BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 24 maja 2024, 15:59

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 199 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nagrania z naszych wideorejestratorów
PostNapisane: 15 maja 2014, 22:42 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 4674
Lokalizacja: Września
Moje BMW: E60
Kod silnika: M54b25
Garaż: www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=60&t=137687 Днепр
jiGsaw napisał(a):
No właśnie trzeba mieć trochę oleju, a kobiety mają inne mózgi i już. To kobietom zdarza się mylić kierunek kręcenia kierownicą w zależności od zamierzeń, zwłaszcza podczas cofania, to kobiety mają odwieczny problem z parkowaniem, ze skrzyżowaniami i zachowaniem na nich, z włączaniem się do ruchu, z odległościami między krawężnikami, to kobietom się mylą kierunkowskazy i to kobieta się zatrzymała na A1. Kompletny brak wyobraźni, zwłaszcza przestrzennej. To kobiety prawie zawsze palą sprzęgła w swoich autach. Osobiście znam tylko jedną, którą mógłbym porównać z przeciętnym facetem jeżeli chodzi o kierowanie pojazdem, a trochę ich się naoglądałem w akcji.

Nie popadaj w schematy. Mówi się, że czarni uwielbiają toffie. A wiesz co mówią o kulturystach? Fakt baba dała dupy, niesprzecznie. Ale w siódemce to ja rozwaliłem podstawkę pod blachę z przodu, jak stwierdziłem po imprezie, że moja nie zaparkuje... :wstyd:
Generalnie miałem 1 wypadek i około 5 przycierek parkingowych (wliczając alusa)
Moja :serce: miała max 2 przycierki i 0 wypadków, a znam lepsze kierowczynie niż moja ;)

_________________
Audi80 '90 1.6 2EE (X2004 - IV2008)
AudiA4 '95 2.8 AAH quattro (IV2008 - VII2009)
530d avant (IX2009 - X2010)530d
E38 740i (I 2011 - XII2017)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nagrania z naszych wideorejestratorów
PostNapisane: 16 maja 2014, 06:16 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Nie znam tego z tym toffi, ale wiem co widzę na drodze (w 7/10 przypadkach jak ktoś mi podpadnie na drodze to trafiam, że to kobieta zanim zobaczę kierownika, nie dalej jak wczoraj autobus, którym podróżowała moja dziewczyna miał wypadek - ściął przód auta, w którym kobieta za bardzo się wysunęła z bocznej drogi na pas drogi z pierwszeństwem...).

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nagrania z naszych wideorejestratorów
PostNapisane: 23 sierpnia 2014, 09:51 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 431
Lokalizacja: Białystok
Moje BMW: e36 compact
Kod silnika: m43b16
A to moja sytuacja sprzed kilku dni, nie rozumiem kierowcy mitsubishi jak mógł nie wiedzieć kierunkowskazu, jechał za mną od dłuższego czasu i nie wyprzedzał az tu nagle na skrzyżowaniu mu się zebrało, cale szczęście ze mam nawyk patrzeć w lusterka i widziałem ze zaczyna wyprzedzać, a za nim jechały jeszcze samochody które nie wiedziały ze skręcam i gdy ten wyprzedził dopiero mnie zobaczyli i ze stoję w miejscu i musieli ostro hamować :wstyd:



Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nagrania z naszych wideorejestratorów
PostNapisane: 23 sierpnia 2014, 21:13 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Posty: 4257
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M6
Kod silnika: S85 S62 M60
Garaż: było: M5e39 '01,
e34 540i '94
xkrafft napisał(a):
a za nim jechały jeszcze samochody które nie wiedziały ze skręcam


nie wiem jak było w Twoim przypadku, na nagraniu tego nie widać.... ale takie aytuacje są coraz częstsze, ponieważ ludzie nie trzymają się odpowiedniej krawędzi jezdni.....
Skręcając w lewo nie podjeżdzają do osi jezdi, do środka tylko biorą zamach, odbijając w prawo, jakby jechali ciągnikiem z naczepą...
Skutek tego jest właśnie taki, że auta jadące z tyłu, kilka aut za delikwentem nie widzą co się dzieje.

Kiedyś nie kumałem, czemu za niepodjechanie do środka jezdni oblewa się egzamin na prawko......

Odpowiedz sobie na pytanie, czy Ty tak czasem nie jeździsz ??
Czy szykując się do tego skrętu w lewo ustawiłeś lewe koła na osi środkowej jezdni... ??
Czy w ogóle myślisz o tym ? Czy bezwiednie robisz te, jak ja to nazywam, głupie emeryckie asekuracyjne i bezmyślne odbijania w drugą stroną... ?

_________________
Obrazek

http://imageshack.com/a/img689/1772/78er.jpg

Sprzedam MANUAL 6-b z M5e39 ~ 3.000 PLN


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nagrania z naszych wideorejestratorów
PostNapisane: 24 sierpnia 2014, 07:00 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
Boogie, po co ta nagonka?
Wszelkie dywagacje zbędne boo - nie wyprzedza się na skrzyżowaniach! end of story ;)

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nagrania z naszych wideorejestratorów
PostNapisane: 24 sierpnia 2014, 08:46 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 1421
Lokalizacja: Sulechów
Moje BMW: e36
Kod silnika: M52B20
Garaż: Jest: E36 320iC
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=142418&start=0
Było: E36 323i:
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=104755&start=0


Moje nagranie sprzed kilku(nastu) dni ;) Właściwa akcja pod koniec filmiku. :) Warto obejrzeć na powiększonym ekranie bo na miniaturce słabo widać.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nagrania z naszych wideorejestratorów
PostNapisane: 24 sierpnia 2014, 08:49 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Posty: 4257
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M6
Kod silnika: S85 S62 M60
Garaż: było: M5e39 '01,
e34 540i '94
i co, na płycie nagrobnej nagrobnej każesz sobie wykuć, że nie wyprzedza się na skrzyżowaniach..... ??
Wiemy jak jest w realu, i chyba najlepiej jest samemu nie robić głupot, ale i w miarę możliwości zapobiegać głupocie innych.

_________________
Obrazek

http://imageshack.com/a/img689/1772/78er.jpg

Sprzedam MANUAL 6-b z M5e39 ~ 3.000 PLN


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nagrania z naszych wideorejestratorów
PostNapisane: 24 sierpnia 2014, 08:57 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 431
Lokalizacja: Białystok
Moje BMW: e36 compact
Kod silnika: m43b16
Doskonale wiem jak jeździ sie ciągnikiem z dwiema przyczepami i jakie zajazdy sie stosuje także sam mógłbym udzielać rad w tej kwestii. Co do reszty, wszelkie tłumaczenie jest zbędne, bo nie ma co tu tłumaczyć jeśli ktoś ma odrobine pojęcia o ruchu drogowym.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nagrania z naszych wideorejestratorów
PostNapisane: 24 sierpnia 2014, 08:59 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
Boogie napisał(a):
Odpowiedz sobie na pytanie, czy Ty tak czasem nie jeździsz ??
Czy szykując się do tego skrętu w lewo ustawiłeś lewe koła na osi środkowej jezdni... ??
Czy w ogóle myślisz o tym ? Czy bezwiednie robisz te, jak ja to nazywam, głupie emeryckie asekuracyjne i bezmyślne odbijania w drugą stroną... ?


Szkoda że przepisy tego w żaden sposób nie regulują... W przypadku wypadku sąd i tak orzeknie że kierujący ma prawo korzystać z całej szerokości jezdni więc może walić z prawej krawędzi jezdni w lewo i na odwrót. Najgorsze jest to że te same przepisy dotyczą również motocyklistów, jedziesz więc sobie za takim delikwentem co trzyma się lewej krawędzi jezdni i nagle kierunek i jeb w prawo... no i co może ? Może :/

Zresztą kto w Polsce prowadzi samochód i myśli na temat tego co się wokół dzieje ? Codziennie jadąc do pracy spotykam się kilkoma sytuacjami gdzie wystarczyłoby innym użyć tej szarej masy we łbie by innym żyło się lepiej samemu nic na tym nie tracąc. Polska niestety to kraj bubków i chamów a każdy jedynie myśli o własnej dupie i jego postrzeganie dalej nie wybiega.

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nagrania z naszych wideorejestratorów
PostNapisane: 24 sierpnia 2014, 10:13 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 3530
Lokalizacja: Myślenice
Moje BMW: 330ci
Kod silnika: M54B30
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=99809
Jeździłem cały rok Po Gruzji,od Batumi po Tibilisi nikt przepisów nie przestrzega,jak w ogóle są jakieś zasady na drodze bo Policję można wyprzedzać na podwójnej ciągłej na zakręcie można na nich trąbnąć (zjadą na pobocze jezdni ) jak masz tablice rej to nie przypierdzielą się do ciebie,każdy cm jezdni jest wykorzystany i nikt się nie rozbija.
Ze skrzyżowania wyjeżdża się w 3 auta na raz,tylko nie jeden za drugim tylko,1 w środku i 2 po bokach,który szybszy jest pierwszy i to jest normalne. Jak kogoś wyprzedzasz trąbisz i jak cię nie widzi to słyszy. niby głupie ale działa.
Na dwupasmowej drodze jedziesz środkiem,jak ktoś trąbnie zajmujesz prawy lub lewy pas. :D tego nie mogę rozgryźć po co . Jak ci się śpieszy walisz na trzeciego i normalnie każdy zjeżdża z uśmiechem na twarzy i to też jest normalne.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nagrania z naszych wideorejestratorów
PostNapisane: 24 sierpnia 2014, 11:07 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 1421
Lokalizacja: Sulechów
Moje BMW: e36
Kod silnika: M52B20
Garaż: Jest: E36 320iC
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=142418&start=0
Było: E36 323i:
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=104755&start=0
Cytuj:
i nikt się nie rozbija.


Nie? To dlaczego 95% filmików z wypadków jest właśnie ze wschodu? :hyhy:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nagrania z naszych wideorejestratorów
PostNapisane: 24 sierpnia 2014, 12:53 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 32
Posty: 4264
Lokalizacja: Poznań
Nightfox napisał(a):
Jeździłem cały rok Po Gruzji,od Batumi po Tibilisi nikt przepisów nie przestrzega,jak w ogóle są jakieś zasady na drodze bo Policję można wyprzedzać na podwójnej ciągłej na zakręcie można na nich trąbnąć (zjadą na pobocze jezdni ) jak masz tablice rej to nie przypierdzielą się do ciebie,każdy cm jezdni jest wykorzystany i nikt się nie rozbija.
Ze skrzyżowania wyjeżdża się w 3 auta na raz,tylko nie jeden za drugim tylko,1 w środku i 2 po bokach,który szybszy jest pierwszy i to jest normalne. Jak kogoś wyprzedzasz trąbisz i jak cię nie widzi to słyszy. niby głupie ale działa.
Na dwupasmowej drodze jedziesz środkiem,jak ktoś trąbnie zajmujesz prawy lub lewy pas. :D tego nie mogę rozgryźć po co . Jak ci się śpieszy walisz na trzeciego i normalnie każdy zjeżdża z uśmiechem na twarzy i to też jest normalne.


gdzieś już to widziałem... :looka: aaa już wiem :rotfl: :rotfl: ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nagrania z naszych wideorejestratorów
PostNapisane: 24 sierpnia 2014, 13:09 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1197
Moje BMW: POLO 9N
Kod silnika: Wesołe TDI
Boogie napisał(a):
Skręcając w lewo nie podjeżdzają do osi jezdi, do środka tylko biorą zamach, odbijając w prawo, jakby jechali ciągnikiem z naczepą...
Skutek tego jest właśnie taki, że auta jadące z tyłu, kilka aut za delikwentem nie widzą co się dzieje.


Zdarza mi się skręcając ustawić przy przeciwnej krawędzi mojego pasa, lecz zawsze uprzednio daję kierunek. Robię tak gdyż mam w aucie bardzo słaby skręt, i ustawiając się przy prawej krawędzi, skręcając prostopadle w prawo nie mam szans na wyrobienie się w swoim pasie, tylko wyjeżdżam wtedy mocnoo na pas przeciwny.
Trzeba czasami postarać się zrozumieć innych ludzi na drodze ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nagrania z naszych wideorejestratorów
PostNapisane: 24 sierpnia 2014, 14:02 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 3530
Lokalizacja: Myślenice
Moje BMW: 330ci
Kod silnika: M54B30
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=99809
Bloody napisał(a):
Cytuj:
i nikt się nie rozbija.


Nie? To dlaczego 95% filmików z wypadków jest właśnie ze wschodu? :hyhy:

Przez rok widziałem tylko 2 z czego mało poważne :)
Byczus napisał(a):
Nightfox napisał(a):
Jeździłem cały rok Po Gruzji,od Batumi po Tibilisi nikt przepisów nie przestrzega,jak w ogóle są jakieś zasady na drodze bo Policję można wyprzedzać na podwójnej ciągłej na zakręcie można na nich trąbnąć (zjadą na pobocze jezdni ) jak masz tablice rej to nie przypierdzielą się do ciebie,każdy cm jezdni jest wykorzystany i nikt się nie rozbija.
Ze skrzyżowania wyjeżdża się w 3 auta na raz,tylko nie jeden za drugim tylko,1 w środku i 2 po bokach,który szybszy jest pierwszy i to jest normalne. Jak kogoś wyprzedzasz trąbisz i jak cię nie widzi to słyszy. niby głupie ale działa.
Na dwupasmowej drodze jedziesz środkiem,jak ktoś trąbnie zajmujesz prawy lub lewy pas. :D tego nie mogę rozgryźć po co . Jak ci się śpieszy walisz na trzeciego i normalnie każdy zjeżdża z uśmiechem na twarzy i to też jest normalne.


gdzieś już to widziałem... :looka: aaa już wiem :rotfl: :rotfl: ;)

Byłem we wszystkich miejscach z filmów ale nie miałem czy zrobić ronda :/
Firmówki nie nadają się do tego :/

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nagrania z naszych wideorejestratorów
PostNapisane: 24 sierpnia 2014, 18:26 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 1421
Lokalizacja: Sulechów
Moje BMW: e36
Kod silnika: M52B20
Garaż: Jest: E36 320iC
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=142418&start=0
Było: E36 323i:
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=104755&start=0
https://www.youtube.com/results?search_ ... ompilation

Pooglądaj niektóre, 95% filmików pochodzi z Rosji, Ukrainy, Gruzji i ogólnie pojętych krajów wschodu ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nagrania z naszych wideorejestratorów
PostNapisane: 24 sierpnia 2014, 18:55 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 3530
Lokalizacja: Myślenice
Moje BMW: 330ci
Kod silnika: M54B30
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=99809
Bloody napisał(a):
https://www.youtube.com/results?search_query=car+crash+compilation

Pooglądaj niektóre, 95% filmików pochodzi z Rosji, Ukrainy, Gruzji i ogólnie pojętych krajów wschodu ;)

Nie porównuj Rosji i Ukrainy do Gruzji w Gruzji nikt cię z auta nie wyciągnie i nie da w morde że mu zajechałeś drogę.
Jeździłem Po Rosji i Ukrainie więc porównanie mam,ludzie są inni przyjaźni nie wiem skąd te opinie o Gruzji.
Kiedyś może się rozbijali w mieście,ale teraz przerobili miasto na drogi jednokierunkowe(np.Tibilisi,),gdzie było to możliwe właśnie z tego powodu.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nagrania z naszych wideorejestratorów
PostNapisane: 25 sierpnia 2014, 13:11 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15738
waskii napisał(a):
Baby so głupie i niech sie za mycie garów i okien wezmą, a nie jazde samochodem ! O !
A poważnie to w takich chwilach cieszę się, że w aucie mam nadmiar mocy patrząc pod pryzmatem osiagów taiego Roomstera, znajduje kawałek prostej, dokładam do pieca i gubie w lusterku głupią cipe nie przejmując się niczym. Przy wymianie spojrzeń nie ma się co denerwować, najlepiej się szyderczo uśmiechnąć i pomachać :)



Cóż półkule :D , bo baby są jakieś inne haha viewtopic.php?f=20&t=66887&start=100

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nagrania z naszych wideorejestratorów
PostNapisane: 25 sierpnia 2014, 13:46 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
Boogie napisał(a):
i co, na płycie nagrobnej nagrobnej każesz sobie wykuć, że nie wyprzedza się na skrzyżowaniach..... ??
Wiemy jak jest w realu, i chyba najlepiej jest samemu nie robić głupot, ale i w miarę możliwości zapobiegać głupocie innych.

Wiele przepisów które mam wbite w głowę, wynoszę głównie z doświadczenia za kółkiem. Naprawdę z tym przepisem jest jak z zapinaniem pasów, niby nic - a tak wiele daje. Mi życia nie utrudnia. Ty bronisz się przed nim rękami nogami, jak przed skazaniem. Można wywnioskować, że masz na niego wywalone, bo pisałeś o czymś co zupełnie nie ma żadnego znaczenia w sytuacji którą pokazał xkrafft.

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nagrania z naszych wideorejestratorów
PostNapisane: 25 sierpnia 2014, 17:33 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 431
Lokalizacja: Białystok
Moje BMW: e36 compact
Kod silnika: m43b16
A tutaj sytuacja z kwietnia,
sorry za wulgaryzmy :wstyd:



Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nagrania z naszych wideorejestratorów
PostNapisane: 25 sierpnia 2014, 19:57 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 32
Posty: 4264
Lokalizacja: Poznań
czemu sobie drogowych nie zapodałeś, chociaż pewnie nie wiele by to w tej sytuacji zmieniło :/


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 199 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL