BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 3 maja 2024, 03:51

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Forumowicze na emigracji!
PostNapisane: 18 marca 2012, 19:12 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 2740
Lokalizacja: Oświęcim
Moje BMW: F10 550i
Byłem pól roku w Niemczech- po maturze... W tym roku kończe studia i wracam spowrotem.
Czemu?
Wole robić tam wbudowlance za 2500 euro, niż siedzieć w PL w biurze za 1900zł, gdzie jak zapytasz się o podwyżke to słyszysz odpowiedz szefa: "Za niedługo będziesz chciał więcej zarabiać od mojej żony"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Forumowicze na emigracji!
PostNapisane: 18 marca 2012, 19:20 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2977
Lokalizacja: RMI
Moje BMW: e90 330d +
Kod silnika: m57t2
Tomek-E46 napisał(a):
Byłem pól roku w Niemczech- po maturze... W tym roku kończe studia i wracam spowrotem.
Czemu?
Wole robić tam wbudowlance za 2500 euro, niż siedzieć w PL w biurze za 1900zł, gdzie jak zapytasz się o podwyżke to słyszysz odpowiedz szefa: "Za niedługo będziesz chciał więcej zarabiać od mojej żony"


Dokładnie tak !

I na dodatek w Pl pracując trzeba mieć szczęście aby zarobić te 1900zł w biurze. Wielu moich znajomych po studiach pracuje za wiele mniej. Być może wybrali złe kierunki i itp ale nawet po dobrych studiach w Polsce łatwo nie jest....


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Forumowicze na emigracji!
PostNapisane: 18 marca 2012, 19:37 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 5029
Lokalizacja: DLU / dolnośląskie
Moje BMW: E36 Touring
Kod silnika: M43B18
Jakbym miał jakąś ciekawą propozycję pracy za granicą to ani chwili bym się nie zastanawiał. Nic mnie w tym kraju nie trzyma.

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Forumowicze na emigracji!
PostNapisane: 18 marca 2012, 19:40 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 3232
Lokalizacja: Zabrze/Ludwigshafen
Moje BMW: Było E39. Jest E88
Kod silnika: N52B30
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=171542
KaroleK napisał(a):
Nic mnie w tym kraju nie trzyma.


A rodzina? A przyjaciele? To są powody dla których przyjeżdżam do kraju i przez które ciężko mi wyjeżdżać. Tak to dużo lepiej na zachodzi. Niemcy, Holandia, dużo dużo lepiej.

_________________
---->>>https://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=171542<<<----


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Forumowicze na emigracji!
PostNapisane: 18 marca 2012, 19:41 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 8579
Lokalizacja: Lubelskie LJA
Moje BMW: Mercedes-Benz CLS
Kod silnika: 320CDI 7G-Tronic
Garaż: 93' E36 Sedan Calypsorot
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=107879

99' E46 Coupe Topasblau
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=119679

07' CLS W219 7G-Tronic
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=151028
KaroleK, Zapraszam do siebie. :piwo: Miałbym kompana na siłownie. Bo do alkoholu już mam i to za dużo.
Wystarczy mieć podstawowy "komunikatywny" angielski. Trzeba przyjechać na miejsce i zarejestrować się w agencjach.
Ja po zarejestrowaniu się w jednej z nich, dostałem ofertę pracy na drugi dzień. :) I to taką pracę o której w PL nigdy nie marzyłem, zresztą pisałem więcej o tym na poprzedniej stronie.
Wcale nie trzeba siedzieć za granicą i być murzynem - Dla wiadomości co poniektórych.

_________________
"Nie sztuką jest zwrócić uwagę swoim autem spojlerami i laminatami, sztuką jest zrobić to bez nich"
Obrazek
Był: 93' E36 Sedan 316i Calypsorot Metallic - Bimbrowóz (2009-2012)
Był: 99' E46 Coupe 320Ci Topasblau - Smerfeta (2012-2015)
Jest: 07' Mercedes-Benz CLS W219 320CDI 7G-Tronic - Czarna Locha (2015-Obecnie)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Forumowicze na emigracji!
PostNapisane: 18 marca 2012, 19:48 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 1097
Lokalizacja: Krakow
Moje BMW: E39 520IA FL
Kod silnika: M54B22
W morde wam dawno nikt nie dal?
Czy tylko cwani jestescie zza klawiatury?

_________________
Bylo niezapomniane e39, jest drugie e39.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Forumowicze na emigracji!
PostNapisane: 18 marca 2012, 19:52 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7461
Lokalizacja: Tarnów
Moje BMW: E12 520A
Kod silnika: m20b20
Garaż: E12
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=67421&start=400
e46 328ci Santorini Blue
https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6& ... &start=200
E36/7 2.8i
Mini countryman SE
F87
Pawelos napisał(a):
W morde wam dawno nikt nie dal?
Czy tylko cwani jestescie zza klawiatury?

no i puściły nerwy "białemu murzynowi"
:rotfl:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Forumowicze na emigracji!
PostNapisane: 18 marca 2012, 19:56 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 2740
Lokalizacja: Oświęcim
Moje BMW: F10 550i
KaroleK napisał(a):
Nic mnie w tym kraju nie trzyma.

Mnie trzyma już tylko grawitacja :)


Pawelos napisał(a):
Czy tylko cwani jestescie zza klawiatury?

Kolego, tu wlaśnie pisze kilka osób, które nie bało się zaryzykować i wyjechać... więc niewiem o co chodzi :)

Jeżeli ktoś ma dobrą prace, to nie szuka powodu, by wyjeżdzać. Ale Polska to taki naród, gdzie większosć narzeka jak jest ciężko, a ma dwie lewe ręce do roboty... A żeby wyjechać za granice, to trzeba mieć jaja, bo nie kazdy sobie umie poradzić sam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Forumowicze na emigracji!
PostNapisane: 18 marca 2012, 20:20 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 1097
Lokalizacja: Krakow
Moje BMW: E39 520IA FL
Kod silnika: M54B22
///david napisał(a):
Pawelos napisał(a):
W morde wam dawno nikt nie dal?
Czy tylko cwani jestescie zza klawiatury?

no i puściły nerwy "białemu murzynowi"
:rotfl:



Dowcipny jestes niczym moja tesciowa.


Jakby w kraju bylo dobrze, to emigracja nie mialaby takiej skali.

_________________
Bylo niezapomniane e39, jest drugie e39.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Forumowicze na emigracji!
PostNapisane: 18 marca 2012, 20:49 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 2287
Lokalizacja: Gliwice
Moje BMW: E46 330Ci
Kod silnika: M54B30
Garaż: Jest: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=144663&start=0

Było: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=82221
Ja od pięciu lat pracuje w Holandii, mieszkam w miejscowości Budel (do Belgii ma 500m, a do Niemiec jakieś 25km). Pracuj,ę cały czas przez Biuro, ale pracę obecną sam sobie załatwiłem. Jestem pomocnikiem murarza i pracuje z trzema Holendrami. Szef przyjeżdża do nas na budowy raz na jakieś 3 tygodnie. Pracujemy maksimum po 8 godzin w tygodniu, soboty i niedziele wolne, każdy piątek 6 godzin. Oprócz tego jak pada deszcz i mamy pracę na zewnątrz (zazwyczaj tak jest) to nie pracujemy, a płacone mam. Szefa nie interesuje o której kończymy, musimy tylko zrobić normę ilościową/metrową. Jak wspomniałem pracuje przez biuro pośrednicze i nie zamierzam zmienić tego stanu. Biuro mi załatwia wszystko od A do Z, płaci po odliczeniu kosztów mieszkania, ubezpieczenia itp. dokładnie 6,80 euro, a szef firmy murarskiej płaci mi (tak samo jak Holendrom z którymi pracuję) 150 euro na czarno dodatkowo co tydzień. Pisałem, że pracujemy max 8 godzin od pn-pt ale zawsze płacone mamy pisane 40 godzin tygodniowo. I nikt mi nie powie, że jestem tu białym murzynem itp. Robię co do mnie należy, wcale nie więcej niż Holendrzy. Dodatkowo z 3 holendrami, z którymi pracuję już blisko 4 lata przyjaźnię się. Zawsze jak jestem w Polsce dzwonią do mnie tak samo jak i szef, na urodziny i tym podobne imprezy okolicznościowe jestem zapraszany. Jednym słowem nie narzekam, ale zawsze jest jakieś "ale". Nie chcę być na stałe za granicą i ciężko zawsze mi się opuszcza Polskę tj, znajomych, rodzine po urlopie, natomiast jak jestem w NL na miejscu jest ok i nie narzekam ;)
Jakby co to tutaj jest strona Firmy pośredniczej przez jaką sam pracuję http://www.tmf-jobs.nl może ktoś będzie chciał załatwić sobie pracę, wymagane jest komunikatywne nawet słabe posługiwanie sie językiem angielskim, bądź niemieckim ;)

Był w temacie post, że ktoś tym bardziej po studiach wyjeżdżający do pracy za granicę ma nie równo pod sufitem :D
To nie zna chyba tego:
Sytuacja w Polsce w biurze pośredniczym w załatwieniu pracy:
Przychodzi Baba i pyta
Baba: "mój Jasio pije całymi dniami z kolegami, wpadł w alkoholizm, bo nic nie robi. Chcę go od tego odizolować i szukam pracy by czymś się zajął, macie coś?"
Biuro: "tak mamy pracę od zaraz jako murarz, zarobki od 3500 zł na rękę"
Baba: "panie on tyle nie może zarabiać bo wtedy będzie więcej pił jak będzie miał tyle kasy, nie ma czegoś innego za mniejsze pieniądze?"
Biuro: "może pomocnik murarza, od 2700 na rękę?"
Baba:"panie to też za dużo jak dla niego, będzie dalej chlał i tyle, jest coś jeszcze innego za jeszcze mniejsze pieniądze?"
Biuro: "za 1000 zł miesięcznie jest...."
Baba: przerywa i mówi "o to to będzie dla niego"
Biuro: "ale tutaj to jest wymagane wyższe wykształcenie"
:rotfl:

PS. Widzę jest tu kilka osób z NL, czy z BE, a że kraj na tyle duży, że wszędzie rzut beretem- można zorganizować jakiś spot na obczyźnie np. majowy :hyhy: ?

_________________
KLIK-->> ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA- MOJE 330Ci CABRIO

"Typer EURO 2012 -II miejsce"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Forumowicze na emigracji!
PostNapisane: 18 marca 2012, 21:11 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 5029
Lokalizacja: DLU / dolnośląskie
Moje BMW: E36 Touring
Kod silnika: M43B18
GP-T1000 napisał(a):
KaroleK napisał(a):
Nic mnie w tym kraju nie trzyma.


A rodzina? A przyjaciele? To są powody dla których przyjeżdżam do kraju i przez które ciężko mi wyjeżdżać. Tak to dużo lepiej na zachodzi. Niemcy, Holandia, dużo dużo lepiej.



To byłby problem i to spory ale jeśli miałbym robić w Polsce za przypuśćmy 2 tys. zł i wiedziałbym, że czeka na mnie dużo lepsza praca w Niemczech to jakoś bym się przemęczył.


Piszą, że nic mnie w tym kraju nie trzyma chodziło mi bardziej o sytuację w kraju odnośnie pracy, zarobku itp.


Dżordż napisał(a):
KaroleK, Zapraszam do siebie. :piwo: Miałbym kompana na siłownie. Bo do alkoholu już mam i to za dużo.
Wystarczy mieć podstawowy "komunikatywny" angielski. Trzeba przyjechać na miejsce i zarejestrować się w agencjach.
Ja po zarejestrowaniu się w jednej z nich, dostałem ofertę pracy na drugi dzień. :) I to taką pracę o której w PL nigdy nie marzyłem, zresztą pisałem więcej o tym na poprzedniej stronie.
Wcale nie trzeba siedzieć za granicą i być murzynem - Dla wiadomości co poniektórych.


Anglia jakoś mnie nie ciągnie. Jakbym miał wyemigrować to najbardziej do Niemiec bym chciał. W PL do granicy mam jakieś 100-120 km, więc całkiem często mógłbym "zjeżdżać" do domu ;)



Ogólnie pracy w PL jest sporo. Ja jeśli musiałbym teraz pracy szukać, to na budowach i nie tylko potrzebują ludzi, którzy są dosyć kumaci. Regipsy potrafię kłaść, z wiertarką, szlifierką itp. mam sporo wspólnego, ogólnie takie podstawy budowlane ogarniam. I właśnie takich ludzi w mojej okolicy potrzebują. Całe tegoroczne wakacje robiłem przy budowie hotelu, jako pomocnik elektryka (przygotowywałem mu kable, rozdzielnie, robiłem wszystko po to, żeby elektryk z uprawnieniami mógł wejść na gotowe i łączyć wszystko w rozdzielni), nauczyłem się sporo nowych rzeczy, które są dla mnie bezcenne ;) Jak terminy goniły to i zdarzało się, że sam rozdzielnie łączyłem.

Ludziom się tylko w dupach poprzewracało, bo nie chce im się iść do pracy za 1,5 tys. na rękę. Z jednej strony się nie dziwię, bo kokosy to nie są ale z drugiej strony nie jest też źle (nie mam na myśli, przeżycia za 1,5 tys w np. Warszawie). Gro ludzi zamiast pójść pracować za te 1,5 tys. zł woli iść na zasiłek...

Ja po ukończeniu studiów nie nastawiam się na duże zarobki w początkowych latach, ale wiem, że wyższe wykształcenie zaowocuje w późniejszych latach pracy. Uczelni też nie kończę byle jakiej, więc mam cichą nadzieję na przyzwoite życie w Polsce ;) Ale czas pokaże..

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Forumowicze na emigracji!
PostNapisane: 18 marca 2012, 21:55 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 38
Posty: 992
Lokalizacja: Dolny Śląsk
rafix napisał(a):
PS. Widzę jest tu kilka osób z NL, czy z BE, a że kraj na tyle duży, że wszędzie rzut beretem- można zorganizować jakiś spot na obczyźnie np. majowy ?

Popieram trzeba sie zebrać i zorganizowac spot :ok:

_________________
[○○[|||] [|||]○○]


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Forumowicze na emigracji!
PostNapisane: 18 marca 2012, 22:06 
Offline
Forumowicz

Wiek: 42
Posty: 494
Lokalizacja: holandia
Moje BMW: 5
Kod silnika: m52b28
no to miesiąc już mamy,ale gdzie?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Forumowicze na emigracji!
PostNapisane: 18 marca 2012, 22:21 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 2287
Lokalizacja: Gliwice
Moje BMW: E46 330Ci
Kod silnika: M54B30
Garaż: Jest: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=144663&start=0

Było: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=82221
adijazda napisał(a):
no to miesiąc już mamy,ale gdzie?

Ja się w sumie dostosuje, dawajcie swoje pomysły gdzie można by zorganizować takiego spota :ok:

_________________
KLIK-->> ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA- MOJE 330Ci CABRIO

"Typer EURO 2012 -II miejsce"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Forumowicze na emigracji!
PostNapisane: 18 marca 2012, 22:25 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 1782
Lokalizacja: Włodawa/Stoke on Trent
Moje BMW: A8L W12/ E34 518i
Garaż: Bylo:
X5 E70 4.8i
E61 535d
E63 630i
E60 530D
E39 525i
E39 530D
X3 2.5i SE
MB CLS 5.5
Siema, mieszkam w UK od kilku lat.... tutaj zrobiłem szkołę, która pomogła mi doszlifowac język, później pracowałem na kontrakcie... w tam tym roku dostałem się do JCB, pracuję na dziale hydrauliki jako operator maszyn. Praca przez agencje, ponieważ o kontrakt bardzo ciężko. Fajny system pracy 4na4 (4dni w pracy, 4 dni wolnego) za stawkę 14 funtów/h.... w roku wyjdzie mi tylko 150 dni pracujących, reszta laba :) Nie lubię anglików, ale już się do nich przyzwyczaiłem, mniej spiny niż wcześniej i jakoś to idzie... na pewno wrócę do Kraju za jakiś czas, ale na dzień dzisiejszy nie planuję i nie widzę w tym sensu.


Co do "krzykaczy": ktoś kto nigdy nie był zmuszony do wyjazdy za granicę, czy też nie spróbował życia w innym Państwie gówno wie na ten temat... obyś miał dobrze w Polsce :)

Dżordż, kiedy jakiś spot :)?

_________________
Life is too short to be slow.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Forumowicze na emigracji!
PostNapisane: 18 marca 2012, 22:31 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 8579
Lokalizacja: Lubelskie LJA
Moje BMW: Mercedes-Benz CLS
Kod silnika: 320CDI 7G-Tronic
Garaż: 93' E36 Sedan Calypsorot
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=107879

99' E46 Coupe Topasblau
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=119679

07' CLS W219 7G-Tronic
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=151028
blademan89 napisał(a):
Co do "krzykaczy": ktoś kto nigdy nie był zmuszony do wyjazdy za granicę, czy też nie spróbował życia w innym Państwie gówno wie na ten temat... obyś miał dobrze w Polsce :)

True Bro !
Mówią tak Ci, którzy mają klapki na oczach ew żal im dupę ściska, że muszą zapie*dalać po 10/12h przy dźwiganiu pustaków, czy machaniu łopatą za tysiąnc pincet netto do łapy.
blademan89 napisał(a):
Dżordż, kiedy jakiś spot :)?

Zapraszam na północ, piękna linia brzegowa morza, jakieś dobre piwko i rybka bankowo się znajdzie :piwo:

_________________
"Nie sztuką jest zwrócić uwagę swoim autem spojlerami i laminatami, sztuką jest zrobić to bez nich"
Obrazek
Był: 93' E36 Sedan 316i Calypsorot Metallic - Bimbrowóz (2009-2012)
Był: 99' E46 Coupe 320Ci Topasblau - Smerfeta (2012-2015)
Jest: 07' Mercedes-Benz CLS W219 320CDI 7G-Tronic - Czarna Locha (2015-Obecnie)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Forumowicze na emigracji!
PostNapisane: 18 marca 2012, 22:35 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 1884
Moje BMW: E92 335i Msport
Kod silnika: N55
rafix napisał(a):
Ja się w sumie dostosuje, dawajcie swoje pomysły gdzie można by zorganizować takiego spota

Ja oczywiście również :) Zwarty i gotowy... ;)

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Forumowicze na emigracji!
PostNapisane: 18 marca 2012, 23:10 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 32
Posty: 701
Lokalizacja: Świdnik
Moje BMW: E46
Kod silnika: M54B25
jeśli chodzi o mnie to pierwszy swój zarobkowy wyjazd do Anglii zaliczyłem w pierwsze wakacje po ukończeniu 18lat (2 klasa liceum) Nie miałem załatwionej żadnej roboty, angielski "średni". Jedyne co miałem w Anglii to wujka, który mnie odebrał z lotniska i wskazał gdzie mogę spytać o robotę. No to co z kisielem w gaciach wchodzę do jednego z zakładów, babka w sekretariacie coś do mnie gada nie wiem co a ja w kółko mówię że pracy szukam. :rotfl: W końcu przyszła kobieta od rekrutacji i 3 pytanka: zainteresowania/wykształcenie/i kiedy mogę zacząć. Wypełniłem ankiete z podstawowymi danymi i miałem czekać na telefon. Po 2h zadzwonili że mam jutro przyjść z dokumentami i że dostanę jakąś pracę. Uchachany po uszy następnego dnia wchodzę do pokoju w którym czekała kobieta z którą wcześniej rozmawiałem a ona do mnie Ok Bartek zaczynasz jutro o 6 rano. A ja totalny zonk typka z Polski, Szczegóły umowy którą podpisałem po POLSKU regulamin BHP po POLSKU. Wszędzie Polska, tylko te samochody :rotfl:
Dostałem pracę fizyczną na hali przy pakowaniu owoców. Stawka najniższa krajowa ok 5,8funta. Ale tak pracować to ja mógł bym cały czas :D Ludzie w robocie sami Polacy,Czesi,Słowacy,Litwini. Dużo zabawy i humoru przy pracy :D Bardzo dobrze wspominam ten czas.
Wszystko legalnie, wystawienie p45 bez problemu, wypłaty na czas. Byłem już tam 2 razy i zamierzam przez kolejne wakacje nadal tam jeździć ;) Po przepracowaniu w sumie 5miesięcy mam swoje e46 za swoje pieniądze (nie takie co mi tatuś dał lub kupił) W ogóle inne podejście jest do takiego auta, bardziej się dba i w ogóle :D Dużo pieniędzy wydałem też w Polsce na kompa/konsole/ciuchy i ogólnie duperele ale też mam "coś" na koncie aby wystarczyło na kolejny wyjazd.
W oczach kolegów widzę tylko zazdrość że oo mam BMW za tyle i tyle. Ale ja po prostu poświęciłem 2 razy wakacje a poświecę jeszcze pewnie więcej aby mieć właśnie takie BMW a nie spać do 13 i później na ławkę pod blok z piwkiem do wieczora. W sumie coś za coś mam Auto ale nie miałem wakacji( ale po 2 tygodniach wolnego i tak już się to nudzi, miałem tak jak wróciłem z Anglii we wrześniu a od października studia.Normalnie 2 tygodnie i wolałem do Anglii coś robić niż się obijać :P )
A co do przyszłości to plan jest "zrobić" studia i wyjechać na "wyspy"
Pozdro dla wszystkich Polaków z UK :D
ps.Dżordż milion razy słuchałem Funky Polak-Pamiętaj jak byłem na emigracji :ok:

_________________
e46 325Ci http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=133028
poprzednie auta:
e46 320d http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=104425
e36 318i http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=96024
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Forumowicze na emigracji!
PostNapisane: 18 marca 2012, 23:10 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 2287
Lokalizacja: Gliwice
Moje BMW: E46 330Ci
Kod silnika: M54B30
Garaż: Jest: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=144663&start=0

Było: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=82221
Lukasz_S napisał(a):
Ja oczywiście również Zwarty i gotowy...

Czarnule chętnie zobaczę ;)
Jak tak patrze to może być nas nawet sporo forumowiczy na takiego spota :ok: I dobrze ;)
Pod koniec kwietnia założę w temacie propozycje na spota, w któryś majowy weekendowy dzień to się ustali co i jak no i przede wszystkim gdzie :)

_________________
KLIK-->> ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA- MOJE 330Ci CABRIO

"Typer EURO 2012 -II miejsce"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Forumowicze na emigracji!
PostNapisane: 18 marca 2012, 23:27 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 13607
Lokalizacja: WWY
Moje BMW: E38
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... 08&start=0
fileo napisał(a):
Luker napisał(a):
Byłem,widziałem,starcza może i na lepsze życie,ale gówno to nie życie,nie ma to jak u siebie.


True true
mam znajomych co pracowali za granicą kilka lat, wrócili, kupili mieszkanie, wydali kasę i znowu planują wyjechać :/ bo w PL muszą zacząć od zera z pracą :/

_________________
"Ja to chętnie napiłbym się kawy, ale wszyscy myślą, że ja tylko tą wódę, no i stawiają, a ja nie mam śmiałości, żeby im odmówić"-Jan Himilsbach


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL