BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 27 kwietnia 2024, 08:30

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 876 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 44  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 15 lutego 2013, 17:23 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 380
Lokalizacja: mazowsze
Widziałem i dali się jeszcze filmować :rotfl:

W temacie działań policji. Źli ludzie ukradli mi atuo(malucha), okradli samochód, mieszkanie, działkę, napadli z nożem i okradli moją żonę w pracy...więcej nie pamiętam, efekt postepowania :/ :18:

Towarzysko czasami trafi się policjant na imprezie, ale nie dyskutujemy o pracy fajnie i wesoło. Pić to umieją. :]

_________________
-----------------------------------
"Typer EURO 2012 -I miejsce""
"Typer 09/2012 -I miejsce"
"Typer 01/2013 -I miejsce"
"Typer 04/2013 -III miejsce"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 16 lutego 2013, 23:02 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 1904
Lokalizacja: las nieopodal PMI
Moje BMW: e34
Kod silnika: m30b35
Garaż: się rozje....ł po zimie :/
ja z policją mam małe doświadczenie nie licząc paru mandatów , które dostawałem przeważnie nie na "swoim" rewirze . najwięcej zależy na kogo się trafi są luzacy ,z którymi idzie pogadać i nawet nie powodują większej agresji wypisując mandat ( serdecznie pozdrawiam Pana policjanta z PO który mi zabrał dowód gdy wracałem ze spotu w Toruniu) ;) i służbiści którzy szukają węszą aby tylko doj.......ć .
wracając do wątku z pierwszego postu , a mianowicie kolegów w policji ,mam jednego z którym chodziłem przez 3 lata do jednej klasy i , nie wiem czy to tylko moje kacze odczucie , ale ilekroć z nim rozmawiam , czy to przy kontroli ,gdy kolega po fachu lizakuje , czy przypadkowym spotkaniu odnoszę nieodparte wrażenie , jakby chciał się czegoś ode mnie dowiedzieć coś zwęszyć.... :zdziwko: i tak na prawdę nie mam z nim o czym rozmawiać odkąd skończył szkołę policyjną jest innym człowiekiem.


o tym gościu i dziurze słyszałem aż wierzyć się nie chce na jakich idiotów trafił.
nie wiem czy to ten sam przypadek ,ale dziś na tvn'ie widziałem podobną sytuacje w programie prosto z polski, a mianowicie gość jechał wpadł w dziurę wykrzywił felunek (stalowy) wezwał policję na miejsce przyjechali (nie wiem czy dali mandat) ale zabrali mu dowód rejestracyjny za tą felgę ( gdzie nawet powietrze nie uszło) najlepsza w tym wszystkim była Pani która odpowiadała na pytania redaktora :rotfl:
który drążył temat na jakiej podstawie dowód został zatrzymany, a Pani po kilku wymijających odpowiedziach trafiła na złota myśl : " na podstawie uszkodzenia układu jezdnego pojazdu.." redaktor czyli?? i jej zgacha w tym momencie była bezcenna :rotfl:

_________________
Obrazek


BMW miłością .. szpera radością a spalanie.??? a ch... ze spalaniem :D
moja wisienka zmiany nowe koło malowanko str7 => viewtopic.php?f=6&t=38330&p=1206767#p1206767
Moja Czarna Mamba => viewtopic.php?f=60&t=103928


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 16 lutego 2013, 23:36 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 31
Posty: 1613
Lokalizacja: Radom
Moje BMW: e36 i e34
Kod silnika: M52TUB30
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=161768
nie ma co się dziwić, patrząc kto z mojej klasy poszedł do policji to same szuje, złodzieje i przekręty więc nie ma co się dziwić, że jest jak jest i dalej będzie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 17 lutego 2013, 18:10 
Offline
Forumowicz

Wiek: 36
Posty: 120
Moje BMW: E39 530d Touring
Kod silnika: j/w
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=125840
Ja szczerze, nie lubię policji, nigdy do nich szacunku mieć nie miałem i mieć nie będę. Mam kilku policjantów w rodzinie i widuję się z nimi tylko w tedy jak muszę -święta ( raz w roku można zrobić dzień dobroci dla zwierząt), a tłumaczę dlaczego ich nie lubię: kilkukrotnie jadać z kuzynką ( ona właśnie jest policjantem), zatrzymała nas Policja, raz ITD za przekroczenie prędkości oczywiście pokazała szmatę i po temacie. W Łodzi mamy kilka ulic gdzie jest zakaz ruchu chyba że mamy przepustkę, oczywiście ona jej nie ma, jedziemy zatrzymuje nas straż miejska i że będzie mandacik itd... ona pokazuje szmatę i po zawodach. Kilkukrotnie dostawała mandaty za szybą z przekroczonym czasem parkowania oczywiście nigdy ich nie płaciła, ze zdjęciami z fotoradarów jest tak samo.
Ludzie czy Policjanci mają Bóg wie jakie uprawienia? Moim zdaniem powinni być tak samo karani jak inni obywatele a nawet jeszcze bardziej - powinni dawać przykład. Kolejny przykład Straż miejska ostatnio wypisywała starszej pani mandat za to że koło przystanku sprzedawała jakąś pietruszkę itp. - byli co do niej odważni itd.. Kilka dni po tym wracam do domu, i kilku kiboli stoi pije piwo itd.. idą ci sami strażnicy i co podeszli do nich?? gówno bo się bali.
Po za tym nie nawidzę jak ktoś się wywyższa z tłumu, a 99% psów, strażników właśnie takich jest.

_________________
BMW jest jak wino, im starsze tym lesze.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 17 lutego 2013, 18:32 
Offline
Uzależniony od forum :)

Posty: 3826
Pudel87 napisał(a):
Kilkukrotnie dostawała mandaty za szybą z przekroczonym czasem parkowania oczywiście nigdy ich nie płaciła, ze zdjęciami z fotoradarów jest tak samo.

O! Anulowali jej wystawiony mandat?
Możesz zapytać, jak to robi? Bo poza tym, że jest policjantką, to może jeszcze potrafi czarować?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 17 lutego 2013, 18:41 
Offline
Forumowicz

Wiek: 36
Posty: 120
Moje BMW: E39 530d Touring
Kod silnika: j/w
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=125840
valdorane napisał(a):
Możesz zapytać, jak to robi? Bo poza tym, że jest policjantką, to może jeszcze potrafi czarować?

Wiesz co tłumaczyła mi na jakiej zasadzie się to odbywa, z tego co zapamiętałem to, jeżeli fotoradar zrobi zdjęcie to jest tam jakiś czas kiedy to zdjęcie trafi do głównej bazy czy jakoś tak, w tedy można jeszcze wszystko odwołać. Lipnie jest z tymi nowymi fotoradarami bo one od razu przesyłają zdjęcie to tej głównej bazy (tłumaczyła mi jak to się nazywa ale zapomniałem), aczkolwiek chwaliła się że jej koledze z pracy zrobił ten fotoradar zdjęcie żółty, on pojechał się odwołać i wpisali że dostał wezwanie na jakąś akcję, dlatego tak pędził. A stanowisko jakie ona zajmuje w Policji to coś takiego jak W11, za to jej mąż robi w drogówce - jednym słowem rodzina policyjna.

_________________
BMW jest jak wino, im starsze tym lesze.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 17 lutego 2013, 18:45 
Offline
Uzależniony od forum :)

Posty: 3826
Acha, no to czarodziejka jednym słowem i to jeszcze z W11.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 17 lutego 2013, 19:42 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 2098
Lokalizacja: Warszawa Włochy/Wola
Moje BMW: BMW
Kod silnika: 007
Garaż: Taki tam stary rupieć.
valdorane, przestań bo pęknę ze śmiechu :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 17 lutego 2013, 20:10 
Offline
Forumowicz

Wiek: 36
Posty: 120
Moje BMW: E39 530d Touring
Kod silnika: j/w
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=125840
valdorane napisał(a):
Acha, no to czarodziejka jednym słowem i to jeszcze z W11.

Wierz lub nie Twoja sprawa.
Ciekaw jestem jak by zebrać wszystkich policjantów i sprawdzić ich ile maja punktów karnych co w tedy by się okazało?

_________________
BMW jest jak wino, im starsze tym lesze.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 17 lutego 2013, 20:56 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2657
Lokalizacja: Radom
Moje BMW: E46 Turbo
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... &start=184
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Pudel87 napisał(a):
Ciekaw jestem jak by zebrać wszystkich policjantów i sprawdzić ich ile maja punktów karnych co w tedy by się okazało?

Zero pkt. Proste, pokazuje się legitymację i jedziesz dalej... Kiedyś to i fotki z fotoradarów leciały do kosza ale teraz chyba inaczej je egzekwują tzn z pominięciem "kolegów" z pobliskiego posterunku.

A co do uprzejmości policjantów :rotfl: Trochę mnie jeden ostatnio zirytował, zachodzę na posterunek (nie mały, centrum miasta) następnego dnia po imprezie, jeszcze nie skończyłem ładnie i grzecznie zapytać się czy mogę przebadać się alkomatem a pan szanowny przerwał mi olewającym głosem "nie mamy takiego urządzenia" :zdziwko: Jasne, dupy nie chciało mu się ruszyć... A w telewizji co jakiś czas gorący apel aby nie jeździć na bani i w każdej chwili na każdym posterunku można się przebadać :rotfl:
Między tym co było kilkanaście lat temu a jest teraz to niebo a ziemia, może za jakiś czas będzie normalniej, choć w ostatnich latach wielkiego progresu nie widać...

_________________
adamomotorsport.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 17 lutego 2013, 20:56 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 1904
Lokalizacja: las nieopodal PMI
Moje BMW: e34
Kod silnika: m30b35
Garaż: się rozje....ł po zimie :/
co do czarowania i policyjnego " immunitetu" znam przykład z własnej okolicy:
jest piątek i imprezka zebraliśmy ekipe i poszliśmy do miejscowej kręgielni gdzie spotkaliśmy policjanta z którym piliśmy wode ognista na drugi dzień ten Pan miał "dyżur" przy suszarce i pech chciał iż na niego trafiliśmy ( ja na miejscu pasażera) jadąc na sobotnie zakupy jechaliśmy ciut za szybko na nasze szczęście pan z którym piłem i jego kolega słodko drzemali w radiowozie i nam się upiekło najbardziej szokujące było to iż (dam sobie ręke uciąć) to on był za sterem radiowozu gdzie na pewno jeszcze nie od garował wszystkiego co wypił... gdy dotarłem do domu dzwoni do mnie kolega iż na jego ulicy był gong , mówie i co z tego on na to iz : nie zgadniesz kto przyjechał na wezwanie , a przyjechał Pan XXX wyglądający słabo po wcześniejszym balecie i jak myślicie ktoś coś zrobił zareagował ?? o tuż nic się nie stało nikt nie zwrócił na to uwagi iż jest on mocno wczorajszy... :cisza:

_________________
Obrazek


BMW miłością .. szpera radością a spalanie.??? a ch... ze spalaniem :D
moja wisienka zmiany nowe koło malowanko str7 => viewtopic.php?f=6&t=38330&p=1206767#p1206767
Moja Czarna Mamba => viewtopic.php?f=60&t=103928


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 17 lutego 2013, 21:04 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2657
Lokalizacja: Radom
Moje BMW: E46 Turbo
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... &start=184
kaczor e30 2,5 napisał(a):
i jak myślicie ktoś coś zrobił zareagował ?? o tuż nic się nie stało nikt nie zwrócił na to uwagi iż jest on mocno wczorajszy... :cisza:

Ale o co chodzi? Oczekujesz, że ktoś zareaguje samemu tego nie robiąc? :zdziwko:

_________________
adamomotorsport.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 17 lutego 2013, 21:24 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 1904
Lokalizacja: las nieopodal PMI
Moje BMW: e34
Kod silnika: m30b35
Garaż: się rozje....ł po zimie :/
Adam_94 napisał(a):
kaczor e30 2,5 napisał(a):
i jak myślicie ktoś coś zrobił zareagował ?? o tuż nic się nie stało nikt nie zwrócił na to uwagi iż jest on mocno wczorajszy...

Ale o co chodzi? Oczekujesz, że ktoś zareaguje samemu tego nie robiąc?

mieszkam w małej miejscowości, gdzie każdy każdego zna i jak sądzisz komu bym większego gnoju narobił , Panu XXX czy sobie???
raczej sobie był usrał życie w małej mieścinie na ładny czas, będąc trzepanym kontrolowanym i nawet za drobne przewinienie karany mandatem , a pan XXX by się wykpił ....

_________________
Obrazek


BMW miłością .. szpera radością a spalanie.??? a ch... ze spalaniem :D
moja wisienka zmiany nowe koło malowanko str7 => viewtopic.php?f=6&t=38330&p=1206767#p1206767
Moja Czarna Mamba => viewtopic.php?f=60&t=103928


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 17 lutego 2013, 22:07 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 10
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Moje BMW: e39 520i
Kod silnika: M52/TU
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=126562&p=1597599#p1597599
każdy ma własne doświadczenia z policja i na ich podstawie wyrabia sobie opinie. Ale prawda jest taka, że istotne jest to na kogo sie trafi... osobiście dwa razy trafiłem na "ludzkich" policjantów którzy zamiast 10pkt i 500zł wlepiali mandat np za pasy. Dlatego nie powiem że kazdy policjant jest beee

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 17 lutego 2013, 22:42 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 2197
Moje BMW: e60 f25
Kod silnika: m54b30 n52b30
kaczor e30 2,5 napisał(a):
Adam_94 napisał(a):
kaczor e30 2,5 napisał(a):
i jak myślicie ktoś coś zrobił zareagował ?? o tuż nic się nie stało nikt nie zwrócił na to uwagi iż jest on mocno wczorajszy...

Ale o co chodzi? Oczekujesz, że ktoś zareaguje samemu tego nie robiąc?

mieszkam w małej miejscowości, gdzie każdy każdego zna i jak sądzisz komu bym większego gnoju narobił , Panu XXX czy sobie???
raczej sobie był usrał życie w małej mieścinie na ładny czas, będąc trzepanym kontrolowanym i nawet za drobne przewinienie karany mandatem , a pan XXX by się wykpił ....

Sam się tłumaczysz teraz, że byś miał problemy a interwencja nic nie dała więc postaw się w sytuacji innych którzy może tak samo sobie pomyśleli.

Co do dmuchania w alkomat to też mimo usilnych prób jeszcze nie udało mi się dmuchać na własne życzenie.
Na posterunkach albo im się ustniki akurat skończyły albo trzeba by poczekać nie wiadomo ile.
Pewnego razu na dużej imprezie masowej podchodziłem do 3 różnych radiowozów żeby się przebadać i akurat też w żadnym nie było alkomatu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 17 lutego 2013, 23:26 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2657
Lokalizacja: Radom
Moje BMW: E46 Turbo
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... &start=184
kaczor e30 2,5 napisał(a):
Adam_94 napisał(a):
kaczor e30 2,5 napisał(a):
i jak myślicie ktoś coś zrobił zareagował ?? o tuż nic się nie stało nikt nie zwrócił na to uwagi iż jest on mocno wczorajszy...

Ale o co chodzi? Oczekujesz, że ktoś zareaguje samemu tego nie robiąc?

mieszkam w małej miejscowości, gdzie każdy każdego zna i jak sądzisz komu bym większego gnoju narobił , Panu XXX czy sobie???

Ok, ja kapuje, chodzi mi tylko o sam fakt, że wymagasz aby ktoś to zrobił a sam umywasz rączki. Sorki ale hipokryzją śmierdzi.
Prawdopodobieństwo, że wylizał by się jest strasznie nikłe wręcz nie możliwe...

_________________
adamomotorsport.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 18 lutego 2013, 00:27 
Offline
Uzależniony od forum :)

Posty: 3826
Nota bene policjanci, nawet ci ruchu drogowego zaczęli poważnie robić w gacie, gdy itd przejęło fotoradary i nieoznakowane fotosamochody, bo wiedzą, że już z takiego mandatu się nie wymigają.

Adam_94 napisał(a):
Trochę mnie jeden ostatnio zirytował, zachodzę na posterunek (nie mały, centrum miasta) następnego dnia po imprezie, jeszcze nie skończyłem ładnie i grzecznie zapytać się czy mogę przebadać się alkomatem a pan szanowny przerwał mi olewającym głosem "nie mamy takiego urządzenia"

To jest notoryczne i mega irytujące. Niby dba się o trzeźwość na drogach, ale żeby dmuchnąć w balonik w dzień po imprezie to wielki problem. Ale nie ma się co dziwić. Im mniej osób przedmuchają na posterunku, tym większa szansa, że złapią kogoś cykniętego na drodze, a to równe jest wynikowi.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 18 lutego 2013, 14:45 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 380
Lokalizacja: mazowsze
lukiz3000 napisał(a):
nie ma co się dziwić, patrząc kto z mojej klasy poszedł do policji to same szuje, złodzieje i przekręty więc nie ma co się dziwić, że jest jak jest i dalej będzie



...ale dałeś po garach :rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
-----------------------------------
"Typer EURO 2012 -I miejsce""
"Typer 09/2012 -I miejsce"
"Typer 01/2013 -I miejsce"
"Typer 04/2013 -III miejsce"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 18 lutego 2013, 15:42 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Co do dmuchania w alkomat...

Cytuj:
Przyjechał na policję ze sprawą. Miał 3,5 promila!
http://nasygnale.pl/kat,1025341,title,P ... omosc.html

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 18 lutego 2013, 20:38 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 380
Lokalizacja: mazowsze
Za bardzo zaufał policji :rotfl:

_________________
-----------------------------------
"Typer EURO 2012 -I miejsce""
"Typer 09/2012 -I miejsce"
"Typer 01/2013 -I miejsce"
"Typer 04/2013 -III miejsce"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 876 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 44  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 61 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL