BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 5 czerwca 2024, 10:08

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lutego 2007, 23:02 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 38
Posty: 1901
Lokalizacja: Siedlce
Moje BMW: e53
Kod silnika: m57
GP-T1000,

tak motgumy też miałem i to nie jeden komplet i nie narzekałem.

Taniocha i dobra jakość

_________________
www.facebook.com/wyscigzlomow


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lutego 2007, 00:25 
Offline
Forumowicz

Posty: 211
Lokalizacja: XXXXXXXXX
Potwierdzam MOTGUM to dobre wycieraczki, miałem je w Doblo, Matizie, w Mercedesie 308D, spisywały sie rewelacyjnie. Do E32,E38 niedostępne :(


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lutego 2007, 00:38 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 7452
Moje BMW: e36
Kod silnika: M43B16
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=53724
NIKI napisał(a):
Potwierdzam MOTGUM to dobre wycieraczki


tak zawsze używałem w Polonezach , a teraz załozyłem Valeo do BMW bo takie były w oryginale i słabo dociskają na końcach pióra :( , założe teraz Bosch-a i zobacze czy będą się sprawdzały :)

_________________
11.Bądź wierny marce BMW, uwielbiaj ją i nie pożądaj innej!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lutego 2007, 02:07 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 130
Lokalizacja: Wroclaw/UK
Labrador:

Od jakiegos miesiaca jezdze na Valeo Silencio X-TRM Flat Blade

Trzeba je dobrac do modelu auta - sa rozne dlugosci. Ja przy swoim E46 320d RHD mam takie dwa modele:

UM660
UM684

Poki co jestem bardzo zadowolony - sa niesamowicie bezszelestne zwlaszcza przy duzych predkosciach. (nie testowane przy wiecej niz 130 km/h ale przy tej predkosci z wiatrem w oczy zachowuja sie super).
Dzieki specjalnemu profilowi nie ma efektu szumu powietrza na spojlerze przy ruchu wycieraczek. Podobno brak tych lukowatych ruchomych elementow ma dodatkowo wydluzac ich zycie.

Nie odstaja, nie piszcza, nie przeskakuja. Wlasnie z przeskakiwaniem mam najwiekszy problem z innymi wycieraczkami. E46 ma takie kretynskie ramie wycieraczki kierowcy ktore posiada dodatkowe usztywnienie. I w miejscu tego usztywnienia musi byc na wycieraczce dodatkowe zgrubienie - inaczej za bardzo sie wygina i nadskakuje koncem jednego piora na drugie przy predkosciach powyzej 120km/h lub w najszybszym trybie pracy. Nieswiadomie wywalilem orginalne piora BMW do smieci zanim nie przetestowalem na autostradzie poprzednich zamiennikow... (zwykle valeo odpowiadajace dlugosci orginalnych wycieraczek). Potem musialem niezle kombinowac z tasma i dodatkowymi plastikami zeby usztywnic stare wycieraczki.

Plaskie Valeo X-TRM pomimo braku odpowiedniego zgrubienia, wyzej opisanego problemu nie maja.

Po niecalym miesiacu uzytkowania goraco polecam. Jak cos sie zmieni to dam znac. Jesli ktos chce to moge strzelic fotki jak to wyglada na e46.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lutego 2007, 08:32 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
Co do MOTGUM-u to muszę polecić. Co prawda w obu BMW mam Bosch-a ale kupione przez poprzednich właścicieli, to MOTGUM mam w Uno i jest extra. Ale.. przedewszystkim MOTGUM to mój sąsiad z Józefowa. Produkcja jest 1200m od mojego domu. Firma jest dość duża, rozrosła się przez ostatnie lata, szkoda tylko że właściciel jeździ JAGULAREM a nie BMW ;) Chyba że to jego księgowa wpada na produkcję - co jakiś czas. :zly: (bida z nędzą)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 lutego 2007, 14:46 
czy ktos moze powiedzieć coś na temat tych wycieraczek : kumpel je kupił i mowi ze orginaly wydaje mi sie że taniocha i ponoc sprawdzone ?http://www.allegro.pl/item169837678_bmw_e39_limousine_95_touring_96_wycieraczki_.html
widze ze koleś ma duzo fajnych tajli do bejcy i stosunkowo dobre ceny ?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 lutego 2007, 19:21 
Offline
Forumowicz

Posty: 108
Lokalizacja: Siedlce/Warszawa
Witam,
pumi napisał(a):
czy ktos moze powiedzieć coś na temat tych wycieraczek : kumpel je kupił i mowi ze orginaly wydaje mi sie że taniocha i ponoc sprawdzone ?http://www.allegro.pl/item169837678_bmw_e39_limousine_95_touring_96_wycieraczki_.html

czy oryginalne, tak naprawdę nie powiem, znaczki bmw widnieją jedynie na opakowaniu, na samych wycieraczkach na próżno ich szukać. Ale jedno jest pewne stosunek jakości do ceny jest znakomity :ok: . Mam je na autku i nie narzekam, jak dotąd lepszych nie miałem.

ps. ... dużo dobrego słyszałem o wycieraczkach sprzedawanych przez gościa z samochodu stojącego na jerozolimskich przy wyjeździe z Warszawy na Pruszków, ciekaw jestem czy ma coś do E39 :-k

_________________
marzenie : E34 M5


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL