BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 23 maja 2024, 13:30

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 16 grudnia 2019, 13:41 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15738
feder napisał(a):
renoraines, Dokładnie! Ostatnio jadąc z dzieckiem do lekarza prasie zdjąłem młodą dziewczynę... Szła sobie chodnikiem i nagle weszła na środek jezdni, nie patrząc za siebie! :cenzura: Zatrzymałem się może z 30cm od niej a ona zero reakcji bo nawet nie zauważyła/nie słyszała bo była wpatrzona w telefon ze słuchawkami na uszach :zabawa: :wstyd: dopiero mój klakson ją przestraszył, dobrze że jechałem bardzo wolno, bo mogłoby być różnie.... oczywiście pasów tam nie było :chytry:


I jeszcze zdziwienie takiego barana , ze o co chodzi :cenzura: .



BARNABA napisał(a):
Kolejnym krokiem będzie ogranicznik prędkości jak w ciężarówkach - w autach osobowych...już o tym podobno myślą...ograniczyć do 50km/h a co tam - wtedy będzie przecież jeszcze bezpieczniej czyż nie?


Eurokolchoz od 2020 chce wprowadzic elektroniczne ograniczenia predkosci https://www.spidersweb.pl/2017/10/ue-el ... i-isa.html

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 16 grudnia 2019, 14:25 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
MAJSU napisał(a):
A ja powiem że prawidłowo. Dojechać polaczków podatkami, nakazami, mandatami i wcisnąć do śmierdzącego autobusu :D

Niech poczują smak socjalizmu na który tak chętnie głosują :D

+1 wolność już była teraz są zakazy, nakazy, nowe podatki i obowiązki z każdym miesiącem coś nowego.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 16 grudnia 2019, 15:06 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 37
Posty: 5210
Lokalizacja: Wołomin
Moje BMW: e30
Kod silnika: m10B18
Garaż: e30 316 '87
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168435
MAJSU napisał(a):
Niech poczują smak socjalizmu na który tak chętnie głosują

Na tę chwilę w sejmie jest 418 zadeklarowanych gospodarczo socjalistów. Konfederacji nie liczę bo to jedyna partia która mówi inaczej niż reszta, PSL ciężko określić po tym jak przyszedł Kukiz ale nadal jest to partia bezideowa raczej.
Ja nadal uważam, że pasy to miejsce gdzie pieszy NIE MA pierwszeństwa a jedynie miejsce gdzie MOŻE przejść przez jezdnię. Zdecydowanie lepszym przepisem byłby taki który mówi o tym, że pieszy może wejść na jezdnię gdy zatrzymają się auta z obu stron drogi, wtedy byłoby jasne czyja jest wina w momencie wypadku. Myślę, że wypadki spadłyby o 90%.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 16 grudnia 2019, 15:13 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15738
Kiedys była wolność, a teraz jest dyktatura :rotfl: :rotfl: :rotfl: .
Trzeba to jasno powiedzieć, dzieki Jarkowi nie ma brudu na ulicach, tak jak w Niemczech czy we Włoszech, gdzie imigranci dosłownie myją d*py w fontannach czy pod hydrantami, sikają na ulice, niszczą zywność w sklepach, napastują kobiety.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 16 grudnia 2019, 15:24 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
Rafał napisał(a):
MAJSU napisał(a):
Niech poczują smak socjalizmu na który tak chętnie głosują

Na tę chwilę w sejmie jest 418 zadeklarowanych gospodarczo socjalistów. Konfederacji nie liczę bo to jedyna partia która mówi inaczej niż reszta, PSL ciężko określić po tym jak przyszedł Kukiz ale nadal jest to partia bezideowa raczej.
Ja nadal uważam, że pasy to miejsce gdzie pieszy NIE MA pierwszeństwa a jedynie miejsce gdzie MOŻE przejść przez jezdnię. Zdecydowanie lepszym przepisem byłby taki który mówi o tym, że pieszy może wejść na jezdnię gdy zatrzymają się auta z obu stron drogi, wtedy byłoby jasne czyja jest wina w momencie wypadku. Myślę, że wypadki spadłyby o 90%.


Może trochę brutalne porównanie ale pierwszeństwem na pasach jest jak z kobietami które zachodzą w niechcianą ciążę. Fajnie że jadąc na wózku inwalidzkim można jechać z myślą że miało się rację :rotfl: Jeszcze może parę stów z renty wpadnie :rotfl:

renoraines napisał(a):
Kiedys była wolność, a teraz jest dyktatura :rotfl: :rotfl: :rotfl: .
Trzeba to jasno powiedzieć, dzieki Jarkowi nie ma brudu na ulicach, tak jak w Niemczech czy we Włoszech, gdzie imigranci dosłownie myją d*py w fontannach czy pod hydrantami, sikają na ulice, niszczą zywność w sklepach, napastują kobiety.


Dokładnie ! W Polsce to człowiek przynajmniej żyje dumnie jak jedzie sobie używanym samochodem po tym Niemcu co mu na trawnik przed nowym domem srajO imigranty i przegryza sobie wysokiej jakości parówkę z Lidla jadąc na robotę do Niemieckiego koncernu :rotfl: Ale nikt nam w twarz nie pluje ! :rotfl:

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 16 grudnia 2019, 15:31 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15738
MAJSU napisał(a):
Dokładnie ! W Polsce to człowiek przynajmniej żyje dumnie jak jedzie sobie używanym samochodem po tym Niemcu co mu na trawnik przed nowym domem srajO imigranty i przegryza sobie wysokiej jakości parówkę z Lidla jadąc na robotę do Niemieckiego koncernu Ale nikt nam w twarz nie pluje !


Kto miałby beke, imigrant sikajacy do środka z3 czy jej właściciel ? :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 16 grudnia 2019, 15:36 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
renoraines napisał(a):
MAJSU napisał(a):
Dokładnie ! W Polsce to człowiek przynajmniej żyje dumnie jak jedzie sobie używanym samochodem po tym Niemcu co mu na trawnik przed nowym domem srajO imigranty i przegryza sobie wysokiej jakości parówkę z Lidla jadąc na robotę do Niemieckiego koncernu Ale nikt nam w twarz nie pluje !


Kto miałby beke, imigrant sikajacy do środka z3 czy jej właściciel ? :rotfl:


Chciałeś chyba napisać do nowego Z4 :) ?

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 16 grudnia 2019, 19:43 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 15986
Lokalizacja: Los Santos
Moje BMW: E30 E46 E83
Kod silnika: M20B25 FTMW!!!
Garaż: ᶘ ᵒᴥᵒᶅ
Jak to wejdzie to chyba zacznę na PiS głosować. [cenzura] drogowych morderców.

_________________
BMW z duszą skończyły się na Kill 'em All.
Obrazek
Było: '92 E36 320i 2d diamantschwarz/stoff anthrazit; '98 E46 323i 4d farngruen/leder hellbeige, '97 E36 323i->328i 2d arktissilber/leder montana schwarz
Jest: '90 E30 325i 2d diamantschwarz/leder bison schwarz (M3), '05 E46 330ci stahlblau/leder schwarz, '08 E83 X3 3.0si alpinweiss 3/leder nevada tabak


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 16 grudnia 2019, 20:48 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 4977
Lokalizacja: SKL/Cz-wa
Moje BMW: e91
Kod silnika: N52B25
będzie trzeba sprzedać auto w pizdu i kupić helikopter
https://youtu.be/nrJWAYwqlhA?t=275

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 17 grudnia 2019, 13:36 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1329
Lokalizacja: Bytom
renoraines napisał(a):
Kiedys była wolność, a teraz jest dyktatura :rotfl: :rotfl: :rotfl: .
Trzeba to jasno powiedzieć, dzieki Jarkowi nie ma brudu na ulicach, tak jak w Niemczech czy we Włoszech, gdzie imigranci dosłownie myją d*py w fontannach czy pod hydrantami, sikają na ulice, niszczą zywność w sklepach, napastują kobiety.


Jarek może deklarować wyznawcom sprzeciw wobec czegoś, co się i tak nigdy nie wydarzy, bo w Polsce jest biednie w porównaniu z Zachodem i dlatego nikt z islamskich lewusów nie chciał by tu dłużej zostać. Trochę więcej przenikliwości.

Nakazy i zakazy. Bezmyślne państwowe trutnie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 17 grudnia 2019, 14:02 
Online
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8253
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
--==Mały==-- napisał(a):
MAJSU napisał(a):
A ja powiem że prawidłowo. Dojechać polaczków podatkami, nakazami, mandatami i wcisnąć do śmierdzącego autobusu :D

Niech poczują smak socjalizmu na który tak chętnie głosują :D

+1 wolność już była teraz są zakazy, nakazy, nowe podatki i obowiązki z każdym miesiącem coś nowego.



Nie ma znaczenia na kogo zagłosujesz. Głowne partie obu stron i tak robią posłusznie co Ci wyżej im każą. Pieniądz rządzi światem, a ten kto rządzi pieniądzem ma w grasci wszystkich polityków.
Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, ze te wszystkie co rusz to nowe zakazy i nakazy nie tylko w ruchu drogowym , ale i w całym życiu nie skończą się!
Coraz to nowszych zaostrzeń będzie przybywać coraz szybciej tak, az spełni się przepowiednia o Państwie policyjnym w którym nie będziesz mógł dosłownie nic zrobić, nawet wyjść z miasta do lasu bez odpowiedniego zezwolenia , mieć dzieci itp. Jeden świat - jeden rząd i jedni władcy których nikt juz w tedy nie będzie mógł powstrzymać.
Nie wierzę ,ze nie ma na świecie dość pieniędzy , i możliwości aby w jedną chwilę zaprzestać wszystkich wojen, znaleźć jedzenie dla każdego głodującego. Ale oni :mad: celowo nas niszczą , inflacją, dodatkowymi podatkami, utrudnieniami czym się da!
Byle nas dobić do dna, stworzyli cały ten przeklęty system finansowy ktory działa jako odkurzacz wysysający dobra z dolu i pchający im do kieszeni, nie po to ze im mało TYLKO PO TO ZEBYSMY MY NIE MIELI !!!
Nie wiem czy dobrze rozumiecie powagę sytuacji bo ludzie którzy coś takiego stworzyli, a stworzyli i nie zaprzeczy nikt temu :mad: są źli do szpiku kości!
Wiec wyobraźcie sobie co z nami zrobią gdy nas zaczipują jak bydło i zlikwidują gotówkę bo juz o tym mówią w bialy dzień , chipy RFiD - poczytajcie sobie. Gdy nikt nie będzie nawet w stanie podnieść na nich palca :mad: wiecie co za przepisy w tedy wprowadzą? Nie wierzycie w to wszystko, ze będzie az tak źle? To zobaczcie co robią na bliskim wschodzie ;) Palestyńczyków zamknęli w getcie niczym się nie różniącym od tego które było we warszawie czy Wrocławiu :/ tak i nas pozamykają jak nie ruszymy tyłków teraz, nie wyjdziemy na ulice i rozwalimy w pył tego syfu. We Francji wyszli na ulicę, to samo w Hongkongu, a Wy na co czekacie?

PIENIĄDZ MUSI BYC OPARTY W ZŁOCIE , LUD MUSI BYĆ WOLNY !

tylko tyle wystarczy , aby rozwiązać wszystkie problemy, nawet te nasze drogowe ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 17 grudnia 2019, 14:18 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
alduwiel napisał(a):

Nie ma znaczenia na kogo zagłosujesz. Głowne partie obu stron i tak robią posłusznie co Ci wyżej im każą.


Karty do głosowania na coś innego niż POPiSPSLRAZEMSLD są wydawane ludziom o IQ większym niż 80.

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 17 grudnia 2019, 15:19 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15738
j27 napisał(a):
Jarek może deklarować wyznawcom sprzeciw wobec czegoś, co się i tak nigdy nie wydarzy, bo w Polsce jest biednie w porównaniu z Zachodem i dlatego nikt z islamskich lewusów nie chciał by tu dłużej zostać. Trochę więcej przenikliwości.

Nakazy i zakazy. Bezmyślne państwowe trutnie.


Troche wiecej przenikliwosci, eurokolchoz płaciłby Polsce, żeby imigranci zostali u nas ( tak jak płaci innym krajom), ale te pieniądze nie są warte tego całego bałaganu.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 17 grudnia 2019, 15:35 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1329
Lokalizacja: Bytom
Tylko ze tam i tak się lepiej żyje na co dzien. Jest socjal imigracyjny plus socjal bieżący i większa tzw. akceptacja.. Wychodzi ze by szybko czmychneli do Berlina. Ale niech będzie ze Jaro obronił Nas prawie jak Karol Młot w bitwie pod Poiters


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 17 grudnia 2019, 15:53 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15738
Udajesz, ze nie rozumiesz ;). Imigranci przechodza z PL do DE i Angela nakazuje PL uszczelnienie granic. PO.magierzy wykonują rozkaz i zostajemy z tym bałaganem.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 17 grudnia 2019, 16:01 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1329
Lokalizacja: Bytom
Spoko coś jak przerzucanie gorącego kartofla, ale ten problem można zawsze szybko rozwiązać jeśli ludzie trzeźwo i logicznie myślą- z tym coraz ciężej. Z drugiej strony w takim ostatnio Tęczowym Poznaniu przydałoby się trochę ciapatych molestujących genderowe-tolerancyjne aktywistki, bo ludzie zatracają się w tym amoku dziadoskiego myślenia.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 17 grudnia 2019, 16:13 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15738
W takich przypadkach przedstawicielki oszołomów cieszyłyby się, że mają branie.
Remontowali w Poznaniu ul. Glogowską (ważna ulica, wylotówka na pd, dojazd do autostrady), teraz chcą ją zwęzić argumentując to wypadkami z udziałem pieszych. Bezmyślnie wchodzą na jezdnie to powodują wypadki.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 17 grudnia 2019, 16:32 
Online
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14120
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
renoraines napisał(a):
Remontowali w Poznaniu ul. Glogowską (ważna ulica, wylotówka na pd, dojazd do autostrady), teraz chcą ją zwęzić argumentując to wypadkami z udziałem pieszych. Bezmyślnie wchodzą na jezdnie to powodują wypadki.
Tak i kolejny raz trwonienie pieniedzy podatników. Za chwile bedzie konieczny remont po zwężaniu :rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 17 grudnia 2019, 17:25 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 35
Posty: 1459
Moje BMW: F30
Kod silnika: N20B20
Garaż: było e39 530i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=155769
było e46 325i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=165786
jest f30 328i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168768
Frank, Właśnie o to cała magia naszego rządu. Zmieniać zmieniać i jeszcze raz zmieniać :) Nie ważne czy dobrze, czy źle. Byleby swoi na tym zarobili.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 17 grudnia 2019, 17:35 
Online
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8253
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Głogowska ma mieć 1 pas? :przestraszony:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL