BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 27 kwietnia 2024, 13:26

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 876 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 44  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 20 grudnia 2012, 22:32 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Jak się drogówka dogaduje z kierowcami ... http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/ ... l?cookie=1

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 20 grudnia 2012, 22:35 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 2197
Moje BMW: e60 f25
Kod silnika: m54b30 n52b30
kropa1992 napisał(a):
zrobili mu testy i bez palenia miał max skalę thc

Bo to nie wódeczka, że po 2 dniach niema już śladu :niepewny:

pawelek napisał(a):
Oczywiście - w policji można trafić na takiego samego buraka i idiotę jak naprzykład na tym forum.

Masz na myśli swoją osobę?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 20 grudnia 2012, 22:36 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Asumpt napisał(a):
Nie ale wypadałoby się merytorycznie wypowiedzieć skoro już takie stwierdzenie użyłeś. Padłeś ofiarą korupcji ?


Dlatego merytorycznie się nie wypowiedziałem, bo nie chcę.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 20 grudnia 2012, 22:37 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 39
Posty: 1322
Lokalizacja: śląskie
Moje BMW: L2PH2
Kod silnika: F4R
Garaż: Volvo 340 DL
Ja generalnie nie miałem jakichś problemów.
Raz mnie zatrzymali, głównie dlatego, że jechałem BMW. Gość szukał ewidentnie do czego się doczepić (sprawdzał dokładnie blachy, nalepkę na szybie, itp), ale po 2 minutach mnie puścił i nawet do widzenia nie powiedział :].
Jak odjeżdżałem zatrzymał od razu wypasionego Jeepa.
Niestety muszę potwierdzić, że bardzo często do Policji idą ludzie z problemami, ale tak samo jest z wojskowymi :hyhy:.
Kiedyś sądziłem inaczej, ale moje zdanie niestety ewoluowało.

_________________
Jeśli widzisz drzewo, w które za chwilę uderzysz to nazywamy to podsterowność. Jeśli go słyszysz i poczujesz to była nadsterowność.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 20 grudnia 2012, 22:48 
Offline
Forumowicz

Posty: 209
Lokalizacja: Lokalizacja
Moje BMW: E36
Kod silnika: M52
renoraines napisał(a):
Jak się drogówka dogaduje z kierowcami ... http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/ ... l?cookie=1
No i widać, że coś się dzieje mam nadzieję tylko, że na lepsze. Większość takich policyjnych cwaniaków to jeszcze ma zakorzenione pomilcyjne nawyki. Trzeba być kretynem, żeby ryzykować państwową fuchę, 13stki, dodatki, wcześniejszą emeryturę za dwa zapyziałe kalendarze. Naturalna selekcja :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 20 grudnia 2012, 22:57 
Offline
Forumowicz

Wiek: 53
Posty: 114
Lokalizacja: TARNOBRZEG
Moje BMW: E46
Kod silnika: m52b28TU
jak to się mówi : z k.... żony nie będzie i z psa kolegi też nie :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 22 grudnia 2012, 03:14 
Offline
Forumowicz

Wiek: 36
Posty: 220
Moje BMW: 1er 120i
Wiele osób za bardzo kozaczy tylko po co? Ja zawsze gadam z nimi normalnie, tak jak pisałem wcześniej-inaczej by pracowali ale ich szefowie to często kretyni, liczy się statystyka prewencyjna. Lamentujecie o tych gaśnicach-wydatek 15 zł na gaśnicę to dużo? Gaśnica ma być i koniec, po co dyskutować?. O tym nożu co pisaliście, pamiętam to zdarzenie, miałem wtedy dyżur, policjant zwrócił uwagę małolatom co demolowali tramwaj i go zabili-osobiście uważam że policjant powinien wyjąć giwerę, zwrócić uwagę, jeśli by go olali to dwa strzały w kolano i po temacie.
A tutaj cwaniak murzyn
http://www.youtube.com/watch?v=2Td53xcCHTQ
Kolejny cwaniak i jak zadziałała policja w NY-oczywiście odstrzał czuba
http://www.youtube.com/watch?v=43OUbaBQ04g


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 22 grudnia 2012, 09:21 
Pawelrat napisał(a):
Wiele osób za bardzo kozaczy tylko po co?


Zgadza się.

Trzeba umieć rozmawiać.

Policjant też człowiek, z nimi jest tak jak ze wszystkim, jedni są w porządku, drudzy nie... Nad czym tu myśleć.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 22 grudnia 2012, 10:13 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 468
Lokalizacja: Piła
Moje BMW: E46 318i
Kod silnika: N46B20
Jadąc niebieskim samochodem nie trafiłem jeszcze na kontrolę, więc nie wiem czy byłbym widowiskowo rozwleczony na glebie, spałowany, opsikany gazem, oskarżony o posiadanie, deflorowanie i molestowanie czy co tam Policja z kierowcami BMW robi. Czerwonym trafiłem kilka razy, ostatnio zatrzymałem na zakazie (choć klnę się na mą kuśkę starą, tydzień wcześniej nie było tam tego znaku), 100 zł i jeden punkt. Nie dyskutowałem, narzędzia państwa socjalistycznego są tylko narzędziami, a hydra nienasycona musi się z czegoś wyżywić. Rutynowe kontrole też były, kuknęli w papiery, gaśnica/trójkąt obecne, auto nie kopci ani nie wydala płynów, kradzione też nie jest, więc szerokiej drogi.

A tym, którym wydaje się, że Bolanda to państwo policyjne, polecam wycieczkę krajoznawczą do US & A. Byłem tam przez tydzień, ostatnie czego chciałbym to mieć do czynienia z tamtejszą psiarnią. To nie są nasze obszczymurki z mizernymi uprawnieniami (w Stanach "strzał ostrzegawczy" wobec uzbrojonego bandyty oddaje się w jego głowę, nie w powietrze), tylko rasowi kowboje polujący na zwierzynę, czyli podejrzanego. Grupa, która pojechała po nas, doświadczyła amerykańskiego snu - poszli na miasto pozwiedzać, niemal natychmiast podjechał patrol, psiur wylegitymował wszystkich i spytał, co tu robią. "Rozrabiamy, hyhy". Zła odpowiedź, kowboj wyjął pistolet, położył wszystkich trzech na ziemię, skuł, wezwał wsparcie i dopiero na komendzie mogli powiedzieć cokolwiek na swoją obronę. Zadzwoniono do firmy, sprawa została wyjaśniona, ale trzy pary bielizny do prania.

_________________
Nie biegaj za stadem.

3.6 litra i 249 KM łącznie.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 22 grudnia 2012, 10:44 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 15986
Lokalizacja: Los Santos
Moje BMW: E30 E46 E83
Kod silnika: M20B25 FTMW!!!
Garaż: ᶘ ᵒᴥᵒᶅ
Pawelrat napisał(a):
A tutaj cwaniak murzyn
http://www.youtube.com/watch?v=2Td53xcCHTQ
Kolejny cwaniak i jak zadziałała policja w NY-oczywiście odstrzał czuba
http://www.youtube.com/watch?v=43OUbaBQ04g


Idealne przykłady czego bym nie chcial nigdy zobaczyć w Polsce. Mam nadzieję że tamci wszyscy policjanci ponieśli konsekwencje swojej nieudolności.

_________________
BMW z duszą skończyły się na Kill 'em All.
Obrazek
Było: '92 E36 320i 2d diamantschwarz/stoff anthrazit; '98 E46 323i 4d farngruen/leder hellbeige, '97 E36 323i->328i 2d arktissilber/leder montana schwarz
Jest: '90 E30 325i 2d diamantschwarz/leder bison schwarz (M3), '05 E46 330ci stahlblau/leder schwarz, '08 E83 X3 3.0si alpinweiss 3/leder nevada tabak


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 22 grudnia 2012, 11:28 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 5029
Lokalizacja: DLU / dolnośląskie
Moje BMW: E36 Touring
Kod silnika: M43B18
Tomek napisał(a):
Pawelrat napisał(a):
A tutaj cwaniak murzyn
http://www.youtube.com/watch?v=2Td53xcCHTQ
Kolejny cwaniak i jak zadziałała policja w NY-oczywiście odstrzał czuba
http://www.youtube.com/watch?v=43OUbaBQ04g


Idealne przykłady czego bym nie chcial nigdy zobaczyć w Polsce. Mam nadzieję że tamci wszyscy policjanci ponieśli konsekwencje swojej nieudolności.


A dla mnie z kolei tak to powinno wyglądać - tylko Policjant musi być psychicznie normalny. W Polsce zapewne dać im takie uprawnienia to kilku debili, którzy w Policji nie wiadomo co robią i jak się dostali narobiliby pewnie kłopotów niewinnym osobom.

Na miejscu tego Policjanta co został zabity w tramwaju/na przystanku, to bez żadnych skrupułów zrobiłbym gimbusom przeciąg w kolanach. Fakt, że był po cywilnemu ale może broń miał przy sobie.

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 22 grudnia 2012, 11:52 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 468
Lokalizacja: Piła
Moje BMW: E46 318i
Kod silnika: N46B20
Gdyby jankeska Policja działała tak nieporadnie, jak nasza, czarnuchy i meksykańce dawno już rozpieprzyliby im cały kraj na strzępy. W Wielkiej Brytanii zwykły "bobby" nie nosi broni palnej, bo jakoby jej widok wyzwala agresję w jakichś małpoludach. Podobno pomysł działa nieźle, ale jak małpoludy zaczynają fikać zbyt wysoko, bobbies znikają z ulic, a na scenę wjeżdżają antyterroryści czy inna tam prewencja, by przemocą wbić małpoludom do głów odrobinę norm cywilizacyjnych. Do pewnych humanoidów nic nie dociera lepiej niż podkuty but na gardle, historia Bolandy, dawniej Polski, pokazuje niestety, że tu też jest takich wielu.

_________________
Nie biegaj za stadem.

3.6 litra i 249 KM łącznie.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 22 grudnia 2012, 11:53 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
jonas napisał(a):
W Wielkiej Brytanii zwykły "bobby" nie nosi broni palnej, bo jakoby jej widok wyzwala agresję w jakichś małpoludach.


Polski Bobby to co innego :cwaniak:

lukiz3000 napisał(a):
Nigdy i nikomu z moich znajomych policja nie pomogła


Ja nie kumam co to w ogóle za argument i idiotycznie zadane pytanie ? Może niech wszyscy napiszą ile razy się zwrócili o pomoc do Policji i jej nie dostali. Mi też nigdy nie pomogła, bo na szczęście nigdy tego nie potrzebowałem.

Pretensje o spisywanie :rotfl: No jak to widzę to mnie zawsze bawi ! Straszna rzecz że trzeba się od czasu do czasu wylegitymować ! SKANDAL ! Albo dziecinne zdziwienie że negatywnych opinii jest więcej, średnio inteligentny szympans wie że ludzie się lubią żalić i NIKT nie lubi się przed kimś spowiadać a przed Policją trzeba.

kropa1992 napisał(a):
Ja tam do policji nic nie mam, są w porządku ale to odsetek i są rasowe psy. U mnie w mieście jest taki 1, swojemu ojcu mandat wystawił(autentyk).


No bo Policja powinna przymykać oko na wybryki, rodziny, znajomych, sąsiadów. Wtedy to jest dobra Policja !
Jak czytam że ktoś miał 20 czy więcej kontroli policji to szczerze chciałbym zobaczyć te ryje :D Jeżdżę tyle lat BMW, w rekinie bez zderzaków, bez tablic rejestracyjnych, bez ważnego przeglądu, dostawałem w nim mandaty i zawsze można było się normalnie dogadać A NIGDY W ŁAPĘ NIE DAŁEM. W E36 też mi problemów nie robili. Sorry panowie ale jak ktoś ma ryj jak Andrzej Gołota albo inną nie wyjściową facjatę czy chodzi jak zip w dresach, galanterii PROSTO i dresach jak hołota to musi się liczyć z tego konsekwencjami.

Co do problemów Świstara to na forum widać brak przystosowania do życia w społeczeństwie i kultury więc bardzo dobrze że Policja takie jednostki szybciej wyłapuje z racji swojego doświadczenia i nęka. Tak trzymać :ok:

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 22 grudnia 2012, 12:05 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2081
Lokalizacja: Sandomierz
Moje BMW: X6
ale tu nie chodzi o spisywanie, dam przykład
mieszkam na wsi, gdzie aby iśc i kupić do sklepu który jest parenascie metrów dalej trzeba przechodzić prze ruchliwą, krajową droge i spowrotem ten sam manewr - bo jesli tego nie zrobisz stówka nie twoja
ale jeszcze lepsze numery, gdzie z daleka od głównych ulic są drogi na których nie ma asfaltu, tzw. ''polne'' ale ludzie tam mieszkają i sku*wysyny pojadą tam i tylko się czają jak na drodze POLNEJ idzie ktoś po nie własciwej stronei ulicy i tam też daja mandat!
dla mnie jest to smiech i straszna żenua
a jak jakieś sku*wiele obrabowali sklep za 400zł i postrzelili z wiatrówki eskpedientke, to już swej mądrąsci tak niewykazali i sprawców nie wykryto... albo jak na parkingu przy bloku ktoś znajomemu ukradł 4 koła z audi....
PIEPRZE taką policje! Potrafią tylko łapać ''piratów'' drogowych i wlepiać zwykłym, pracującym ludziom mandaty....
brak słów


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 22 grudnia 2012, 12:12 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
Sebuś napisał(a):
ale tu nie chodzi o spisywanie, dam przykład
mieszkam na wsi, gdzie aby iśc i kupić do sklepu który jest parenascie metrów dalej trzeba przechodzić prze ruchliwą, krajową droge i spowrotem ten sam manewr - bo jesli tego nie zrobisz stówka nie twoja
ale jeszcze lepsze numery, gdzie z daleka od głównych ulic są drogi na których nie ma asfaltu, tzw. ''polne'' ale ludzie tam mieszkają i sku*wysyny pojadą tam i tylko się czają jak na drodze POLNEJ idzie ktoś po nie własciwej stronei ulicy i tam też daja mandat!
dla mnie jest to smiech i straszna żenua
a jak jakieś sku*wiele obrabowali sklep za 400zł i postrzelili z wiatrówki eskpedientke, to już swej mądrąsci tak niewykazali i sprawców nie wykryto... albo jak na parkingu przy bloku ktoś znajomemu ukradł 4 koła z audi....
PIEPRZE taką policje! Potrafią tylko łapać ''piratów'' drogowych i wlepiać zwykłym, pracującym ludziom mandaty....
brak słów


Wiesz, czają się bo zapewne ich nie dojeb... przełożony im kazał wykazać jakąś skuteczność i zebrać parę mandatów to łoją, chyba że po prostu są debilami i to ich pomysł. Sądzę że tu jest problem. Co do skuteczności wykrywalności to gdyby ludzie brali za telefon i i zgłaszali że coś wiedzą to wykrywalność by wzrosła bardzo ale każdy myśli żew Policji to jak w CSI a ja nie doniosę bo nie będę konfidentem. To nie bądź, ale jak ci też koła zaje... to nie leć z płaczem na Policję.

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 22 grudnia 2012, 12:15 
Offline
E34 lover
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 10409
Chłopaki dostają polecenie poprawy statystyk to gdzie jadą? Na wiochę.... wiadomo że co drugi rolnik jedzie na bani, co drugi malacz nie ma OC... więc gdzie łatwiej podnieść statystki? Proste :]


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 22 grudnia 2012, 12:21 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 5029
Lokalizacja: DLU / dolnośląskie
Moje BMW: E36 Touring
Kod silnika: M43B18
Kamil_ napisał(a):
Chłopaki dostają polecenie poprawy statystyk to gdzie jadą? Na wiochę.... wiadomo że co drugi rolnik jedzie na bani, co drugi malacz nie ma OC... więc gdzie łatwiej podnieść statystki? Proste :]


Dokładnie. W Policji na dzień dzisiejszy wszystko robi się dla statystyk.

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 22 grudnia 2012, 12:33 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 32
Posty: 3736
Lokalizacja: Warszawa
Garaż: e36 328 racecar
e34 550 v12
Ktoś napisał , że policja się czepia , że jeździmy BMW , otóż wracając z zakonczenia sezonu :D bmw-sport zostałem zatrzymany do kontroli tylko i wyłącznie po to aby chłopaki mogli obczaić mój samochód , bo też są miłośnikami tej marki :D także nie raz są milli a nie raz nie ... :(
Jak to mój znajomy mówił , zawód to policjant , charakter to pies :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 22 grudnia 2012, 12:55 
Offline
Naczelny bimbrovnik
Avatar użytkownika

Posty: 9076
Lokalizacja: PTU
Moje BMW: e30
Kod silnika: m52b28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=77118
Mnie zatrzymali w drodze NA zakończenie sezonu :D Miało być 500/10 pkt, skończyło się na 100/4 pkt, więc co mam złego powiedzieć? :D Zresztą, to nie pierwszy raz, gdzie normalną gadką, bez kozaczenia, dało się zjechać z mandatu albo zamienić go na pouczenie. I chyba tu jest klucz, bo policjant też człowiek i może nie lubić, jak się z niego robi debila ;) Niewątpliwie i tacy się w Policji znajdują, ale gdzie ich nie ma? Faktem jest, że Policję powinny obowiązywać wyższe standardy, bo jednak mają jakąś tam władzę w ręku.

_________________
Obrazek

One redline a day keeps a mechanic away.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 22 grudnia 2012, 13:31 
Offline
KF

Wiek: 50
Posty: 1121
Lokalizacja: Psz
Moje BMW: e46
Kod silnika: VIN Diesel
Garaż: Admina
maaaad napisał(a):
bo policjant też człowiek i może nie lubić, jak się z niego robi debila ;) Niewątpliwie i tacy się w Policji znajdują, ale gdzie ich nie ma?

dokładnie, ja po godzinnej negocjacji , biadolenia w radiowozie z 500 zł i 8 pkt wyszłam bez kary i jeszcze mnie przeprosili hahahaha


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 876 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 44  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 70 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL