BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 10:13

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Forumowicze na emigracji!
PostNapisane: 16 kwietnia 2012, 17:36 
JarekBDG napisał(a):
Prawie robi wielką różnicę,ale trzeba przyznać,że ceny w Irlandii są spore,ale jak się zarabia trochę więcej niż minimalna krajowa to życie jest łatwe.



To samo mogę powiedzieć o Polsce, zarabiając tu dobrze nawet nie pomyślisz o wyjeżdzie zagranice ;)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Forumowicze na emigracji!
PostNapisane: 16 kwietnia 2012, 19:01 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 34
Posty: 992
Lokalizacja: Bydgoszcz
Moje BMW: e46 330d
Kod silnika: M57
Waldek100581 napisał(a):
JarekBDG napisał(a):
Prawie robi wielką różnicę,ale trzeba przyznać,że ceny w Irlandii są spore,ale jak się zarabia trochę więcej niż minimalna krajowa to życie jest łatwe.



To samo mogę powiedzieć o Polsce, zarabiając tu dobrze nawet nie pomyślisz o wyjeżdzie zagranice ;)

Ja na zarobki nie mam prawa narzekać,ale i tak cały czas myślę o wyjeździe do UK,bo za tą samą pracę dostanę dwa razy tyle.
Życie jest spokojniejsze,ludzie nie są mściwi i chamscy itd.itp. Inna mentalność po prostu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Forumowicze na emigracji!
PostNapisane: 16 kwietnia 2012, 19:29 
JarekBDG napisał(a):
Ja na zarobki nie mam prawa narzekać,ale i tak cały czas myślę o wyjeździe do UK,bo za tą samą pracę dostanę dwa razy tyle.
Życie jest spokojniejsze,ludzie nie są mściwi i chamscy itd.itp. Inna mentalność po prostu.


W UK nie lubią polaków,a charakterów jak wszędzie,jest z tym różnie-w nl poj...bów też nie brakuje,chamstwo jest wszędzie-w Uk też.
Wszystko zależy z kim sie przebywa.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Forumowicze na emigracji!
PostNapisane: 16 kwietnia 2012, 21:00 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 34
Posty: 992
Lokalizacja: Bydgoszcz
Moje BMW: e46 330d
Kod silnika: M57
Waldek100581 napisał(a):
JarekBDG napisał(a):
Ja na zarobki nie mam prawa narzekać,ale i tak cały czas myślę o wyjeździe do UK,bo za tą samą pracę dostanę dwa razy tyle.
Życie jest spokojniejsze,ludzie nie są mściwi i chamscy itd.itp. Inna mentalność po prostu.


W UK nie lubią polaków,a charakterów jak wszędzie,jest z tym różnie-w nl poj...bów też nie brakuje,chamstwo jest wszędzie-w Uk też.
Wszystko zależy z kim sie przebywa.


W Uk nie lubią Polaków...hmm
Byłem tam wiele razy i nigdy tego nie odczułem.
Podobnie nie odczułem niechęci ze strony Holendrów.
Francuzi również ok,spoko ludzie.

Natomiast najmniej miłymi osobami w stosunku do mnie byli zawsze Niemcy.
Nie lubię tam jeździć i użerać się z nimi.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Forumowicze na emigracji!
PostNapisane: 16 kwietnia 2012, 21:06 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 529
Lokalizacja: PL
Moje BMW: E46
Kod silnika: M47
JarekBDG napisał(a):
Życie jest spokojniejsze,

W zależności jaką masz pracę, ponieważ wyjeżdża duża naszych rodaków bez języka, a później :szok: ,że pracują za 5 Ł z hakiem.

JarekBDG napisał(a):
ludzie nie są mściwi i chamscy

Może nie Anglicy czy Szkoci,ale Polak to ostatnie kurestwo jakie Ci pomoże, co najwyżej opierdzieli do końca (OCZYWIŚCIE NIE WSZYSCY). Jak tylko zarobiłem więcej to zaraz były szmery po kątach, bo ZA CO?

Pracowałem ze Szkotami, Anglikami, Niemcami, Słowakami, Czechami, Litwinami, Rosjanami, z gościem z Kazachstanu, z Estończykami, białymi, żółtymi, czarnymi.... :hurra: ,ale nikt mnie tak nie wkur**ał jak Polak.

Ps. Pracowałem nawet z gościem z Kolumbii. Dobry kucharz,ale opowiadał,że u siebie żeby wyżywić rodzinę to musiał siekać MARIHUANĘ :17:
Uwierzyłem,jak zobaczyłem zdjęcia. Takich rzeczy to nawet na Discovery nie pokazują....

_________________
Mężczyzna ma wał,a nie jakieś przeguby. Z poważaniem Bruce Wszechmogący ;-)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Forumowicze na emigracji!
PostNapisane: 17 kwietnia 2012, 15:20 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 35
Posty: 1378
Lokalizacja: ESSEX
Moje BMW: F11
ja spędziłem sporo czasu na obczyźnie w różnych krajach i jak dotąd w sumie żadnych problemów nie miałem, co do rodaków za granicą, to poznałem naprawdę wielu spoko ludzi niektórych w wieku moich rodziców, i tak dzięki wspólnym korzenią łapaliśmy wspólny język i organizowaliśmy wspólne wypady chociażby na walki Adamka czy Pudziana :hyhy:

jak jesteśmy postrzegani w Londynie?
w pracy super, pracowici, pomocni, sumienni
przez kobiety, za granica już trochę gorzej, często większość z nas odkłada kasę co do grosza nigdzie nie wyjdzie nic sobie nie kupi nie dba o siebie.

Jedynie na kogo radzę uważać za granica to ciapatych ( indian, muzułmanów ect) strasznie fałszywi ludzie,

jedyne czego żałuje to tego, że brak polakom stylu jak włochom, Hiszpanom, Ci to zawsze gdzie nie pojadą maja branie :kwasny:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Forumowicze na emigracji!
PostNapisane: 17 kwietnia 2012, 15:54 
mile_end napisał(a):
jedyne czego żałuje to tego, że brak polakom stylu jak włochom, Hiszpanom, Ci to zawsze gdzie nie pojadą maja branie


a co? ty nie masz? :)

polakom nic nie brakuje ,,chyba żę niektórym hehhe


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Forumowicze na emigracji!
PostNapisane: 17 kwietnia 2012, 17:53 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 35
Posty: 1378
Lokalizacja: ESSEX
Moje BMW: F11
83% Polskich "ziomków" których poznałem w UK chodziło w ciuchach everlasta bądź lonsdale, dużo osób przyjeżdża nie żyje tylko ciuła żeby przywieźć do Polski też chyba około 83% :rotfl:
nie oszukujmy się, w dużym mieście, wrażenia w takich ciuchach nie zrobisz, większość ostrych dziewczyn ma rentgen w oczach :D
wychodziłem często na imprezy z moim włoskim kolegą, ogólnie włoską paczką, wiem co mówię ;) nauczyłem się paru włoskich zdań działało to na kobiety :D
Waldek100581 napisał(a):
a co? ty nie masz? :)

uwierz mi nie miałem, przyjechałem do wielkiej dżungli zagubiony totalnie, kobiety w ogolę na mnie nie patrzały ogólnie w tamtych czasach była przepaść w modzie miedzy Wałbrzychem a Londynem, w sumie nadal jest :) na szczęście poszedłem do pracy i parę dziewczyn mnie ogarnęło
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Forumowicze na emigracji!
PostNapisane: 17 kwietnia 2012, 18:31 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 637
Lokalizacja: CSW, PH
Moje BMW: E38
Kod silnika: M52
mile_end napisał(a):
83% Polskich "ziomków" których poznałem w UK chodziło w ciuchach everlasta bądź lonsdale, dużo osób przyjeżdża nie żyje tylko ciuła żeby przywieźć do Polski też chyba około 83%

dokładnie!
mile_end napisał(a):
nie oszukujmy się, w dużym mieście, wrażenia w takich ciuchach nie zrobisz, większość ostrych dziewczyn ma rentgen w oczach

jak nie jak tak :kwasny:
mile_end napisał(a):
na szczęście poszedłem do pracy i parę dziewczyn mnie ogarnęło

:ok:

_________________
WE SHALL KNOW NO FEAR


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Forumowicze na emigracji!
PostNapisane: 18 kwietnia 2012, 09:11 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 2740
Lokalizacja: Oświęcim
Moje BMW: F10 550i
mile_end, Polakom nie brakuje stylu, tylko Brytyjki, Niemki Holenderki itd. są zafascynowane takimi ludzmi typu Mariano-Italiano :) Zresztą chyba za bardzo niemasz czego zalować, bo Angielki Niemki i Holenderki nie należą do uroczych :D

Ale ja np. Jak pojechałem do Niemiec, to poznałem od Hu... Hu... Hu.. Serbów i Ogólnie ludzi z Bałkanów. Od Serbek i Chorwatel to do tej pory niewidziałem piękniejszych dziewczyn w DE. Mogłbym mieć taką żone pochodzącą z nad Adriatyku :serce: no dobra ale koniec marzeń :D

Powiem ci szczerze, że Polakom tam nie brakowało stylu, tylko w każdym kraju jest troche inna moda... Jakbyś pojechał na Białoruś, a nie do Angli to byś był jedną z najmodniejszych osób tam :) Niestety, ale czym bardziej na zachód, to tym bardziej wszystko jest nowocześniejsze i modniejsze :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Forumowicze na emigracji!
PostNapisane: 18 kwietnia 2012, 12:25 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Wiek: 47
Posty: 20
Lokalizacja: Sheffield
Moje BMW: 530i
Kod silnika: M54B30
Alhazar napisał(a):
Może nie Anglicy czy Szkoci,ale Polak to ostatnie kurestwo jakie Ci pomoże, co najwyżej opierdzieli do końca (OCZYWIŚCIE NIE WSZYSCY).


Generalnie się zgadzam, ale mnie akurat jedna angielska łajza opierdzieliła. Zabrałem ją z dyskoteki do domu i... niewiele więcej pamiętam ;) Rano już jej nie było. Tak samo jak Nokii 6300 i iPhone 4. Nie mam teraz nawet czym zrobić więcej zdjęć do galerii.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Forumowicze na emigracji!
PostNapisane: 21 kwietnia 2012, 20:22 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 403
Lokalizacja: BCN
Moje BMW: E39 530dA M-Pakiet
Garaż: W garazu juz 6 lat
To i ja cos napisze. Od ladnych kilku lat mieszkam w Barcelonie, do 2009 roku bylo tu naprawde dobrze zarabialo sie bardzo dobrze, teraz jest gorzej nie ma co sie oszukiwac. Ludzie tutaj na wszytsko klada lache i mysla ze hiszpania jest centrum europy, a polska lezy w afryce . Jest tu bardzo duzo marokancow co patrza jak tylko cie okrasc (przekonalem sie na wlasnej skorze). Kilka lat do tylu, kiedy bylo kupe polakow( jak slysze na ulicy to sie nawet nie przyznaje, bo tylko wstyd robia) policja strasznie trzepala na ulicy. Nawet zdarzalo mi sie po 3 razy dziennie, ale to pewnie przez to ze wystaje duzo nad tlumem :P . Teraz sie juz uspokilo, jezdze autem na polskich blachach(ma to duze plusy) i tylko raz sie do mnie mlody sluzbista czepil, pomarudzil i tyle. Kiedys tesknilem za polska, ale juz nie. Ostatnim razem na wakacjach oszukali mnie 3 razy, ale kase odzyskalem swoimi sposobami. Cwaniakow w pl robi sie jak grzybow po deszczu, dlatego teraz do pl sie nie wybieram. Ogolnie warunkow zycia nie ma co porownywac do pl, infrastruktura itp., policja tutaj na wszytsko kladzie lache, a jak sie wjezdza do polski tylko czaja sie po krzakach. Tutaj policja jest dla ludzi, a w pl ludzie dla policji. Ludzie chodza sobie po ulicy, jaraja "czekolade" i sie praktycznie niczym nie przejmuja. Wala na parkingu w twoje auto, ty to widzisz i mowia "to nie ja" :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Forumowicze na emigracji!
PostNapisane: 30 marca 2017, 11:33 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 38
Posty: 768
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Moje BMW: E46 Coupe
Kod silnika: M54b25
Witam, czy temat jeszcze żyje? Jak się potoczyły wasze losy? bo widzę że posty z 2012r, wróciliście czy zostaliście na emigracji?

_________________
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=19775


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL