BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 22:26

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 135  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 31 sierpnia 2017, 06:41 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
maciejprokopek87 napisał(a):
Dokładnie z tym Gajosem, mam nadzieję że komisja ligi potraktuje ten przypadek ostro ... Widzę Trałka jest dobrym nauczycielem w tym Lechu.


Komisja Ligi dała mu już 4 mecze kary. Co do Trałki, to wg. mnie w porównaniu do takiego Tettehta, to on jest aniołkiem.


Ps. Dziś ostatni dzień okienka transferowego. Troszkę się będzie pewnie działo. M. in. Lech lub Lechia może pożyczyć Chorwata z Benfiki. Odejdzie zapewne Jach. Kwestia, gdzie. Lazio / Zenit / Anglia. Wisła Kraków testuje jakiegoś napastnika.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 31 sierpnia 2017, 06:42 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
maciejprokopek87 napisał(a):
Dokładnie z tym Gajosem, mam nadzieję że komisja ligi potraktuje ten przypadek ostro ... Widzę Trałka jest dobrym nauczycielem w tym Lechu.


Komisja Ligi dała mu już 4 mecze kary. Co do Trałki, to wg. mnie w porównaniu do takiego Tettehta, to on jest aniołkiem.


Ps. Dziś ostatni dzień okienka transferowego. Troszkę się będzie pewnie działo. M. in. Lech lub Lechia może pożyczyć Chorwata z Benfiki. Odejdzie zapewne Jach. Kwestia, gdzie. Lazio / Zenit / Anglia. Wisła Kraków testuje jakiegoś napastnika.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 31 sierpnia 2017, 12:34 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15717
Cytuj:
Pazdan jeszcze w reprezentacji czerwona i bedzie hatrick

:rotfl:

Pazdan w pucharach za faul czerwona. W lidze w meczu z Zagłębiem również czerwona (za dwie zolte) i tu sedzia jak zwykle pomogł legii. Za brutalny faul należała się Pazdanowi bezposrednia czerwona, a to oznaczałoby zawieszenie.

Pato(L)ogia się wspiera, a Lecha tak się boją, że wykluczyli Gajosa na 4 mecze zawieszenia. 4ty mecz z legią.

A propos ogólnopolskiej beki z legii. Mioduski w gazetach opowiada jak to byli wspolnicy Lesny i Wandzel mu dokuczają . :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 31 sierpnia 2017, 17:20 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 3058
Lokalizacja: Herzberg/Tiegenhof
Moje BMW: Z3
Miałem zostawić ten temat, ale brak dodatkowej kary dla Pazdana to kolejne przegięcie pały komisji tej śmiesznej ligi znaczy miało być Legii.

_________________
"Jeszcze dziś, nawet po tym, co się wydarzyło w Ronde di Andora bardziej boję się, kiedy wychodzę na spacer, niż kiedy prowadzę auto." RK


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 31 sierpnia 2017, 18:06 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 841
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E30+E36+Z3+E61
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=149858
viewtopic.php?f=6&t=171187
Jeszcze raz, bo widać nie rozumiesz albo nie czytasz jak się wyjaśnia. Więc w sumie tego też nie zrozumiesz albo nie przeczytasz, ale spróbuję ponownie:

Komisja ligi nie ma prawa nic zrobić jeśli zawodnik dostał żółtą kartkę. Przy czerwonej kartce może przedłużyć zawieszenie, tak samo może zawiesić zawodnika jeśli sędzia nie odgwizdał faulu (ergo nie zauważył). Żółtą kartkę może tylko anulować ale nie może zamienić na czerwoną ani zawiesić po niej zawodnika i dotyczy to każdej drużyny.

A Pazdan powinien dostać czerwoną z miejsca i zawieszenie na 4 mecze tak jak Gajos - może by mu to poukładało klepki w głowie z powrotem na miejsce.

_________________
E30 323i Bahamabeige '85, E36 328i Hellrot '95, Z3 Cosmos-schwarz '98
ex E30 325i Bronzitbeige '85, Toyota Camry USDM '87, Toyota Carina II '87, Citroen BX Break '94, Volvo 940 '92, Audi Coupe V8 '89, Clio Sport Ph1 '00


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 31 sierpnia 2017, 18:10 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 3058
Lokalizacja: Herzberg/Tiegenhof
Moje BMW: Z3
_KL_, zluzuj trochę.

_________________
"Jeszcze dziś, nawet po tym, co się wydarzyło w Ronde di Andora bardziej boję się, kiedy wychodzę na spacer, niż kiedy prowadzę auto." RK


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 9 września 2017, 09:26 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Wczorajsze wyniki:


# Zagłębie - Wisła Płock 2:2
# Arka - Wisła Kraków 3:1

W obu spotkaniach po 4 bramki.

Dzisiejsze mecze:

# Korona - Sandecja
# Śląsk - Legia
# Cracovia - Jagiellonia


We Wrocławiu dzisiaj może być ciężko nawet o 1 punkt. Dlaczego ?? Dlatego, że przede wszystkim nie ma formy, a atmosfera w klubie lekko pisząc nie jest najlepsza. Po drugie, spora liczba kontuzji. M. in. Radović, Czerwiński, Hildeberto, Hlousek, Kucharczyk, a za kartki pauzuje Pazdan.


##########################


Nie myliłem się. Marazm trwa. Jeszcze niedawno trzymałem stronę Magiery, ale teraz jestem zdania, by jak najszybciej zmienić trenera, co może pozwoli na nowy start każdego zawodnika. "Magi" się pogubił, a szatnia wydaje się, że to widzi.

2 bramki po błędach sędziowskich. Najpierw odgrywający Sadiku był na spalonym, a później wątpliwa ręką u Hlouska. A jeśli już, to nie w polu karnym

W pozostałych meczach Korona pokonała u siebie 1:0 Sandecję, a Cracovia podzieliła się punktami z Jagiellonią. "Jaga" ponoć wyrównała ze spalonego.


Dzisiejsze mecze:


# Nieciecza - Górnik Zabrze
# Pogoń - Lech


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 13 września 2017, 10:17 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 37
Posty: 5210
Lokalizacja: Wołomin
Moje BMW: e30
Kod silnika: m10B18
Garaż: e30 316 '87
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168435
Jacek Magiera zwolniony z Legii. Bardzo dobry komentarz do sprawy z serwisu wp.pl:
"I co roku jest to samo. Trener zaczyna źle sezon, jest zwalniany, przychodzi nowy, ma wyniki coraz lepsze, ostatecznie legia zdobywa mistrzostwo. W letnim oknie jest sprzedawany prawie cały skład, zamieniany nowymi graczami którzy, co jest oczywiste nie są ze sobą zgrani. Wina za to spada na trenera, ten zostaje zwolniony, przychodzi nowy, i tak koło się zamyka."


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 13 września 2017, 10:24 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 841
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E30+E36+Z3+E61
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=149858
viewtopic.php?f=6&t=171187
Karuzela kręci się dalej. Zaraz pewnie wywalą Rumaka z Bruk-Betu, może Legia go zatrudni. Albo kolejnego cudotwórcę z zagranicy, który za rok i tak wyleci. Może Frank de Boer, bo własnie został bezrobotny?

Edit: razem z Magierą wylali też Żewłakowa, to akurat dobry ruch :D

_________________
E30 323i Bahamabeige '85, E36 328i Hellrot '95, Z3 Cosmos-schwarz '98
ex E30 325i Bronzitbeige '85, Toyota Camry USDM '87, Toyota Carina II '87, Citroen BX Break '94, Volvo 940 '92, Audi Coupe V8 '89, Clio Sport Ph1 '00


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 13 września 2017, 11:08 
Offline
Lokalny Ekscentryk

Wiek: 38
Posty: 5113
Lokalizacja: WPR
Moje BMW: ????
Kod silnika: ????
Garaż: Brak :(
Jest:
Ford S-Max 2.0
Volvo V40

Było:
E36 325td
E36 318is Coupe
E39 530d Touring: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=82514
E46 318i: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=132544
E90 320d: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=159224
E87 120d
E60 535d
Rafał, Będzie pewnie jak napisałeś, fartem dojdą do MP a potem sprzedadzą Pazdana, Jędrzejczyk, Mączyńskiego, Gii i Szymańskiego i znowu budowanie drużyny od nowa i kompromitacja w europejskich pucharach...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 13 września 2017, 13:23 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 37
Posty: 5210
Lokalizacja: Wołomin
Moje BMW: e30
Kod silnika: m10B18
Garaż: e30 316 '87
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168435
feder napisał(a):
Rafał, Będzie pewnie jak napisałeś, fartem dojdą do MP a potem sprzedadzą Pazdana, Jędrzejczyk, Mączyńskiego, Gii i Szymańskiego i znowu budowanie drużyny od nowa i kompromitacja w europejskich pucharach...

Nie może być tak, że w kraju 38 milionowym nie można wyselekcjonować kilkudziesięciu chłopaków którzy sprawiliby, że top 3 Ekstraklasy będzie w miarę regularnie grał a wiosnę w europejskich pucharach. Ściąga się zagranicznych zawodników którzy przyjeżdżają dorobić do emerytury albo takich którzy przyjeżdżają odbudować formę i się wybić dalej. Nikt nie myśli o polskiej lidze jako docelowej więc nie można opierać trzonu zespołu na zawodnikach z poza Polski. Nie można mieć pretensji do działaczy Legii, że nie zatrzymali Vadisa. On przyszedł tylko po to żeby się odbudować i iść dalej, do lepszej ligi co jest zupełnie zrozumiałe. Drugi przykład Prijovic, odszedł z Legii bo chciał się rozwijać, w polskiej lidze nie ma takiej możliwości. Zamiast inwestować w kolejne pensje dla zagranicznych "gwiazd", lepiej będzie przeznaczyć te pieniądze na szkolenie młodych zawodników.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 13 września 2017, 13:31 
Offline
Lokalny Ekscentryk

Wiek: 38
Posty: 5113
Lokalizacja: WPR
Moje BMW: ????
Kod silnika: ????
Garaż: Brak :(
Jest:
Ford S-Max 2.0
Volvo V40

Było:
E36 325td
E36 318is Coupe
E39 530d Touring: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=82514
E46 318i: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=132544
E90 320d: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=159224
E87 120d
E60 535d
Rafał, jestem tego samego zdania, wolałbym nie oglądać polskich drużyn w europejskich pucharach przez jakiś czas, ale żeby spokojnie budowali drużyny w oparciu o młodych zawodników z Polski! W Legii może np Szymański, Michalak, może Moneta... w Lechu był Kownacki, Bednarek... Da się z nich ukształtować zawodników, a nie pograją dobry sezon i sprzedają na zachód za pierwsza w miarę sensowną ofertę :kwasny: Po co nam szrot z zagranicy? Rozumiem piłkarzy pokroju Vadisa czy kiedyś Ljuboja bo to jakaś atrakcyjność dla ligi, ale większość to bez sensu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 13 września 2017, 16:39 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 37
Posty: 5210
Lokalizacja: Wołomin
Moje BMW: e30
Kod silnika: m10B18
Garaż: e30 316 '87
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168435
feder napisał(a):
Da się z nich ukształtować zawodników, a nie pograją dobry sezon i sprzedają na zachód za pierwsza w miarę sensowną ofertę :kwasny:

Sprzedawanie polskich piłkarzy, o ile tego sami chcą, jest wg mnie dobrym pomysłem. Polska liga powinna być czymś w rodzaju ligi holenderskiej - dostarczycielem solidnych piłkarzy. Sprzedajemy, inwestujemy w młodzież i koło się kręci.
feder napisał(a):
Rozumiem piłkarzy pokroju Vadisa czy kiedyś Ljuboja bo to jakaś atrakcyjność dla ligi, ale większość to bez sensu...

Ljuboja to była uznana marka w Europie, piłkarz znany natomiast Vadis to niespełniony talent który umiejętności miał ale mentalnie przegrał karierę bo miał zadatki na bardzo dobrego gracza, przynajmniej tak o nim pisali. Był to jednak piłkarz zupełnie anonimowy w porównaniu do Ljuboji.
Ilu pamiętacie piłkarzy obcokrajowców którzy zrobili karierę odchodząc z Polski?
Kalu Uche, Kriżanac (nie pamiętam imienia ale poszedł do Zenitu i grał w pierwszym składzie), Marcelo (Wisła go wzięła za darmo z Santosu a później sprzedała do PSV). Przez prawie 20 lat trzy nazwiska. Reszta albo była na poziomie Polaków ale gorsza.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 13 września 2017, 22:18 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 48
Posty: 1605
Lokalizacja: śląsk/Gliwice
Moje BMW: 530 diesel
Kod silnika: M57D30
Garaż: Moje Byłe Sreberko
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=101097

Moja Obecna CZARNA PERŁA
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... 3#p1477693

Moje obecne GRAYowe e61 SILVER BULLET
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=163310
Dodaj jeszcze Paulinho :)
Jest jeszcze kilku mimo wszystko :)

Jak usłyszałem, że Jozin z Bazin poprowadzi Legię to całkiem witki mi opadły :(
Obym się mylił...

_________________
Moje Byłe Sreberko

Moja Obecna Czarna Perła


Mój Obecny GRAY Silver Bullet

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 14 września 2017, 07:44 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
_KL_ napisał(a):
Edit: razem z Magierą wylali też Żewłakowa


Nie tylko jego. Ciekawe jak potoczą się losy nowego trenera, którego w ogóle nie kojarzę :niepewny:


Ostatnio edytowano 15 września 2017, 12:26 przez binta, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 14 września 2017, 11:05 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 37
Posty: 5210
Lokalizacja: Wołomin
Moje BMW: e30
Kod silnika: m10B18
Garaż: e30 316 '87
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168435
Loona Thic napisał(a):
Dodaj jeszcze Paulinho :)

Nie pisałem o nim bo w Polsce nie pokazał nic i nie odchodził jako gwiazda ;)
Loona Thic napisał(a):
Jak usłyszałem, że Jozin z Bazin poprowadzi Legię to całkiem witki mi opadły :(
Obym się mylił...

Czuję, że będzie to nowy Besnik Hasi. Magierze trzeba było dać uzdolnioną młodzież, pokazał w Zagłębiu Sosnowiec, że umie stworzyć solidną pakę z młodych graczy. Legia pozbywa się dobrego, perspektywicznego trenera, już drugi raz.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 14 września 2017, 18:19 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 841
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E30+E36+Z3+E61
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=149858
viewtopic.php?f=6&t=171187
Świetnie, na pocieszenie i tak go wywalą max za rok. Chyba, że się okaże trenerskim objawieniem to wtedy wyleci za półtorej roku jak mu odejdą wyróżniający się gracze i "się wypali"

_________________
E30 323i Bahamabeige '85, E36 328i Hellrot '95, Z3 Cosmos-schwarz '98
ex E30 325i Bronzitbeige '85, Toyota Camry USDM '87, Toyota Carina II '87, Citroen BX Break '94, Volvo 940 '92, Audi Coupe V8 '89, Clio Sport Ph1 '00


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 15 września 2017, 12:31 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
_KL_ napisał(a):
Świetnie, na pocieszenie i tak go wywalą max za rok. Chyba, że się okaże trenerskim objawieniem to wtedy wyleci za półtorej roku jak mu odejdą wyróżniający się gracze i "się wypali"


Mam dziwne wrażenie, że może być powtórka scenariusza Besnika Hasiego. Najgorsze jest to, że praktycznie każdy z kadry nie ma formy, a to z przypadku się nie wzięło. Widocznie były rażące błędy w przygotowaniu. Nie chciałbym oceniać nowego trenera, bo tak jak wcześniej pisałem, nic o nim nie wiem, ale na chwilę obecną na pewno dużo mocniejsze są te nieprzyjemne myśli.


Dzisiejsze mecze:


# Arka - Zagłębie | 18:00 |
# Lech - Korona | 20:30 |


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 16 września 2017, 07:40 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
binta napisał(a):
# Arka - Zagłębie | 18:00 |
# Lech - Korona | 20:30 |



Wczoraj Arka remisuje 1:1 z Zagłębiem, a Lech pokonuje 1:0 Koronę. Niestety nie popisali się kibice Lecha, przez których odpalone race... trzykrotnie trzeba było przerywać mecz. Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby robić takie coś przed meczem u siebie z Legia, ale widocznie o to im chodziło. Teraz Komisja Ligi pewnie zrobi zakaz na Legię, który może również objąć kibiców z W-wy. Jestem bardzo ciekaw jak to się skończy. Tym bardziej dlatego, że wstępnie zapisywałem się już na mój pierwszy zorganizowany wyjazd z W-wy.

Reasumując, po raz kolejny widać, że race i patologia niewielu osób, która naraża całą resztę, nie tylko w W-wie...

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna ... rtowefakty


Meczów nie widziałem, ale ponoć po jednym karnym jeszcze powinno być dla Lecha i Korony, a bramka dla gospodarzy padła po rzucie rożnym, którego nie powinno być ?? Ktoś coś więcej o wczorajszych meczach ?? :niepewny:


Dzisiejsze mecze:


# Wisła P. - Pogoń | 15:30 |
# Górnik - Śląsk | 18:00 |
# Wisła K. - Piast | 20:30 |


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 16 września 2017, 10:20 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15717
Lech –Korona 1:0, Trałka strzela gola, swoje za uszami ma, ale nie robi fochów i gra dla drużyny. Po błedzie De Marco , Putnocky rewelacyjnie broni karnego :ok: . Kolejorz mógł podwyższyc wygraną, gdyby pato(L)ogiczny sędzia podyktował karnego dla Lecha za rękę rywala.
Sam styl defensywny, ale najważniejsze wygrana Lecha i 3 pkt i umocnienie sie Kolejorza na pozycji lidera. Zwycięzców się nie sądzi, a pato(L)ogii na pohybel. :rotfl:

A propos wypowiadania się na temat meczów/filmow/koncertów itd, których się nie widziało, przypomina się stare chińskie przysłowie – jeżeli uderzysz głową w dzban i usłyszysz dudniący dzwięk , nie sądź pochopnie, ze to dzban jest pusty...

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 135  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL