BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 25 maja 2024, 17:09

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4057 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148 ... 203  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 15 maja 2016, 19:20 
Tak poza tym to u Saszy wykryli sok z gumijagód :hyhy: Biedny Saszka nie zdążył się wypłukać :rotfl:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 15 maja 2016, 19:52 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 146
Moje BMW: 435i
Michu napisał(a):
Tak poza tym to u Saszy wykryli sok z gumijagód :hyhy: Biedny Saszka nie zdążył się wypłukać :rotfl:


Jak widać wszyscy ruscy sportowcy uważają, że tylko w taki sposób można osiągnąć jakikolwiek sukces


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 17 maja 2016, 17:27 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2516
Lokalizacja: Nadrenia (DE)
Moje BMW: E39 540&E39 528
Kod silnika: M62B44&M52B28TU
martin4004 napisał(a):
wszyscy ruscy sportowcy

Polak zje do ziemniaczków rzodkiewkę, a ruski metanabol. I tak od małego :rotfl:

_________________
E39 M-pakiet 19" Hartge
viewtopic.php?f=6&t=125307&p=1576641#p1576641

V8 Eisenmann, 10J, Dupowóz
viewtopic.php?f=6&t=146942


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 18 maja 2016, 12:21 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15741
Powietkina nie powinno się dyskwalifikować :rotfl: http://www.ringpolska.pl/boks-na-swieci ... alifikowac

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 21 maja 2016, 19:44 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 3058
Lokalizacja: Herzberg/Tiegenhof
Moje BMW: Z3
Dzisiaj walka Lebiedeva, a w TV cisza, wydawało mi się że Polsat miał tą galę transmitować :kwasny:

_________________
"Jeszcze dziś, nawet po tym, co się wydarzyło w Ronde di Andora bardziej boję się, kiedy wychodzę na spacer, niż kiedy prowadzę auto." RK


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 21 maja 2016, 19:56 
Pawel! napisał(a):
Dzisiaj walka Lebiedeva, a w TV cisza, wydawało mi się że Polsat miał tą galę transmitować :kwasny:

No i Haye z niesamowicie groźnym Arnoldem Giergajem :rotfl:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 22 maja 2016, 06:19 
Kabaret...gość padł po lewym prostym :rotfl:
Zaczynam powoli tracić całą moją sympatię do Haye...



Góra
  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 22 maja 2016, 10:29 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15741
Na polsacie sport był mecz, a co do walki nie ma się co dziwić, że jajca skoro w ringu pojawił się Giergjaj :rotfl:.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 22 maja 2016, 11:33 
Offline
Forumowicz

Posty: 219
Moje BMW: X5 F15 xDrive35i
Garaż: X5 F15 xDrive35i x2 , Subaru Impreza STi WRX, BMW G12 740iL

https://www.facebook.com/PafuSwissAuto/
Michu napisał(a):
Kabaret...gość padł po lewym prostym :rotfl:
Zaczynam powoli tracić całą moją sympatię do Haye...



Michu a sprawdzałeś kiedyś siebie po lewym prostym ? Zapraszam to Ci pokażę - tak żebyś następnym razem bzdur nie pisał.... Każdy przed telewizorem jest silny ... Wejdź do ringu i tylko przez te 3 min ruszaj się i co jakiś czas wyprowadzaj ciosy.... Jak już to zrobisz będziesz miał pojęcie i z minimum wiedzy bedziesz pisał komentarze....

A Heye nic nie pokazał .. technika zero.... skłonności do faulowania nadal pozostały... będzie walczył z kelnerami - a jak podkręci wynik i wejdzie wyżej w rankingu pewnie dostanie walkę na której trochę zarobi...

_________________
Sprzedam: BMW F15 X5 xDRIVE35i, BMW G12 740iL ,Mini Cooper R56 2009r, Mazda MX-5

Zapraszam ... https://www.facebook.com/PafuSwissAuto/


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 22 maja 2016, 11:36 
PWawa napisał(a):
Wejdź do ringu i tylko przez te 3 min ruszaj się i co jakiś czas wyprowadzaj ciosy....

toś teraz trafił :ok: Stuknij więcej niż 54 posty na forum to poznasz bliżej kto czym się zajmuje, co trenuje, co jest jego hobby poza BMW ;)
lol
PWawa napisał(a):
Zapraszam to Ci pokażę

żebyś się nie zdziwił czasem ;) gość pisze drugiego posta w temacie, nikogo tutaj nie zna i dobre rady będzie dawał.
PWawa napisał(a):
Wejdź do ringu i tylko przez te 3 min ruszaj się i co jakiś czas wyprowadzaj ciosy.... Jak już to zrobisz będziesz miał pojęcie i z minimum wiedzy bedziesz pisał komentarze....

hahahah :rotfl:
sorry no teraz pochłania mnie praca i rodzina...ale jeszcze jakieś 5 lat temu przez mniej więcej przez 6 lat robilem to 2-3 razy w tygodniu...
wiec daruj sobie te śmieszne rady...
Taka różnica pomiędzy zawodowcem a amatorem januszem, że Ci pierwsi jeśli tylko cokolwiek znaczą to zwykle po jabie nie padają...Nawet kogoś tak mocno bijącego jak Haye czy Wołodia (to tak gdybyś znów nie zrozumiał co mam na myśli... czyżby za dużo sweet science ??? lol)

cebula, panie cebula... :wstyd:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 22 maja 2016, 14:42 
Offline
Forumowicz

Posty: 219
Moje BMW: X5 F15 xDrive35i
Garaż: X5 F15 xDrive35i x2 , Subaru Impreza STi WRX, BMW G12 740iL

https://www.facebook.com/PafuSwissAuto/
Tak się składa że na tym forum jestem trochę dłużej niż Ty ... Większość starych bywalców to wie ... Co do komentarzy - nie gadaj przyjedź - dla niektórych boks to sport i zabawa i nie unoszą się w komentarzach tak jak Ty.

A cebulę jak Ci pomaga to jedz ...

_________________
Sprzedam: BMW F15 X5 xDRIVE35i, BMW G12 740iL ,Mini Cooper R56 2009r, Mazda MX-5

Zapraszam ... https://www.facebook.com/PafuSwissAuto/


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 22 maja 2016, 15:05 
Offline
Specjalista

Posty: 4441
Moje BMW: Infiniti
Kod silnika: VQ37VHR
Pafu a pewno że wie i pamięta zwłaszcza tą corvette ;)

Ja to czekam na Pudziana i Różala , może nasz najsilniejszy polak nie jest typowym zawodnikiem ale lubię chłopa, bo ma serce do wszystkiego do czego się zabiera :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 22 maja 2016, 17:32 
PWawa napisał(a):
Tak się składa że na tym forum jestem trochę dłużej niż Ty ...

to świetnie :ok: patrząc jednak na datę rejestracji Twojego konta i ilość postów można wywnioskować coś innego :D W zasadzie obchodzi mnie to tyle co zeszłoroczny snieg...
Na pewno spadła Ci aktywność ;) Bo gdybyś zaglądał tu częściej nie zarzuciłbyś mi braku pojęcia o tym sporcie ;) Bo jestem z nim związany dość długo.
PWawa napisał(a):
Jak już to zrobisz będziesz miał pojęcie i z minimum wiedzy bedziesz pisał komentarze....


A to, że napisałem o Giergjaju, że to cienizna...no cóż... Tak jak Ci wyżej tłumaczyłem zawodowi bokserzy którzy cokolwiek znaczą w swojej dywizji po jabach się nie wywracają ;) Bitych nawet przez Foremana :rotfl: I mógłbys się unosić gdybym wyśmiał amatora , że padł po lewym ale nie gościa który walczy z absolutnym topem... Więc nie dziw się, że uważam wybór Hayea jako żenujący. Mark DeMori na powrót po długiej przerwie i kontuzji - ok. Ale potem od takiego zawodnika jak Haye oczekiwałoby się czegoś więcej...

PWawa napisał(a):
dla niektórych boks to sport i zabawa i nie unoszą się w komentarzach tak jak Ty.

Hmm zdaje się, że nie zapraszałem jeszcze nikogo żeby mu pokazywać jak po lewym prostym będzie stał :rotfl:
No ale niech będzie , że to ja się unoszę :rotfl:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 22 maja 2016, 22:23 
Offline
Forumowicz

Posty: 219
Moje BMW: X5 F15 xDrive35i
Garaż: X5 F15 xDrive35i x2 , Subaru Impreza STi WRX, BMW G12 740iL

https://www.facebook.com/PafuSwissAuto/
Nie chce mi się już tracić czasu na odpisywanie bo to zaśmiecanie tematu...

Podziwiam tych którzy tak łatwo wydają "fachowe" opinie a w sytuacji gdyby przyszło im wyjść na sam ring w walce z "dobrym nazwiskiem" urżnęli by kupę po pachy ... ćwiczyć jedno ... wytrzymać 7-8 rund na gazie drugie ... wyjść do walki to kilkanaście kroków dalej - psychicznie i umiejętnościami ...

Szacunek każdy kto jest w zawodowym boksie zawsze z mojej strony będzie miał - to jak wyszło w tej walce każdy widział - zawodników dobiera się do właściwego poziomu jaki się ma albo po to żeby sobie nabić ranking .... Haye to krzykacz ... przyjdzie mu powalczyć z pierwszą 3-4 to dostanie lanie - stąd nakręca ranking bijąc się z zawodnikami z niższej półki....

_________________
Sprzedam: BMW F15 X5 xDRIVE35i, BMW G12 740iL ,Mini Cooper R56 2009r, Mazda MX-5

Zapraszam ... https://www.facebook.com/PafuSwissAuto/


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 23 maja 2016, 00:25 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 3058
Lokalizacja: Herzberg/Tiegenhof
Moje BMW: Z3
Jeśli Krzysztof Głowacki pokona Usyka, to bardzo prawdopodobna stanie się walka z Lebiedeviem.

PWawa napisał(a):
Szacunek każdy kto jest w zawodowym boksie zawsze z mojej strony będzie miał


PWawa napisał(a):
zawodników dobiera się do właściwego poziomu jaki się ma albo po to żeby sobie nabić ranking .... Haye to krzykacz ... przyjdzie mu powalczyć z pierwszą 3-4 to dostanie lanie - stąd nakręca ranking bijąc się z zawodnikami z niższej półki....

kasa ma się zgadzać, i tyle.
Dla mnie Haye to pięściarz pokroju S. Briggsa, niedługo dwóch krzykaczy spotka się w ringu :)

_________________
"Jeszcze dziś, nawet po tym, co się wydarzyło w Ronde di Andora bardziej boję się, kiedy wychodzę na spacer, niż kiedy prowadzę auto." RK


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 23 maja 2016, 08:43 
PWawa napisał(a):
Podziwiam tych którzy tak łatwo wydają "fachowe" opinie a w sytuacji gdyby przyszło im wyjść na sam ring w walce z "dobrym nazwiskiem" urżnęli by kupę po pachy

Jaki Ty dziwny jesteś... Masakra. Taka różnica , że ani ja ani cała reszta tu udzielających się i komentujących nie jesteśmy zawodowymi bokserami, nie jest to nasz sposób na życie, nie spędzamy dziesiątek godzin tygodniowo na sali treningowej, nikt nam za to nie płaci! Więc sorry ale wypisujesz takie kocopoły, że aż mną śmiech targa. To, że np nie wyskoczę na solo z Povietkinem bo by mnie ubił jak schabowego ma zamknąć mi usta? I jeśli widzę miernotę w ringu mam udawać, że to absolutny top? Zamknijmy też temat o piłce nożnej bo przecież tam komentują w taki czy też inny sposób userzy którzy zpewne nie grają w pierwszej lidze!!! :przestraszony: Człowieku...zastanów się co piszesz... Dawno takich bredni nie czytałem, pełnych patosu ale jednak bredni...coś w stylu "Pamiętaj słowa Matki" (zjedz mięso, zmieniaki zostaw...)
PWawa napisał(a):
zawodników dobiera się do właściwego poziomu jaki się ma albo po to żeby sobie nabić ranking

i to drugie nazywane jest mismatchem, o którym wcześniej pisałem ;)
Haye vs Giergjaj to był klasyczny mismatch...
PWawa napisał(a):
Haye to krzykacz ... przyjdzie mu powalczyć z pierwszą 3-4 to dostanie lanie

Haye przede wszystkim to dominator CW...
O jakiej pierwszej czwórce piszesz? Którego rankingu? Sprecyzuj.
WBC to min. Pulev, Duhaupas, Stiverne i Haye ma od nich lanie dostać? :rotfl: WBA np Fres Oquendo i Ustinov? :rotfl: Tam jest jeszcze Ortiz i Wład i tutaj niewiadoma...Od Władka pewnie bęcki z Luisem 60/40 dla Kubańczyka.
IBF pierwsze dwie pozycje nieobstawione na trzeciej Takam na czwartej Parker? Tutaj mam rozumieć też byłoby lanie? :ok: I w końcu dochodzimy do WBO Parker , Wołodia, Takam i Ustinov.... Poniosło Cie , albo nie jesteś na bieżąco i kompletnie nie wiesz co się dzieje w tej dywizji. Haye nie musi jak Ty to nazwałeś "podkręcać sobie rankingu", Haye ma być po prostu aktywny... Jego nazwisko na wyspach to ogromna kasa, ogromne zaplecze kibiców, on nie musi dopychać się w rankingach do tittleshota...jeśli AJ będzie chciał zarobić grube miliony to walkę z Hayem weźmie nawet jako dobrowolną obronę. Spójrz na sam fakt toczonych rozmów...Haye nie zdążył jeszcze powalić DeMoriego, jeszcze nie zdążył wrócić do żadnego rankingu a Joshua już gadał o walce z nim.
Zestawienie takich nazwisk jak Haye vs Joshua to miliony do zgarnięcia...i jeśli ten młodszy będzie chciał grubo zarobić to pozycja w rankingu to tylko pozory... To nie Adamek muszący się wspinać po szczebelkach WBC żeby dostać walkę w Vitem który w 2009r z racji jego popularności zapraszał Davida na dobrowolną obronę ;) Tak, tak kasa ma się zgadzać :)

Michu napisał(a):
IBF pierwsze dwie pozycje nieobstawione na trzeciej Takam na czwartej Parker?

po tym weekendzie się pozmienia.


Chcesz dalej pisać? Pisz merytorycznie, na temat boksu na świecie a nie jak to jest jak się jest w ringu... To jest temat kibiców o sportach walki, kibiców! Nie zawodowców. I tutaj jeśli coś jest czarne to piszemy, że takie jest! Jeśli zaś jest białe to też nie piszemy, że jest ecru... Wymieniamy się poglądami i spostrzeżeniami, nie zapraszamy nikogo aby sprawdzić jak się stoi po lewym prostym. Ostatnio Wach pokazał się z takiej strony jakiej się pokazał...wszyscy jednym głosem trafnie skomentowali jego postawę...nikt nie pisał o szacunku czy kupach po pachy... Kogo to intresuje czy zawodowiec wychodząc do przeciwnika narobił w pieluchę czy nie? Taki a nie inny sposób na życie sobie obrał, szacunek należy mu się na dzień dobry za samo narażanie życia i zdrowia! Ale to nie może kolidować z obiektywną oceną postawy zawodnika w danym czasie :] Już chyba jaśniej wytłumaczyć się tego nie da :]

Z resztą o czym tu rozmowa? Nawet Peter Green znany z bardzo dyplomatycznego podejścia do pewnych spraw nazywa rzeczy po imieniu.
https://www.boxing247.com/boxing-news/d ... pect/56746


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 24 maja 2016, 12:53 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15741
Miłosz napisał(a):
Ja to czekam na Pudziana i Różala , może nasz najsilniejszy polak nie jest typowym zawodnikiem ale lubię chłopa, bo ma serce do wszystkiego do czego się zabiera :ok:


... oraz m.in. Materla vs Chmielewski, w piątek http://www.kswmma.com/index.php?s=news1 ... dost%EApne

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 24 maja 2016, 13:02 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
No Pudzianowski i Różalski to będzie bardzo fajna walka.
Ciężko chyba tutaj wytypować kto wygra, w zasadzie Pudzian nie musi już walczyć, ma kasę żeby żyć spokojnie, ma firmę itp.
A Różal, też z tego co kiedyś mówił ma odłożone pieniądze na kilka lat spokojnego życia, dobrze byłoby żeby wygrał bo ostatnio mu kiepsko idzie.

Obu lubię i szanuję, fajnie się ogląda wywiady z nimi, ale co będzie czas pokaże.


PS.

Słyszeliście że Czopek, znaczy się Popek wraca do MMA? :wstyd:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 24 maja 2016, 14:02 
kryst16 napisał(a):
Słyszeliście że Czopek, znaczy się Popek wraca do MMA? :wstyd:

Tak, ogłosił to z fajeczką w ręku :hyhy: Healthy lifestyle rules :P


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 24 maja 2016, 14:11 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 38
Posty: 1721
Moje BMW: E46
Kod silnika: M47N
Michu napisał(a):
kryst16 napisał(a):
Słyszeliście że Czopek, znaczy się Popek wraca do MMA? :wstyd:

Tak, ogłosił to z fajeczką w ręku :hyhy: Healthy lifestyle rules :P


Niech mu jeszcze zakontraktują "el testosterona" i będzie walka stulecia ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4057 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148 ... 203  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL