BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 27 kwietnia 2024, 14:53

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 876 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 44  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 22 grudnia 2012, 14:18 
Ola BMW napisał(a):
dokładnie, ja po godzinnej negocjacji , biadolenia w radiowozie z 500 zł i 8 pkt wyszłam bez kary i jeszcze mnie przeprosili hahahaha


No pochwal się jak ich przekonałaś :hyhy:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 22 grudnia 2012, 14:23 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 1746
Lokalizacja: Berlin
Moje BMW: E46 M3 + E60
Kod silnika: S54 + M54
Od dziesieciu lat jezdzenia samochodem trafilem w Polsce na samych normalnych, ludzkich policjantow. Jeden zagadal o auto, drugi pogadal o zyciu. Rekordowy mandat w wysokosci 1100zl/11pkt zbilem normalna rozmowa na 200zl. Jak ktos kozaczy i gra cwaniaka, to wszedzie zostanie odpowiednio potraktowany, nawet u lekarza.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 22 grudnia 2012, 14:48 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2081
Lokalizacja: Sandomierz
Moje BMW: X6
rybik napisał(a):
No pochwal się jak ich przekonałaś


hahahahha :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 22 grudnia 2012, 14:53 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 7257
Kod silnika: BCY+
rybik napisał(a):
Ola BMW napisał(a):
dokładnie, ja po godzinnej negocjacji , biadolenia w radiowozie z 500 zł i 8 pkt wyszłam bez kary i jeszcze mnie przeprosili hahahaha


No pochwal się jak ich przekonałaś :hyhy:

wiem ze nic nie sugerujesz :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 22 grudnia 2012, 15:06 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1608
Pasuje do tematu :D



Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 22 grudnia 2012, 15:47 
Offline
KF

Wiek: 50
Posty: 1121
Lokalizacja: Psz
Moje BMW: e46
Kod silnika: VIN Diesel
Garaż: Admina
Benyy napisał(a):
rybik napisał(a):
Ola BMW napisał(a):
dokładnie, ja po godzinnej negocjacji , biadolenia w radiowozie z 500 zł i 8 pkt wyszłam bez kary i jeszcze mnie przeprosili hahahaha


No pochwal się jak ich przekonałaś :hyhy:

wiem ze nic nie sugerujesz :rotfl: :rotfl: :rotfl:

spadajcie- wiedziałam, że tak będzie..... :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 22 grudnia 2012, 16:11 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 33
Posty: 7716
Lokalizacja: Bolesławiec
Garaż: Mercedes E63 AMG 514KM 2007
Audi A4 b9 2.0TFSI 252KM 2018
Ola BMW napisał(a):
Benyy napisał(a):
rybik napisał(a):
Ola BMW napisał(a):
dokładnie, ja po godzinnej negocjacji , biadolenia w radiowozie z 500 zł i 8 pkt wyszłam bez kary i jeszcze mnie przeprosili hahahaha


No pochwal się jak ich przekonałaś :hyhy:

wiem ze nic nie sugerujesz :rotfl: :rotfl: :rotfl:

spadajcie- wiedziałam, że tak będzie..... :rotfl: :rotfl: :rotfl:

- Płaci pani mandat! - mówi dwóch policjantow, zatrzymując samochód, jadący z nadmierną prędkością.
- A czy nie mogłabym zapłacić w naturze?
- Co to znaczy: "w naturze"?
- No, wiecie, musiałabym zdjąć majtki i wam dać...
Policjant odwraca się do kolegi i pyta:
- Potrzebne ci są majtki?
- Nie!
- Mnie też nie...

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Kiedy ostatni raz wstałeś i pojechałeś na przejażdżkę. Nie dokądś, nie po coś-po prostu by pojeździć. To jest wspaniałe. Bez Telefonu.
Nic mi nie przeszkadza. Tylko ja w mojej małej metalowej skorupie. Czas do myślenia, uporządkowania myśli.
Jeremy Clarkson


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 22 grudnia 2012, 16:13 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
rybik napisał(a):
Ola BMW napisał(a):
dokładnie, ja po godzinnej negocjacji , biadolenia w radiowozie z 500 zł i 8 pkt wyszłam bez kary i jeszcze mnie przeprosili hahahaha


No pochwal się jak ich przekonałaś :hyhy:


Jak na filmie w 1:15 :rotfl:

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 22 grudnia 2012, 16:24 
Offline
KF

Wiek: 50
Posty: 1121
Lokalizacja: Psz
Moje BMW: e46
Kod silnika: VIN Diesel
Garaż: Admina
nie gadam z Wami, całe życie z wariatami, już się nie można nawet wypowiedzieć....... :cisza: :rotfl: :rotfl:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 22 grudnia 2012, 16:37 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 468
Lokalizacja: Piła
Moje BMW: E46 318i
Kod silnika: N46B20
To może wrócimy do ciskania się o spisywanie i "niesłuszne" mandaty? Jak żyję niemal 30 lat nie dostałem "niesłusznego" mandatu, zawsze dokładnie wiedziałem co zrobiłem. Po prostu miałem pecha i zostałem złapany.

_________________
Nie biegaj za stadem.

3.6 litra i 249 KM łącznie.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 22 grudnia 2012, 17:27 
Bobby Vintage napisał(a):
rybik napisał(a):
Ola BMW napisał(a):
dokładnie, ja po godzinnej negocjacji , biadolenia w radiowozie z 500 zł i 8 pkt wyszłam bez kary i jeszcze mnie przeprosili hahahaha


No pochwal się jak ich przekonałaś :hyhy:


Jak na filmie w 1:15 :rotfl:


No coś takiego :D

czekam na premierę !


p.s.

fajne cycki :D .


Góra
  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 22 grudnia 2012, 20:52 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 1421
Lokalizacja: Sulechów
Moje BMW: e36
Kod silnika: M52B20
Garaż: Jest: E36 320iC
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=142418&start=0
Było: E36 323i:
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=104755&start=0
Ja tam złych doświadczeń nie mam ;) Dobrych też nie, więc można powiedzieć - jestem neutralny. :)

Jeżdżę już trzecim BMW i nigdy nie miałem kontoli bez powodu. Ba, nigdy nie miałem kontroli :rotfl: Chociaż jak przejeżdżam koło radiowozu przeprowadzajacego kontrolę drogową, to zawsze się dziwnie z mną obracają :hyhy:

Jak dostałem mandat za przekroczenie prędkości, to ten z niższej półki (100zł i 2pkt), do wystających felg i HIDów od roku też się (tfu tfu) nikt nie przyczepił :) Gdy zaparkowałem auto "w obrębie skrzyżowania" (fakt, że każdy tam parkuje i auto nikomu tam nie przeszkadza, no ale jednak) to dostałem tylko pouczenie. Oczywiście nie pyskowałem, tylko gadka, że pierwszy raz tu stanąłem, że zawsze tu ktoś parkuje itp :)

Natomiast gdy włamano nam się do piwnicy, policjant spisujący zeznania odrazu powiedział nam, że na 90% sprawa zostanie umorzona a sprawcy nie wykryci... Parę miesięcy później tak też się stało :rotfl:

Gdy na klatce u mnie w bloku leżała pijana, półnaga kobieta, zamiast wezwanej policji, po godzinie (!) przyjechała... karetka :D Dopiero jak sanitariusze wezwali policję, ta zjawiła się po 5min...

Ze Strażą Miejską nie mam zbyt wiele doświadczeń, jedynie raz wlepili mi (uważam, że niesłusznie) mandat 100zł za "parkowanie na terenach zielonych". Niesłusznie, ponieważ zaparkowałem około 20m za tablicą "parking" i naprawdę byłem przekonany, że można... Strażnicy wytłumaczyli mi, że znak "jest do innego miejsca"... :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 22 grudnia 2012, 23:25 
Offline
Forumowicz

Wiek: 36
Posty: 220
Moje BMW: 1er 120i
Bloody karetka nie powinna w ogóle przyjechać! i nie sanitariusze tylko ratownicy medyczni :super:
Z tego co tu czytam to wszyscy oczekujemy tego aby policja miała po prostu JAJA żeby wtedy kiedy potrzeba wyjęła broń i jej użyła, kiedy coś przeskrobiemy-potrafiła z nami rozmawiać jak człowiek z człowiekiem.
Zbyt dużo nie mogę się wypowiedzieć dlatego że jak mnie zatrzymują i pytają gdzie pracuję to mówię że tu i tam, wtedy jest inna rozmowa, ale znowu mój kolega po fachu też bronił się zawodem który wykonuje i jednak mandat dostał- teraz jeżdzi przepisowo hehe
Nie łammy prawa i nie kozaczmy a o mandatach zapomnimy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 13 lutego 2013, 12:11 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Cytuj:
Wjechał w dziurę i dostał mandat. Kierowca składa odwołanie. Karol, kierowca z Olsztyna, który wjechał samochodem w dziurę na trasie Lidzbark-Lubawa i dostał za to mandat, złożył wniosek o jego uchylenie. Tłumaczy w nim, że wjechanie w dziurę było najlepszym, ale niezamierzonym rozwiązaniem.
Kierowca przed napisaniem wniosku o uchylenie mandatu skonsultował się z ekspertem w dziedzinie ruchu drogowego. Dzięki temu sformułował kilka argumentów, które bronią jego stanowiska. Karol broni się na przykład stwierdzeniem, że "ustawienie znaku i tabliczki nie zwalania zarządcy drogi od odpowiedzialności i nie powoduje automatycznie, że kierowcy wjeżdżając w dziurę popełniają wykroczenia".
Ponadto tłumaczy, że wjechanie w dziurę okazało się najbezpieczniejszym, choć niecelowym rozwiązaniem, bo z naprzeciwka i z tyłu jechały samochody ciężarowe. Wniosek trafił już do sądu w Nowym Mieście Lubawskim.
Przypomnijmy, nasz słuchacz Karol z Olsztyna na trasie z Lidzbarka do Lubawy wjechał w dziurę i uszkodził koło. Natychmiast wezwał na miejsce policję, aby sporządziła notatkę dla ubezpieczyciela. Zamiast tego otrzymał mandat. Funkcjonariusze swoją decyzję tłumaczyli tym, że kierowca nie zachował szczególnej ostrożności, a mijał znak informujący o ubytkach w nawierzchni.
http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-w ... nId,932153

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 14 lutego 2013, 23:55 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 13
Posty: 1238
Lokalizacja: Białystok
Moje BMW: E32 E39
Kod silnika: M30B30 M52B25
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... &start=100
Nie mam zbyt wiele doświadczeń z Policją ;)
Raz stałem u kolegi pod blokiem, usiedliśmy w samochodzie, gadamy sobie, on pije piwko. Podjeżdża radiowóz. Dzień dobry, dzień dobry, trzepanie fury w poszukiwaniu narkotyków, dokumenty, trzepanie kieszeni trochę papierków po batonach miałem :rotfl: (niespokojna dzielnica+BMW ). Pies tak trzepał Siódemkę że zapomniał swoich przeciwsłonecznych okularów :rotfl: , Odjechali, nie zwróciliśmy uwagi na psie binokle, kolega wziął te okulary, załozył, a ja myślałem że to mojego Ojca :)
Wraca radiowóz, zapierdziela jak głupi, zajeżdża nam drogę, wysiada policjant i pyta czy nic tu nie zostawił, odpowiadam mu że chyba nie, ale niech sprawdzi sam.
Zagląda do samochodu, patrzy na deskę, fotele, do schowka i nic, nagle spojrzał na koleżke.
- O [cenzura] to są moje okulary :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Za to straży m(w)iejskiej nie trawię, miliard manatów za nic...
Dogadać z nimi też się nie da... :mur:

_________________
Obrazek
523iA in progress
Moja była 7er ;(
5er Automatyczna Bieda


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 15 lutego 2013, 01:50 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Posty: 4257
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M6
Kod silnika: S85 S62 M60
Garaż: było: M5e39 '01,
e34 540i '94
renoraines napisał(a):
Cytuj:
Wjechał w dziurę i dostał mandat. Kierowca składa odwołanie. Karol, kierowca z Olsztyna, który wjechał samochodem w dziurę na trasie Lidzbark-Lubawa i dostał za to mandat, złożył wniosek o jego uchylenie. Tłumaczy w nim, że wjechanie w dziurę było najlepszym, ale niezamierzonym rozwiązaniem.
Kierowca przed napisaniem wniosku o uchylenie mandatu skonsultował się z ekspertem w dziedzinie ruchu drogowego. Dzięki temu sformułował kilka argumentów, które bronią jego stanowiska. Karol broni się na przykład stwierdzeniem, że "ustawienie znaku i tabliczki nie zwalania zarządcy drogi od odpowiedzialności i nie powoduje automatycznie, że kierowcy wjeżdżając w dziurę popełniają wykroczenia".
Ponadto tłumaczy, że wjechanie w dziurę okazało się najbezpieczniejszym, choć niecelowym rozwiązaniem, bo z naprzeciwka i z tyłu jechały samochody ciężarowe. Wniosek trafił już do sądu w Nowym Mieście Lubawskim.
Przypomnijmy, nasz słuchacz Karol z Olsztyna na trasie z Lidzbarka do Lubawy wjechał w dziurę i uszkodził koło. Natychmiast wezwał na miejsce policję, aby sporządziła notatkę dla ubezpieczyciela. Zamiast tego otrzymał mandat. Funkcjonariusze swoją decyzję tłumaczyli tym, że kierowca nie zachował szczególnej ostrożności, a mijał znak informujący o ubytkach w nawierzchni.
http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-w ... nId,932153



Nóż sie otwiera w kieszeni....

Niedawno była akcja, że policjant zabił sie na motorze.
Walnął w ciężarówkę czołowo, w miejscu gdzie są roboty drogowe, zanim rozkminił jak idą pasy i co sie dzieje, było za późno.
Normalny człowiek, dostałby zarzut niedostosowania prędkości do warunków.
W tym wypadku ścigają sądownie wykonawce drogi, bo źle oznaczył roboty i to jego wina rzekomo.....

_________________
Obrazek

http://imageshack.com/a/img689/1772/78er.jpg

Sprzedam MANUAL 6-b z M5e39 ~ 3.000 PLN


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 15 lutego 2013, 08:44 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 489
Lokalizacja: 3CITY
Moje BMW: e46T
Kod silnika: m57+
Policja jest pomocna, ale nie w Polsce niestety takie mam doświadczenia. Ostatnio, zatrzymałem się na jakieś wsi i zobaczyłem, że Policja "suszy" a, że szukałem pewnego przedsiębiorcy i nie chciałem do niego dzwonić to spytałem się o drogę to tej firmy... Jak była odpowiedź Pana trzymającego suszarkę "...nie widzi Pan, że pracuje..., nie mam Pan nawigacji w takim BMW, może gaśnicy i trójkąta też nie ma co ?" no cóż... ciekawe, czy powiedziałby mi gdzie jechać jeśli przyjechałbym dużym fiatem. Tylko w Polsce, mam takie uczucie, że jak podchodzi policjant to zawsze będzie chciał się o coś przyczepić, w innych krajach pytają się czy nie pomóc i czy wszystko ok ?
chodzi mi o normalny postój na parkingu przy autostradzie miałem kilka razy takie oferty pomocnej dłoni, ale niestety nie w PL. W norwegi Policjant dostaje tylko 40% swojej wypłaty, resztę na emeryturę się zbiera, ale dostanie to tylko wtedy jeśli nie będzie miał żadnej afery korupcyjnej przez cała swoją karierę, wydaje mi się, że to najlepsze wyjście na walkę z korupcją w Policji w Polsce.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 15 lutego 2013, 13:58 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1436
Lokalizacja: Augustów
Moje BMW: e30,e36
Kod silnika: m40,m41,m43,m62
Przestańcie się czepiać policji i zarzucać, że nie jest pomocna.
Może tak jest w stolicy, ale na prowincji bardzo się przydają.

Wszystkie telewizje pokazały, jak np. dzielnie i ofiarnie policjanci łapali prosię :]
Akcja chyba ze środy.

Cytuj:
TVN, Polsat, "Super Express" oraz Polska Agencja Prasowa w Nowej Kamionce. Sprawczynią zamieszania jest świnka, która dwa dni temu uciekła gospodarzowi ze wsi i wybrała się na wycieczkę do Sokółki.

To już trzeci dzień sławy "blondynki" z wsi koło Sokółki. Film z jej udziałem zamieszczony w serwisie YouTube obejrzało dotychczas 89.000 widzów. Klip zrobił furorę w internecie, A największe stacje telewizyjne wykorzystały film. Wczoraj można było zobaczyć materiał w "Faktach" TVN oraz w "Wydarzeniach" Polsatu.


http://www.isokolka.eu


W sumie, jakie tv takie niusy.
Ale policjanci się starali ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 15 lutego 2013, 15:18 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Policja odniosla spektakularny sukces. Po przeprowadzeniu intensywnych dzialan, zatrzymano groźnego przestępcę o pseudonimie Świnka :rotfl: :rotfl: :rotfl: .

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 15 lutego 2013, 15:32 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 938
Moje BMW: Z3 Coupe M-Power
Kod silnika: S50B32
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=84460
Swinka nazywa sie Blondyna a nie swinka, akcja trwala ponad 2h, bylo trzeba wzywac posilki i jedyne co mozna pogratulowac ze jej na koniec nie zastrzelili :wstyd:

_________________
ZAPRASZAM UZYTKOWNIKOW SERII Z !>KLiK<!
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 876 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 44  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 64 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL