BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 25 maja 2024, 13:41

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 10 marca 2007, 18:33 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 207
Lokalizacja: CzĂŞstochowa
mam nadzieje ze agro tuning nie zniknie z polskich ulic poniewaz bez tego bedzie smutno i nie bedzie sie z czego posmiac. ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 marca 2007, 20:53 
Offline
Forumowicz

Posty: 491
Lokalizacja: Radlin
casus maximus napisał(a):
mam nadzieje ze agro tuning nie zniknie z polskich ulic poniewaz bez tego bedzie smutno i nie bedzie sie z czego posmiac. ;)


popatrz na to z innej strony pojedzie taki polonez truck full popiredolka 9 osob sie posmieje a 10 odjedzie do szpitala takich to na zlom!!!!!!!! ale nie w taki sposob tylko w taki jak kolega kilka postow wyzej napisal skonczyc z przegladami po znajomosci!!!!! auta maja byc sprawne a nie zagrazac innym ludzia jak ktos chce sie zabic to niech jedzie takim zlomem gdzies z dala od innych szkoda ze niektorzy maja tak male mozgi ze nie moga pojac tego ze nie zagrazaja tylko sobie ale tez innym


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 marca 2007, 23:04 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 42
Posty: 1206
Lokalizacja: W-wa
Moje BMW: E32 735iA E39 523iT
Kod silnika: M30B35 M52B25
ja uważam że jest to dobry pomysł i w zasadzie nie dotyczy BMW gdyż uderzy w agro tuning którego w Polsce nie brak, myśle że jak koła nie wystają za obrys auta i jest atest np. na kierownice czy inne akcesoria to nie ma się o co przejmować tak jest w Niemczech od lat a bądz co bądz u nich przepisy są surowe

_________________
Moja 7er viewtopic.php?t=2029

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 marca 2007, 15:55 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 207
Lokalizacja: CzĂŞstochowa
ale wlasciwie o co chodzi w tym temacie? o jakis smieszny tuning czy o sprawnosc autek?
pozar_morza napisał(a):
popatrz na to z innej strony pojedzie taki polonez truck full popiredolka 9 osob sie posmieje a 10 odjedzie do szpitala takich to na zlom!!!!!!!! ale nie w taki sposob tylko w taki jak kolega kilka postow wyzej napisal skonczyc z przegladami po znajomosci!!!!! auta maja byc sprawne a nie zagrazac innym ludzia jak ktos chce sie zabic to niech jedzie takim zlomem gdzies z dala od innych szkoda ze niektorzy maja tak male mozgi ze nie moga pojac tego ze nie zagrazaja tylko sobie ale tez innym

no dobra...ale agrotuning moze byc zastosowany w autku ktore jest 100% sprawne technicznie. i wtedy jest wesolo i wszyscy sa zadowoleni. jedni bo mysla ze jezdza super fura a drudzy maja polew na maxa. :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Frank i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL