BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 14:44

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117 ... 135  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 11 grudnia 2017, 13:19 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15717
Lech-Cracovia 1:0, przeciętna gra, ale ważne 3 pkt.
Kontuzja Makuszewskiego, ponury czas dla zawodnika tym bardziej, ze nadchodzą mistrzostwa świata.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 11 grudnia 2017, 22:25 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 4254
Lokalizacja: okolice Kępna
Moje BMW: E38 735i
Kod silnika: M62
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=166789
renoraines napisał(a):
Kontuzja Makuszewskiego, ponury czas dla zawodnika tym bardziej, ze nadchodzą mistrzostwa świata.

No szkoda. Potwierdziło się najgorsze - zerwanie więzadeł krzyżowych i pobocznych.



Z kolei wiemy już na pewno, że nasza reprezentacja zmierzy się z drużyną Nigerii - 23 marca w sparingu przed MŚ.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 12 grudnia 2017, 08:53 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
.Jacek. napisał(a):
renoraines napisał(a):
Kontuzja Makuszewskiego, ponury czas dla zawodnika tym bardziej, ze nadchodzą mistrzostwa świata.

No szkoda. Potwierdziło się najgorsze - zerwanie więzadeł krzyżowych i pobocznych.



Bardzo szkoda. Makuszewski w dobrej formie (a taką miał) przydałby się kadrze, nawet jako zmiennik. Kiepsko ta sytuacja wyglądała :kwasny:


Dzisiejsze mecze:


# 18:00 | Jagiellonia Białystok - Korona Kielce | 1x |
# 18:00 | Piast Gliwice - Legia Warszawa | 2x |
# 20:30 | Arka Gdynia - Górnik Zabrze | x |
# 20:30 | Bruk-Bet T. - Śląsk Wrocław | x |


# Guilherme podpisał 3-letni kontrakt z beniaminkiem Serie A - Benevento. Wybór troszkę zaskakujący, ale z drugiej strony będzie miał pół roku na pokazanie się i ew. transfer do mocniejszego zespołu. Do tego kwestia finansowa - wiadomo.

# Kolejnym trenerem, który stracił pracę po Ramirezie, jest Mroczkowski z Sandecji.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 12 grudnia 2017, 14:25 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 48
Posty: 1605
Lokalizacja: śląsk/Gliwice
Moje BMW: 530 diesel
Kod silnika: M57D30
Garaż: Moje Byłe Sreberko
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=101097

Moja Obecna CZARNA PERŁA
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... 3#p1477693

Moje obecne GRAYowe e61 SILVER BULLET
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=163310
Czy podpisał to chyba jeszcze nie ma w 100% potwierdzonej informacji.
Makuszewskiego szkoda, ale jak widziałem podanie na które Makuszewski poszedł to podającego bym opier...lił za takie piłki.
Ten na ambicji poszedł, za to jak fiknął to się zdziwiłem :(

_________________
Moje Byłe Sreberko

Moja Obecna Czarna Perła


Mój Obecny GRAY Silver Bullet

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 12 grudnia 2017, 17:07 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 9
Co do Guilehrme on naprawdę dostanie więcej niż w Legii? Jeżeli tak, to czy będzie to dużo więcej? Moim zdaniem wielkich pieniędzy w tym Benevento nie ma. Ma ktoś jakieś dane?

_________________
Człowiek jest z natury samotny, lecz nieodizolowany. Jego życie gdzieś łączy się z innymi istnieniami


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 12 grudnia 2017, 17:31 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Loona Thic napisał(a):
Czy podpisał to chyba jeszcze nie ma w 100% potwierdzonej informacji.



Tak, na 100% jeszcze nie ma potwierdzonej, więc w sumie niepotrzebnie tak pewnie o tym napisałem ;)


ChildOfTheRevolution, Guilherme w przypadku zostania w Legii, mógł liczyć na kontrakt w granicach 500 tyś. Euro rocznie, czyli ok. 175 tyś. zł miesięcznie. Jeśli podpisze we Włoszech, z tego co się orientuję, będzie to wyższa kwota.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 13 grudnia 2017, 10:35 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Wczorajsze wyniki:


# Arka - Górnik 1:0. Bramka Zbozienia w 90 minucie i komplet punktów zostaje w Gdyni.

# Piast - Legia 0:1. Wymęczone zwycięstwo Legionistów z Piastem, który ok. 80 minut grał w dziesiątkę. Najważniejsze jednak 3 punkty i awans na fotel lidera. Z minusów, zachowanie kibiców z Gliwic, którzy odpaleniem rac przerwali mecz na kilka minut, a do tego petardą rzuconą na pole bramkowe, zagrozili zdrowiu Arka Malarza.

# Jagiellonia - Korona 5:1. Pogrom "Jagi" i kolejne punkty gospodarzy.

# Nieciecza - Śląsk 2:1. Ważne zwycięstwo gospodarzy. Po porażce, z posadą trenera we Wrocławiu żegna się Janek Urban. W kolejnym meczu drużynę ma ponoć poprowadzić Sztylka.


Dzisiejsze mecze:


# 18:00 | Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
# 18:00 | Zagłębie Lubin - Lech Poznań
# 20:30 | Cracovia - Wisła Kraków
# 20:30 | Wisła Płock - Sandecja Nowy Sącz


Najciekawiej się oczywiście zapowiadają derby Krakowa. Zacięcie też powinno być w Lubinie. W Gdańsku faworytem wg. mnie Lechia, a w Płocku gospodarze nie powinni dzisiaj przegrać.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 14 grudnia 2017, 09:41 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Wczoraj było bardzo ciekawie i... kontrowersyjnie.


Carcovia - Wisła 1:4 - Wysoka i pewna wygrana gości. Przy 3 bramce nie wiem, czy nie było spalonego (chodzi o podanie z bocznego sektora boiska do Brożka). Sam mecz na całkiem dobrym poziomie. Pierwsza bramka Wasilewskiego, po powrocie do Ekstraklasy.

Co poza tym ?? Skandal na trybunach !! KIbice (?) Cracovii przez dobre 5 minut wystrzeliwali race w kierunku zamkniętych w sektorze gości kibiców Wisły. Mało tego, obok jest sektor "rodzinny". Mecz przerwany na ponad 20 minut, bo nie było dosłownie nic widać, a po wznowieniu Cracovia odpala ponownie pirotechnikę. Już widzę jakby takie coś wydarzyło się w W-wie. Walkower, wysokie kary, zamknięcie stadionu itd. Cracovia na pewno nie obejdzie się bez konsekwencji, ale mecz pomimo takiego "Sylwestra" , przerwania na ponad 20 minut, dużego niebezpieczeństwa i musu interwencji Straży - został wznowiony i dokończony.

Po raz kolejny widać, że nie tylko na jednym stadionie w Polsce jest margines społeczeństwa. Niżej dla przypomnienia to co zrobili dzień wcześniej kibice w Gliwicach, i efekt m. in. rzucenia petardy w pole bramkowe Arka Malarza.

http://www.sport.pl/pilka/7,64946,22775 ... _medium=SM

Filmiki / zdjęcia, i opis tego co się wczoraj działo w Krakowie:

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna ... rtowefakty
http://www.sport.pl/pilka/56,64946,2278 ... n=FB_Sport


Lechia - Pogoń 1:3 - Goście po bardzo długiej serii bez zwycięstwa wreszcie wygrają swój mecz i zdobywają bardzo ważne punkty. Mizerniutka Lechia w tym sezonie, na pewno będzie miała problemy z tym, by "załapać" się do pierwszej 8.


Wisła Płock - Sandecja 2:2 - Podział punktów, który chyba nie krzywdzi żadnej ze stron.


Zagłębie - Lech 0:0 - Tutaj podobnie ja w meczu w Krakowie, tylko nie pod względem bandyterki, a sędziowania. Po raz kolejny widać jak to sędziowie notorycznie ciągną Legię, a krzywdzą Lecha :) Podział punktów i tym samym... 8 mecz z rzędu bez zwycięstwa Lecha na wyjeździe. Bjelicia siedzi na trybunach i się śmieje. Niech lepiej liczy swoje dni...

# Nieuznana prawidłowa bramka dla Zagłębia. Zawodnik gospodarzy na równo z ostatnim piłkarzem Lecha. Wysunięta tylko ręka, która jak wiemy nie bierze udziału w grze. Nawet gdyby był tam centymetr, czy dwa (wg. mnie nie było), to normalną sprawą jest, że w takiej sytuacji promuje się ofensywną grę.

# Rzut karny dla Zagłębia, którego sędzia anuluje. Wg. mnie dlatego, że Pawłowski... troszkę przesadził z impetem przewrócenia się, bo przytrzymywany był, a to już wystarczyło do wskazania na "wapno". Bez interwencji zawodnika Lecha, miałby 2 opcje. Wychodzi na czystą pozycją, albo odgrywa do bardzo dobrze ustawionego kolegi. A tak, wyszło jak wyszło.

Skrót wczorajszego meczu: http://www.przegladsportowy.pl/zaglebie ... 12684.html


Ostatnio edytowano 14 grudnia 2017, 10:22 przez binta, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 14 grudnia 2017, 10:11 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 841
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E30+E36+Z3+E61
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=149858
viewtopic.php?f=6&t=171187
Powiadam - walkower za przerwanie meczu i do widzenia. Inaczej ta patologia nigdy się nie skończy

Co do karnego w meczu Zagłębia z Lechem - dla mnie jeszcze należała się żółta kartka dla Pawłowskiego za padolino. Razem z obrońcą się trzymają i Pawłowski opiera się na nim, jak już traci równowagę to fika koziołka. Dobrze, że VAR interweniował.

_________________
E30 323i Bahamabeige '85, E36 328i Hellrot '95, Z3 Cosmos-schwarz '98
ex E30 325i Bronzitbeige '85, Toyota Camry USDM '87, Toyota Carina II '87, Citroen BX Break '94, Volvo 940 '92, Audi Coupe V8 '89, Clio Sport Ph1 '00


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 14 grudnia 2017, 13:45 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15717
Zagłebie-Lech 0:0. Bezbramkowy remis zasługą bramkarzy, Poloczka i Putnockyego. Skrot tego meczu, innych również jest na ekstraklasa.tv. Spalony był wiec gol nieuznany, a karny słusznie anulowany – piłkarz Zagłebia upadając gwiazdorzył ,,bardzo ładnie Pawłowski upadl to trzeba mu oddac’’. :rotfl: Poza tym kolejke wczesniej Lech-Cracovia, strzeliliśmy gola ze spalonego, nie był uznany, wiec nie ma w tym nic nadzwyczajnego.

Z informacji medialnych, Slask zwolnił trenera Urbana.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 15 grudnia 2017, 10:59 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Lechia ukarana jednym minusowym punktem i karą finansową w wysokości 200 tys. złotych za naruszenie przepisów licencyjnych. Drużyna z Gdańska, mimo bardzo dużego potencjału, szerokiej i mocnej kadry, spisuje się bardzo słabo.


Dzisiaj rozpoczynamy ostatnią kolejnę przed przerwą zimową:


# | 18:00 | Korona - Piast
# | 20:30 | Śląsk - Jagiellonia


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 16 grudnia 2017, 10:23 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
# Korona - Piast 1:1.
# Śląsk - Jagiellonia 1:0. Patrząc na tabelę, wynik cieszy ;) Śląsk ma bardzo fajną i ciekawą kadrę. Niestety średnio im idzie gra w tym sezonie. Minusem na pewno ciągły kłopot z kontuzami i kartkami.


Dzisiejsze mecze:

# | 15:30 | Pogoń Szczecin - Arka Gdynia | Myślę, że Pogoń dopisze dzisiaj jakiś punkt / punkty |
# | 18:00 | Sandecja Nowy Sącz - Lechia Gdańsk | Ciężki mecz. Może remisowo ?? :niepewny:
# | 20:30 | Legia Warszawa - Wisła Płock | 1x | Ciężki mecz dla gospodarzy. Przede wszystkim problemy w obronie, z której po ostatnim meczu wypadają Pazdan i Dąbrowski. Do pierwszego wskładu zapewne wskoczy Astiz, a do nie trener Jozak będzie musiał kogoś dokoptować. Plus ostatni / pożegnalny mecz Guilherme.


###################################################


Zwycięstwo Pogoni i remis Sandecji z Lechią, a więc tak jak typowałem. W ostatnim meczu, Legia słusznie przegrywa u siebie z Wisłą Płock. Sam mecz dość szybki i dobry. Spora liczba sytuacji bramkowych. Taka sama zawodników Legii do strzelenia niejednej bramki, a już szczególnie Niezgodny, który mógł skończyć mecz z przynajmniej 2-3 trafieniami. Słaby mecz Brozia, Hlouska i Czerwińskiego.


Dzisiejsze mecze:


# 15:30 | Lech - Termalika | Faworytem na pewno Lech. Niespodzianką będzie każdy inny wynik jak ich zwycięstwo.
# 18:00 | Zagłębie - Wisła Kraków | Ciężkie spotkanie do typowania. Wg. mnie powinniśmy zobaczyć przynajmniej 2-3 bramki.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 18 grudnia 2017, 13:11 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15717
Lech-Termalika 3:1 , hattrick Gytkjaera. Trzeci gol, kapitalny.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 18 grudnia 2017, 14:00 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Nie wspomniałes jeszcze o tej sytuacji przy stanie 0:0, co Gytkjaer miał "setkę" "sam na sam", której nie wykorzystał, a był na spalonym, którego jak zawsze krzywdzący Lecha sędziowie nie pokazali :)

Wracając jeszcze do meczu Legii. Brak drugiej żółtej kartki po może i przypadkowym, ale dość brzydkim faulu Furmana. Czerwona i wylatuje z boiska. To raz, a dwa - uderzenie zmierzające w światło bramki (bardzo możliwe, że za chwilę byłaby bramka), ręką blokuje zawodnik Wisły, który wcześniej się potyka. Karny :)

Nie odpisuj, bo nie ma sensu. Przedstawiłem tylko fakty :)

Lech sonduje możliwość sprowadzenia Klicha i Kurzawy. Ciekawe opcje.


Na zakończenie tego roku, Górnik dzisiaj podejmie u siebie Cracovię. Wygrana daje im "przezimowanie" na pozycji lidera. Ogólnie Zabrzanie dużym faworytem, i myślę, że moga z przytupem zakończyć ten rok. Chociaż nie stawiam Cracovii z góry na przegranej pozycji, bo to nieprzewidywalna drużyna :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 18 grudnia 2017, 16:34 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15717
renoraines napisał(a):
Z informacji medialnych, Slask zwolnił trenera Urbana.


Z informacji medialnych, jednak nie zwolnił hehe http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzen ... niony.html



Poza tym, Gytkjaer nie strzelił wtedy bramki i ta sytuacja z perspektywy 90+minut nie miała znaczenia na końcowy wynik meczu. Zdobycie gola ze spalonego nie znaczy, ze ten gol będzie uznany (m.in. gol Lecha w meczu Lech-Cracovia) itd, itp.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 18 grudnia 2017, 18:18 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
renoraines napisał(a):

Poza tym, Gytkjaer nie strzelił wtedy bramki i ta sytuacja z perspektywy 90+minut nie miała znaczenia na końcowy wynik meczu.


Proszę cie, nie pisz tak, bo to jest kiepskie. Początek meczu, 0:0, strzealją bramkę na 1:0 i w jakiś sposób sobie ustawiają mecz. A to, że Gytkjear nie strzelił, to już jego wina, ale "setkę" na ustawienie meczu miał.

To tak samo jak kiedyś napisałeś, źe nieuznana bramka na 1:1, nie miała znaczenia, bo mecz się skończył 1:4, czyli nawet jakby była uznana, to byłoby... 2:4.

Proszę cię... Chociaż raz...


Ps. Probierz już "odpalił" ludzi. Cracovia dzisiaj bez połowy składu. Albo zmiennicy się pokaźą na ambicji, ale Górnik ich rozjedzie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 18 grudnia 2017, 19:57 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 48
Posty: 1605
Lokalizacja: śląsk/Gliwice
Moje BMW: 530 diesel
Kod silnika: M57D30
Garaż: Moje Byłe Sreberko
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=101097

Moja Obecna CZARNA PERŁA
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... 3#p1477693

Moje obecne GRAYowe e61 SILVER BULLET
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=163310
Jednak ambicja wygrała :)
Górnik - Cracovia - 0:4 :D
Lekki wqrw po derbach jak widać, podziałało :)

Tabele na zakończenie:

Obrazek
Obrazek

_________________
Moje Byłe Sreberko

Moja Obecna Czarna Perła


Mój Obecny GRAY Silver Bullet

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 18 grudnia 2017, 20:52 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15717
Kiepskie to jest branie za punkt wyjścia czegoś, czego nie było. :D . Fakt jest taki, ze gola nie było, bo Gytkjear nie strzelił, stan 0:0 i gra toczyła się dalej. Liczy się wynik końcowy, a wczoraj 3:1 dla Lecha.
Co z tego , ze drużyna prowadzi przez większość meczu, skoro rywal doprowadza do remisu czy wygrywa itd .
Co z tego, ze biegacz prowadzi przez większość dystansu, skoro w końcówce łapie go kontuzja i nie ukończył biegu.
Podsumowujac, czyżby nadal trwał bo(L) spowodowany zgodnymi ze stanem faktycznym, rzutującymi bezpośrednio na wynik końcowy, miejsce w tabeli i punkty, przykładami sędziowskiej pomocy dla legii? :D

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 19 grudnia 2017, 09:23 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Loona Thic napisał(a):
Jednak ambicja wygrała :)
Górnik - Cracovia - 0:4 :D
Lekki wqrw po derbach jak widać, podziałało :)

Tabele na zakończenie:

Obrazek
Obrazek


Zgadza się. Ambicja, i to mega. Mecz oglądałem "jednym okiem" , robiąc z boku coś innego, ale w myślach widzę Brosza i jego złość po meczu, jak patrzył na to co się działo na boisku, i jak zawodnicy Górnika myśleli, że pykną sobie Cracovię na koniec i Święta :)

Jeśli chodzi o sytuację w tabeli, to wg. mnie patrząc na potencjał drużyn, za nisko na pewno jest Śląsk i Lechia. Przed sezonem nie typowałbym na ten moment w grupie spadkowej również Pogoni. Zadowolona na pewno Arka i Korona.


reno - ty nic nie rozumiesz, a podawane przez ciebie przykłady są do tego przypadku jak z kosmosu. Skoro ktoś przegrywa 0:1 i nie uznaje mu się bramki na 1:1, a za chwilę traci na 0:2, to chyba mogła to być bardzo ważna bramka i sytuacja zwrotna w tym spotkaniu. Prawda ?? Co do meczu Lecha z Niecieczą. Ja nie twierdzę, że wynik jest niesprawiedliwy, bo Lech w tym meczu był po prostu lepszy, i gdyby wykorzystał przynajmniej połowę z tych sytuacji, które miał, to wygrałby 5-6:1. Piszę o tym, że tylko przez to, iż Gytkjear nie wykorzystał tej sytuacji ze spalonego przy stanie 0:0, nie ma większego "dymu". Bo gdyby wykorzystał, a pomyłka sędziowska jemu i Lechowi to umożliwiła, to mecz od samego początku zostałby już w jakimś stopniu ustawiony. Krótko pisząc, Lech dostał "prezent" , którego nie wykorzystał, i za to pretensje może mieć tylko i wyłącznie do siebie, a nie np. do mnie.

Jaki z tego morał ?? Taki, że patrząc na sytuacje meczowe, praktycznie co kolejkę pokazuje ci / bądz mogę pokazać, że sędziowie mylą sie nie tylko na korzyść Legii, a Lecha nie tylko krzywdzą itp. itd.

Tylko, że ty tego wiecznie nie rozumiesz, i na każdy konkret / prawdziwy przykład / pokazany dowód, zaczynasz wyjeżdżać z tymi standardowymi sloganami, które przedstawiłeś również w ostatnim akapicie swojego powyższego posta. Pewnych spraw po prostu nie możesz / nie potrafisz do siebie dopuścić / zrozumieć / masz zamkniętą na nich głowę.

Tyle :)


#####################


# Dwóch zawodników Rijeki, jest w dość zaawansowanych rozmowach z działaczami Legii. Są nimi prawy pomocnik / obronca - Marco Vesović, a także defensywny pomocnik Mate Males. Ten pierwszy jest już ponoć po słowie, a z drugim sytuacja może nabrać tempa już dzisiaj.

# Hildeberto zostanie wypożyczony do League One, do Northampton.

# Michałem Żyro, który ma opuścić "Wilki" zainteresowany jest nowy trener Zagłębia Mariusz Lewandowski. Ponoć zainteresowanie niż wyraża również Glasgow Rangers.

# Praktycznie przesądzone już jest to, że nowym trenerem Sandecji będzie Kazimierz Moskal. Cel ?? Utrzymanie w lidze, a później ewentualna rozmowa odnośnie przedłużenia kontraktu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 19 grudnia 2017, 10:47 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15717
Poważnie? Pretensje? Filozofujesz na temat gola, którego nie było, wiec cały ten wywód mija się z celem.
Morał jest taki - gra się do końca, bo punkty są przyznawane po końcowym gwizdku.
Jest wiele przykładów, w tym Lecha, ze prowadził, ale stracił prowadzenie, bo rywal w końcówce strzelił decydującego gola. I odwrotnie, Lech ambitnie walczył do końca, odrobił straty i wygrał.

Najprawdopodobniej w zimowym okienku Lecha opuszczą Rakels i NBN.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117 ... 135  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL