BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 21 maja 2024, 22:19

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 199 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nagrania z naszych wideorejestratorów
PostNapisane: 13 maja 2014, 23:00 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 32
Posty: 4264
Lokalizacja: Poznań
jpr, co za menda z tej baby :zdziwko: :zdziwko:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nagrania z naszych wideorejestratorów
PostNapisane: 14 maja 2014, 01:17 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Posty: 4257
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M6
Kod silnika: S85 S62 M60
Garaż: było: M5e39 '01,
e34 540i '94
Bloody, niezłe kurde......... ale myślę że za dużo intencji włożyłeś do głowy tej kobiety.....
Ona nie zajeżdżała Ci drogi, on po prostu zupełnie nie ogarniała przestrzeni za nią, zupełnie nie patrząc w lusterka, nie radząc sobie z tym co ją otacza.
To zupełny standard wśród kobiet, jak jade jako pasażer czasem, to mi nogi miękną jak dociera do mnie, że w razie jakiejś komplikacji na drodze nie mamy szans na jakiekolwiek opanowanie sytuacji.....

_________________
Obrazek

http://imageshack.com/a/img689/1772/78er.jpg

Sprzedam MANUAL 6-b z M5e39 ~ 3.000 PLN


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nagrania z naszych wideorejestratorów
PostNapisane: 14 maja 2014, 05:45 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
Boogie napisał(a):
Ona nie zajeżdżała Ci drogi, on po prostu zupełnie nie ogarniała

ta akurat wyglądała na bardzo trzeźwą i ogarniętą wykonując takie manewry. To niestety nie była chwila nieuwagi. Dla mnie to pospolite cwaniactwo i powinno się skutecznie tępić takie "obyczaje".
Bloody szkoda że nie byłeś w nieoznakowanym radiowozie, włączając koguty skutecznie uspokoiłbyś tą mende, a na postoju ostudził jej zapał do królowania na drodze - wlepiając mandadzik opierając się na przyjamniej dwóch wykroczeniach ;)

Boogie napisał(a):
To zupełny standard wśród kobiet

Zwykły stereotyp. Np. ja swojej kobiecie bez zastanowienia dałbym swoje auto. Nie raz to ona poprawiała mnie w kwesti kodeksu drogowego.... A w ogóle to kobiety naprawdę jak chcą to potrafią kierować i są ogarnięte. Takie wyczyny na drodze to moim zdaniem kwestia charakteru.

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nagrania z naszych wideorejestratorów
PostNapisane: 14 maja 2014, 05:47 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 35
Posty: 1378
Lokalizacja: ESSEX
Moje BMW: F11
wpadłeś jej w oko i nie chciała Cie stracić, z tyłu na aucie miałeś nr wystarczyło zadzwonić i się umówić...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nagrania z naszych wideorejestratorów
PostNapisane: 14 maja 2014, 07:20 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Wystarczyło zadzwonić na policję i powiedzieć, że masz podejrzenie pijanego kierowcy. Zrobiliby jej "małą" kontrolę to by ochłonęła. Jakby tego było mało mógłbyś być na miejscu i przedstawić nagrania, może jakiś mandacik nawet by był. No ale lepiej wrzucić na forum filmik i sobie pohejtować...

kszyhu - nie bądź śmieszny, chociażby ostatnia sytuacja na drodze jak kobieta zatrzymała się na lewym pasie autostrady. Trzy trupy i wiele rannych o ile pamiętam. Trafiłeś na wyjątek... myślę, że mniej jak 10% facetów może z piwem w ręku powiedzieć, że dałoby swojej kobiecie auto. Przecież większość z nich nie jest w stanie opanować samochodu klasy A (a takimi jeździ 3/4 kobiet, bo właśnie nie ogarniają totalnie...).

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nagrania z naszych wideorejestratorów
PostNapisane: 14 maja 2014, 07:36 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23124
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
Babeczka lubi hardcore :hyhy:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nagrania z naszych wideorejestratorów
PostNapisane: 14 maja 2014, 09:40 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 1421
Lokalizacja: Sulechów
Moje BMW: e36
Kod silnika: M52B20
Garaż: Jest: E36 320iC
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=142418&start=0
Było: E36 323i:
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=104755&start=0
Boogie
W tym problem, że ona zrobiła to celowo... Odkąd ją wyprzedziłem, ledwo mieszcząc się przed cholernie śliską wysepką (jakby nie zaczęła przyspieszać gdy wyprzedzam to zmieściłbym się bez problemu) - musiałem zajechać jej drogę bo bankowo byłby niemały poślizg - cały czas siedziała mi na tyłku z metr za mną. Wyprzedzając, zamiast zrobić to jak najszybciej to jechała obok mnie i patrzyła się "głupim" wzrokiem na mnie. Jak mnie wyprzedziła to zatrąbiłem, podobnie jak zajechała mi drogę żebym nie mógł jej wyprzedzić po raz drugi. Dobrze wiedziała co się dzieje i robiła to wszystko celowo...

jiGsaw
Gdyby oni brali nagranie i później radzili sobie z tym sami to pewnie tak bym robił. Niestety, później jest się wzywanym na komendę/do sądu jako świadek, a na takie latanie już nie mam ochoty...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nagrania z naszych wideorejestratorów
PostNapisane: 14 maja 2014, 10:02 
Bloody, młoda kobitka czy stara? może Cie zaczepiała żebyście zjechali razem na "szela" :hyhy: dobre "hotdogi" tam robią :hyhy:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Nagrania z naszych wideorejestratorów
PostNapisane: 14 maja 2014, 10:54 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Tak też mogło być, że laska chciała Cię przelecieć, a Ty o życie walczyłeś. :hyhy: :rotfl:

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nagrania z naszych wideorejestratorów
PostNapisane: 14 maja 2014, 10:59 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 1421
Lokalizacja: Sulechów
Moje BMW: e36
Kod silnika: M52B20
Garaż: Jest: E36 320iC
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=142418&start=0
Było: E36 323i:
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=104755&start=0
Cytuj:
Bloody, młoda kobitka czy stara?

Cytuj:
Tak też mogło być, że laska chciała Cię przelecieć, a Ty o życie walczyłeś.


Tak na oko z 50 lat, a takie nie są w kręgu moich zainteresowań :hyhy: :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nagrania z naszych wideorejestratorów
PostNapisane: 14 maja 2014, 17:48 
to chyba jakaś firmowa fura, zadzwoń do nich, złóż jakąś skargę albo powiedz nich wyślą na szkolenie z ruchu drogowego, bo stwarza zagrożenie na drodze


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Nagrania z naszych wideorejestratorów
PostNapisane: 14 maja 2014, 17:59 
Offline
Specjalista

Posty: 4441
Moje BMW: Infiniti
Kod silnika: VQ37VHR
smietnik napisał(a):
to chyba jakaś firmowa fura, zadzwoń do nich, złóż jakąś skargę albo powiedz nich wyślą na szkolenie z ruchu drogowego, bo stwarza zagrożenie na drodze


Ja bym podesłał nagranie z youtuba na maila :D a w treści "Co mam z tym zrobić Nr rejestracyjny" .


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nagrania z naszych wideorejestratorów
PostNapisane: 15 maja 2014, 07:38 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
jiGsaw napisał(a):
kszyhu - nie bądź śmieszny, chociażby ostatnia sytuacja na drodze jak kobieta zatrzymała się na lewym pasie autostrady. Trzy trupy i wiele rannych o ile pamiętam. Trafiłeś na wyjątek... myślę, że mniej jak 10% facetów może z piwem w ręku powiedzieć, że dałoby swojej kobiecie auto. Przecież większość z nich nie jest w stanie opanować samochodu klasy A (a takimi jeździ 3/4 kobiet, bo właśnie nie ogarniają totalnie...).


O jakim ogarnianiu piszesz? Rozumiem, że ciebie auto nigdy nie zaskoczyło i jesteś pewien, że potrafiłbyś wyjść z każdej opresji. Jesteś zwykłym ignorantem twierdząć, że kobiety z zasady muszą być tłukami.
Co do wyjątków... nie wiedziałem, że dotyczą tylko płci żeńskiej :oczami: Poza tym, żeby ogarniać na drodze, wystarczy mieć troche oleju w głowie i przestrzegać przepisów kodeksu drogowego. A większość mistrzów (niezależnie od płci) to zarozumialcy którzy myślą, że są sami na drodze.

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nagrania z naszych wideorejestratorów
PostNapisane: 15 maja 2014, 08:22 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
No właśnie trzeba mieć trochę oleju, a kobiety mają inne mózgi i już. To kobietom zdarza się mylić kierunek kręcenia kierownicą w zależności od zamierzeń, zwłaszcza podczas cofania, to kobiety mają odwieczny problem z parkowaniem, ze skrzyżowaniami i zachowaniem na nich, z włączaniem się do ruchu, z odległościami między krawężnikami, to kobietom się mylą kierunkowskazy i to kobieta się zatrzymała na A1. Kompletny brak wyobraźni, zwłaszcza przestrzennej. To kobiety prawie zawsze palą sprzęgła w swoich autach. Osobiście znam tylko jedną, którą mógłbym porównać z przeciętnym facetem jeżeli chodzi o kierowanie pojazdem, a trochę ich się naoglądałem w akcji.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nagrania z naszych wideorejestratorów
PostNapisane: 15 maja 2014, 08:49 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
jiGsaw napisał(a):
Osobiście znam tylko jedną, którą mógłbym porównać z przeciętnym facetem jeżeli chodzi o kierowanie pojazdem, a trochę ich się naoglądałem w akcji.

...i tak każdy wymieni po jednej lub więcej kobiet które wie że ogarniają i troche się uzbiera.

prawisz taką samą nagonkę na kobiety, jak pozostali kierowcy na marke BMW i ich kierowców... czyt. masz stereotypowe podejście i już ;)

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nagrania z naszych wideorejestratorów
PostNapisane: 15 maja 2014, 09:48 
Offline
Forumowicz

Wiek: 43
Posty: 410
Lokalizacja: W-wa/Węgrów
Moje BMW: ST FR
Kod silnika: ACT
Garaż: Była Beta
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=105035
Jest Leon 3 ST FR
Będzie ...
jiGsaw napisał(a):
No właśnie trzeba mieć trochę oleju, a kobiety mają inne mózgi i już. To kobietom zdarza się mylić kierunek kręcenia kierownicą w zależności od zamierzeń, zwłaszcza podczas cofania, to kobiety mają odwieczny problem z parkowaniem, ze skrzyżowaniami i zachowaniem na nich, z włączaniem się do ruchu, z odległościami między krawężnikami, to kobietom się mylą kierunkowskazy i to kobieta się zatrzymała na A1. Kompletny brak wyobraźni, zwłaszcza przestrzennej. To kobiety prawie zawsze palą sprzęgła w swoich autach. Osobiście znam tylko jedną, którą mógłbym porównać z przeciętnym facetem jeżeli chodzi o kierowanie pojazdem, a trochę ich się naoglądałem w akcji.

Stary, ale pieprz...
Otwórz oczy. Świat się zmienia.
Chyba, że swoją opinię wydajesz tylko na podstawie własnych doświadczeń, gdzie kobieta od garów nie odchodzi :...:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nagrania z naszych wideorejestratorów
PostNapisane: 15 maja 2014, 10:53 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23124
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
soolek napisał(a):
jiGsaw napisał(a):
Chyba, że swoją opinię wydajesz tylko na podstawie własnych doświadczeń, gdzie kobieta od garów nie odchodzi :...:



Jak kobita odchodzi od garów to znaczy że ma łańcuch za długi :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nagrania z naszych wideorejestratorów
PostNapisane: 15 maja 2014, 16:01 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 28
Posty: 2578
Moje BMW: F20
Kod silnika: N55B58
Baby so głupie i niech sie za mycie garów i okien wezmą, a nie jazde samochodem ! O !



A poważnie to w takich chwilach cieszę się, że w aucie mam nadmiar mocy patrząc pod pryzmatem osiagów taiego Roomstera, znajduje kawałek prostej, dokładam do pieca i gubie w lusterku głupią cipe nie przejmując się niczym. Przy wymianie spojrzeń nie ma się co denerwować, najlepiej się szyderczo uśmiechnąć i pomachać :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nagrania z naszych wideorejestratorów
PostNapisane: 15 maja 2014, 19:09 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 1421
Lokalizacja: Sulechów
Moje BMW: e36
Kod silnika: M52B20
Garaż: Jest: E36 320iC
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=142418&start=0
Było: E36 323i:
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=104755&start=0
Zapas mocy zdecydowanie się przydaje...

Niestety, Focus II 1.6 benzyna 115KM nim nie dysponuje. :hyhy:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nagrania z naszych wideorejestratorów
PostNapisane: 15 maja 2014, 20:56 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 39
Posty: 1322
Lokalizacja: śląskie
Moje BMW: L2PH2
Kod silnika: F4R
Garaż: Volvo 340 DL
Jestem przeciwnikiem przyśpieszania jak ktoś mnie wyprzedza, ale jak wiesz, że delikwent będzie utrudniał Ci życie, to jak widzisz, że zaczyna się zabierać za wyprzedzanie (zanim je rozpocznie) po prostu dodajesz gazu i studzisz czyjś temperament.

_________________
Jeśli widzisz drzewo, w które za chwilę uderzysz to nazywamy to podsterowność. Jeśli go słyszysz i poczujesz to była nadsterowność.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 199 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL