BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 kwietnia 2024, 06:07

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166 ... 226  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 16 lutego 2017, 15:07 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15728
:rotfl: kolejna odsłona komp(L)eksów, menta(L)ności, bezmys(L)ności, bo(L)ączek i robienia sobie z gęby ... łamiącego własne słowo, czego do tej pory nie załapał. :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 16 lutego 2017, 16:43 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 49
Posty: 1605
Lokalizacja: śląsk/Gliwice
Moje BMW: 530 diesel
Kod silnika: M57D30
Garaż: Moje Byłe Sreberko
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=101097

Moja Obecna CZARNA PERŁA
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... 3#p1477693

Moje obecne GRAYowe e61 SILVER BULLET
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=163310
Ciekawe...
Ja słyszałem, że to kibole Lecha pojechali z lokalem.

_________________
Moje Byłe Sreberko

Moja Obecna Czarna Perła


Mój Obecny GRAY Silver Bullet

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 16 lutego 2017, 17:07 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
To jak, nie ma tych dowodów, tylko zbaczanie z tematu i pisanie pierdół ? Niczego bardziej mądrego się po tobie nie spodziewałem.

Dla jasności. Być może ci ludzie i są powiązani z Legią, ale przynajmniej na tą chwilę nie ma na to dowodów, więc nie trzep się z łaski swojej, jak dywan na Święta, czy choinka na... Trzech króli.


Wracając do tematu. Mam nadzieję, że dzisiaj zostanie osiągnięty wynik, który nie zamnkie awansu już po pierwszym meczu. No chyba, że ns korzyść Legii :P


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 16 lutego 2017, 17:41 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15728
renoraines napisał(a):
:rotfl: kolejna odsłona komp(L)eksów, menta(L)ności, bezmys(L)ności, bo(L)ączek i robienia sobie z gęby ... łamiącego własne słowo, czego do tej pory nie załapał. :rotfl:


itd.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 17 lutego 2017, 07:23 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 7390
Lokalizacja: Lublin
Moje BMW: E91 LCI
Kod silnika: N53B30A
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=157967
Całkiem niezły wynik. Szkoda że rewanż bez Rado, ale tak czy inaczej szansa na awans jest jak najbardziej :ok:

_________________
Obrazek

Typer EURO 2016 - I miejsce


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 17 lutego 2017, 09:09 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Gumiś napisał(a):
Całkiem niezły wynik. Szkoda że rewanż bez Rado, ale tak czy inaczej szansa na awans jest jak najbardziej :ok:



A no właśnie. Największym minusem jest kartka Mira, która wyklucza go z gry w rewanżu. Kartka jednak jak najbardziej słuszna. Wynik przyzwoity. Mecz wyrównany, chociaż przy tej interwencji Malarza w pierwszej połowie, piłka chyba przekroczyła linię bramkową całym obwodem. Po stronie Legii szkoda przede wszystkim sytuacji Necida, który wychodził "sam na sam" , a sędzia odgwizdał "spalonego" , którego nie było. Ogólnie arbiter bardzo dziwnie sędziował ten mecz. Nie pozwalał po prostu pograć. Gwizdał praktycznie wszystko i często przerywał grę.


Jeśli chodzi o pozostałe mecze, na uwagę na pewno zasługuje wysokie zwycięstwo Romy nad Villarreal. Mnie osobiście cieszy pewne zwycięstwo MU, a także 3 bramki Zlatana :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 17 lutego 2017, 13:19 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23095
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
Legła remisuje spotkanie 0 do 0 na własnym stadionie :P w rewanżu Ajax wygrywa :super:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 17 lutego 2017, 16:14 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 49
Posty: 1605
Lokalizacja: śląsk/Gliwice
Moje BMW: 530 diesel
Kod silnika: M57D30
Garaż: Moje Byłe Sreberko
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=101097

Moja Obecna CZARNA PERŁA
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... 3#p1477693

Moje obecne GRAYowe e61 SILVER BULLET
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=163310
Legia zagrała przeciętnie, niestety.
W pierwszej połowie Pazdan i Dąbrowski poprawnie, w drugiej, jak Pan Borbalan pozwalał grać, to Pazdan wycinał wszystko równo z trawą - bez faulu itd.
A miał dwa wejścia CO NAJMNIEJ NA ŻÓŁTĄ KARTKĘ, o ile nie na czerwoną BEZPOŚREDNIĄ.
Im bliżej końca tym widać było, że Pazdan ryzykuje mocniej, wchodzi coraz brutalniej.
Zastanawiałem się kiedy dostanie tą kartkę, a tymczasem czerwień zobaczył Tete :)
Czerwona kartka Tete z czapy totalnie, poza tym Legia powinna przegrywać, bo po strzale Klaasena piłka w bramce była już ze 20-30 cm pełnym obwodem.
Ale ten jakoś tak cwaniacko nakrył piłkę, że sędziowie się nie połapali.
Jodłowiec mecz słaby, znów błędy, znów straty (jedna poważna strata - na swojej połowie, po czym biegł jak do pizzerni rozglądając się na boki zamiast zapieprzać do zawodnika), mało Radovicia.
Necid na ten moment to NIEPOROZUMIENIE.
Jasny punkt dla mnie to Malarz, dobra zmiana Kucharczyka i Ghuilerme, dobry mecz Vadisa.

Legia nie stoi na straconej pozycji przed rewanżem, ale słabo to widzę :(

_________________
Moje Byłe Sreberko

Moja Obecna Czarna Perła


Mój Obecny GRAY Silver Bullet

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 17 lutego 2017, 17:11 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Loona Thic napisał(a):
Jodłowiec mecz słaby, znów błędy, znów straty (jedna poważna strata - na swojej połowie, po czym biegł jak do pizzerni rozglądając się na boki zamiast zapieprzać do zawodnika), mało Radovicia.
Necid na ten moment to NIEPOROZUMIENIE.
Jasny punkt dla mnie to Malarz, dobra zmiana Kucharczyka i Ghuilerme, dobry mecz Vadisa.



"Jak do pizzerii". Hehe :P Chociaż po kilku zimnych piwkach, do Pizzerii to się w sumie szybko raczej biegnie ;)


Radovica mało, bo nie ma za bardzo z kim pograć (oprócz Vadisa). Takie moje zdanie. Widać brak Prijovica, bądź Nikolica. Do tego Guilherme tylko na ławce. Wg. mnie to facet na pierwszy skład. W obecnej sytuacji na miejsce Kazaiszwiliego.

Wychodzi na to, że Necid potrzebuje czasu. Tylko prawda jest taka, że go za bardzo nie ma. Trzeba przyznać, że ma trudne zadanie, bo każdy oczekuje od niego, by z miejsca zastąpił Nikolica i Prijovica. Jeśli szybko nie odpali, to się... spali. Na razie, tak jak piszesz, facet jest zagubiony.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 21 lutego 2017, 20:01 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 125
Moje BMW: 320d
Kod silnika: N47D20
Obrazek

Zdjęcie dotyczy meczu Legia-Ajax.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 21 lutego 2017, 20:39 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 841
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E30+E36+Z3+E61
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=149858
viewtopic.php?f=6&t=171187
Widocznie UEFA faworyzuje Legię albo sędziował Marciniak.

_________________
E30 323i Bahamabeige '85, E36 328i Hellrot '95, Z3 Cosmos-schwarz '98
ex E30 325i Bronzitbeige '85, Toyota Camry USDM '87, Toyota Carina II '87, Citroen BX Break '94, Volvo 940 '92, Audi Coupe V8 '89, Clio Sport Ph1 '00


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 21 lutego 2017, 22:50 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 29
Posty: 1200
Lokalizacja: WZ
Moje BMW: Najlepsze :)
Kod silnika: m54b30
Dudek podsunął dobry pomysł, bramkowego na drugą stronę bramki, a z tej strony patrzy liniowy


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 22 lutego 2017, 12:28 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15728
W Pucharze Anglii w ćwierćfinale spotkają się Chelsea-Manchester U. Będzie się działo, nie tylko dlatego, że w Premier League Chelsea rozgromiła ManU 4:0.

Według Przeglądu Sportowego, Szczęsny znalazł się na liście życzeń Juventusu, Napoli i Borussi.Byłby godnym następcą Buffona w Juve.

rafalh, trafione. Jaki klub, tacy jego członkowie z prezesem legii na czele. Leśnodorski został ukarany trzema latami zawieszenia w prawach do wykonywania zawodu radcy prawnego oraz pięcioletnim zakazem wykonywania tzw. patronatu (opieka nad aplikantami sprawowana przez radców o nieposzlakowanej opinii) za naruszenie zasad etycznych i działanie w warunkach konfliktu interesów. Fair play czysta gra ...

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 23 lutego 2017, 22:12 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23095
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
Już wiem że Legia skończyła rozgrywki Ligi Europejskiej na ten sezon :super:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 24 lutego 2017, 10:16 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Szkoda trochę, bo mimo tego, że Ajax stworzył większe zagrożenie w tym dwumeczu, Legia naprawdę pokazała się z fajnej strony. Cóż, dobra postawa w grupie LM, dobry dwumecz z Ajaxem. Teraz pozostała walka o Mistrzostwo Polski :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 24 lutego 2017, 14:48 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 49
Posty: 1605
Lokalizacja: śląsk/Gliwice
Moje BMW: 530 diesel
Kod silnika: M57D30
Garaż: Moje Byłe Sreberko
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=101097

Moja Obecna CZARNA PERŁA
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... 3#p1477693

Moje obecne GRAYowe e61 SILVER BULLET
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=163310
Binta, nie da się ugryźć bez zębów.
To jak w trzy miesiące Leśny rozwalił zespół to aż boli.
Teraz już Ci powiem - Legia nie będzie mistrzem. Będzie w czwórce i zapewne walczyć będzie o LE.

_________________
Moje Byłe Sreberko

Moja Obecna Czarna Perła


Mój Obecny GRAY Silver Bullet

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 24 lutego 2017, 15:16 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 37
Posty: 5210
Lokalizacja: Wołomin
Moje BMW: e30
Kod silnika: m10B18
Garaż: e30 316 '87
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168435
Zabrakło jednego zawodnika - Radovica. Wg mnie ogromnym błędem było granie z wysuniętym Kucharczykiem, ten piłkarz oprócz szybkości nie ma nic.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 24 lutego 2017, 15:54 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Loona Thic napisał(a):
Teraz już Ci powiem - Legia nie będzie mistrzem. Będzie w czwórce i zapewne walczyć będzie o LE.



Być może. Nie wywróżę tego ;) Ale wg. mnie zagrozić jej może tylko Lechia, a na podium powinien wskoczyć jeszcze Lech, który o 3 miejsce powalczy z "Jagą". Ewentualne mistrzostwo dla Lechii, oznaczać będzie to, że droga do fazy grupowej LM będzie dłuższa i cięższa. Oczywiście chodzi o kwestię punktów rankingowych. Jak będzie w rzeczywistości ?? Pożyjemy, zobaczymy :)


Rafał - Nic dodać, nic ująć. Mira brakowało i to bardzo. Magiera zaryzykował i postawił w ataku na Kucharczyka, który w pierwszym meczu dał "dobrą zmianę" , i zrobił więcej na boisku niż grający dużo dłużej Necid. Dlatego wydaje mi się, że tutaj była decyzja, by w ataku postawić na szybkiego Kucharczyka i liczyć na piłki "za plecy" obrońców. Niestety to się nie sprawdziło. Zresztą, myślę, ze jakby grał Radović, to Kucharczyk też mógłby zostać na "szpicy" , a Radović zastąpiłby kogoś z dwójki Vako - Guilherme. Po meczu możemy napisać wiele i ocenić każdego, ale przed spotkaniem decyzję co do składu, taktyki i ew. konsekwencje podejmuje przede wszystkim trener.

Prawda na tą chwilę jest natomiast taka, że nie mamy napastnika i trzeba się jakoś ratować. Necid wg. mnie z każdym treningiem i meczem dojdzie do siebie, bo widać, że ma w sobie to coś. Oby tylko nie trwało to za długo ;) Z kolei Chukwu przyszedł nieprzygotowany, do tego nie przepracował zimy tak jak trzeba, i teraz ciężko go tak naprawdę oceniać. Na tą chwilę jest zagubiony i nie daje drużynie zupełnie nic.


Wyniki losowania 1 / 8 LE widzieliście ?? :)


Gdyby tak teoretycznie przyjąć, Legia trafia na Kopenhagę. Była by szansa ?? Drużyna wg. mnie teoretycznie gorsza od Ajaxu. Co najwyżej na podobnym poziomie. Z reszty par, fajnie wygląda przede wszystkim Schalke z B.M. , Lyon z Romą, czy Olympiakos z Besiktasem. Czeka nas również belgijska potyczka Gentu z Genkiem, APOEL zagra z Anderlechtem, a Celta podejmie Krasnodar. Z pokonaniem Rostowa nie powinien mieć chyba problemu MU.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 24 lutego 2017, 17:08 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 37
Posty: 5210
Lokalizacja: Wołomin
Moje BMW: e30
Kod silnika: m10B18
Garaż: e30 316 '87
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168435
binta napisał(a):
Necid wg. mnie z każdym treningiem i meczem dojdzie do siebie, bo widać, że ma w sobie to coś. Oby tylko nie trwało to za długo ;) Z kolei Chukwu przyszedł nieprzygotowany, do tego nie przepracował zimy tak jak trzeba, i teraz ciężko go tak naprawdę oceniać. Na tą chwilę jest zagubiony i nie daje drużynie zupełnie nic.

W Necidzie nie widzę nic, tak jak w Nikoliciu. W Chukwu jest ten błysk i w nim widzę przyszłego lidera ataku. Wg mnie mnie można zestawić ich Nikolic = Necid, Chukwu = Prijovic. Tego ostatniego szkoda bo w Europie robił różnicę jak Radovic.
Generalnie Legia była gorszą drużyną, nie ma co na ten temat dyskutować jednak gdyby wykorzystała swoje szanse to byłby awans.
A i zapomniałem o jednym jeszcze - Pazdan, zawsze zastanawiałem się nad tym zawodnikiem. Jest w stanie powstrzymać Ronaldo a w lidze potrafi ograć go jakiś ogórek. Po wczorajszym meczu widać, że ten piłkarz powinien wyjechać do mocnej ligi gdzie na co dzień będzie ogrywał się z gwiazdami a nie tylko przy okazji europejskich pucharów. Na polską ligę chyba brakuje mu momentami motywacji.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 25 lutego 2017, 11:01 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Rafał napisał(a):
binta napisał(a):
Necid wg. mnie z każdym treningiem i meczem dojdzie do siebie, bo widać, że ma w sobie to coś. Oby tylko nie trwało to za długo ;) Z kolei Chukwu przyszedł nieprzygotowany, do tego nie przepracował zimy tak jak trzeba, i teraz ciężko go tak naprawdę oceniać. Na tą chwilę jest zagubiony i nie daje drużynie zupełnie nic.

W Necidzie nie widzę nic, tak jak w Nikoliciu. W Chukwu jest ten błysk i w nim widzę przyszłego lidera ataku. Wg mnie mnie można zestawić ich Nikolic = Necid, Chukwu = Prijovic. Tego ostatniego szkoda bo w Europie robił różnicę jak Radovic.
Generalnie Legia była gorszą drużyną, nie ma co na ten temat dyskutować jednak gdyby wykorzystała swoje szanse to byłby awans.
A i zapomniałem o jednym jeszcze - Pazdan, zawsze zastanawiałem się nad tym zawodnikiem. Jest w stanie powstrzymać Ronaldo a w lidze potrafi ograć go jakiś ogórek. Po wczorajszym meczu widać, że ten piłkarz powinien wyjechać do mocnej ligi gdzie na co dzień będzie ogrywał się z gwiazdami a nie tylko przy okazji europejskich pucharów. Na polską ligę chyba brakuje mu momentami motywacji.



Szkoda i Prijovica i Nikolica, bo tak naprawdę jeden uzupełniał drugiego. Bardziej Prijović Nikolica, który odwdzięczał nam się dość sporą ilością bramek. Proste :)

Necid i Chukwu potrzebują czasu. Tylko, że tak jak pisałem wcześniej, nie ma go za bardzo. Ja się sporo spodziewałem po Chukwu, ale na chwilę obecną tylko i wyłącznie się zawiodłem. Większy potencjał do strzelania bramek widzę w Necidzie, ale mam nadzieję, że obaj dadzą sporo Legii.

Co do Pazdana. Jest tak jak piszesz. Jeśli chce się rozwijać (a ma do tego potencjał), jak najszybciej powinien trafić do lepszej ligi. Wg. mnie najlepszym kierunkiem dla niego byłaby Bundesliga. Chociaż przykład Lewczuka pokazuje, że Pazdan tym bardziej powinien poradzić sobie w mocnym klubie Francuskim, czy Włoskim.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166 ... 226  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL