: e30
Kod silnika: m10B18
Garaż: e30 316 '87
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168435
Podsumowanie wczorajszego wieczoru. O ile Lech czy Jagiellonia były na straconej pozycji od początku i tylko cud mógł sprawić, że awansują o drugiej rundy o tyle Legia miała drogę otwartą. Myślałem, że Dudelange zamuruje bramkę i będzie wybijać piłki a tutaj powtórzyła się sytuacja z pierwszego meczu czyli klepanie stołecznego klubu. To co robił zawodnik z numerem 10 (bolec, kolec, stolec tfu sztolc) wyglądało jak pokazywanie juniorom jak kiwać. Pogoniłbym wszystkich zawodników z poza Polski. Cafu, Philips, Nagy, Kante,Carlitos, Hlousek czy Eduardo nie dają Legii jakości na europejskie puchary. Jak zwykle nie rozumiem czemu Szymański nie grał od początku. Widać, że chłopak chce umierać za ten klub. No i ten zryw w ostatnich 10 minutach..kur@a! Całą drugą połowę powinni zapieprzać i nie schodzić z połowy.
Malarz dobrze powiedział: może to wszyscy robią wielki krok do przodu a nasza liga stoi w miejscu..
Co do trenera, zbawicielem nie będzie a jego pomeczowe pretensje do sędziego były żałosne.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 17 sierpnia 2018, 07:10 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23095
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
Czas chyba począć budowę drużyny od podstaw... bo walką z sędzią po meczu nic się nie wywalczy :hyhy:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 17 sierpnia 2018, 07:15 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Rafał napisał(a):
Podsumowanie wczorajszego wieczoru. O ile Lech czy Jagiellonia były na straconej pozycji od początku i tylko cud mógł sprawić, że awansują o drugiej rundy o tyle Legia miała drogę otwartą. Myślałem, że Dudelange zamuruje bramkę i będzie wybijać piłki a tutaj powtórzyła się sytuacja z pierwszego meczu czyli klepanie stołecznego klubu. To co robił zawodnik z numerem 10 (bolec, kolec, stolec tfu sztolc) wyglądało jak pokazywanie juniorom jak kiwać. Pogoniłbym wszystkich zawodników z poza Polski. Cafu, Philips, Nagy, Kante,Carlitos, Hlousek czy Eduardo nie dają Legii jakości na europejskie puchary. Jak zwykle nie rozumiem czemu Szymański nie grał od początku. Widać, że chłopak chce umierać za ten klub. No i ten zryw w ostatnich 10 minutach..kur@a! Całą drugą połowę powinni zapieprzać i nie schodzić z połowy.
Malarz dobrze powiedział: może to wszyscy robią wielki krok do przodu a nasza liga stoi w miejscu..
Co do trenera, zbawicielem nie będzie a jego pomeczowe pretensje do sędziego były żałosne.


Plus zachowanie sfrustrowanego Kucharczyka. Nie wiem co powiedział po ostatnim gwizdku do sędziego, ale można się chyba domyśleć. Czerwona kartką otrzymana po meczu, za głupotę - "gratulacje".

Trzeba otwarcie przyznać, że nie ma drużyny / atmosfery / formy - nic. Mioduski zatrudniając Sa Pinto, zamiast chociażby Ojrzyńskiego, wszedł w kolejne koło nienormalności.

Kiepsko to wygląda, i ciężko będzie coś zmienić w tym sezonie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 17 sierpnia 2018, 07:29 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 37
Posty: 5210
Lokalizacja: Wołomin
Moje BMW: e30
Kod silnika: m10B18
Garaż: e30 316 '87
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168435
binta napisał(a):
Plus zachowanie sfrustrowanego Kucharczyka. Nie wiem co powiedział po ostatnim gwizdku do sędziego, ale można się chyba domyśleć. Czerwona kartką otrzymana po meczu, za głupotę - "gratulacje".

Tym bardziej, że nic wielkiego nie pokazał ale chociaż próbował w porównaniu do zagranicznych gwiazd.
binta napisał(a):
Trzeba otwarcie przyznać, że nie ma drużyny / atmosfery / formy - nic. Mioduski zatrudniając Sa Pinto, zamiast chociażby Ojrzyńskiego, wszedł w kolejne koło nienormalności.

Zgadzam się, potrzebny jest ktoś z naszego podwórka kto zamiecie ten bajzel. Nie wierzę, że gdzieś po boiskach I,II,III ligi nie biega zawodnik z którego można by zrobić to co zrobiła Wisła z Błaszczykowskiego (kupiła go za talon do biedronki i siatkę piłek). Tyle, że tego zawodnika może znaleźć tylko i wyłącznie trener z Polski.
binta napisał(a):
Kiepsko to wygląda, i ciężko będzie coś zmienić w tym sezonie.

Mistrza i tak zdobędą, jestem pewien.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 17 sierpnia 2018, 13:26 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23095
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
Rafał napisał(a):
Mistrza i tak zdobędą, jestem pewien.




Ale chyba nie masz na myśli że tylko i wyłącznie grą ? :super:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 17 sierpnia 2018, 13:33 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Genk oraz Gent byli faworytami i awansowali.




Cała Polska ma bekę z b(L)amażu miszcza zielonego stolika :rotfl: . Sędzia nie pomógł ? :rotfl:



Obrazek

:rotfl:



Mioduski planował budżet legii w oparciu o LE, a okazało sie, że



:rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 17 sierpnia 2018, 13:42 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 37
Posty: 5210
Lokalizacja: Wołomin
Moje BMW: e30
Kod silnika: m10B18
Garaż: e30 316 '87
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168435
Szczurek1986 napisał(a):
Ale chyba nie masz na myśli że tylko i wyłącznie grą ? :super:

Nie będę wchodził w ten drażliwy temat. Legia zdobywa mistrza bo reszta jest jeszcze słabsza, tyle.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 17 sierpnia 2018, 15:16 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Szczurek1986 napisał(a):

Ale chyba nie masz na myśli że tylko i wyłącznie grą ? :super:


Szczurek, napiszę Ci tak. Myślisz, że Widzew awansował w tym roku do II ligi "na boisku" ? Jeśli tak, to głeboko się mylisz. Otóż, wieloletni właściciel i główny sponsor Lechii Tomaszów M. , właściciel przede wszystkim marki "Las Vegas" , nie pozwolił awansować sponsorowanej przez siebie Lechii (mimo tego, że na lewo i prawo głosił, iż za zwycięstwo pod koniec sezonu z Widzewem daje 80 tyś. zł. do podziału na drużynę, ale zorientowani wiedzieli, że to ściema, dla ładnego brzmienia), na rzecz właśnie Widzewa, który męczył się i tak niemiłosiernie, ale jakoś doczłapał z tym awansem.

Skąd wiem ? Z paru źródeł, ale przede wszystkim w Lechii występuje / występowało 4 znajomych, z których z trzema miałem przyjemność grać, i uwierz, że troszeczkę nt. temat wiem.

Wiesz co się stało przed obecnym sezonem ? Główny właściciel Lechii, zrezygnowal ze sponsorowania tej drużyny i dołożyl spore pieniądze w chyba domyślasz się jaki klub ??

Nawet nie będę strzelał jaką kwotę, ale napiszę Ci tylko, że w poprzednim sezonie, najniższy kontrakt w TRZECIOLIGOWEJ Lechii to 3 tyś. zł. Najwyższe ok. 6-7 tyś. miesięcznie. W TRZECIEJ (czyli defacto czwartej) lidze !!

Reasumujac, kolejny raz napiszę, niektórzy nie wiedzą jakie cuda dzieją się na ich własnym podwórku, a interesują się za bardzo i komentują podwórko "sąsiada". Typowo polskie.

Pomyśl, i nie klep komentarza, żeby tylko mieć ich więcej. Pisałem Ci już o tym.

Pozdr. i bez ciśnienia :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 18 sierpnia 2018, 07:27 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23095
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
Temat dotyczy gry w pucharach europejskich ale skoro zszedłeś na temat Widzewa to trudno ale chyba lekko duma Cię uwiera po wyeliminowaniu Wojskowych przez kelnerów...

binta napisał(a):
Szczurek, napiszę Ci tak. Myślisz, że Widzew awansował w tym roku do II ligi "na boisku" ? Jeśli tak, to głeboko się mylisz. Otóż, wieloletni właściciel i główny sponsor Lechii Tomaszów M. , właściciel przede wszystkim marki "Las Vegas" , nie pozwolił awansować sponsorowanej przez siebie Lechii (mimo tego, że na lewo i prawo głosił, iż za zwycięstwo pod koniec sezonu z Widzewem daje 80 tyś. zł. do podziału na drużynę, ale zorientowani wiedzieli, że to ściema, dla ładnego brzmienia), na rzecz właśnie Widzewa, który męczył się i tak niemiłosiernie, ale jakoś doczłapał z tym awansem.


Moje newsy twierdzą inaczej :)

Gdyby właściciel zakazał awansować Swojej drużynie to zaraz po jego odejściu taka gównoburza że szok :szok: Nie zmienia to faktu że graliśmy straszną padakę... ale jak Dla Mnie awans został wywalczony na boisku ;) To nie było tak iż Lechia grała na remis bo tego meczu ledwo nie udało się przegrać a nikt nie był tak naprawdę pewien wyniku ostatniego spotkania ;)

Lechia w ostatnim meczu już w pierwszej połowie prowadziła 3 lub 4 golami(nie pamiętam dokładnie) więc kolejna teza podkładania się to lipa :] Lechia w ostatnich spotkaniach walczyła jak tylko mogła by awansować - wygrywali czasami nawet po 4-5:0 w ostatnich minutach


Jestem daleki od stwierdzenia iż awans dał im prezesik jak i zarówno moi znajomi zawodnicy bo też takich mam :hyhy:


binta napisał(a):
Skąd wiem ? Z paru źródeł, ale przede wszystkim w Lechii występuje / występowało 4 znajomych, z których z trzema miałem przyjemność grać, i uwierz, że troszeczkę nt. temat wiem.



Nie będę tutaj zagłębiał się w temat kto kogo zna... powiem Ci tylko że również znam wielu wpływowych ludzi :hyhy: :hyhy:

binta napisał(a):
Wiesz co się stało przed obecnym sezonem ? Główny właściciel Lechii, zrezygnowal ze sponsorowania tej drużyny i dołożyl spore pieniądze w chyba domyślasz się jaki klub ??

Nawet nie będę strzelał jaką kwotę, ale napiszę Ci tylko, że w poprzednim sezonie, najniższy kontrakt w TRZECIOLIGOWEJ Lechii to 3 tyś. zł. Najwyższe ok. 6-7 tyś. miesięcznie. W TRZECIEJ (czyli defacto czwartej) lidze !!


Jak chciał tak postąpił ;)

binta napisał(a):
Reasumujac, kolejny raz napiszę, niektórzy nie wiedzą jakie cuda dzieją się na ich własnym podwórku, a interesują się za bardzo i komentują podwórko "sąsiada". Typowo polskie.



Dzieją się - ale nie wiesz wszystkiego najlepiej ;)

binta napisał(a):
Pomyśl, i nie klep komentarza, żeby tylko mieć ich więcej. Pisałem Ci już o tym.

Pozdr. i bez ciśnienia :)


Ciśnienie sam wywołujesz (ja przy kompie ze stoickim spokojem:D)bo jak juź wspomniałem wiesz wszystko najlepiej i w temacie piłki nożnej jesteś wszechwiedzący :D I od XXX czasu nie dasz o tym zapomnieć :D



Najlepszy kibiców w Polsce (a może i nie tylko) i tak ma Łódzki WIDZEW - binta tylko bez ciśnień ;) ;) ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 18 sierpnia 2018, 08:59 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Tu nie chodzi o jakieś znajomości wpływowych ludzi, bo nie znam takowych, i nigdzie tego nie napisałem.

Tyle w temacie kolego.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212 ... 226  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL