BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 6 czerwca 2024, 09:29

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 56  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Skrajna głupota, czy umiejętności czyli on board e92 M3 Wwa
PostNapisane: 9 czerwca 2014, 07:31 
hehe spokojna glowa, mijalem po drodze wczoraj 3 patrole policji z jednym stalem rowno na swiatlach ale tylko pokazali kciuka :ok: ze fajne oklejenie.
Specialnie przejechalem placem trzech krzyzy a potem przez centrum i mazowiecka.

Moje "em czy" jest bialo zielone a tak naprawde czarno granatowe - w ogole nie pasuje do opisu pirata.
Aczkolwiek jak bede mial smieszne akcje z tym wydarzeniem zwiazane na pewno wam opowiem :)

badz co badz abstrachujac od kierowcy ktory nie popisal sie wyczynem na drogach to reakcja ludzi, komentujacych na tvn'ach onetach to jezus chrystus krew sie przelewa, 90% kretynow wkleja zdjecia reportazu z tvn z 2012 roku i "aaaa rozbil sie, ale urwal! dobrze mu tak" bez weryfikacji czy to on i w ogole kiedy co i jak, smieszy mnie jeszcze fakt ze ludzie pisza teksty "tatus dal..."
"ma m3 to go stac..."
bez kitu co za plebejski narod, zaluje ze hitler ich rodzin nie pozabijal w gazie bo zawisci i zazdrosci nie znosze i nie toleruje.
od kiedy to aby miec M3 trzeba byc jakims arystokrata?! Co za zjebane spoleczenstwo.... wzieli by sie do roboty a nie na internetach komentowali... plebs jebany.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Skrajna głupota, czy umiejętności czyli on board e92 M3 Wwa
PostNapisane: 9 czerwca 2014, 07:34 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 37031
Lokalizacja: Kielce
Moje BMW: E38 730d
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=153718
w radiu przed chwilą podali, że już go mają (Robert N., pseudonim Frog)

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skrajna głupota, czy umiejętności czyli on board e92 M3 Wwa
PostNapisane: 9 czerwca 2014, 07:39 
rorafalki napisał(a):
w radiu przed chwilą podali, że już go mają (Robert N., pseudonim Frog)

nie ze maja, tylko ze znaja torzsamosc.
Teraz musza udowodnic ze to on prowadzil.

inaczej wymiga sie w sadzie bez problemu.

Manipulacja mediow.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Skrajna głupota, czy umiejętności czyli on board e92 M3 Wwa
PostNapisane: 9 czerwca 2014, 07:39 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Czarodziejka69 napisał(a):
od kiedy to aby miec M3 trzeba byc jakims arystokrata?! Co za zjebane spoleczenstwo.... wzieli by sie do roboty a nie na internetach komentowali... plebs jebany.


Zgadzam się w 100%.
Jak czytam tych zjebów wiecznie marudzących na wszystko to rzygać mi się chce. Ma M3 - zły. Ma motocykl - zły. Ma BMW zły - ma 5 groszy więcej - zły i łeb mu urwać, złodziej, pijak, bandyta, pewnie ukradł.... co za naród.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skrajna głupota, czy umiejętności czyli on board e92 M3 Wwa
PostNapisane: 9 czerwca 2014, 07:41 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 37031
Lokalizacja: Kielce
Moje BMW: E38 730d
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=153718
Czarodziejka69 napisał(a):
rorafalki napisał(a):
w radiu przed chwilą podali, że już go mają (Robert N., pseudonim Frog)

nie ze maja, tylko ze znaja torzsamosc.
Teraz musza udowodnic ze to on prowadzil.

inaczej wymiga sie w sadzie bez problemu.

Manipulacja mediow.


radio PIN podało, że go mają
na TVN24 jest napisane, że znają tożsamość...

niby przeglądają nagrania z monitoringu

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skrajna głupota, czy umiejętności czyli on board e92 M3 Wwa
PostNapisane: 9 czerwca 2014, 07:42 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
Ciekawe co mu za to zrobią. Bo wygląda że jest bardzo bardzo pewny siebie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skrajna głupota, czy umiejętności czyli on board e92 M3 Wwa
PostNapisane: 9 czerwca 2014, 07:52 
rorafalki napisał(a):
smieszy mnie jeszcze fakt ze ludzie pisza teksty "tatus dal..."

wybacz ale jeśli z za kółka wystaje "łepek" prawie, że "gimbusa" to ja nie wiem co Cie tutaj śmieszy?
Czarodziejka69 napisał(a):
bez kitu co za plebejski narod, zaluje ze hitler ich rodzin nie pozabijal w gazie

przeczytaj to raz jeszcze a jak będzie potrzeba to jeszcze raz i jeszcze raz i czytaj tak dotąd aż dojdzie do Twoich dwóch szarych komórek co napisałeś. "bez kitu" lol :rotfl:
Czarodziejka69 napisał(a):
od kiedy to aby miec M3 trzeba byc jakims arystokrata?!

a ktos tak pisał??? jak widać nie trzeba nim być żywym tego przykładem jesteś Ty.
Czarodziejka69 napisał(a):
Co za zjebane spoleczenstwo.... wzieli by sie do roboty a nie na internetach komentowali... plebs jebany.

faktycznie Polska to kraj mega możliwości na miarę USA!!! I praktycznie każdy kto pracuje i komu się chce pracować ma M3 :ok: :ok: :ok: a odzwierciedlenie tego mamy np na forum :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Wrzucasz wszystkich do jednego wora a to duży błąd. Bo niestety prawda jest taka, że nie każdego uczciwie pracującego i nawet dobrze jak na nasze warunki zarabiającego stać na furę za blisko 150 000...dowód masz "za oknem"...wyjrzyj i pomyśl choć odrobinę.

człowieku ogarnij się kur :cenzura: a bo dawno takiego bełkotu nie czytałem.


Ostatnio edytowano 9 czerwca 2014, 08:01 przez Michu, łącznie edytowano 3 razy

Góra
  
 
 Tytuł: Re: Skrajna głupota, czy umiejętności czyli on board e92 M3 Wwa
PostNapisane: 9 czerwca 2014, 07:56 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 11
Posty: 1287
Lokalizacja: Łańcut
Kod silnika: M54B22
Garaż: E46 320i
Smokin napisał(a):
człowieku ogarnij się kur :cenzura: a bo dawno takiego bełkotu nie czytałem.


Podpisuję się czymkolwiek mogę pod Twoimi słowami, wypowiedź Waldka poniżej krytyki.

Kyokushin napisał(a):
Czarodziejka69 napisał(a):
od kiedy to aby miec M3 trzeba byc jakims arystokrata?! Co za zjebane spoleczenstwo.... wzieli by sie do roboty a nie na internetach komentowali... plebs jebany.


Zgadzam się w 100%.
Z czym się szanowny adminie zgadzasz? Z tym zeby ludzie się wzięli do roboty i zarobili na M3? DO JAKIEJ ROBOTY?! Do niewolniczej pracy za tysiąc pińcet miesięcznie? Wy dwoje chyba nie znacie polskich realii, do roboty w Polsce zeby zarobic na M3, dobre sobie :rotfl: Jak coś to ja jestem chętny do pracy, załatwcie mi jakąś w mojej okolicy tak abym mógł przed emeryturka zarobic na EmCZY, czekam ;)


Ostatnio edytowano 9 czerwca 2014, 08:05 przez ZuchLCT, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skrajna głupota, czy umiejętności czyli on board e92 M3 Wwa
PostNapisane: 9 czerwca 2014, 08:03 
to dobrze ze nie zgadzacie sie ze mna i z administratorem forum.
Zawisc powinna byc tepiona i juz. Przez ta polska zawisc nie mozna w tym kraju zrobic normalnego biznesu kupisz sobie cos lepszego jestes obgadywany, robia sie ploty na ten temat. To trzeba zniszczyc i to radykalnie - nie ma i nie bylo na to lekarstwa.

poczytaj komentarze ludzi na onecie, wp, interii, tvn, zobaczysz co ludzie pisza. "zal im dupe sciska ze 'em czy' "....

Tak, przecietnie dobrze pracujacy czlowiek w polsce ma realna szanse zakupu M3,
Problem w PL jest taki ze jak ktos ma rodzine z dwojka dzieci i potrafi z pelna rodzinka pojechac na dwutygodniowe wakacje gdzies daleko to jest to uznawane ze cos normalnego, a wystarczy ze kupisz sobie lepsze auto (bo np: nie masz dzieci i stac Cie na odlozenie) to juz w oczach tego plebsu jestes bogaczem, zlodziejem itp.

Fakt ze emocjonalnie napisalem o hitlerze i mordowaniu rodzin, ale nie zycze Ci abys byl kiedys w np: mojej sytuacji kiedy np: zychwaly sasiad doniosl ze sprzedajesz narkotyki na policji i masz rewizje w domu (tak, tacy ludzie sa, bo nie wierza ze legalna praca mozna cos osiagnac)

Wtedy zmienisz zdanie. Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Skrajna głupota, czy umiejętności czyli on board e92 M3 Wwa
PostNapisane: 9 czerwca 2014, 08:08 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
ZuchLCT napisał(a):
ałatwcie mi jakąś w mojej okolicy


Właśnie z tym się nie zgadzam.
"Dajcie mi, załatwcie mi."

Sobie załatw, zorganizuj, to będziesz miał. Socjalizm się skończył.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skrajna głupota, czy umiejętności czyli on board e92 M3 Wwa
PostNapisane: 9 czerwca 2014, 08:09 
Czarodziejka69, w mojej okolicy na takie zachowanie ludzi wystarczył zakup E90 a zaraz później p206 żonce do nauki jazdy. Tyle, że nie wrzucam wszystkich do jednego wora i nie wypisuję takich bredni...zawistnicy są wszędzie...nie tylko u nas - zdajesz sobie z tego sprawę?


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Skrajna głupota, czy umiejętności czyli on board e92 M3 Wwa
PostNapisane: 9 czerwca 2014, 08:11 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
Czarodziejka69 nie znasz chyba reali.
70% ludzi w naszym kraju nie ma szans zarobić na M3 e92. No może ma szanse zarobić ale potem nie będzie miało szans go utrzymać w należytym stanie ciesząc się z jazdy a nie oszczędzając na paliwie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skrajna głupota, czy umiejętności czyli on board e92 M3 Wwa
PostNapisane: 9 czerwca 2014, 08:12 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 10112
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M4 M6
Mam na imię Stefan, umiem czesać wiewiórki pod włos i strzyc sarny syberyjskie albinosy, od 5 lat jestem bezrobotny i piję.
Gdzie ta robota, żebym mógł sobie kupic M3 E92 ?!? zero perspektyw pieniędzy i rozwoju w tym kraju !


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skrajna głupota, czy umiejętności czyli on board e92 M3 Wwa
PostNapisane: 9 czerwca 2014, 08:12 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Smokin napisał(a):
Tyle, że nie wrzucam wszystkich do jednego wora i nie wypisuję takich bredni...zawistnicy są wszędzie...nie tylko u nas - zdajesz sobie z tego sprawę?


Ale On akurat ma rację z tymi zawistnikami. Poczytaj jakim jadem plują ludzie w komciach na onecie, interii czy ogólnie.

Myślisz że kto tam siedzi? Jacyś ludzie z kosmosu? Nie, tam siedzą Twoi sąsiedzi, ludzie których mijasz na ulicy, w pracy etc. Tylko że im się wydaje że są anonimowi, bardziej niż tu i mogą innym pocisnąć.

kryst16 napisał(a):
70% ludzi w naszym kraju nie ma szans zarobić na M3 e92.


No ale co to ma do tego? Może na M3 E92 nie stać każdego kmiecia, ale czy to powód żeby jadem pluć że ktoś MA?
Ma bo lepiej pracuje, więcej, bo dostał, bo lepiej się urodził, albo po prostu więcej zarabia i już bo jest mądrzejszy i umiał biznes rozkręcić czy poprowadzić.

Ludzie w afryce mieszkają w domkach z guano i co z tego. Jeden ma, inny nie, chcesz mieć - zarób, pomyśl, nie udaje ci się to masz pecha i już, ale nie miej pretensji że komuś się udało.
A poziom e92 czy ogólnie tego typu auta, czy nawet m3 to nie jakieś ajwaj, cenowo to poziom nowego pastucha w tedeiku, a tego pełno jeździ, więc jak ktoś lubi auta, to dorzuci kilka groszy związane z utrzymaniem i sobie łyknie M3.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skrajna głupota, czy umiejętności czyli on board e92 M3 Wwa
PostNapisane: 9 czerwca 2014, 08:17 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1849
Lokalizacja: WA
Moje BMW: 1M
Polska to kraj dużych dysproporcji...zarobki i możliwości, jeśli się ma łeb na karku, w stolicy i w paru innych większych miastach zasadniczo się różnią od reszty kraju. Malkontentów niestety nie brakuje...tyle, że za swoje niepowodzenia życiowe mogą winić wyłącznie siebie. Jak ktoś ma łeb na karku, a w Polsce mu nie wychodzi to wyjeżdża...i próbuje za granicą. A cała reszta nieudaczników życiowych robi właśnie za mniej niż najniższa krajowa i ich frustracja doprowadza ich do takiego, a nie innego zachowania...w tym zawiści. Jak żyć Panie Premierze...

Wracając do tematu mam nadzieję, że kierowca poniesie konsekwencje które go zabolą.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skrajna głupota, czy umiejętności czyli on board e92 M3 Wwa
PostNapisane: 9 czerwca 2014, 08:17 
Kyo dobrze napisal "dajcie Mi, zalatwcie mi".
Mnie nikt nie dal i nikt nie zalatwil, sukcesywnie sam pracuje na swoj sukces. czasem kosztuje mnie to 14h pracy dziennie ale tego "nikt nie widzi";)

Tez nie pakuje wszystkich do jednego wora, nie napisalem ze wszyscy, napisalem o komentujacych "z zawiscia" czyli targetowalem na tych zawistnych nierobow. Co uwazaja ze "im sie naleeeeezy".

no ale dobra, to nie temat o zarobkach i poziomie zycia w PL, tu bywa roznie i zdaje sobie z tego sprawe, nie zyje na tym swiecie od wczoraj i woda sodowa nie uderzyla mi do mozgu.

Moja intencja bylo oprocz oczywiscie wytkniecia nieprawidlowosci w zachowaniu na drodze kierowcy BMW to takze sposobu komentowania ludzi przez internet, dosc prywatnie do tego podszedlem bo o mnie ludize tez podobnie gadali "bogacz, zlodziej, tatus dal itp".

A dla ciekawskich Tatus do dzis zyje z renty ktora mu oddalem. (po smierci matki przyslugiwala mi renta 900 pln miesiecznie od 4 roku zycia, jednak ze bylem za mlody aby ja brac to bral ja ojciec, to glowne zrodlo zarobku przez 20 lat zycia, wiec w mnie jak ktos ma normalna rodzine, start, moze zjesc normalny obiad i ze "w tym kraju nie da sie nic osiagnac" da sie, tylko trzeba sie wziac do roboty i cos poswiecic. EO(off)T.

i pokoj :) na forum zle nikomu nie zycze, gdyby nie bylo tu fajnych ludzi - nie byl bym na forum :) :ok:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Skrajna głupota, czy umiejętności czyli on board e92 M3 Wwa
PostNapisane: 9 czerwca 2014, 08:19 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1197
70% ludzi w PL ma szanse zarobić na m3, kłopot (ich kłopot) w tym, że chce to zrobić 5%. Reszta tylko patrzy w niebo i czeka aż samo spadnie.

Skrajne przypadki dla których nie ma takiej możliwości oczywiście są i będą, ale dla większości to prosta kalkulacja i chęci.

A tak generalnie, to temat na długi i burzliwy wątek ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skrajna głupota, czy umiejętności czyli on board e92 M3 Wwa
PostNapisane: 9 czerwca 2014, 08:22 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
Kyokushin napisał(a):
Smokin napisał(a):
Tyle, że nie wrzucam wszystkich do jednego wora i nie wypisuję takich bredni...zawistnicy są wszędzie...nie tylko u nas - zdajesz sobie z tego sprawę?


Ale On akurat ma rację z tymi zawistnikami. Poczytaj jakim jadem plują ludzie w komciach na onecie, interii czy ogólnie.

Myślisz że kto tam siedzi? Jacyś ludzie z kosmosu? Nie, tam siedzą Twoi sąsiedzi, ludzie których mijasz na ulicy, w pracy etc. Tylko że im się wydaje że są anonimowi, bardziej niż tu i mogą innym pocisnąć.

kryst16 napisał(a):
70% ludzi w naszym kraju nie ma szans zarobić na M3 e92.


No ale co to ma do tego? Może na M3 E92 nie stać każdego kmiecia, ale czy to powód żeby jadem pluć że ktoś MA?
Ma bo lepiej pracuje, więcej, bo dostał, bo lepiej się urodził, albo po prostu więcej zarabia i już bo jest mądrzejszy i umiał biznes rozkręcić czy poprowadzić.

Ludzie w afryce mieszkają w domkach z guano i co z tego. Jeden ma, inny nie, chcesz mieć - zarób, pomyśl, nie udaje ci się to masz pecha i już, ale nie miej pretensji że komuś się udało.
A poziom e92 czy ogólnie tego typu auta, czy nawet m3 to nie jakieś ajwaj, cenowo to poziom nowego pastucha w tedeiku, a tego pełno jeździ, więc jak ktoś lubi auta, to dorzuci kilka groszy związane z utrzymaniem i sobie łyknie M3.


No fakt. Ja nidgy na nikogo jadem nie plułem że ma M3 czy coś innego.
Każdemu życzę żeby miał takie piękne M3 i cieszył się frajdą z jazdy bo na pewno jest ogromna:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skrajna głupota, czy umiejętności czyli on board e92 M3 Wwa
PostNapisane: 9 czerwca 2014, 08:25 
Offline
Specjalista

Posty: 4441
Moje BMW: Infiniti
Kod silnika: VQ37VHR
ANDREW E36 napisał(a):
zero perspektyw pieniędzy i rozwoju w tym kraju !


A propos słów powyżej, przytoczę Wam jak nas rząd przedstawia przed innymi krajami ...

Cytuj:
produktywność siły roboczej rośnie w Polsce szybciej niż wysokość wynagrodzeń. – W rezultacie koszt pracy należy do najniższych w Europie – oznajmiła prezenterka.


Cytuj:
Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ), będąca agencją rządową, chwali się tym, że Polska jest „Bangladeszem Europy”


więcej o tym + spot wyborczy :
http://natemat.pl/104807,inwestuj-w-pol ... lski-rynek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skrajna głupota, czy umiejętności czyli on board e92 M3 Wwa
PostNapisane: 9 czerwca 2014, 08:27 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 574
Lokalizacja: znad morza
Moje BMW: G31
Kod silnika: B58
Kyokushin napisał(a):
ZuchLCT napisał(a):
ałatwcie mi jakąś w mojej okolicy


Właśnie z tym się nie zgadzam.
"Dajcie mi, załatwcie mi."

Sobie załatw, zorganizuj, to będziesz miał. Socjalizm się skończył.


No i to jest najlepsze podsumowanie, dla wszystkich marudzących.

A co do głównego bohatera tego temmatu. Przecież to potencjalny morderca


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 56  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL