BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 24 kwietnia 2024, 21:39

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105 ... 135  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 29 maja 2017, 09:54 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
_KL_ napisał(a):
Wiadomix że oszukali! Szkoda że kolega rafalh oglądał mecz tylko do tego zdarzenia z Kwietniem (moim zdaniem gol powinien zostać uznany) i nie widział np. wejścia Rymaniaka w Kopczyńskiego na grubą czerwoną kartkę, za które dostał tylko żółtą. Ale jak trzeba było się doczepić wcześniej do Radovicia że nie dostał drugiej żółtej za o wiele mniej oczywistą sytuację to był pierwszy. Zaczynam myśleć, że to może dubelkonto renorainesa ;)

binta napisał(a):
Swoją drogą, widzieliście sytuację z karnym ?? Piłkarz zaraz będzie ustawiał piłkę na 11 metrze, patrzy się na bramkarza, który do niego podchodzi i coś mówi. On mu odpowiada i zasłania usta. Nie będę nic stanowczo sugerował, ale z miejsca to wyglądało jak ustalanie w który róg trzeba strzelić. Zresztą zawodnik Termaliki strzelił słabo, lekko i po ziemi, Kelemen rzucił się w tamtą stronę jak dzik

Jeśli faktycznie tak było to nagroda fair play dla strzelca bo karny z dupy totalnie. Tylko skoro tak, to nie łatwiej było po prostu strzelić obok bramki?



KL - Nie zrozumiałeś mnie. Chodziło mi o to, że sytuacja wyglądała tak jakby strzelający i bramkarz umawiali się, gdzie skierowana ma być piłka, żeby karny czasem nie został strzelony, a Termalika nie wyrównała. Jednak zaznaczam, ja tylko piszę o tym, że widząc to całe zajście, można było mieć takie wrażenie. Daleko mi od jakichś konkretów.

Co do sytuacji Rymaniaka z Kopczyńskim - całkowita racja, ale wiesz, napinacze widzą tylko jedną stronę medalu. Zresztą, tak jak napisałem w poprzednim poście, już widzę jakie by były komentarze, gdyby w niedawnym meczu Lechia - Lech, gdzie piłka w polu karnym odbiła się od zawodnika z Poznania, na jego miejscu była Legia i któryś z Legionistów :)

# Ewidentny rzut karny
# Sędzia wydrukował mecz
# Itd.

Co do tego konta, mam podobne wrażenie. Pamiętam jakiś niedawny post z szybkim pojazdem na Legię. Jakość pisowni / styl / itd. - normalnie nasz forumowy pupil :)


Loona - Czerwona kartka pokazana po 2 żółtych, powoduje zejście z boiska w tym meczu, ale na następny, liczy się jako 2 żółte :)


Nowym trenerem Korony ma zostać Włoch Gino Lettieri. Ostatnio prowadził FSV Frankfurt, które zajęło... ostatnie miejsce w tabeli i spadło z 3 Bundesligi do ligi regionalnej.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 29 maja 2017, 10:34 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 841
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E30+E36+Z3+E61
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=149858
viewtopic.php?f=6&t=171187
Prezesura Korony wprowadza "swoich". Obawiam się, że może się to skończyć bardzo źle... Szkoda Korony, szkoda Bartoszka.

binta napisał(a):
KL - Nie zrozumiałeś mnie. Chodziło mi o to, że sytuacja wyglądała tak jakby strzelający i bramkarz umawiali się, gdzie skierowana ma być piłka, żeby karny czasem nie został strzelony, a Termalika nie wyrównała. Jednak zaznaczam, ja tylko piszę o tym, że widząc to całe zajście, można było mieć takie wrażenie. Daleko mi od jakichś konkretów.

Spoko, może nie jasno napisałem. Chodzi mi o to, że karnego być nie powinno i jeśli zawodnik TBB celowo go nie strzelił, to ja to bardzo szanuję, choć po prostu wątpię że tak było.

Najgorsza jednak jest akcja Siemaszki, gdzie bramką strzeloną ręką praktycznie spuszcza do I ligi Ruch i prawdopodobnie Łęczną. Ale nikogo na BMW-Sport to nie obchodzi bo to nie Legia ;)
System VAR jest bardzo, bardzo potrzebny... Oby tylko został wprowadzony z głową.

_________________
E30 323i Bahamabeige '85, E36 328i Hellrot '95, Z3 Cosmos-schwarz '98
ex E30 325i Bronzitbeige '85, Toyota Camry USDM '87, Toyota Carina II '87, Citroen BX Break '94, Volvo 940 '92, Audi Coupe V8 '89, Clio Sport Ph1 '00


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 29 maja 2017, 10:44 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
rafalh napisał(a):
Drukarz sp. z o.o .Korona nie mogła zremisować z Legią więc prawidłowej bramki Korony sędzia nie uznał. Przy takim remisie, 4 drużyny po 41 pkt.
Jak mawia renoraines,pato(L)ogia :dobani: .


True :D . Nawet na canal + nie uzgodnili wspolnej wersji, gdy Mr. Sławek stwierdził, że bramka dla Korony prawidłowa.

To, że sędzia Musiał nie pokazał karnego dla Lechii w meczu Lech-Lechia, obala absurdalną tezę, że dla Lechii drukuje Musiał. :rotfl:

Poza tym, gdy ktoś nie rozumie podstaw gry czyli nie rozumie czym jest remis ( Korona strzela gola, legia strzela gola, suma sumarum jest 1-1 na koniec meczu i podział punktów) nie rozumie też, że ludzie ponad podziałami klubowymi, Rafal za Jagą, ja za Lechem widzą drukowanie pod legię. Nie rozumie też, że można wyrażać się zwieźle, bez pisania idiotycznych elaboratów, w których często przeczy się sobie samemu :rotfl: .
Tak samo jak fanatyk islamu ma pretensje, że nazwany jest muslimem.

Nie dotyczy to szczegółowych przepisów, niekoniecznie każdy miał czas się z nimi zapoznać.
Za bezpośrednią czerwoną piłkarz pauzuje w następnym meczu.
Za czerwoną po dwóch żołtych będzie pauzował jeśli te dwie żołte z razem z poprzednimi żołtymi oznaczają dla niego żółtą kartkę czwartą, ósmą, dwunastą itd.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 29 maja 2017, 12:37 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
_KL_ napisał(a):
Prezesura Korony wprowadza "swoich". Obawiam się, że może się to skończyć bardzo źle... Szkoda Korony, szkoda Bartoszka.

binta napisał(a):
KL - Nie zrozumiałeś mnie. Chodziło mi o to, że sytuacja wyglądała tak jakby strzelający i bramkarz umawiali się, gdzie skierowana ma być piłka, żeby karny czasem nie został strzelony, a Termalika nie wyrównała. Jednak zaznaczam, ja tylko piszę o tym, że widząc to całe zajście, można było mieć takie wrażenie. Daleko mi od jakichś konkretów.

Spoko, może nie jasno napisałem. Chodzi mi o to, że karnego być nie powinno i jeśli zawodnik TBB celowo go nie strzelił, to ja to bardzo szanuję, choć po prostu wątpię że tak było.

Najgorsza jednak jest akcja Siemaszki, gdzie bramką strzeloną ręką praktycznie spuszcza do I ligi Ruch i prawdopodobnie Łęczną. Ale nikogo na BMW-Sport to nie obchodzi bo to nie Legia ;)
System VAR jest bardzo, bardzo potrzebny... Oby tylko został wprowadzony z głową.



Ruch to nie praktycznie, tylko spuszcza. Już były jakieś słuchy, że Chorzowianie chcą powtórki meczu. Ale oczywiście do tego nie dojdzie. No Siemaszko dał popis, ale tak jak piszesz, to nie Legia, więc nie ma po co o tym pisać.

Łęczna to powiem Ci, że może się jeszcze wygrzebać. Kwestia jak podejdzie do spotkania z nimi Ruch. Arka gra na wyjeździe z Zagłębiem, i jeśli gospodarze zagrają na swoim poziomie, nie ma szans, by Gdynianie tam wygrali.


Tymczasem Legia negocjuje transfer Możdżenia.


Ps. Nie ma to jak odpowiadać samemu sobie :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 29 maja 2017, 13:02 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 841
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E30+E36+Z3+E61
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=149858
viewtopic.php?f=6&t=171187
Racja, zapomniałem że Arka gra z najmocniejszym Zagłębiem. Będzie się jeszcze działo w grupie spadkowej :)

_________________
E30 323i Bahamabeige '85, E36 328i Hellrot '95, Z3 Cosmos-schwarz '98
ex E30 325i Bronzitbeige '85, Toyota Camry USDM '87, Toyota Carina II '87, Citroen BX Break '94, Volvo 940 '92, Audi Coupe V8 '89, Clio Sport Ph1 '00


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 29 maja 2017, 13:45 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 44
Posty: 736
Lokalizacja: Kraków
A do ekstraklasy prawdopodobnie powróci Górnik Zabrze awansując z 2 miejsca


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 29 maja 2017, 13:54 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
elegancki napisał(a):
A do ekstraklasy prawdopodobnie powróci Górnik Zabrze awansując z 2 miejsca



Osobiście liczyłem na Zagłębie Sosnowiec, ale jak miałaby to być np. taka Chojniczanka, to lepiej niech awansuje zasłużony Górnik. Swoją drogą, w ostatnich kolejkach pokazali klasę, deklasując hurtowo / kolejno swoich rywali. Należy im się :ok:

Tymczasem potwierdza się, że w Lechu zrobiło się zamieszanie. Jakie ?? Otóż takie, że sztab naciska na trenera Bjelicę, by wystawiał w ataku Kownackiego, którego... trzeba wypromować i sprzedać (Już wcześniej poinformowana, że on, Jevtić i Kędziora dostaną "zielone światło" w kwestii odejścia). Oprócz tego opaskę kapitana na rzecz Kędziory stracił Trałka. Obie te sytuacje spowodowały, że zarówno Robak, jak i Trałka nie wyszli na przedmeczową rozgrzewkę. Niby byli tylko rezerwowymi, ale umówmy się, takie rzeczy się nie dzieją.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 29 maja 2017, 19:35 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 3058
Lokalizacja: Herzberg/Tiegenhof
Moje BMW: Z3
Korona przegrała przez "błąd" sędziego.

Produkowanie się legionistów jest żałosne.

W Gdańsku po golu na 4-0 Piotrka Wiśniewskiego, na zawał serca umarł 58letni kibic Lechii.
Mecz z Pogonią był ostatnim rozegranym meczem w barwach Lechii Piotra Wiśniewskiego i Mateusza Bąka, wieloletnich piłkarzy Lechii (Wiśnia nieprzerwanie od 12lat w BKS).


_________________
"Jeszcze dziś, nawet po tym, co się wydarzyło w Ronde di Andora bardziej boję się, kiedy wychodzę na spacer, niż kiedy prowadzę auto." RK


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 30 maja 2017, 13:41 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Oto jaki kibice (??) Korony potraktowali swojego byłego / zasłużonego zawodnika przed Niedzielnym meczem Korona - Legia.

Wstyd.


"O PODEJŚCIU KIBICÓW KORONY DO LEGEND SŁÓW KILKA

Skandaliczna sytuacja miała miejsce wczorajszego popołudnia w Kielcach, kiedy to Grzegorz Piechna [bezsprzeczna ikona Korony Kielce XXI wieku] wraz z grupą przyjaciół zmierzał na mecz Korony z Legią, ażeby wspierać drużynę ze świętokrzyskiego.

Na światłach, nieopodal stadionu, popularny "Kiełbasa" zaczął być prowokowany przez kilku kibiców, którzy zmyleni tablicą rejestracyjną samochodu Piechny [EOP - Opoczno] agresywnie zaczęli drążyć komu kibicuje jego kierowca. Były piłkarz otworzył okno, aby udzielić odpowiedzi, po czym... dostał gonga w twarz. Piechna wraz z towarzyszami podróży momentalnie wysiadł z samochodu, mimo to sprawcy błyskawicznie się ulotnili.

Co na temat zajścia twierdzi sam poszkodowany?
- "To naprawdę smutne. Chciałbym spotkać się z tym człowiekiem i spytać, dlaczego mnie uderzył? Ja też specjalnie przyjechałem na mecz kibicować Koronie w meczu z Legią"- wyznaje "Kiełbasa".

W ramach przypomnienia - Grzegorz Piechna był dyrygentem drużyny z Kielc, kiedy ta zdobywała najwyższe w historii - 5. miejsce w Ekstraklasie. Zdobył wtedy tytuł króla strzelców ligi polskiej, gromadząc na koncie 21 bramek.

To chyba wystarczające zasługi, ażeby "Wielki Kibic Korony" rozpoznał komu sprzedaje prawy prosty, czyż nie ??"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 30 maja 2017, 13:50 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 44
Posty: 736
Lokalizacja: Kraków
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 30 maja 2017, 16:58 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Powielane głupoty m.in.przez teczowego Bogusia z koralami na szyi.

Bielica nie powiedział, że wystawia Kownackiego kosztem Robaka. Bielica powiedział, że Kownacki wkrótce trafi do innego klubu więc nie jest za słaby do grania w pierwszym składzie.

Na 12 meczy Robak grał w pierwszym składzie 9 razy, a Kownacki 6. 3 razy Bielica postawił na kogoś innego i to powód do afery. :rotfl:

Oczyszczanie szatni Lecha przez Bjelice jest konieczne, zaczynając od utraty opaski kapitana przez pałę.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 31 maja 2017, 07:56 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
elegancki napisał(a):
Obrazek



Dokładnie tak. Nikt nie powiedział, że coś... powiedział Bjelica, ani nikt nie napisał, że Kownacki jest za słaby do tego, by grać w pierwszym składzie. Napisane było o tym, że Bjelica musiał wystawić Kownackiego zamiast Robaka, co ma wiązać się z pokazaniem przez zawodnika i sprzedaniem go. No, ale nasz forumowy mentor jak zwykle wszystko ułożył w takie (swoje) słowa, żeby było fajnie.

Jak można napisać, że ew. odejście Kownackiego, Jevtica i Kędziory (o wielkim walczaku Trałce już nie będę pisał, bo widzę, że jeszcze niedawno był super, a teraz już jest ... :D ) to "konieczne oczyszczanie szatni". To są podstawowi i bardzo ważni zawodnicy. To tak jakbym ja napisał, że odejście Vadisa, Radovica i np. Malarza to konieczne oczyszczenie szatni :P

No, ale wiadomo... eugeniusz wszechwiedzący musiał to ubrać w swoje słowa, bo musi być dobrze :D

To tak samo jak Pawel pisze o tym, że Korona przegrała przez sędziego. Śmiać mi się chce jak to czytam, bo chłopak zaczyna z siebie robić drugiego reno. Widać, że nie oglądał meczu, tylko zerknął na sytuację z faulem na Broziu (który był, bo powtórzę, gdyby nie ręce i odepchnięcie przez Kwietnia, Broź najnormalniej w świecie miałby szansę na interwencję / przeszkodzenie w oddaniu strzału), bo w przeciwnym razie zobaczyłby, że Korona to nie przegrała, ale... minimum 0:5 / 1:5 tylko i wyłącznie dzięki Legii, która do szatni powinna schodzić z minimum 4 bramkami, a po przerwie dołożyć drugie tyle. Nieskuteczność raziła niesamowicie.

Nie wspomniał też szanowny Pan o tym, że to dzięki sędziemu" Korona kończyła mecz w 11, a nie w 10, bo Rymaniak powinien dostać czerwoną kartkę za faul na Kopczyńskim. Nie pisząc już o tym, że nawet jeśli dostał żółta, to przez cały mecz niejednokrotnie "zapracował" na drugą. No, ale co tam ;)


Swoją drogą, sytuacja wygląda tak (wg. "Legijnego Weszło" , które widziałem, że niejednokrotnie było już cytowane... jeśli było coś fajnego nt. Lecha) :D :


– Łukasz Trałka stracił miejsce w składzie
– Szymon Pawłowski stracił miejsce w składzie
– Marcin Robak stracił miejsce w składzie
– Łukasz Trałka stracił opaskę kapitana
– Łukasz Trałka i Marcin Robak nie wzięli udziału w przedmeczowej rozgrzewce


Ogólnie rzecz biorąc, nie moje zabawki, nie mój cyrk, ale jak ktoś cały czas nagina prawdę i koloryzuje ją - żeby było fajnie, albo nie potrafi przyjąć jej i broni się coraz to śmieszniejszymi wypowiedziami, to wg. mnie warto napisać parę otrzeźwiających / rzeczowych / prawdziwych i konkretnych zdań.

Reasumując - Pewnym ludziom klapek z oczu się nie da zdjąć, ale pisać im o prawdzie i konkretami odpowiadać na brednie jak najbardziej odpowiada / można. Bo niejednokrotnie już zauważyłem, że o głupotach smarują na momencie, a jak przedstawi się im konkret i obali ich "tezę", nagle obecny temat przestaje istnieć i szukają kolejnego :ok:

Jeśli chodzi o inne ciekawostki z naszej ligi, to:

# Janek Mucha po rozwiązaniu kontraktu ze Slovanem Bratysława, ma rozpocząć negocjacje z Pogonią.
# Waldek Fornalik jest ponoć obecnie najgłówniejszym kandydatem do objęcia Niecieczy.
# Eintracht F. może wyłożyć nawet 5 mln. Euro za wspomnianego wyżej Kędziorę.
# Bramkarzem Korony - Borjanem interesuje się m. in. Pogoń / Jagiellonia i Zagłębie.


Ostatnio edytowano 31 maja 2017, 08:07 przez binta, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 31 maja 2017, 07:56 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 3604
Lokalizacja: Sin City
Moje BMW: E39 525I
Kod silnika: M54B25
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=146009
binta napisał(a):
"O PODEJŚCIU KIBICÓW KORONY DO LEGEND SŁÓW KILKA


Wrzuciłeś wszystkich do jednego wora. Kiełbasa jest w Kielcach legendą i ma dozgonny szacunek u każdego kibica. Osoba, która to zrobiła nie ma prawa się nazywać kibicem Korony Kielce, a jeśli wyjdzie na jaw, kto to zrobił, to uwierz, że kibice Korony będą tymi, których bardzo długo zapamięta.

Co do samego meczu - Legia była wyraźnie silniejsza, szkoda, że arbiter nie uznał prawidłowego gola Koronie. Myślę, że zdawał sobie sprawę ze swojego błędu i dlatego oszczędził Rymaniaka, który powinien dostać kiera. W końcówce brakło szczęścia i nic nie wpadło, szkoda bo sytuacja w tabeli zrobiła by się bardzo ciekawa.

_________________
Obrazek
OCEŃ MOJE E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 31 maja 2017, 08:05 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Street napisał(a):
binta napisał(a):
"O PODEJŚCIU KIBICÓW KORONY DO LEGEND SŁÓW KILKA


Wrzuciłeś wszystkich do jednego wora. Kiełbasa jest w Kielcach legendą i ma dozgonny szacunek u każdego kibica. Osoba, która to zrobiła nie ma prawa się nazywać kibicem Korony Kielce, a jeśli wyjdzie na jaw, kto to zrobił, to uwierz, że kibice Korony będą tymi, których bardzo długo zapamięta.



Nie Street, nie wrzuciłem właśnie wszystkich do jednego worka. Po słowie kibice, dodałem w nawiasie znak zapytania, a to zdanie, które wyżej zacytowałeś, było już nie moje, tylko z cytowanego przeze mnie tekstu :)

O tym, że Piechna jest w Kielcach osoba szanowaną, to ja doskonale wiem.

Ps. Możesz napisać coś więcej o kwestii Możdżenia ??


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 31 maja 2017, 10:08 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 3058
Lokalizacja: Herzberg/Tiegenhof
Moje BMW: Z3
Jak nazwać człowieka który uważa się za kibica Legii, a jedzie na mecz do Kielc i siedzi wśród kibiców gospodarzy, a nie sektorze gości), no jak?


P.S.

Obrazek


Nagminnie widać że prawda dokucza.

_________________
"Jeszcze dziś, nawet po tym, co się wydarzyło w Ronde di Andora bardziej boję się, kiedy wychodzę na spacer, niż kiedy prowadzę auto." RK


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 31 maja 2017, 10:45 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Pawel! napisał(a):
Jak nazwać człowieka który uważa się za kibica Legii, a jedzie na mecz do Kielc i siedzi wśród kibiców gospodarzy, a nie sektorze gości), no jak?



Wg. mnie to normalny człowiek, który jest po prostu za piłką, a nie narwaniec, patologicznie / z klapkami na oczach i wiecznie szukający spisków poeta. Dla mnie nie jest żadną ujmą, że siedziałem wśród kibiców Korony (przecież nie śpiewałem Legia to.... , żeby być fajnym, albo Korona gol itd.), a tylko i wyłącznie plusem, że mimo tego, iż nie udało (Nie muszę się w sumie tłumaczyć, ale napiszę Ci... Za późno napisałem do naszej forumowej Ani , i dowiedziałem się, że na tą chwilę już będzie problem z biletami) mi się na czas załatwić biletu i wyjazdu ze zorganizowaną grupą, potrafiłem się zorganizować sam i mimo wszystko pojechać na mecz. Siedząc / będąc gdziekolwiek, skoro nie mogłem być tam, gdzie bym chciał najbardziej. No, ale dla Ciebie to kolejny wydumany powód do jakichś durnych i bezsensownych wniosków / komentarzy. To, że w przeszłości byłem np. na meczu ŁKS - Górnik Zabrze, to też dla Ciebie coś dziwnego ?? :niepewny: Niejednokrotnie pisałem, że jestem normalnym człowiekiem / kibicem, a nie jakimś fanbojem (jak wy to śmiesznie nazywacie :) ) i dla mnie priorytetem jest bycie na meczu i kulturalne obejrzenie go, a nie darcie mordy / rzucanie obelgami na lewo i prawo, czy tego typu rzeczy. Nie rozumiesz, trudno.


Ps. Łukasz Piszczek świętuje awans drużyny swojego brata do IV ligi. Lewy, dolny róg i swojska klatka browara :P


Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 31 maja 2017, 11:26 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Puenta bezmyślności, zaklinania rzeczywistości, problemów z podstawami dodawanie do 3 pkt i odejmowaniem liczby spotkań 12-3 , jest ta sama

renoraines napisał(a):
Kolejna odsłona bó(L)u, komp(L)eksów i zaprzeczania sobie samemu.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Ostatnio edytowano 31 maja 2017, 11:35 przez renoraines, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 31 maja 2017, 11:32 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Powołania z Ekstraklasy na eliminacyjny mecz z Rumunią. Wśród 7 zawodników, jest jedna nowa twarz, a mianowicie Rafał Wolski. Poza nim nominacje dostali:

Michał Pazdan, Krzysztof Mączyński, Artur Jędrzejczyk, Damian Dąbrowski, Jacek Góralski i Sławomir Peszko


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 31 maja 2017, 11:38 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Cytuj:
Boniek: Nie róbmy z sędziów idiotów. Ruch chce powtórki meczu? Nic nie wskóra.Arbitrzy są bezstronni.

http://www.przegladsportowy.pl/pilka-no ... 1,381.html

Sami z siebie robią i nie tylko oni... . :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 31 maja 2017, 14:47 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 49
Posty: 1605
Lokalizacja: śląsk/Gliwice
Moje BMW: 530 diesel
Kod silnika: M57D30
Garaż: Moje Byłe Sreberko
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=101097

Moja Obecna CZARNA PERŁA
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... 3#p1477693

Moje obecne GRAYowe e61 SILVER BULLET
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=163310
Może być jeszcze większa afera :)

http://www.sport.pl/pilka/7,65044,21888 ... n=FB_Sport

_________________
Moje Byłe Sreberko

Moja Obecna Czarna Perła


Mój Obecny GRAY Silver Bullet

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105 ... 135  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL