BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 25 maja 2024, 05:02

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 24 stycznia 2021, 18:38 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2707
Lokalizacja: Olkusz/Kraków
Moje BMW: E36
Kod silnika: M52B28/M54B22
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=159139
kszyhu napisał(a):
Ostatnio np. rozmawiałem z gospodarzem który żalił się, że znowu cena skupu bydła poszła w dół. A przecież przemysłu spożywczego nikt nie zamykał.


Zamknięte są knajpy. Restauracje kupują sporo mięsa, do większości dań jakaś cześć mięsna jest potrzebna. Markety sprowadzają mięso zagraniczne( w znacznej części, nie koniecznie 100%). Nie ma popytu to i ceny skupu są niższe.

_________________
Obrazek

BORN ON THE RACETRACK TO LIVE ON THE STREET


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 25 stycznia 2021, 21:02 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Lincoln napisał(a):

Liczba tych odcinków jest stale zmniejszana, a na pozostałych masz większe ograniczenie niż u nas. Zresztą, jak jeżdżę A1 to mam wrażenie, że wielu uważa i tak że jest "no limit", a potwierdzają to dane z najnowszych odcinkowych pomiarów prędkości.


Skoro sprawdzało się to im cały czas i dalej sprawdza to po co zmniejszać? Skoro ludzie jeżdżą szybciej, to widocznie jest taka potrzeba i należy poluzować obostrzenia lub rozbudować sieć dróg.

Lincoln napisał(a):

Dlatego niestety cena ma wpływ na konsumpcję i tę prawidłowość chciałem przedstawić.


To INDYWIDUALNE konsekwencje CZYNU i ich nieuchronność powinny determinować takie rzeczy, a nie windowanie ceny.

Lincoln napisał(a):


To przykład pierwszy z brzegu pokazujący "dziury" pełnej wolności w obecnych czasach, takich przykładów są setki. Jak Ci podatki i zabieranie wolności nie pasuje - na pustyniach znajdziesz ukojenie i spokój.


Po raz drugi - czy zatem popierasz praktyki komunistyczne i trzymanie WSZYSTKICH obywateli za mordę zamiast po prostu wprowadzenia kar i systemu ich egekucji, które skutecznie marginelizowałyby problem?

Lincoln napisał(a):

Mnie alkohol najbardziej drażni wśród kierowców, gdzie przez swoją głupotę i poczucie wolności i bezkarności powodują stałe zagrożenie na drogach.

No i proszę mniej osobistych "wjazdów" robić, temat luźny, dotyczący praktycznie wszystkich


J.w. surowość i nieuchronność kary najbardziej motywuje do czegoś NIE robienia.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 25 stycznia 2021, 21:46 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
kszyhu napisał(a):
coś tam by sie znalazło, jeśli mówimy konkretnie o pisiorach. Np z ostatniego czasu, że nie musze dokumentów przy sobie wozić z autem, albo, że myślą, aby nie trzeba było zmieniać blach na aucie. Jedne na całe żywot auta. To jest realna korzyść finansowa dla obywateli. A że objezdzamy rząd, no są obecnie przy władzy to się im wytyka. Nie będe pisał o Chołowni, Konfederacji, PSLkukizach czy innych jakiechś, którzy nie mają wpływu na nic. Choć kwiatki w wypowiedziach czy stanowiskach występują, jedna teoria przeczy drugiej. Potwierdzam. Ja generalnie nie mam problemu jak ktoś jest za Pisem, Ale pisanie że podatek cukrowy jest dla naszego zdrowia i nie ma wpływu na nasze portfele...


Jestem od lat na forum, tak wcześniej za poprzedniej władzy nikt nikomu z buciorami w prawie każdy temat nie wchodził, że tam ukradli 150 miliardów, że obywatele za miskę ryżu robią, że podnoszą Vat czy inne niekorzystne zmiany, a co lepsi śmigali e36, e39 i e46, gdzie czasem progi i podłoga same szukały blacharza, mimo to nastroje były lepsze, ludzie bardziej chętni na ustawki i zloty, mimo że mieli "mniej".
Podatek cukrowy można obejść, nie dotyczy też rzeczy niezbędnych, więc bym go nie demonizował, zwłaszcza że praktycznie cała kasa idzie na konkretny cel - profilaktykę i walkę z otyłością. Ostatnio słyszałem narzekanie, że rząd nam nie daje ulgi na koncesję sprzedaży alkoholu, bo jak już bijemy to nie patrzymy czy słusznie, a tutaj można mieć pretensje, ale do miast i samorządów, które dodatkowo bez kasy z Unii nie istnieją...
W kwestii mięsa Mateusz słusznie zauważył zmniejszone zapotrzebowanie, więc i niższe ceny w skupie, a że ceny bezpośrednio nie spadają w sklepie to czyja wina? Że paliwo na stacjach oddalonych od siebie o 12km różni się o 35gr też winny jest rząd?

jiGsaw napisał(a):
Skoro sprawdzało się to im cały czas i dalej sprawdza to po co zmniejszać? Skoro ludzie jeżdżą szybciej, to widocznie jest taka potrzeba i należy poluzować obostrzenia lub rozbudować sieć dróg.


U nas na autostradach nic nie zmniejszają, to problem mieszkańców DE.


jiGsaw napisał(a):
Po raz drugi - czy zatem popierasz praktyki komunistyczne i trzymanie WSZYSTKICH obywateli za mordę zamiast po prostu wprowadzenia kar i systemu ich egekucji, które skutecznie marginelizowałyby problem?


Kiedyś za drobne kradzieże obcinano dłonie, za kradzieże koni czy królewskiej zwierzyny leśnej - zabijano, czy ludzie mimo tak wysokich kar oduczyli się kraść? Nie, bo często nie byli świadomi, kalkulowali i niestety było często za późno na refleksję, a wiedzy nie zdążyli dalej przekazać.. Z alkoholem jest podobnie, ludzie nie są świadomi zagrożenia, bo świat nie jest czarno biały.
Komunizm jest zły, niestety rodzi się na naszych oczach w imię praworządności i tolerancji.
[/quote]

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 25 stycznia 2021, 22:14 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
Lincoln napisał(a):
W kwestii mięsa Mateusz słusznie zauważył zmniejszone zapotrzebowanie, więc i niższe ceny w skupie, a że ceny bezpośrednio nie spadają w sklepie to czyja wina?

Mimo wszystko ludzie którzy nie zjedli na mieście gdzieś zjeść musieli. To nie jest tak, że jak restauracje przestały działać, to wszyscy na diecie. Na szczęście gastronomię poratowały po części zamówienia na wynos/na telefon. Oczywiście nie piszę, że lockdown gastronomii nic w tej materii nie zmienił.

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 26 stycznia 2021, 14:10 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15739
Od czwartku w kauflandzie tydzień amerykański rozne produkty w promocji w tym mieso na m.in. hamburgery oraz pepsi 2 litry za 4zł, co w przeliczeniu na litr daje to samo co grudniowa cena 4x1 litr za 8 zł.
Jeśli cos mnie nie dotyczy w ogole lub dotyczy tylko pośrednio jak ten wspomniany podatek cukrowy ponieważ ten sam pełnowartościowy produkt moge kupic w promocji taniej, ‘’jade dalej’’ . Jak w tym powiedzeniu ‘’ psy szczekają, karawana jedzie dalej.’'

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 26 stycznia 2021, 14:16 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
renoraines napisał(a):
Od czwartku w kauflandzie tydzień amerykański rozne produkty w promocji w tym mieso na m.in. hamburgery oraz pepsi 2 litry za 4zł, co w przeliczeniu na litr daje to samo co grudniowa cena 4x1 litr za 8 zł.
Jeśli cos mnie nie dotyczy w ogole lub dotyczy tylko pośrednio jak ten wspomniany podatek cukrowy ponieważ ten sam pełnowartościowy produkt moge kupic w promocji taniej, ‘’jade dalej’’ . Jak w tym powiedzeniu ‘’ psy szczekają, karawana jedzie dalej.’'


To idź i stój w tej kolejce i się przepychaj z tłuszczą by zaoszczędzić 10 złotych na godzinę, widać tyle jest warta Twoja praca urzędnika. Normalni ludzie wcześniej kupowali Pepsi średnio znacznie taniej i tyle.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 26 stycznia 2021, 14:38 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15739
jiGsaw napisał(a):
renoraines napisał(a):
Od czwartku w kauflandzie tydzień amerykański rozne produkty w promocji w tym mieso na m.in. hamburgery oraz pepsi 2 litry za 4zł, co w przeliczeniu na litr daje to samo co grudniowa cena 4x1 litr za 8 zł.
Jeśli cos mnie nie dotyczy w ogole lub dotyczy tylko pośrednio jak ten wspomniany podatek cukrowy ponieważ ten sam pełnowartościowy produkt moge kupic w promocji taniej, ‘’jade dalej’’ . Jak w tym powiedzeniu ‘’ psy szczekają, karawana jedzie dalej.’'


To idź i stój w tej kolejce i się przepychaj z tłuszczą by zaoszczędzić 10 złotych na godzinę, widać tyle jest warta Twoja praca urzędnika. Normalni ludzie wcześniej kupowali Pepsi średnio znacznie taniej i tyle.


hahaha :rotfl: to ty jak na szura i foliarza przystało kłocisz się z obsługą oraz innymi klientami, ''chwaliłes'' się tym na forum. Wydaje ci się ze znasz się na wszystkim, a w wielu tematach udowadniasz, ze jestes oderwany od rzeczywistosci i nie myslisz . Uzywajac delikatnego jezyka, bo mozna to okreslić dosadniej, ale umówilismy sie ze nie przeklinamy. :rotfl:

Towaru w markecie jest tyle ze nie trzeba sie o niego przepychac, promocja trwa kilka dni, a market jest czynny kilkanascie godzin dziennie.
Ponieważ jest czynny kilkanaście godzin dziennie, to jeśli nie stac cie na zakupy, masz problem z płynnością finasową, mozesz sobie wieczorami dorobić w markecie wykładajac towar. Obsługa kasy mogłaby sprawiać ci trudnosć wiec to dopiero ewentualnie za kilka miesiecy. :rotfl:

Zebys nie zapomniał
renoraines napisał(a):


Jigsaw bierz tą fuchę, hasła masz już przyswojone :rotfl:
Cytuj:
warunki roboty szalenie proste, trzeba nadawac na pis, ze pis to rezim, ze pis to zagrożenie dla naszej wolności, że nam kradnie wolność tratatatata


czas 3:20, do tego zdobędziesz sławe, szacunek i na zrzutka pl zarobisz miliony.

:rotfl: :rotfl: :rotfl:


Masz wybór i równiez możesz jak koledzy zauważyli, wyjechac na pustynie, bezludną wyspę lub do Bangladeszu.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 26 stycznia 2021, 15:49 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 39
Posty: 7013
Lokalizacja: Rawicz Wlkp
Moje BMW: 740i 6gang
Kod silnika: M60B40
wcześniej pepsi w promo kupowałem po 2,5-3zł za 2 litry reno a bez promocji po 4,8-5zł teraz w promo po 4zł a bez po 7,40 to wg ciebie brak różnicy???? bo nawet licząc z promo wzrost jest potężny procentowo


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 26 stycznia 2021, 16:32 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
Krzychu, dokładnie.
Pepsi/Cole brało się w zestawie 2x2 za ~6-7zl lub 4x2 za ~10zl. Teraz normalna cena z kiedyś to promocja ;) co ciekawe podróbki coli poszybowały nawet bardziej, było 2L za 2,5, jest za 5 :P, wycwanili się też i zaraz butelki 1,5L zamiast 2L. oczywiście nie piszę, że to wina rządu bo ceny też sklep ustala i czuje piniondz, więc dostajemy po dupie podwójnie.

Obrazek

Ale już zejdźmy już z tej coli, mielismy o % pisać :P

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 26 stycznia 2021, 16:49 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15739
Zdzira ktos kupował jeszcze taniej , jasne ze mogł, wedlug uznania, jego wybor indywidualna sprawa. Ja tak nie kupowalem wiec z tego tytułu korzyści czy straty nie odczuwam. Odnosze się do tego co ja płaciłem , do ceny litra ( w innych produktach do ceny kg) w zeszłym 4x1 litr za 8 zł , w tym 2 litry za 4zł . W tym było tez 2x 2.5l za 10.3 zł to wychodzi drożej za litr bo aż 2.06 zł/ l :D .

Co do %. Tzw winnica lidla, nie korzystalem ale taka informacja w apce sie pojawia, mozna kupic 10 % taniej zamawiajac przez www i odbierajac w sklepie.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 26 stycznia 2021, 17:16 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Ale Ty nie rozumiesz, ze nikogo tu nie obchodzi gdzie ty kupowałeś i za ile. Chodziło to ze jebany PiS podniósł wszystkim mocno ceny co do zasady. A skoro wcześniej nie umiałeś oszczędzać to znaczy ze ciebie teraz już po prostu na pepsi nie stać skoro nagle zacząłeś

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 26 stycznia 2021, 18:10 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15739
Mnie interesuję ile ja płacę ponieważ ja płace za siebie. Znaczenie ma dla mnie finalna cena zakupu, a nie sama w sobie cena katalogowa nawet po podwyżce.
Smieje się ze w każdym z tematów ujadasz o zniewoleniu, cenach, rezimie, totalitaryzmie :rotfl: . Masz problem z płynnością finanowa, przerasta cie rzeczywistość to twój problem.
Ktos to dobrze napisał: ‘’nie trzeba było żyć ponad stan i tak jak Rodowicz drzec japę niech żyje bal. ‘’

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 26 stycznia 2021, 18:53 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
renoraines napisał(a):
Mnie interesuję ile ja płacę ponieważ ja płace za siebie. Znaczenie ma dla mnie finalna cena zakupu, a nie sama w sobie cena katalogowa nawet po podwyżce.
Smieje się ze w każdym z tematów ujadasz o zniewoleniu, cenach, rezimie, totalitaryzmie :rotfl: . Masz problem z płynnością finanowa, przerasta cie rzeczywistość to twój problem.
Ktos to dobrze napisał: ‘’nie trzeba było żyć ponad stan i tak jak Rodowicz drzec japę niech żyje bal. ‘’


No dobrze. Faktem jest, że Ty przez PiS teraz musisz się interesować gazetkami, promocjami, biegać do wybranych sklepów, ryzykować kolejki większe itd., czego wcześniej nie robiłeś, bo poprzednia cena globalna Ci pasowała. Krótko mówiąc też ponosisz koszty (czasowe) tego skoku na kasę w postaci dodatkowych danin nałożonych na grupę produktów z cukrem.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 26 stycznia 2021, 19:07 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15739
jiGsaw napisał(a):
renoraines napisał(a):
Mnie interesuję ile ja płacę ponieważ ja płace za siebie. Znaczenie ma dla mnie finalna cena zakupu, a nie sama w sobie cena katalogowa nawet po podwyżce.
Smieje się ze w każdym z tematów ujadasz o zniewoleniu, cenach, rezimie, totalitaryzmie :rotfl: . Masz problem z płynnością finanowa, przerasta cie rzeczywistość to twój problem.
Ktos to dobrze napisał: ‘’nie trzeba było żyć ponad stan i tak jak Rodowicz drzec japę niech żyje bal. ‘’


No dobrze. Faktem jest, że Ty przez PiS teraz musisz się interesować gazetkami, promocjami, biegać do wybranych sklepów, ryzykować kolejki większe itd., czego wcześniej nie robiłeś, bo poprzednia cena globalna Ci pasowała. Krótko mówiąc też ponosisz koszty (czasowe) tego skoku na kasę w postaci dodatkowych danin nałożonych na grupę produktów z cukrem.


:rotfl: dopiero w 2021 zaczalem interesowac sie gazetkami, a wczesniej zakupow nie robiłem. #szydera :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 26 stycznia 2021, 19:34 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 39
Posty: 7013
Lokalizacja: Rawicz Wlkp
Moje BMW: 740i 6gang
Kod silnika: M60B40
Reno bez urazy ale jak mój prosty obiektywny przykład nie dociera to trudno.....

Było po 2,50 jest po 4 skok ceny o 60% w przybliżeniu czyli olbrzymi

Albo inaczej jutro skoda octavia drożeje z 100k na 160k w jeden dzień bez zmiany parametrów auta... Rozumiem że piszesz ze ok i jest miło.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 26 stycznia 2021, 20:15 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15739
Nie musze kupic, prawo popytu ( wzrasta cena popyt maleje).

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 26 stycznia 2021, 20:15 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
renoraines napisał(a):

:rotfl: dopiero w 2021 zaczalem interesowac sie gazetkami, a wczesniej zakupow nie robiłem. #szydera :rotfl:


renoraines napisał(a):
Zdzira ktos kupował jeszcze taniej , jasne ze mogł, wedlug uznania, jego wybor indywidualna sprawa. Ja tak nie kupowalem wiec z tego tytułu korzyści czy straty nie odczuwam. Odnosze się do tego co ja płaciłem , do ceny litra ( w innych produktach do ceny kg) w zeszłym 4x1 litr za 8 zł , w tym 2 litry za 4zł . W tym było tez 2x 2.5l za 10.3 zł to wychodzi drożej za litr bo aż 2.06 zł/ l :D .



no tu już psychiatra, a może i neurolog potrzebny w takim razie. Wcześniej nie kupował w promce, więc teraz kupuje w promce, to mu podobnie wychodzi, ale jednak gdy to wypomniałem to się okazuje, że dawniej też kupował na promce. Ja PRDL :wstyd:

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 26 stycznia 2021, 20:26 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15739
Jigsaw ty juz dawno zostales zdiagnozowany :rotfl: . Nie ogarniasz liczb, słów i rzeczywistości. Sprawdz sobie co znaczą słowa szydera, logika oraz zwrot jeszcze taniej :rotfl: . Czytaj to co jest napisane, nie dodawaj sobie jak ten śpiący guru sekty.
Kupuję w sklepach do ktorych mam blisko. Nie pojade na drugi koniec miasta do marketu innej sieci, bo tam jeszcze taniej, żeby zyskać złotowke, bo czas, bo paliwo tez kosztuje. Sa tacy co jezdza, nawet po paliwo tansze dosłownie pare groszy za litr.
Słychac wycie znakomicie, masz taki bol ze twoje foliarstwo i szurostwo w kolejnym temacie jest wysmiane ze wrociles po czasie do postu, ktory juz wczesniej pisałem haha. Masz doradcę, suflera czy jakiś życzliwy ku swojej uciesze znów władował ciebie na minę ? :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 27 stycznia 2021, 10:36 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Sam się wrąbałeś od początku rozmawiając NIE w temacie.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 27 stycznia 2021, 21:53 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 39
Posty: 7013
Lokalizacja: Rawicz Wlkp
Moje BMW: 740i 6gang
Kod silnika: M60B40
Czy na prawdę tak ciężko przyznać że podwyżka jest olbrzymia??

Użyłem bardzo prostego konkretnego przykładu z liczbami prostymi.

A jedyne co umiesz odpisać to że nie trzeba czegoś kupować.

Ok nie trzeba zgadzam się z tym ale to nie zmienia faktu że weszła w życie olbrzymia podwyżka do latania dziury w budżecie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL