BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 23 maja 2024, 21:17

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 222 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 9 stycznia 2013, 23:42 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 25
Moje BMW: BMW E60 530d
Masz rację Kolego, Rzgowska/Paderewskiego/Pabianicka to bardzo ruchliwe ulice, monitorowane. Będę próbował wymusić jutro na policji interwencje w tej sprawie. Btw sprawę jutro przejmuje 'wydział do walki z kradzieżą aut' (pięknie to brzmi), które ma na swoim koncie sporo sukcesów;] Zobaczymy, będę informował na bieżąco. Proszę abyście zwrócili uwagę na taką e60 (o ile jeszcze jest cała), rozpowszechnili na forach. Za wszelką pomoc serdeczne dzięki!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 10 stycznia 2013, 00:42 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 1421
Lokalizacja: Sulechów
Moje BMW: e36
Kod silnika: M52B20
Garaż: Jest: E36 320iC
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=142418&start=0
Było: E36 323i:
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=104755&start=0
Ja proponuję też "monitorować" Allegro pod kątem części, szczególnie tych charakterystycznych - np felg. Może nagle znajdziesz wystawione swoje koła albo coś.

http://moto.allegro.pl/felgi-bmw-e65-e6 ... 87865.html
http://moto.allegro.pl/felgi-bmw-e65-e6 ... 18105.html
http://moto.allegro.pl/felgi-bmw-e38-e3 ... 32058.html
(te są nawet stosunkowo niedaleko Łodzi)

Tak samo obserwuj aukcje z tego Zwolenia, może np. pojawi się w jego ogłoszeniu auto na Twoich felgach.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 10 stycznia 2013, 09:00 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 25
Moje BMW: BMW E60 530d
Wiem, wiem będę sprawdzał, policja również. Co mnie wczoraj jeszcze zaskoczyło.. W Zwoleniu są wirtualne komisy, istniejące jedynie w sieci, w rzeczywistości sprzedaje to jeden facet, z którym skontaktować się to nie lada wyzwanie (ok 15 numerów naliczyłem). Znalazłem jego dane osobowe i szukałem coś na jego temat. Okazuje się, że mocno kręcił przy sprzedaży aut (strona anty komis, obszerny post na jego temat). To chyba teraz podstawowy trop, szczegółów podawał nie będę z jasnego dla mnie i dla Was względu. Jeszcze raz dzięki za zaangażowanie, może razem coś uda nam się zdziałać.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 10 stycznia 2013, 11:24 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 536
Moje BMW: e36 320ci '95r
Kod silnika: m50b20tu
Garaż: e34 530i V8 >Bmw e36 320ci > Bmw e39 523ia> Bmw e34 525i > Audi a4 b7> Renault Laguna 3 > Bmw e61 LCI 530xd
Cytuj:
Panowie czy wiecie coś na temat komisów w Zwoleniu "Sprinter" i "Lider"?

Nie wiem kto jest teraz właścicielem ale wcześniej był to mój sąsiad. a raczej współwłaścicielem. Zwoleń małe miasto, każdy się zna. Złego słowa nie słyszałem o tym komisie. Sami od niego w sumie kupiliśmy 3 samochody. Wszystkie bez wad ukrytych. Ciekawy jestem jak ta sprawa się rozwiąże, znając życie to tak jak 90%. Auto w częściach i tyle. Dobrze że zdążyłeś ubezpieczyć.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 10 stycznia 2013, 11:50 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 2
Moje BMW: e
Kod silnika: m
A ja ogólnie wiele negatywnych rzeczy słyszałem o handlarzach samochodów z Radomia i okolic... Generalnie dziwna sprawa, że gościo mając trzy kluczyki sprzedaje auto z dwoma...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 10 stycznia 2013, 12:24 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 2777
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: 535d++
Kod silnika: N57S
pdasiek napisał(a):
Cytuj:
Panowie czy wiecie coś na temat komisów w Zwoleniu "Sprinter" i "Lider"?

Nie wiem kto jest teraz właścicielem ale wcześniej był to mój sąsiad. a raczej współwłaścicielem. Zwoleń małe miasto, każdy się zna. Złego słowa nie słyszałem o tym komisie. Sami od niego w sumie kupiliśmy 3 samochody. Wszystkie bez wad ukrytych. Ciekawy jestem jak ta sprawa się rozwiąże, znając życie to tak jak 90%. Auto w częściach i tyle. Dobrze że zdążyłeś ubezpieczyć.

no wiesz we własne gniazdo srać to nie bardzo..
ale nie ma co kogoś oczerniać. mam nadzieje że sprawa się rozwiąże.

_________________
BMW F10 535D @ 450KM chip by Tc-Performance.eu


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 10 stycznia 2013, 14:29 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 4424
Lokalizacja: sosnowiec
Moje BMW: e91
tak myśle, jakie 3 klucze? trzeci to plastikowy. takim nie odpali

_________________
e91 320d hihi
e60 530d wrrr, ahh ohh - [*]
Moja była megafajna 118d
Moja była gruba 330cd
Moja była niebylejaka 530d


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 10 stycznia 2013, 14:50 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 25
Moje BMW: BMW E60 530d
Ale otworzy auto, natomiast do odpalenia jest już specjalna aparatura- pełno jest o tym w internecie.. Jeśli masz klucz awaryjny, możesz zrobić duplikat zwykłego klucza, którym odpalisz auto (tak powiedzieli mi w BMW) Tak czy inaczej, ktoś wiedział co kradnie, gdzie parkuje. Tego dnia była śnieżyca, auto przysypało śniegiem w 10 minut, nie było widać co stoi na parkingu. Martwi mnie to bo przeszukując internet aż roi się o podobnych przypadkach w Łodzi. Przez ostatnie 2 miesiące zginęło siedem E60!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 10 stycznia 2013, 15:44 
BartekLDZ napisał(a):
Ale otworzy auto, natomiast do odpalenia jest już specjalna aparatura- pełno jest o tym w internecie.. Jeśli masz klucz awaryjny, możesz zrobić duplikat zwykłego klucza, którym odpalisz auto (tak powiedzieli mi w BMW) Tak czy inaczej, ktoś wiedział co kradnie, gdzie parkuje. Tego dnia była śnieżyca, auto przysypało śniegiem w 10 minut, nie było widać co stoi na parkingu. Martwi mnie to bo przeszukując internet aż roi się o podobnych przypadkach w Łodzi. Przez ostatnie 2 miesiące zginęło siedem E60!



Trzeba postawić ósme e60 z pluskwą GPS i reszta się znajdzie - zbyt dużo ich poszło i na 100% do tej samej 'dziupli'. :zdegustowany: ............


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 10 stycznia 2013, 15:52 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 610
Lokalizacja: Kraków
Moje BMW: E46
sirek napisał(a):
BartekLDZ napisał(a):
Ale otworzy auto, natomiast do odpalenia jest już specjalna aparatura- pełno jest o tym w internecie.. Jeśli masz klucz awaryjny, możesz zrobić duplikat zwykłego klucza, którym odpalisz auto (tak powiedzieli mi w BMW) Tak czy inaczej, ktoś wiedział co kradnie, gdzie parkuje. Tego dnia była śnieżyca, auto przysypało śniegiem w 10 minut, nie było widać co stoi na parkingu. Martwi mnie to bo przeszukując internet aż roi się o podobnych przypadkach w Łodzi. Przez ostatnie 2 miesiące zginęło siedem E60!



Trzeba postawić ósme e60 z pluskwą GPS i reszta się znajdzie - zbyt dużo ich poszło i na 100% do tej samej 'dziupli'. :zdegustowany: ............

GPS to żadna przeszkoda dla złodzieja...
Każdy wprawiony wie jak zablokować z niego sygnał nie ingerując w instalację. Filozofii w tym wielkiej nie ma...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 10 stycznia 2013, 15:58 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 25
Moje BMW: BMW E60 530d
Zgadza się, GPS to żadna przeszkoda, chyba, że jest osobnym urządzeniem, schowanym gdzieś w aucie w celu właśnie namierzenia. Takiego trudniej zdemontować. Z tego co wiem to najlepszą ochroną jest odcięcie zasilania i zapłonu z pilota, na to nie ma mocnych...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 10 stycznia 2013, 16:44 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1261
Lokalizacja: Польша
Moje BMW: G70, F92
przy gpsie, jesli kierowca nie dokona autoryzacji, w samochodzie zostaje odciete paliwo w kilkanascie sekund, potem juz sie nie uruchomi. Sam sie o tym przekonalem pare razy. Trzeba dzwonic, zeby odblokowali auto. Na komputerze byly potem bledy na pompie do wykasowania. Druga sprawa to, ze to wszystko bardzo zre zasilanie samochodu. Po 3-4 tygodniach stania, samochod ledwo odpala


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 10 stycznia 2013, 17:27 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 155
Lokalizacja: Radom/Kraków
Moje BMW: E46
Kod silnika: M47N
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=142116&start=0
Wspolczuje straty.
Ostatnio w Radomiu i okolicach strasznie kradna BMW. I to doslownie wszystkie modele- maja podobno jakis patent, ze wpinaja sie pod OBD i koduja wszystko od nowa.
Znajomy mowil, ze nawet ostatnio chcieli dmuchnac sasiadowi X6 AC Schnitzera, ale cos nie wyszlo i dali sobie spokoj. Znajomy zostawil 530d przed brama pod domem i tez samochod zniknal...

Dziwna sprawa z tym kluczykiem!

Oprocz AC i alarmu trzeba zastanowic sie nad jakimis innymi zabezpieczaniami :/


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 10 stycznia 2013, 17:37 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 29
Posty: 1807
Lokalizacja: EBE
Moje BMW: E46 coupe
Kod silnika: M54 B25
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=116277
Na 99,9% właściciel komisu zabrał auto z powrotem. Tylko teraz trzeba mu to udowodnić :kwasny:
GPS nadajnik miał wsadzony w nadkole albo w progi, standardowa robota. I dość proste zadanie jak dla nich.
Szukaj poprzedniego właściciela. Po za tym auto już rozebrane w przeciągu 3 dni do naga. I Raczej wątpie żebyś go znalazł. Ale życzę z całego :serce: powodzenia bo to wielka tragedia.

Odpalenie takiego auta to prosta sprawa i radzą sobie z tym bez najmniejszych problemów.

_________________
Wejdz, popatrz i oceń moją 325Ci coupe
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 10 stycznia 2013, 17:42 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Wiek: 32
Posty: 22
Lokalizacja: Spała
Moje BMW: E36
Kod silnika: M42
Wieszać takich za jaja!!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 10 stycznia 2013, 18:33 
Offline
Pierwsze kroki

Wiek: 36
Posty: 39
Lokalizacja: Bielsko
Moje BMW: e34, e36
Kod silnika: M50B25
Dodaj sobie wszystkie konta allegro tej handlarzyny do "ulubionych" i będziesz widział co wystawia itp. też jakiś trop jeśli auto poszło na części. Tak jak koledzy piszą z dyktafonem prowokować rozmowę. Dziwne z tym kluczykiem, sam mam e36 z 92r i mam 3ori kluczyki, a tu do e60 jednego brakuje. Też obstawiam, że handlarz maczał w tym paluchy, albo sprzedał kluczyk i adres gdzie auto stoi. Przeje^&*e co za kraj :mad:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 10 stycznia 2013, 18:57 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 505
Lokalizacja: Białystok
Moje BMW: E46 Touring
Kod silnika: N42B20
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=88077
darcyn napisał(a):
tak myśle, jakie 3 klucze? trzeci to plastikowy. takim nie odpali


Może trzeci kluczyk był hotelowy którym nie otworzysz schowków ale auto już uruchomisz.

_________________
Obrazek
Moje E46 318i Touring
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 10 stycznia 2013, 19:16 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 5693
Lokalizacja: Ciechanów
Moje BMW: e39
Kod silnika: m52b28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?p ... 0#p2043810
makasa15 napisał(a):
Na 99,9% właściciel komisu zabrał auto z powrotem. Tylko teraz trzeba mu to udowodnić :kwasny:

Na podstawie kilku postów wyciagasz takie wnioski?

Co do nagrywania np rozmow to jesli robi sie to bez zgody nagrywanego, nie moze byc to dowod w sadzie... Jesli faktycznie wlasciciel komisu maczal w tym palce, to doradzam ostroznosc. Dzialaj i badz czujny ale na odleglosc, bo jesli masz do czynienia ze zlodzejami samochodow, to warto myslec przede wszystkim o wlasnym bezpieczenstwie bawiac sie w detektywa.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 10 stycznia 2013, 19:20 
Offline
Specjalista

Posty: 4441
Moje BMW: Infiniti
Kod silnika: VQ37VHR
to ja jak brałem e46 dostałem 4 klucze... w tym jeden taki plastikowy z którego można odpalić auto ale obok musi być jakiś inny kluczyk w sensie ten jeden z 3 pozostałych :P


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 10 stycznia 2013, 21:00 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 449
Lokalizacja: Garwolin
Moje BMW: e60 3.0d
Kod silnika: M57TUD30
Garaż: było e36 i e46 a jest e60 :)
ded napisał(a):
Co do nagrywania np rozmow to jesli robi sie to bez zgody nagrywanego, nie moze byc to dowod w sadzie...



:rotfl: na pewno się zgodzi :rotfl:


ded napisał(a):
Dzialaj i badz czujny ale na odleglosc, bo jesli masz do czynienia ze zlodzejami samochodow, to warto myslec przede wszystkim o wlasnym bezpieczenstwie bawiac sie w detektywa.


samemu to można narobić... :/

_________________
Obrazek
Jest e60 2004r 3.0d 218hp.......................BYŁO e46 i e36


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 222 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL