BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 23 maja 2024, 18:21

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 19 listopada 2023, 21:29 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
Kyokushin napisał(a):
Myślisz że dane z 2020 w Eurostacie zawierają martwe dusze, ale te wcześniejsze już nie? :rotfl: :rotfl: :rotfl: Twoja dedukcja mnie po prostu zadziwia :rotfl: :rotfl:
Co za gość. Tak Lincoln, przez te wszystkie lata dane w CEPIK były dobre, a te ostatnie zawierają martwe dusze :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Oczywiście, że nie, ale sam to tak przedstawiłeś, wykreślając tylko jeden rok :rotfl:

Co do Franka S. to serio, nie kumam ludzi na niego głosujących, dno i metr mułu...

Kyokushin napisał(a):
"Przeciętna" rodzina, czyli jaka? W jaki sposób była ta przeciętność mierzona? No i subiektywne oceny - super - ktoś miał ciepłą zupę, więc było dobrze :ok:
I generalnie to się potwierdza co pisałem - pierwsza kadencja była dobra, ale minęła, i mamy koniec 2023.


Tak jak przeciętna cena paliwa w kraju, szeroka definicja przedstawiająca największą grupę reprezentatywną w tym przypadku.

Kyokushin napisał(a):
Porównaj siłę nabywczą z dziś, do tej z 2021, 2017, no i na przykład z 2013. Najlepszy czas za nami, PIS niestety położył temat. Nie mówię że ci drudzy by nie położyli, oczywiście że by położyli jeszcze bardziej, co więcej, położą bardziej, nie mniej jednak - pycha przed upadkiem kroczy, i Morawiecki wywalił się na ryj.

Warszawa to świat w świecie. Nie ważne jak bardzo władze PO dojadą ludzi, oni i tak wybiorą Trzaskowskiego albo innego idiotę, byle nie rządził PIS.
Generalnie koń byłby lepszy niż Trzaskowski. Każda decyzja podjęta, lub nie podjęta przez konia, lub podjęta całkowicie losowo, była lepsza niż te podejmowane przez Trzaskowskiego.


Znam siłę nabywcza, wiem w jakim stopniu Polska urosła w roli eksportera jak i importera w ciągu ostatnich 10 lat (z 650mld do 1600mld), stąd takie odczucia ludzi. Teraz władza postawi na igrzyska ;)

W regionie Gdańska też od lat rządzi "Adamowicz Family" i nawet jakby wystawili psa Magdaleny A. to by wygrał w cuglach... z tego samego powodu co w Stolicy :P Byle tylko Czajkoski nie poszedł wyżej, a z tego co pamiętam w drugiej turze nawet niektórzy z Konfederacji go popierali...

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 20 listopada 2023, 19:17 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Lincoln napisał(a):
Kyokushin napisał(a):
Myślisz że dane z 2020 w Eurostacie zawierają martwe dusze, ale te wcześniejsze już nie? :rotfl: :rotfl: :rotfl: Twoja dedukcja mnie po prostu zadziwia :rotfl: :rotfl:
Co za gość. Tak Lincoln, przez te wszystkie lata dane w CEPIK były dobre, a te ostatnie zawierają martwe dusze :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Oczywiście, że nie, ale sam to tak przedstawiłeś, wykreślając tylko jeden rok :rotfl:

Co do Franka S. to serio, nie kumam ludzi na niego głosujących, dno i metr mułu...

Kyokushin napisał(a):
"Przeciętna" rodzina, czyli jaka? W jaki sposób była ta przeciętność mierzona? No i subiektywne oceny - super - ktoś miał ciepłą zupę, więc było dobrze :ok:
I generalnie to się potwierdza co pisałem - pierwsza kadencja była dobra, ale minęła, i mamy koniec 2023.


Tak jak przeciętna cena paliwa w kraju, szeroka definicja przedstawiająca największą grupę reprezentatywną w tym przypadku.

Kyokushin napisał(a):
Porównaj siłę nabywczą z dziś, do tej z 2021, 2017, no i na przykład z 2013. Najlepszy czas za nami, PIS niestety położył temat. Nie mówię że ci drudzy by nie położyli, oczywiście że by położyli jeszcze bardziej, co więcej, położą bardziej, nie mniej jednak - pycha przed upadkiem kroczy, i Morawiecki wywalił się na ryj.

Warszawa to świat w świecie. Nie ważne jak bardzo władze PO dojadą ludzi, oni i tak wybiorą Trzaskowskiego albo innego idiotę, byle nie rządził PIS.
Generalnie koń byłby lepszy niż Trzaskowski. Każda decyzja podjęta, lub nie podjęta przez konia, lub podjęta całkowicie losowo, była lepsza niż te podejmowane przez Trzaskowskiego.


Znam siłę nabywcza, wiem w jakim stopniu Polska urosła w roli eksportera jak i importera w ciągu ostatnich 10 lat (z 650mld do 1600mld), stąd takie odczucia ludzi. Teraz władza postawi na igrzyska ;)

W regionie Gdańska też od lat rządzi "Adamowicz Family" i nawet jakby wystawili psa Magdaleny A. to by wygrał w cuglach... z tego samego powodu co w Stolicy :P Byle tylko Czajkoski nie poszedł wyżej, a z tego co pamiętam w drugiej turze nawet niektórzy z Konfederacji go popierali...



Jest poprawiony ostatni rok, ponieważ SAMAR dostarczył danych za ostatni rok.
Nie rozumiesz, że wcześniej wszyscy to mieli gdzieś, i przestali, i tylko ostatni rok został poprawiony, bo reszta nie ma znaczenia?
Jak bardzo chcesz, to oblicz sobie różnicę w %, następnie zaaplikuj do poprzednich lat, i będziesz miał estymację w przeszłość.

Cena paliwa to też jedna z wielu zmiennych, osobny wątek na inną dyskusję, nad którym warto się pochylić w kontekście ceny usd za baryłkę i relacji usd/pln jako walut.

Co do 'dobrobytu' - chciałbym abyś miał rację - niestety, po chwilowym wzroście i pierwszą kadencją pisu, moim zdaniem jedziemy już na dół, a dzięki skrajnej lewicy (nowa koalicja to już niemal bolszewizm) u władzy (bo jednak pis to była taka centrolewica, narodowa, w skrócie mówiąc - naziści), będzie jedynie gorzej.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 21 listopada 2023, 20:19 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
Kyokushin, aha, wyjeżdżasz tu z "nazizmem" a jeszcze nawet tych kilku wskaźników o które pytałem nie pokazałeś, ani asów co pomiary z wykresami podważają.

Ale wracając, to Ty chciałeś udowodnić, że rosnąca liczba aut, to żaden wyznacznik bogacenia się rodaków, bo prywatna firma w jednym rok coś wykreśliła, więc to chyba nie ja mam sobie przeliczać, bo to nie mój "argument" :P

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 25 listopada 2023, 07:43 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&app=fbl

Przecież te polskie pismatoły chętnie przyjmą jeszcze piec daweczek preparatu przeciwpandemicznego, w czym problem?

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 25 listopada 2023, 08:32 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8253
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Klaus Schwab ogłosił powszechny koniec posiadania samochodów:
"Do 2030 roku w LA nie będzie już prywatnych samochodów. Autostrady zostaną zamienione w parki" - powiedział założyciel WEF.

https://twitter.com/i/status/1723676952815448263

Najpierw u nich potem u nas ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 25 listopada 2023, 09:50 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1261
Lokalizacja: Польша
Moje BMW: G70, F92
Do 2030 roku to Klaus zdechnie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 26 listopada 2023, 11:55 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Lincoln napisał(a):
Kyokushin, aha, wyjeżdżasz tu z "nazizmem" a jeszcze nawet tych kilku wskaźników o które pytałem nie pokazałeś, ani asów co pomiary z wykresami podważają.

Ale wracając, to Ty chciałeś udowodnić, że rosnąca liczba aut, to żaden wyznacznik bogacenia się rodaków, bo prywatna firma w jednym rok coś wykreśliła, więc to chyba nie ja mam sobie przeliczać, bo to nie mój "argument" :P


Nie wyjeżdżam. Narodowy socjalizm jest do nazizm z definicji, a rząd PIS był narodowo-socjalistyczny, centrolewicowy.
Nie moja wina że był nazistowski, przecież nie musiał taki być, co więcej - nawet nie taki miał być.


Jednak nie ogarniasz, że Eurostat zawsze brał z polskich systemów (bo skąd miał brać?), a Polski jako jedyny zawiera kompletny śmietnik, wszyscy to mieli gdzieś, do momentu gdy temat zaczał być 'polityczny'.
I w momencie jak się zrobił polityczny, ponieważ zaczęto twierdzić że mamy najwięcej samochodów w UE, jeździmy dwoma na raz, i tym podobne bzdury, to SAMAR powiedział 'sprawdzam', i wyszło że cała ta narracja jest oparta na bzdurnych danych, co podkreślił Paweł.
SAMAR to zrobił dla jednego roku, ostatniego do którego dane. Nie zrobił dla pozostałych, bo poco? Każdy człowiek przecież rozumie jakie z tego płyną wnioski (jak widać prawie każdy :rotfl: )

Masz bzdurne dane, to masz i bzdurne wnioski :rotfl:

Liczba samochodów rośnie, ale rośnie też ich wiek. Kiedyś liczba rosła, ale wiek malał. Myślisz że Polacy pokochali klasyki, czy może mają mniej pieniędzy? :rotfl:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 27 listopada 2023, 08:00 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8253
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
A napisał(a):
Do 2030 roku to Klaus zdechnie


Wątpię. Oni żyją zwykle baaaardzo długo i juz dziś mogę postawić dolary przeciw orzechom, że taki Jacob Rothschild, Bill Gates, George Soros czy Klaus Schwab pożyją co najmniej jak Henry Kissinger (jeszcze żyje, ma 100 lat) czy David Rockefeller


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 27 listopada 2023, 21:42 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
Kyokushin, czyli dalej "kluczysz" o centrolewicy, więc wskaźników brak :rotfl: Biedniejemy i dlatego jesteśmy coraz bliżej G20, bo jakaś prywatna firma tak stwierdziła i koniec ;) Chciałbym poznać bliżej te badania, metodę i sposób analizy, bo odnoszę mocne wrażenie, że chodziło o medialny wydźwięk, bo żadne inne źródło nie potwierdza takich liczb...
Żyłem z socjalizmie do roku 89' i takie głodne gadki to możesz opowiadać ludkom którzy tego nie widzieli.
Zdecydowanie z nazizmem za mocno z Maćkiem się identyfikujesz :P (źródło takie sobie, ale fragment pasuje jak ulał)
https://www.tvp.info/72929390/sthur-w-z ... owski-sped
Podasz może znowu ze trzy do pięciu punktów bezsprzecznego nazizmu w Polsce, bo może ich nie dostrzegam?

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 27 listopada 2023, 23:58 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1261
Lokalizacja: Польша
Moje BMW: G70, F92
alduwiel napisał(a):
A napisał(a):
Do 2030 roku to Klaus zdechnie


Wątpię. Oni żyją zwykle baaaardzo długo i juz dziś mogę postawić dolary przeciw orzechom, że taki Jacob Rothschild, Bill Gates, George Soros czy Klaus Schwab pożyją co najmniej jak Henry Kissinger (jeszcze żyje, ma 100 lat) czy David Rockefeller


taaa akurat jasne. Czy myślisz ze każdy Żyd dożywa 100lat ? otóż nie... przyjdzie okres przejściowy luty/marzec, starszych dopada osłabienie. Pojawia się potem zapalenie płuc i trup. Może być tez rak. To nie są nadludzie. Przynajmniej nie należą do tej wąskiej grupy która naprawdę rządzi ziemia. Oni są tylko wykonawcami poleceń istot wyższego poziomu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 28 listopada 2023, 08:04 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8253
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Istoty na wyższym poziomie? Masz na myśli reptalian, szaraków czy coś w tym stylu?


BTW na raka to na 100% oni NIGDY nie chorują. Natomiast jak chcesz to mogę się z Tobą założyć, że Klaus w 2030 będzie żył :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 28 listopada 2023, 17:02 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Lincoln napisał(a):
Kyokushin, czyli dalej "kluczysz" o centrolewicy, więc wskaźników brak :rotfl: Biedniejemy i dlatego jesteśmy coraz bliżej G20, bo jakaś prywatna firma tak stwierdziła i koniec ;) Chciałbym poznać bliżej te badania, metodę i sposób analizy, bo odnoszę mocne wrażenie, że chodziło o medialny wydźwięk, bo żadne inne źródło nie potwierdza takich liczb...
Żyłem z socjalizmie do roku 89' i takie głodne gadki to możesz opowiadać ludkom którzy tego nie widzieli.
Zdecydowanie z nazizmem za mocno z Maćkiem się identyfikujesz :P (źródło takie sobie, ale fragment pasuje jak ulał)
https://www.tvp.info/72929390/sthur-w-z ... owski-sped
Podasz może znowu ze trzy do pięciu punktów bezsprzecznego nazizmu w Polsce, bo może ich nie dostrzegam?


Tak - biedniejemy.
Obrazek
https://300gospodarka.pl/news/coraz-wie ... czele-w-ue

aby rząd nie był nazistowski, wystarczy że nie będzie narodowo-socjalistyczny, nie ja wymyśliłem definicję, ani ja tworzę rząd. Wystarczy że przestaną być narodowi, będą wtedy rasowymi (euro)komuchami, jak ci z PO, albo przestaną być socjalistyczni. Jak przestaliby być socjalistyczni, to mi jest obojętne czy będą narodowi czy nie.
Ani nie moja wina że nie umiesz odczytywać wskaźników ekonomicznych, nie rozumiesz co to inflacja, siła nabywcza, czy PKB. Co ja mogę? Przecież to od ciebie tylko zależy czy zaczniesz umieć lub rozumieć :oczami: Żyjesz w pewnej bańce która trwała do 2020.

Patrzysz bardzo zero jedynkowo - albo ktoś popiera rząd albo jest przeciw. Ja go ani nie popieram, ani nie jestem przeciw. Uważam że był, oraz byłby lepszy niż rząd stricte lewicowy który był przed nimi, i za chwilę nastąpi. Natomiast centrolewicowy jakim jest pis, nadal nie jest dobrym rządem.

W 1989 miałem 8 lat. Pamiętam te czasy i nie zamierzam do nich wracać...

A napisał(a):
taaa akurat jasne. Czy myślisz ze każdy Żyd dożywa 100lat ? otóż nie... przyjdzie okres przejściowy luty/marzec, starszych dopada osłabienie. Pojawia się potem zapalenie płuc i trup. Może być tez rak. To nie są nadludzie. Przynajmniej nie należą do tej wąskiej grupy która naprawdę rządzi ziemia. Oni są tylko wykonawcami poleceń istot wyższego poziomu.

Jestem zdania że oni już właśnie znaleźli graala jakim jest klucz do długowieczności.
XX wiek to był rozkwit cywilizacji i populacji, ponieważ w dużej i rozwiniętej cywilizacji masz duże szanse na wystąpienie 'geniusza'. Geniuszy potrzebujesz do postępu, wynalazków i znalezienia klucza do długowieczności - to jest nadrzędny cel prawie każdego.
I myślę że go znaleźli, dlatego tak akcelerują zmiany mające na celu ograniczenie swobód, pupulacji, zubożenie klasy średniej.

Mają już coś na długowieczność, i chcą panować jak bogowie, jak prawdziwi faraonowie, błyszczeć na szczycie piramidy, a my mamy klęczeć.

Natomiast, reptilian czy innych wyższych istot raczej w to bym nie mieszał, ale zgadzam się że Klaus jest tylko słupem 'na widoku'.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 28 listopada 2023, 23:03 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1261
Lokalizacja: Польша
Moje BMW: G70, F92
alduwiel napisał(a):
Istoty na wyższym poziomie? Masz na myśli reptalian, szaraków czy coś w tym stylu?


BTW na raka to na 100% oni NIGDY nie chorują. Natomiast jak chcesz to mogę się z Tobą założyć, że Klaus w 2030 będzie żył :)


Josek Munger niestety nie dożył 100 lat
https://www.barrons.com/articles/charli ... 9-311d3a59

jak to nie chorują na raka? chyba masz złe info


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 28 listopada 2023, 23:33 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
A napisał(a):
alduwiel napisał(a):
Istoty na wyższym poziomie? Masz na myśli reptalian, szaraków czy coś w tym stylu?


BTW na raka to na 100% oni NIGDY nie chorują. Natomiast jak chcesz to mogę się z Tobą założyć, że Klaus w 2030 będzie żył :)


Josek Munger niestety nie dożył 100 lat
https://www.barrons.com/articles/charli ... 9-311d3a59

jak to nie chorują na raka? chyba masz złe info


Może kogoś w tym wieku nie dało się już podrasować, natomiast w Schwabie jeszcze nie jedno serduszko zabije. Ich potomkowie już na bank będą żyć 150-200, a może i dłużej.
Żeby ludzie bogaci mogli żyć dłużej, reszta musi krócej, albo tej reszty musi być zwyczajnie mniej niż jest. "świat nie jest z gumy".

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 29 listopada 2023, 08:16 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1561
alduwiel napisał(a):
A napisał(a):
Do 2030 roku to Klaus zdechnie


Wątpię. Oni żyją zwykle baaaardzo długo i juz dziś mogę postawić dolary przeciw orzechom, że taki Jacob Rothschild, Bill Gates, George Soros czy Klaus Schwab pożyją co najmniej jak Henry Kissinger (jeszcze żyje, ma 100 lat) czy David Rockefeller


To jest bardziej niż pewne. Stosują różne zmiany narządów wewnętrznych i krew również wymieniają na świeżą. Jakby to nie brzmiało, maja szanse przeżyć dłużej nie normalne społeczeństwo. Zapominają chyba o jednym. Gdy smierć przyjdzie, nic nie pomoże. Jedynie ratuje modlitwa do największego, który patrzy na ich dokonania na ziemi, i wątpię czy jest zadowolony.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 29 listopada 2023, 09:38 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8253
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
A napisał(a):
alduwiel napisał(a):
Istoty na wyższym poziomie? Masz na myśli reptalian, szaraków czy coś w tym stylu?


BTW na raka to na 100% oni NIGDY nie chorują. Natomiast jak chcesz to mogę się z Tobą założyć, że Klaus w 2030 będzie żył :)


Josek Munger niestety nie dożył 100 lat
https://www.barrons.com/articles/charli ... 9-311d3a59

jak to nie chorują na raka? chyba masz złe info


Zabrakł mu miesiąc, bo 1 stycznia miał urodziny. Zresztą to, że ktoś ma kasę nie znaczy z miejsca, że jest od nich.

Natomiast co do istot wyższych to mnie zaskoczyłeś , ale jesteś w błędzie. Co ciekawe większość obudzonych wierzy także w płaską ziemię i reptalionów na górze co by mogło wskazywać, że takie osoby zwyczajnie wierzą we wszystko co się nie zgadza z głównym nurtem przekazu medialnego. Nie zrobili głębokiej analizy sytuacji, jedynie prawdopodobnie ze względu na pewien rodzaj buntu do systemu wszystko jak leci przyjmują za pewnik. Gdyby faktycznie były nad nami istoty wyższe, które są tutaj z nami na Ziemi musielibyśmy w którymś momencie doświadczyć niesamowitego skoku technologicznego, jakiego niestety nasza ludzkość nie uświadczyła. Może się wydawać ,że wszystko ostatnio przyspieszyło, ale w istocie są to efekty wielu dekad badań.

Alik87 napisał(a):
Zapominają chyba o jednym. Gdy smierć przyjdzie, nic nie pomoże. Jedynie ratuje modlitwa do największego, który patrzy na ich dokonania na ziemi, i wątpię czy jest zadowolony.


Oni więcej o tym myślą niż może się komukolwiek z nas wydawać.

Obrazek

Warto posłuchać przekazu jednego z nielicznych swiadków, którzy ośmielili się o tym mówić



Stanley Kubrick nagrał o tym pełnometrażowy film. Niestety kluczowe 20 min scen zostało z niego wykasowane przez wytwórnie i cały film kompletnie stracił sens

Obrazek

Obrazek

Studio nie zgodziło się wydać filmu w całości... Kilka dni później Kubrick, który twardo obstawał przy swoim umiera, a film wychodzi obkrojony z kluczowych treści. Natchnieniem do filmu były imprezy Rotchildów na których Kubrick był. Z jednej takiej imprezy nawet wyciekły zdjęcia. Wystarczy wpisać w googla ,,impreza u rothschildów''


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 29 listopada 2023, 10:41 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1261
Lokalizacja: Польша
Moje BMW: G70, F92
Jeszcze raz powtarzam. Nie róbcie z ich nadludzi. Nie żyją dłużej od reszty. Zdarza się wielu zwyczajnych ludzi którzy bez problemu dobijają do 90tki i wcale nie mieli przetaczanej krwi od nastolatka czy wymieniane cztery serca.

Dla mnie to są wszystko debilizmy. Zabawy w składanie ofiary w lesie w Kalifornii, która pokazał Alex Jones. Czczą Saturna w 6 dzień tygodnia, 6 planetę od słońca i która ma nieustanną 6-kątną burze która jest na biegunie. W starożytności Saturn był przedstawiany jako oko boga, z uwagi na swoje pierścienie. U kozojebców czczą w Mekkce czarny sześciokąt. Krzyz czy gwiazda dawida to wszystko odwolania do 6 i saturna.
Co do wąskiej "elity" to ja widzę zabawy przyglupów. Zakładają sobie rogi. Zakładają fartuszki. Kładą się w trumnie. Zabawy dziecinne dla dorosłych. Nawet w Polsce jest pełno takich przygłupów w polityce, którzy należeli to tak zwanych tajnych stowarzyszeń.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 29 listopada 2023, 10:48 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8253
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Tutaj trzeba się głęboko zastanowić nad pytaniem czy ludzie, którzy byli tak mądrzy, aby przejąć władzę nad światem w taki sposób, aby większość ludzi się o tym nie dowiedziała byli by tak głupi, aby wierzyć w bajki?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 29 listopada 2023, 10:54 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1261
Lokalizacja: Польша
Moje BMW: G70, F92
alduwiel napisał(a):
Tutaj trzeba się głęboko zastanowić nad pytaniem czy ludzie, którzy byli tak mądrzy, aby przejąć władzę nad światem w taki sposób, aby większość ludzi się o tym nie dowiedziała byli by tak głupi, aby wierzyć w bajki?


Nie doszukiwałbym się tutaj niczego. To jest po prostu tylko tradycja. Ludzie ślepo kultywują tradycje zakładania fartuszków i leżenia w trumnie czy zakładania rogów na imprezach. Nie różnią się niczym od głupich Arabów którzy chodzą wokół czarnego sześcianu w Mekce czy Polaków którzy idą na pielgrzymkę na Jasna Gore. To wszystko jest Tradycja, czyli jak nam ukradną fure to musza nam oddać samolot. Wtedy to jest ekstradycja.
Ludzie maja rozbudowany ośrodek wiary. Chcą w cos Wierzyc. Jeden wierzy ze był Jezus, inny wierzy w Kaczyńskiego jarka, a jeszcze inny wierzy w markę BMW ze to cos lepszego. Z drugiej strony bez tradycji powtarzania niektórych czynności, nie byłoby dokonań cywilizacyjnych ludzkości. Ludzie się nauczyli przekazywać ze jest cos takiego jak pory roku, dzięki temu możemy przeżyć


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 29 listopada 2023, 10:59 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8253
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Moze tak być jak mówisz.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL