BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 23 maja 2024, 14:20

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 20 marca 2007, 23:37 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 13996
Lokalizacja: Ostrów Maz.
Moje BMW: e31 850i
Kod silnika: M70B50
Allegro jest pełne e39 po 18-20 tys z 96 roku i niestety ludzie się naoglądają takich i póxniej jęczą, że drogo, bo tam to widziałem za tyle, gadka bez sensu

Auto Rafała, moje czy Białego (te znam akurat) szkoda jest nawet za 35 sprzedać, bo auta dopieszczone, doinwestowane i jeszcze długo posłużą

dlatego też ja chyba swojego nie będę sprzedawał - jak Rafał napisał za parę lat będzie klasyk w idealnym stanie

PS. może w końcu pohandlujemy felgami Rafale
PS 2. dzięki za pomoc w zakupie TV, na razie jest super

_________________
http://firmaorchidea.pl
http://www.zajazdpodsosnami.pl
http://www.chodowiak.pl
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 marca 2007, 00:09 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 3355
Lokalizacja: Katowice
Moje BMW: E36 323ti Compact
Kod silnika: M52B25
ja powiem tak za taką beemke ja dałbym te 35 tys ,a pewnie jak ja bym ja kupował to byłaby zniżka dla mnie :]

_________________
Kierowca BMW bez punktów karnych ,nie ma takiego ,chyba że uciekł... lub ma CB ;)


moje CB -- > President Harry II ASC + Sirio ML-145

Mój mały czarny diabełek BMW 323Ti Compact


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 marca 2007, 08:55 
Offline
Uzależniony od forum :)

Posty: 5925
Lokalizacja: GorzĂłw Wlkp
Raf skoro dalej BMW to niech to bedzie to X5 Is ...bron sie prosze od zdechlego wieloryba e65...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 marca 2007, 09:05 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 691
Lokalizacja: DW
Moje BMW: 323ti
Kod silnika: m52b25
podsumuje ten temat tak.kazde auto ma swojego kupca.wiadomo ze kazdy kto kupuje auto szuka promocji moim zdaniem cos takiego nie istnieje. jak napisal wyzej Kucharz na Allegro jest pelno E39 za 18-19tysi ale co to jest albo po konkretnym "UNFALU" albo skatowane lub wyeksplatowane ze pare tysi na poczatek trzeba tam wrzucic.ludzie sobie niezdaja sprawy jak dobre modyfikacje auta sa drogie np;lacze ktore ma kolega w tej srebrnej kosztowaly z ogumieniem pewnie z 5 tysi.napewno pasjonat marki BMW takie zeczy potrafi docenic a nie zwykly Kowalski ktory krzyknie "czemu tak drogo sa tansze w tym roczniku" .tyle


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 marca 2007, 10:47 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 44
Posty: 3680
Lokalizacja: RFN/Warszawa/Świnoujście
Moje BMW: E38
Kod silnika: m57
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=2819
adihash napisał(a):
podsumuje ten temat tak.kazde auto ma swojego kupca.wiadomo ze kazdy kto kupuje auto szuka promocji moim zdaniem cos takiego nie istnieje. jak napisal wyzej Kucharz na Allegro jest pelno E39 za 18-19tysi ale co to jest albo po konkretnym "UNFALU" albo skatowane lub wyeksplatowane ze pare tysi na poczatek trzeba tam wrzucic.ludzie sobie niezdaja sprawy jak dobre modyfikacje auta sa drogie np;lacze ktore ma kolega w tej srebrnej kosztowaly z ogumieniem pewnie z 5 tysi.napewno pasjonat marki BMW takie zeczy potrafi docenic a nie zwykly Kowalski ktory krzyknie "czemu tak drogo sa tansze w tym roczniku" .tyle


dokladnie tak jest..

rynek jest napchany zlomami i dlatego ceny sa jakie sa..niestety ale kiedys za to samo auto trzeba bylo sporo zaplacic bo takie byly czasy..a dzisiaj duzo jest samochodow poskadanych byle jak,tylko na sprzedaz..i tutaj jest druga grupa ludzi..pasjonaci.. ktorzy w te auta wlozyli wiecej niz pieniadze i od takich ludzi warto kupowac auta..coz sa moze drozsze ale tak naprawde policzmy ile te wszystkie gadzety kosztowaly,ile czasu i ile przemyslen jak i co zrobic zeby mialo to smak..i powiem jeszcze ze ciezko byloby mi sprzedac takie auto jakiemus glupkowi co przyjdzie i powie "panie a na co mi to czy tamto.." tego zwykly czklowiek nie doceni..

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL