BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 29 marca 2024, 15:06

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 135  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 21 marca 2015, 13:25 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
_KL_ napisał(a):
binta napisał(a):
Robak kolejny raz dał popis. Gość na kolejną koronę "króla strzelców" , bo nie bardzo wierzę w to, że zostanie nim Flavio. Namieszać może jeszcze Piątkowski. Wiadomo, wszystko zależy przede wszystkim od formy i zdrowia.

Dokładnie. Robak ma jeszcze taką przewagę nad Piątkowskim - jest etatowym wykonawcą karnych w Pogoni. Kilka bramek już uzbierał w ten sposób ;)

Dzisiaj dwa bardzo ciekawe i z pewnością zacięte mecze.


Racja, Robak strzela karne (i to dobrze). Dodatkowo zawsze jest pewniakiem w składzie.

Ja to dzisiaj widzę tak:

Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz - 1, ewentualnie 0
Wisła Kraków - Cracovia - 0, ewentualnie 1
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze - 1, ewentualnie remis


Lista wysłanników klubów, które awizują się na jutrzejszy mecz Lech - Legia (robi wrażenie):


Arsenal Londyn, Manchester United, Liverpool, Southampton, Stoke City, Everton, Aston Villa, Wolverhampton Wanderers, Bayern Monachium, VfL Wolfsburg, Bayer 04 Leverkusen, Borussia Dortmund, Hertha Berlin, Hannover 96, VfB Stuttgart, Juventus Turyn, Sampdoria Genua, Atalanta Bergamo, Catania Calcio, AZ Alkmaar i KRC Genk.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 21 marca 2015, 17:24 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
binta napisał(a):
Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz - 1, ewentualnie 0


A jednak ! Na dole tabeli robi się baaardzo ciekawie :ok:

Zawisza - "Rycerze wiosny" :)


Czas na derby !


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 22 marca 2015, 09:27 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 4254
Lokalizacja: okolice Kępna
Moje BMW: E38 735i
Kod silnika: M62
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=166789
binta napisał(a):
Lista wysłanników klubów, które awizują się na jutrzejszy mecz Lech - Legia (robi wrażenie):


Arsenal Londyn, Manchester United, Liverpool, Southampton, Stoke City, Everton, Aston Villa, Wolverhampton Wanderers, Bayern Monachium, VfL Wolfsburg, Bayer 04 Leverkusen, Borussia Dortmund, Hertha Berlin, Hannover 96, VfB Stuttgart, Juventus Turyn, Sampdoria Genua, Atalanta Bergamo, Catania Calcio, AZ Alkmaar i KRC Genk.

Faktycznie spore zainteresowanie meczem, a propos to niedługo udaję się na Bułgarską obejrzeć spotkanie z wysokości trybun :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 22 marca 2015, 10:24 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
.Jacek. napisał(a):
binta napisał(a):
Lista wysłanników klubów, które awizują się na jutrzejszy mecz Lech - Legia (robi wrażenie):


Arsenal Londyn, Manchester United, Liverpool, Southampton, Stoke City, Everton, Aston Villa, Wolverhampton Wanderers, Bayern Monachium, VfL Wolfsburg, Bayer 04 Leverkusen, Borussia Dortmund, Hertha Berlin, Hannover 96, VfB Stuttgart, Juventus Turyn, Sampdoria Genua, Atalanta Bergamo, Catania Calcio, AZ Alkmaar i KRC Genk.

Faktycznie spore zainteresowanie meczem, a propos to niedługo udaję się na Bułgarską obejrzeć spotkanie z wysokości trybun :)


Fajnie !! ;)

Mecz zapowiada się bardzo dobrze. Bez pauz za kartki, bez kontuzji (jedynie Dossa i Jevtić). Niech wygra lepszy !! :ok:


Wczorajsze mecze:


Wisła - Cracovia 2:1. Oglądałem wczorajsze derby. Całkiem dobry mecz. Piękna akcja przy bramce dla Wisły na 1:0. Gospodarze zasłużyli na zwycięstwo.

Lechia - Górnik. Patrzyłem urywkami. Cieszę się, że Lechia wygrywa i pnie się w górę tabeli. Chciałbym żeby to właśnie ten klub reprezentował nas w pucharach. Mają ciekawy zespół, a w przypadku awansu mogą mieć jeszcze lepszy.


Dzisiejsze mecze:


15:30 - Piast Gliwice - Korona Kielce
15:30 - Podbeskidzie B-B - Jagiellonia Białystok
18:00 - Lech Poznań - Legia Warszawa


Jakie typy ?? :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 22 marca 2015, 11:17 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 3058
Lokalizacja: Herzberg/Tiegenhof
Moje BMW: Z3
binta napisał(a):
Lechia - Górnik. Patrzyłem urywkami. Cieszę się, że Lechia wygrywa i pnie się w górę tabeli. Chciałbym żeby to właśnie ten klub reprezentował nas w pucharach. Mają ciekawy zespół, a w przypadku awansu mogą mieć jeszcze lepszy.

Byłem na meczu, i musze powiedzieć poziom sędziowania w porównaniu z ostatnim meczem z z Bełchatowem który gwizdał pan Paweł Gil, był na dobrym poziomie.
Co do meczu z Bełchatowem:
Cytuj:
Pomocnik gości, Grzegorz Baran, po przegranym meczu GKS Bełchatów z Lechią Gdańsk był mocno niepocieszony. Krytycznie mówił o arbitrze sobotniego meczu, Pawle Gilu.
- Sędzia błąd naprawiał błędem. Koło 60 minuty Janickiemu należała się czerwona kartka, za drugą żółtą, bo ewidentnie “przejechał się” po moich kolanach. Co na to sędzia Gil? Powiedział, że faul był na 40 metrze od naszej bramki i nie da za to kartki.

- Żeby pozostać obiektywnym, dodam, że po zagraniu ręką przez Adriana Bastę, powinien gwizdnąć karnego dla Lechii. Nie zrobił tego, a później uznał bramkę Colaka, który mnie faulował, by po chwili wyrzucić z boiska Makuszewskiego, który był faulowany przez naszych zawodników. Słowem, sędzia miał słaby dzień. Najgorsze jest to, że przegraliśmy mecz, a Lechia nas prawie dogoniła w tabeli. W jakich okolicznościach - tego nikt za kilka dni nie będzie pamiętał – zakończył Baran.

Cytuj:
Dobre podsumowanie pracy "sędziego". Ten Gil to jakieś nieporozumienie. Pierwszy raz w historii PGE Areny trybuna wzdłuż boiska zaintonowała jakąś przyśpiewkę. Było to dokładnie "sędzia [cenzura]!".

Brawo zas szczerość dla p. Grzegorza, A Gil cóż :wstyd:

Wracając do wczorajszego meczu, bardzo dobra atmosfera na trybunach, wielki szacunek dla kibiców gości którzy cały mecz świetnie kibicowali, no może oprócz jednej "racki" rzuconej na jakże "piękną" naszą murawę.
Gdyby Colak był skuteczniejszy, a Friesenbichler nie był całkowicie bez formy może strzelilibyśmy więcej bramek. Gra w obronie wygląda naprawdę dobrze, bardzo podoba mi się gra Gersona, szczerze mówiąc myślałem że ten zawodnik to kolejny piłkarz pokroju Sadajeva, tzn. silny fizycznie, słaby technicznie i z parującą głową, na szczęście zapowiada się bardzo dobrze.

binta, na pewno zespół stać na puchary, czas pokaże. Kolejny mecz z Cracowią który będzie ciężki pewnie pasy będą bardzo zmotywowane po przegranych derbach, tym bardziej że jak wiemy Lechia z Wisła trzyma.

W meczu Lech-Legia wydaje mi się że będzie remis.

_________________
"Jeszcze dziś, nawet po tym, co się wydarzyło w Ronde di Andora bardziej boję się, kiedy wychodzę na spacer, niż kiedy prowadzę auto." RK


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 22 marca 2015, 13:25 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15717
Cytuj:
Lech - Legia: były legionista Gostomski vs były lechita Malarz
Co cie­ka­we - w bram­ce Lecha stoi Ma­ciej Go­stom­ski, który przez czte­ry lata był za­wod­ni­kiem Legii, ale nigdy nie do­stał szan­sy de­biu­tu. W bram­ce z war­sza­wian z kolei naj­praw­do­po­dob­niej zo­ba­czy­my by­łe­go le­chi­tę - Ar­ka­diu­sza Ma­la­rza, który w bar­wach Ko­le­jo­rza ro­ze­grał co praw­da tylko dwa mecze, ale jeden z nich... prze­ciw­ko Legii.
http://ekstraklasa.tv/lech-legia-byly-l ... arz/048q61



Obstawię wygraną Kolejorza 1 bramkową przewagą chyba, że zamataczy sędzia.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 22 marca 2015, 19:31 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 3604
Lokalizacja: Sin City
Moje BMW: E39 525I
Kod silnika: M54B25
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=146009
Piast Gliwice 1:2 Korona Kielce

Zaczęło się fatalnie. Stracona bramka, Kapo nie strzela karnego. Potem na szczęście drugi karny strzelony przez Kiełba, a wisienką na torcie zostaje gol Leandro w okienko. Luis Carlos dzisiaj przechodził samego siebie, klasa. 800 Koroniarzy w Gliwicach, gospodarze zagłuszeni. Nawet komentatorzy w NC+ stwierdzili, że Korona dzisiaj gra u siebie ;)

PS - oglądam właśnie mecz Lecha z Legią. Kolejorz w gazie, a doping poziom światowy, grają dziś w dwunastu.

_________________
Obrazek
OCEŃ MOJE E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 22 marca 2015, 21:13 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 1718
Lokalizacja: Poznań
Moje BMW: e61
Kod silnika: M57X
Garaż: były dwie e46 328Ci i 330d a teraz jest e61 535d http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=141217
byłem, oglądałem doping na pewno ponad poziom meczu, pierwsza połowa słaba drugą ustawił Malarz. Bramka na 2-1 to patologia w wykonaniu dwójki stoperow.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 23 marca 2015, 00:35 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 841
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E30+E36+Z3+E61
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=149858
viewtopic.php?f=6&t=171187
Lech wygrał zasłużenie. No cóż przynajmniej liga będzie ciekawsza...

A w TV większość czasu było słychać doping Warszawskiej ekipy :super:

_________________
E30 323i Bahamabeige '85, E36 328i Hellrot '95, Z3 Cosmos-schwarz '98
ex E30 325i Bronzitbeige '85, Toyota Camry USDM '87, Toyota Carina II '87, Citroen BX Break '94, Volvo 940 '92, Audi Coupe V8 '89, Clio Sport Ph1 '00


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 23 marca 2015, 06:59 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 1718
Lokalizacja: Poznań
Moje BMW: e61
Kod silnika: M57X
Garaż: były dwie e46 328Ci i 330d a teraz jest e61 535d http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=141217
_KL_ napisał(a):
Lech wygrał zasłużenie. No cóż przynajmniej liga będzie ciekawsza...

A w TV większość czasu było słychać doping Warszawskiej ekipy :super:


to w tv wiadomo C+ zawsze za legią, ja siedziałem w połowie między jednymi i drugim, i legię słyszałem może 3 minuty przez cały mecz ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 23 marca 2015, 09:10 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Pawel! napisał(a):
binta napisał(a):
Lechia - Górnik. Patrzyłem urywkami. Cieszę się, że Lechia wygrywa i pnie się w górę tabeli. Chciałbym żeby to właśnie ten klub reprezentował nas w pucharach. Mają ciekawy zespół, a w przypadku awansu mogą mieć jeszcze lepszy.

Byłem na meczu, i musze powiedzieć poziom sędziowania w porównaniu z ostatnim meczem z z Bełchatowem który gwizdał pan Paweł Gil, był na dobrym poziomie.
Co do meczu z Bełchatowem:
Cytuj:
Pomocnik gości, Grzegorz Baran, po przegranym meczu GKS Bełchatów z Lechią Gdańsk był mocno niepocieszony. Krytycznie mówił o arbitrze sobotniego meczu, Pawle Gilu.
- Sędzia błąd naprawiał błędem. Koło 60 minuty Janickiemu należała się czerwona kartka, za drugą żółtą, bo ewidentnie “przejechał się” po moich kolanach. Co na to sędzia Gil? Powiedział, że faul był na 40 metrze od naszej bramki i nie da za to kartki.

- Żeby pozostać obiektywnym, dodam, że po zagraniu ręką przez Adriana Bastę, powinien gwizdnąć karnego dla Lechii. Nie zrobił tego, a później uznał bramkę Colaka, który mnie faulował, by po chwili wyrzucić z boiska Makuszewskiego, który był faulowany przez naszych zawodników. Słowem, sędzia miał słaby dzień. Najgorsze jest to, że przegraliśmy mecz, a Lechia nas prawie dogoniła w tabeli. W jakich okolicznościach - tego nikt za kilka dni nie będzie pamiętał – zakończył Baran.

Cytuj:
Dobre podsumowanie pracy "sędziego". Ten Gil to jakieś nieporozumienie. Pierwszy raz w historii PGE Areny trybuna wzdłuż boiska zaintonowała jakąś przyśpiewkę. Było to dokładnie "sędzia [cenzura]!".

Brawo zas szczerość dla p. Grzegorza, A Gil cóż :wstyd:

Wracając do wczorajszego meczu, bardzo dobra atmosfera na trybunach, wielki szacunek dla kibiców gości którzy cały mecz świetnie kibicowali, no może oprócz jednej "racki" rzuconej na jakże "piękną" naszą murawę.
Gdyby Colak był skuteczniejszy, a Friesenbichler nie był całkowicie bez formy może strzelilibyśmy więcej bramek. Gra w obronie wygląda naprawdę dobrze, bardzo podoba mi się gra Gersona, szczerze mówiąc myślałem że ten zawodnik to kolejny piłkarz pokroju Sadajeva, tzn. silny fizycznie, słaby technicznie i z parującą głową, na szczęście zapowiada się bardzo dobrze.

binta, na pewno zespół stać na puchary, czas pokaże. Kolejny mecz z Cracowią który będzie ciężki pewnie pasy będą bardzo zmotywowane po przegranych derbach, tym bardziej że jak wiemy Lechia z Wisła trzyma.

W meczu Lech-Legia wydaje mi się że będzie remis.



Paweł - Nie słyszałem tej wypowiedzi Barana, ale z tego co piszesz, to faktycznie konkret. Wracając do Lechii. Pod okiem Brzęczka tworzy się fajna drużyna. Tak jak piszesz, porządna obrona z reprezentantami kraju, wspomniany przez Ciebie Gerson, mocny środek i fajny atak. Przede wszystkim Colak.

Życzę powodzenia :ok:

Jeśli chodzi o wczorajszym mecz Lecha z Legią. Pierwsza połowa moim zdaniem wyrównana. Zachowawcza gra. Przede wszystkim nasza. W drugiej Malarz niepotrzebnym wyjście ustawia w jakimś stopniu przebieg meczu. Czerwona kartka, ładna bramka z rzutu wolnego Douglasa i jest problem. Po szybkiej kontrze "Kolejorz" dokłada drugą bramkę, na którą Legia odpowiada trafieniem Kucharczyka. Tak jak pisze cinek, kabaret w obronie gospodarzy. Pod koniec troszeczkę przycisnęliśmy, ale nie udało się już zdobyć wyrównującej bramki.

Reasumując, całkiem ciekawe zawody w wykonaniu obu drużyn. Pełen stadion - co się liczy i ceni. Gratulacje dla Lecha za zwycięstwo, a my walczymy dalej !! Na pewno liga w tym momencie zrobiła się jeszcze ciekawsza :)


Cytuj:
A w TV większość czasu było słychać doping Warszawskiej ekipy :super:


to w tv wiadomo C+ zawsze za legią, ja siedziałem w połowie między jednymi i drugim, i legię słyszałem może 3 minuty przez cały mecz


Kibicowsko zaprezentowaliśmy się fajnie. Cały mecz doping, tak jak pisał KL.

cinek, jak mam rozumieć Twoją wypowiedź ?? Canal + zacisza doping Lecha, żeby było słychać doping Legii ?? :szok: Daj spokój kolego...

Sędziowie, Canal + , Weszło, Cafe futbol, Przegląd Sportowy, ksiądz Rydzyk, i kto jeszcze ?? :)


Street - Gratulację za kolejne zwycięstwo Korony. Chłopaki dają radę, i pną się w górę tabeli :ok:

Cieszy również zwycięstwo Podbeskidzia.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 23 marca 2015, 09:29 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 1718
Lokalizacja: Poznań
Moje BMW: e61
Kod silnika: M57X
Garaż: były dwie e46 328Ci i 330d a teraz jest e61 535d http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=141217
to jak wytłumaczysz mi że przez prawie cały mecz nie słyszałem kibiców legii, siedząc po środku między jednymi a drugimi, według mnie to normalne bo kibiców legii jest mniej i czasem jak się reszta wiary włączyła do dopingu to już w ogóle nie możliwe by było ich słychać, a kolega KL piszę że w tv słyszał co innego. I tylko proszę nie pisz mi że c+ nie jest bardziej za drużyną ze stolicy ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 23 marca 2015, 09:38 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
cinek_328 napisał(a):
to jak wytłumaczysz mi że przez prawie cały mecz nie słyszałem kibiców legii, siedząc po środku między jednymi a drugimi, według mnie to normalne bo kibiców legii jest mniej i czasem jak się reszta wiary włączyła do dopingu to już w ogóle nie możliwe by było ich słychać, a kolega KL piszę że w tv słyszał co innego. I tylko proszę nie pisz mi że c+ nie jest bardziej za drużyną ze stolicy ;)



Normalne, że jeśli ponad 40 tyś. kibiców Lecha "ryknie" , to słyszalność 2 tysięcznej wiary Legii będzie znikoma, albo żadna. Normalne też, że w TV słychać było przede wszystkim doping Lecha, ale nasi też się włączali i też byli słyszalni. O tym piszę, i myślę, że o tym... piszemy. Nie pisz (nie wnioskuj / nie dawaj do zrozumienia), że Canal + wycisza kibiców Lecha, żeby było słychać tych Legii... Bo to absurd.

Tyle w temacie, i bez spiny :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 23 marca 2015, 09:49 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 1718
Lokalizacja: Poznań
Moje BMW: e61
Kod silnika: M57X
Garaż: były dwie e46 328Ci i 330d a teraz jest e61 535d http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=141217
tematem piłki w ogóle się nie spinam bo to nie ma sensu, tak jak nie spinają się piłkarze lecha bo większości leży czy przegrają czy wygrają i wielu meczach to widać... kiedyś nie mieli kasy na kontach a bardziej gryźli trawę a wielkiej biedzie wywalczyli pp polski i to bardziej smakowało, jedyne co im wyszło od czasów przejęcia przez wronieckich to te dwa sezony w LE ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 23 marca 2015, 10:06 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
cinek_328 napisał(a):
tak jak nie spinają się piłkarze lecha bo większości leży czy przegrają czy wygrają


Aha :x


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 23 marca 2015, 11:03 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 841
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E30+E36+Z3+E61
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=149858
viewtopic.php?f=6&t=171187
Sygnał produkuje Ekstraklasa a nie Canal+. To raz.
Dwa, że mikrofony rozstawione są wokół po całym stadionie a zatem też przy kibicach gości, więc zbierają ich doping. Który był na dobrym poziomie co też było słychać w TV ;)

Że piłkarze się nie spinają to nawet nie ma co komentować. Szczególnie widać to było po nerwowości obu drużyn jak im nie zależy :oczami:
Na stadionie było pełno skautów z różnych silnych lig i klubów i wierz mi, każdemu zależało żeby się pokazać z jak najlepszej strony jak w żadnym meczu dotąd.

_________________
E30 323i Bahamabeige '85, E36 328i Hellrot '95, Z3 Cosmos-schwarz '98
ex E30 325i Bronzitbeige '85, Toyota Camry USDM '87, Toyota Carina II '87, Citroen BX Break '94, Volvo 940 '92, Audi Coupe V8 '89, Clio Sport Ph1 '00


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 23 marca 2015, 11:59 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15717
Podbeskidzie-Jagiellonia 1:0

cieszy porażka :D Jagiellonii, straciła pozycje wicelidera.


Lech-legia 2:1

cinek_328 napisał(a):
byłem, oglądałem doping na pewno ponad poziom meczu, pierwsza połowa słaba drugą ustawił Malarz. Bramka na 2-1 to patologia w wykonaniu dwójki stoperow.


Poznań pokazał jak się kulturalnie dopinguje :] . Fantastyczne bramka z wolnego Douglasa, Hamalainen dopełnił całości. Fakt, że wtopili obrońcy w tym przypadku, ale trzeba ich pochwalić ze się przyłożyli, pilnowali gdy przeciwnik wykonywał rożne.

A propos patologii. W niedzielnym meczu poznaliśmy kolejny strategiczny element gry legii. Do chamskich fauli, brutalnego podcinania, szarpania za koszulkę, przewracania, uderzania ( a to nie boks) dodać trzeba zatrzymanie akcji ręką jak to zrobił bramkarz legii Malarz za co otrzymał czerwoną kartkę. :ok:

Smialem się z Vrdoljaka z legii. Nie chciał podejść do sędziego, ten go postraszył czerwoną kartką, bo już sięgał do kieszonki i Vrdoljak z podkulownym ogonem przydreptał :rotfl: .




_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 23 marca 2015, 13:07 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 2168
Lokalizacja: WOT
Moje BMW: E46
cinek_328 napisał(a):
to w tv wiadomo C+ zawsze za legią, ja siedziałem w połowie między jednymi i drugim, i legię słyszałem może 3 minuty przez cały mecz


binta napisał(a):
Normalne, że jeśli ponad 40 tyś. kibiców Lecha "ryknie" , to słyszalność 2 tysięcznej wiary Legii będzie znikoma, albo żadna.


binta zlituj się z tą wiarą, u nas są ludzie :) Z tego, co mi znajomi przekazywali to warszawskiej ekipy w TV nie było słychać. Co zresztą nie jest niczym zaskakującym, skoro na 40 tys. było nas 2 tys. Ponieważ jak zwykle byłam wśród tych 2 tysięcy to poniżej kilka moich uwag:
- wygląd stadionu do mnie nie przemawia (to tak delikatnie mówiąc), do tego dla mnie 1/6 boiska była niewidzialna i jeszcze metalowe wykończenie nie sprzyjało wczorajszej pogodzie. A żeby trafić na sektor gości nieźle trzeba ogarniać logistykę schodową :D
- pod względem dopingu ze strony Lecha głośno, ale się rozjeżdżał i słowa były nie do rozróżnienia. Oprawy bez szału, przy ich rozciąganiu to chyba niektórzy spali, ale za świece dymne zdecydowany plus i według mnie ultrasi Lecha powinni się właśnie skupić na tym, co im wychodzi, czyli oprawach opartych na pirotechnice
- poza paskudną herbatą z cateringu nie korzystałam, czego żałuję, bo ponoć niezły

A gdyby ktoś jeszcze nie widział urodzinowej strony: http://www.93lecha.pl :rotfl:

_________________
Compi, czyli historia o tym jak dołożyć M-Pakiet i jeździć 1,6 na 18stkach

Coupe, czyli historia o tym jak kupić seryjne auto i nie dać się zwariować


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 23 marca 2015, 13:25 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 1718
Lokalizacja: Poznań
Moje BMW: e61
Kod silnika: M57X
Garaż: były dwie e46 328Ci i 330d a teraz jest e61 535d http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=141217
bitna na ten jeden mecz musieli się śpiac, ale na meczu z zawisza tej napinki nie widziałem ze strony lecha, i nie wierzę że będą tak napięci na gks.

a mecz legia wisla, twoim zdaniem legia gryzla trawe? czy trochę sobie odpuscili temat, wisla gryzla trawę o legii tego nie można powiedzieć.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 23 marca 2015, 14:56 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Ania napisał(a):
binta napisał(a):
Normalne, że jeśli ponad 40 tyś. kibiców Lecha "ryknie" , to słyszalność 2 tysięcznej wiary Legii będzie znikoma, albo żadna.


binta zlituj się z tą wiarą, u nas są ludzie :) Z tego, co mi znajomi przekazywali to warszawskiej ekipy w TV nie było słychać.

A gdyby ktoś jeszcze nie widział urodzinowej strony: http://www.93lecha.pl :rotfl:


Fantastyczne podsumowanie :ok:

Ania - Zupełnie przypadkowo użyłem tego słowa.

Ps. Kibice byli słyszalni w TV, i to często :)


Cytuj:
a mecz legia wisla, twoim zdaniem legia gryzla trawe? czy trochę sobie odpuscili temat, wisla gryzla trawę o legii tego nie można powiedzieć.


cinek - Dlaczego mieliby odpuścić ?? Nie zagrali na miarę swoich możliwości, a Wisła rozegrała całkiem dobry mecz. Dodając do tego "efekt nowej miotły" (zmiana trenera), wywiozła z "Ł3" 1 pkt. Tyle :)


Kamil Kiereś zwolniony z Bełchatowa - http://www.90minut.pl/news/248/news2480 ... hatow.html


Ps. Bardzo podoba mi się cytat Malarza, z Twittera bodajże.

"Błędów nie popełnia ten kto nie gra. Przepraszam za dziś. Życzliwym, nie mam nic do powiedzenia".


Ostatnio edytowano 23 marca 2015, 15:16 przez binta, łącznie edytowano 8 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 135  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL