BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 25 maja 2024, 02:49

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 21 stycznia 2007, 14:06 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2408
Lokalizacja: dolnoÂślÂąskie
Pułkownik Zuber napisał(a):
Znalazłem chyba fajną ofertę w Egipcie, no i allinclusiv
http://www.wakacje.pl/ofe...terminy=4035883


A ile chcesz przeznaczyc ?
Bo padaja kwoty od 4 do 10 kafli... :D

_________________
pozdro!
| a w uszach koncert rzędowej szóstki |


-> Zobacz Moja Bunie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 stycznia 2007, 14:09 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 42
Posty: 1484
Lokalizacja: CzĂŞstochowa
Moje BMW: BMW E46
Kod silnika: M47N
jeśli chodzi o zwiedzanie itp to polecam Grecje-bylem kilka lat temu i strasznie mi sie podobalo.
dobre jedzenie i fajne imprezki :)

_________________
Obrazek
moje BMW --->> viewtopic.php?f=6&t=80596&p=889212#p889212
mój JeeP --->> viewtopic.php?f=55&t=64710


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 stycznia 2007, 14:16 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6182
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
Cytuj:
Bo padaja kwoty od 4 do 10 kafli..

Ok 3 kafli.

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 stycznia 2007, 15:52 
Offline
Uzależniony od forum :)

Posty: 5925
Lokalizacja: GorzĂłw Wlkp
na glowe czy na pare?

1. Grecja - goraca polecam ale zwiedzac sobie wynajetym autem a nie czysto turystycznymi szlakami autokarem, ciekawa opcja to zwiedzanie wysepek greckich
2. Wlochy - to samo.
3. Chorwacja - nie bylem
4. Egipt - nie bylem, byla mama w tamtym tygodniu, mowi ze poleca
5. Liban - mieszkalem rok czasu, wspanialy kraj,goraco polecam
6. Syria - polecam
7. Algeria - polecam
8. Lazurowe Wybrzeze, Monte Carlo - goraco polecam

Co do polskiego morza to ogolnie w sezonie porazka - masa ludzi, pijana gowniazeria i ogolny rozpizdziel.Ceny za wysokie jak za to co oferuje.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 stycznia 2007, 15:57 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2408
Lokalizacja: dolnoÂślÂąskie
Kornelio napisał(a):
5. Liban - mieszkalem rok czasu, wspanialy kraj,goraco polecam

Napisz coś więcej, jak możesz.

Kornelio napisał(a):
8. Lazurowe Wybrzeze, Monte Carlo - goraco polecam

Popieram. Pięknie i ... bogato.
Ponadto: 24-27 Maja masz tam F1.

_________________
pozdro!
| a w uszach koncert rzędowej szóstki |


-> Zobacz Moja Bunie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 stycznia 2007, 16:32 
Offline
Uzależniony od forum :)

Posty: 5925
Lokalizacja: GorzĂłw Wlkp
Wiec tak Liban to niewielki kraj.Sasiaduje z Izraelem (od poludnia, znajduje sie tam slynna strefa gazy), Syria ( od wschodu) i Turcja od polnocy. W nadluzszym miejscu ma 300km dluzgosci a w najszerszym 70km szerokosci.Kraj przedzielony jest pasmem gor. Kraj jest typowym krajem arabskim. Religijnie sa i chrescijanie i wyznawcy islamu. Stolica kraju jest Beirut. Wspaniale miasto lezace nad samym morzem azpo pasmo gor. Zwane dawniej paryzem bliskiego wschodu. Po trwajacej ok 15 lat wojnie domowej jest mocno zniszczone i na kazdym rogu widac slady dawnej walki choc obecnie jest to jeden z wiekszych placow budowy na swiecie.Znajduje sie tam "centrum szkoleniowe" Hezbollahu - libanskiej partii szyitow, uznawanych na swiecie za organizacje terrorystyczna w ktorym to centrum szkolony byl niedoszly zabojca Jana Pawla II - Ali Akcza.Gmach robi wrazenie musze przyznac. Standardowo przy samym morzu rozciaga sie corniche - ulica knajpek,hoteli,restauracji itp. Miasto naprawde piekne. Mieszkaja i chrzescijanie i wyznawcy islamu. Drugim duzym miastem, polozonym na polnocy kraju jest Tripolis.Jest zamieszkiwane glownie przez chrzescijan i jest mieszanka stylu arabskiego i europejskiego.Bardzo nowoczesne. Na poludniu kraju jest starozytn amiejscowosc Tyr. Bylem raz, z racji pobliskiej strefy gazy srednio bezpiecznie. Prawdziwy, starozytny arabski swiat znajdziemy po drugiej stronie pasma gor - w miescie Baalbek. Duze miasto,masa starozytnych pozostalosci w tym wielka starozytna swiatynia.Miasto swoje najlepsze czasy swietnosci ma za soba.Kilka duzych bardzo luksusowych hoteli po ktorych widac ubiegly czas - doysc romantycznie. W okresie zimowym snieg wystepuje tylko w gorach wiec przedostanie sie miedzy czescia zachodnia kraju (wzdloz morza) do czesci po drugiej stronie gor jest utrudnione. Z polnocy kraju na samo poludnie wzdloz wybrzeza ciagnie sie autostrada - bardzo malownicza (duzo tuneli,nmostow, widoki na zatoczki itp). Miedzy glownymi miastami jest masa mniejszych i wiekszych miejscowosci o bardzo bogatej historii i oczywiscie bardzo urokliwych. Jak to w krajach arabskich ludzie sa albo obrzydliwie bogaci albo biedni.Ciezko o klase srednia.Choc i jedni i drudzy sa bardzo przyjazni dla europejczykow. Obecnie kraj okupowany jest przez syryjczykow ktorzy utrzymuja w kraju porzadek. Na autostradzie i na gorskich drogach srednio co 10km znajduje si eposterunek wojskowy - czolg, kilka CKM, jeep.Obowiazkowo nalezy sie zatrzymac do ewentualnej kontroli.Jeden nasz znajomy - szwajcar - wracajac w nocy mocno wstawiony z imoprezy nie zatrzymal sie na posterunku (ktore to nie sa oswietlonme) no i skonczylo sie to dla niego tragicznie. Nazajutrz gdy zobaczylem "Mercedesa" to sie przezegnalem - durszlak.Co bardzo wazne - przemasakrycznie wspaniala kuchnia!!!Panowie takiego zarcia w europie nie uswiadczycie!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 stycznia 2007, 16:59 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6182
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
mike_r6 napisał(a):
na glowe czy na pare?

Na osobę.

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 stycznia 2007, 17:45 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2408
Lokalizacja: dolnoÂślÂąskie
Pułkownik Zuber napisał(a):
mike_r6 napisał/a:
na glowe czy na pare?
Na osobę.


Po1. ja tego nie napisalem tylko Kornelio ;)
Po2. Rozważ również Hiszpanie. Zależy co cie kręci, bo nie musisz być przecież w reklamowanym "centrum masowych rozrywek wakacyjnych" - jest jeszcze co zwiedzać i gdzie się bawić...

_________________
pozdro!
| a w uszach koncert rzędowej szóstki |


-> Zobacz Moja Bunie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 stycznia 2007, 18:32 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 33
Lokalizacja: Warszawa
Pułkownik Zuber napisał(a):
Cytuj:
Bo padaja kwoty od 4 do 10 kafli..

Ok 3 kafli.


Siema,

Trójka od łebka, czy za parę? Jak od łebka to jeszcze jako-tako pobalujesz, jak za parę to na za wiele nie licz.... Ja dwa lata temu byłem na Ibizie - całkiem fajnie - imprezy 24h/doba, ale odpocząć też można.... Jeśli chcesz mieć więcej imprez i zwiedzania niż odpoczynku (placek na plaży) to szykuj co najmniej 20 kafli za 2 tygodnie :( Nurkowanie - proszę bardzo, ale nie z biura z którego lecisz - organizuj sobie sam - średni o 50-70eur taniej. Ja z Żoną (podróż poślubna) po dwu tygodniach policzyliśmy ile poszło i.... wyszło prawie 22000! No, ale to była podróz poślubna i niczego sobie nie odmawialiśmy :) Hotel ****, all inclusive, nurkowanko, sauna, siłownia itp - wszystko zależy od kasy.

Pozdro
LJ

_________________
BMW + LPG = WC


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 stycznia 2007, 18:47 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
Moja siostra była na Kubie 14 dni i poszło 11. I zdecydowanie nie odmawiała sobie i przywiozła multum rzeczy. LoveJoy, chyba was okradli :kwasny: ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 stycznia 2007, 19:07 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 33
Lokalizacja: Warszawa
KotSylwester napisał(a):
Moja siostra była na Kubie 14 dni i poszło 11. I zdecydowanie nie odmawiała sobie i przywiozła multum rzeczy. LoveJoy, chyba was okradli :kwasny: ;)


Siema,

Radek, ja liczyłem wszystko łącznie z przelotami itp - tak wyszło niestety... Kasa z giftów na ślub (prawie) cała poszła na podróż niestety... Ale warto był! tak jak tam nie ubawiłem się nigdzie indziej :) :rotfl: :D

Pozdro
LJ

_________________
BMW + LPG = WC


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 stycznia 2007, 19:08 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 13996
Lokalizacja: Ostrów Maz.
Moje BMW: e31 850i
Kod silnika: M70B50
na oglądanie palm po prostu byłoby mi szkoda nawet 5 tys, a co dopiero 22 :zdziwko:

_________________
http://firmaorchidea.pl
http://www.zajazdpodsosnami.pl
http://www.chodowiak.pl
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 stycznia 2007, 19:10 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 33
Lokalizacja: Warszawa
Kucharz napisał(a):
na oglądanie palm po prostu byłoby mi szkoda nawet 5 tys, a co dopiero 22 :zdziwko:


Siema,

Tak na codzień mi też, ale to była podróż poślubna :) :) :) :)

Pozdro
LJ

_________________
BMW + LPG = WC


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 stycznia 2007, 19:14 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 13996
Lokalizacja: Ostrów Maz.
Moje BMW: e31 850i
Kod silnika: M70B50
ja byłem 3 dni w Stegnie za 1000zł i też było fajnie, a 21 poszło na konto budowy :)

_________________
http://firmaorchidea.pl
http://www.zajazdpodsosnami.pl
http://www.chodowiak.pl
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 stycznia 2007, 19:44 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
KAżdy kase przeznacza na co innego, jeden woli w chałupę, drugi w wakacje, trzeci w szóstkę :oczami:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 stycznia 2007, 20:24 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 135
Lokalizacja: Mogilno/Pakość
a ja przeznaczam na zakup lepszego motocykla i wyjazd nad morzem oczywiscie w Polsce


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 stycznia 2007, 23:45 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 3617
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Moje BMW: e46
Kod silnika: s54
a więc tak. Jeżdże do Egiptu w miare regularnie, choć od roku nie byłem, i polecam Ci wycieczke właśnie w tamte rejony. Bywałem w Hurghadzie, Sharm-el-shake i El gouna. Zdecydowanie poleccam Hurghade bo można ponurkować, pobalować, a i pamiętaj w Egippce jest ograniczona pprohibicja, w sklepie nie uświadczych alkoholu, kupisz go w knajpie i to chyba tylko miejscowe specjały, ale od przyjjazdu masz 24h żeby zaoppatrzyć sie w sklepie bezcłowym na lotnisku :):)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 stycznia 2007, 19:39 
Offline
Uzależniony od forum :)

Posty: 3826
Poczekaj kilka lat, a nad bałtykiem będziemy mieli takie lato jak w egipcie. ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 stycznia 2007, 21:51 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 28
Lokalizacja: Siedlce
Byłem 2 rezy w Chorwacji w 2 połowie września. Pogoda jak u nas lipcu w tym roku. Ceny za kwatery o połowę niższe przy prównywanym standardzie. A już jeśli goryszm to w PL
W chorwacji płaciłem 10 euro za osobe za pokój. Widok na zatokę
Ceny w kanjp[ach może nico drożej niż u nas. Ale jedna podstawowa zalata, bardzo duża moim zdaniem.
Idziesz na plaże i nie zastanawiasz sie kogo zostawić do przypilnowania rzeczy jak w PL.
generalnie dużo wieksza kultura. Gospodarze sie dziwili że zamykamy przy wyjściu pokoje.

W tym roku byłem w Łebie w lipcu. I pier@%$@%$ polskie bazy turstyczne. Drożyzna, warunki lokalowe do dupy ( za 50 żl od łba). Jedyny plus, że w tym roku trafiłem na pogodę. Bo jak by ona była jeszcze do bani to już załamka. Przez tydzień w ŁĘbie wydałem niewiele mniej niż przez 8-9 dni w HR. Do Choracji jechałem na własną rekę bez żadnych rezerwacji wczęśniej. Jedynie wiedzieliśmy do jakiej miejscowości jedziemy.
Czes dojazdu do celu na chorwacji ( ok 1,5 tys km) 20-22 godz max. Aby wyjechać z Pl to już lecisz szybko
Czas dojazdu do Łeby (ok 500 km) ok 10-11 godz. Kochane polskie zakorkowane drogi
Zjeździłęm już wszystki wieksze/popularniejsze mijescowości turystryczne nad morzem i na mazurach. I zdanie i nich mam takie że najwyżej na weekend mogę jechać gdziekowiek w PL. Jeśłi coś dłużej to tylko na południe europy we wrześniu lub naet później :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 stycznia 2007, 09:08 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 580
Lokalizacja: OSTMAZ
Polecam Egipt-Hurghada z biura podróży Camel travel .Hotel to Alladin, Alibaba,Jasmin jest to cały kompleks gdzie Alinclussiv obowiązuje w całym kompleksie bez względu na to w którym jest się zakwaterowanym. Biuro organizuje bardzo fajne wycieczki .Atmosfera w hotelach jest bardzo rodzinna cały czas są organizowane animacje , dyskoteki itp rzeczy.Jest sporo atrakcji dla dzieciaków nawet Jasmin posiada mini zoo. Jeśli będziesz zainteresowany podaj meila puszczę parę fotek z widokami.Egipt wywarł na mnie ogromne wrażenie. Bardzo ciekawy kraj. Super kuchnia i nie sposób się nudzić.Naprawdę warto. :) :)

_________________
Pozdrawiam Dorcia


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL