BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 24 kwietnia 2024, 01:38

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 135  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 14 grudnia 2016, 12:09 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Słowo klucz to zaimki i jak poprzednio
renoraines napisał(a):
Wystarczy poczekać, a bo(L)ączki, bezmyś(L)ność i komp(L)eksy same się pokażą...



Franciszek Smuda ma zostać nowym trenerem Górnika Łęczna.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 14 grudnia 2016, 14:02 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
binta napisał(a):
Nowym trenerem Górnika Łęczna ma ponoć zostać Franciszek Smuda.


Zgodnie z tym co pisałem 2 Grudnia, nowym trenerem Górnika Łęczna zostanie F. Smuda. "Franz" ma jutro podpisać kontrakt i poprowadzić już Górnika w najbliższym meczu ligowym z Legią.

Co poza tym w naszej Ekstraklasie ??

* Formella z Lecha ma zostać w zimę ponownie wypożyczony do Arki Gdynia.

* Z Legią niedługo może pożegnać się Broź, który ma dostać wolną rękę w poszukiwaniu klubu. Chyba, że w zimę odejdzie bdb. spisujący się Bereszyński (zabiega o niego m. in Aston Villa), to Broź zostanie przynajmniej do końca sezonu.

* Bardzo prawdopodobne odejście zimą jest też Nikolica, który sam zapowiedział, że potrzebuje nowych wyzwań. Ostatnio najkonkretniej mówiło się o Chicago Fire i kwocie w granicach 2,5 - 3 mln. Euro. Przez prasę i media przewijał się również kierunek Chiński, a także rosyjskie Anży. Legia już rozmawia z jednym z ew. następców Węgra, którym może zostać reprezentant Słowacji...

http://polski-sport.pl/wielokrotny-repr ... iku-legii/


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 15 grudnia 2016, 13:32 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Kilka kolejnych ciekawych doniesień transferowych:


* W kręgu zainteresowań Lecha jest dwóch bardzo ciekawych napastników mających za sobą przeszłość m. in. w Liverpoolu. Są nimi David N'Ggo, a także Anthony Le Tallec.

* Włoska Pescara sonduje możliwość sprowadzenia Kadara i Kownackiego z Lecha, a także Pazdana z Legii.

* Po zainteresowaniu reprezentantem Słowacji, Legia może zagiąć parol na kolejnego ciekawego napastnika, którym jest Azdre Llullaku (nie Lukaku ;)). To 28-ośmioletni reprezentant Albanii, który gra obecnie w lidze rumuńskiej. W obecnym sezonie zdobył 16 bramek i dorzucił do nich 3 asysty w 19 meczach. Facetowi kończy się niedługo kontrakt i będzie do wzięcia w zimę za nieco ponad 500 tyś. Euro.

* Drugim doniesieniem jest 27-dmioletni lewy obrońca Per Egil Flo z Molde. Zawodnik ten został wybrany najlepszym piłkarzem norweskiego zespołu.

* AEK Ateny zainteresowany jest piłkarzem Pogoni Adamem Gyurcso.

* Pomocnik Lechii Martin Kobylański, który za wiele (albo i wcale) nie pograł sobie w Gdańsku przebywa na testach w III-ligowym niemieckim Preussen Münster.

* Przykrą wiadomością jest natomiast fakt, że Tomasz Jodłowiec ma ponoć problemy z... hazardem, a poza tym... jest łączony ze Śląskiem. Tak samo jak znany z wcześniejszych występów w tym klubie Rok Elsner.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 18 grudnia 2016, 13:24 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Cracovia-Lech 1:1, mecz niewykorzystanych akcji gości i gospodarzy.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 18 grudnia 2016, 14:12 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Pięknie to się wczoraj ułożyło. Oby to dziś wykorzystać :)


* Korona - Lechia 2:0
* Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 1:2
* Cracovia - Lech 1:1


* Koroniarze pokazali charakter !
* "Jaga" wyszła na mecz mocno zmotywowana, by "przybić" pozytywną rundę. Wisła Płock natomiast po raz kolejny pokazała, że umie zabierać punkty najlepszym.
* Szkoda Cracovii, która nie zdołała dociągnąć kompletu punktów do końca meczu. Ktoś oglądał ?? Czysty mecz, czy sędziowie ??


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 18 grudnia 2016, 14:37 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
:rotfl:
renoraines napisał(a):
Wystarczy poczekać, a bo(L)ączki, bezmyś(L)ność i komp(L)eksy same się pokażą...


Prawda w oczy kole, nie da się zaklinać rzeczywistości i ukryć tego, że gdzie legia nie może tam sędzia pomoże...

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 18 grudnia 2016, 15:13 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 3058
Lokalizacja: Herzberg/Tiegenhof
Moje BMW: Z3
Z Lechią wygrali sędziowie, nie Korona. Wiadomo gdański zespół nie może mieć za dużej przewagi nad stołecznym.

_________________
"Jeszcze dziś, nawet po tym, co się wydarzyło w Ronde di Andora bardziej boję się, kiedy wychodzę na spacer, niż kiedy prowadzę auto." RK


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 19 grudnia 2016, 01:55 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 49
Posty: 1605
Lokalizacja: śląsk/Gliwice
Moje BMW: 530 diesel
Kod silnika: M57D30
Garaż: Moje Byłe Sreberko
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=101097

Moja Obecna CZARNA PERŁA
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... 3#p1477693

Moje obecne GRAYowe e61 SILVER BULLET
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=163310
Ech... A Jagiellonie oczywiście skręcili kibice...

Dzisiejszy mecz Legii oglądałem z dużą przyjemnością.
Widać, że po przyjściu Magiery Legia kompletnie ODLECIAŁA innym drużynom.
Przy lepszej postawie przy celnych strzałach wynik mógł być jeszcze gorszy dla Łęcznej mimo, że Łęczna zagrała naprawdę BARDZO DOBRE spotkanie i Smuda może być DUMNY z tych graczy.
I to nie Łęczna była taka słaba tylko Legia taka mocna. W każdym elemencie o co najmniej 2 - 3 klasy.
Aż przyjemnie się patrzyło na grę krótkimi podaniami pod polem karnym i to w zasadzie na bardzo wysokim procencie podań celnych.
Można? Można.
Ze dwa lata wstecz za Urbana byłem zaszokowany tym, że legioniści nie potrafili celnie podać na połowie przeciwnika na 2-3 metry.
W zasadzie każde podanie kończyło się stratą, jedyna nadzieja była w stylu kick&run - może dolecimy do linii końcowej, jakaś wrzuta itd.
Teraz ta drużyna gra piłkę wręcz kosmiczną na tle innych drużyn z Ekstraklasy. Kiedyś Wisła grała własnie podobnie, oprócz celności podań mieli ciąg na bramkę przeciwnika.
Zwłaszcza Kosowski... :(
Szkoda, że tak go zniszczyli w K`slautern :( Po tym transferze już nigdy nie zagrał tak jak potrafił :(

Mecz Cracovii z Lechem też był barzo dobry w wykonaniu Lecha ale brakło jednak tej bramki na 2:1.
Tyle sytuacji co Lech sbie stworzył to aż szkoda :(
A sytuacja co miał "Maja" w 91 minucie to powinna po nocach mu się śnić :(
Bramka dla Cracovii za to po sporym błedzie jednak Putnockyego :(

_________________
Moje Byłe Sreberko

Moja Obecna Czarna Perła


Mój Obecny GRAY Silver Bullet

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 19 grudnia 2016, 09:32 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Pawel! napisał(a):
Z Lechią wygrali sędziowie, nie Korona. Wiadomo gdański zespół nie może mieć za dużej przewagi nad stołecznym.


Po czym wnosisz ?? Oglądałem powtórki i wg. mnie wyglądało to tak:

* Lechii należał się rzut karny po faulu Palanci na Wojtkowiaku. Przewinienie było w polu karnym.
* Nie należał się natomiast karny po ręce przy wślizgu. Nawet na szkoleniach sędziowskich sędziowie uczeni są, by tak właśnie reagować w podobnych sytuacjach. Prawa ręka przy ciele, lewa podpiera ew. upadek. Niestety nikt sobie ręki nie utnie, a jej ruchu w kierunki piłki nie było.
* Sławkowi Peszcze należała się czerwona kartka za faul na Palance. I to nawet w tym przypadku, w którym Palanca zdążył jeszcze w jakimś sensie uciec z nogą. Gdyby tego nie zrobił, pewnie dzisiaj na trening, by nie wyszedł... Zresztą, sam zamiar Peszki. Prosta noga, na wysokości praktycznie kolana. KIER.
* Nic, by się również nie stało, jakby czerwoną kartkę za specjalne uderzenie Możdżenia otrzymał Kovacević. Możdżeń go skrobał po nogach, faul - żółta kartka - okay. Kovacević jednak chciał sam wymierzyć sprawiedliwość i uderzył zawodnika Korony, za co nie został ukarany czerwoną kartką. Druga sprawa, Kovacević chwilę wcześniej przyjmował ręką...


Reasumując, patrzymy w obie strony. No, ale widzę, że koalicja antysędziowska się wzmacnia. Może warto po prostu zacząć grać w piłkę, a nie wszystkie niepowodzenia zwalać na sędziów, którzy niejednokrotnie gwiżdżą na korzyść Lecha, Lechii, a także innych drużyn.


Wczorajsze wyniki:


* Śląsk - Arka 0:2. Rumak niestety stacza kolejny zasłużony klub. EDIT: Rumak na wylocie. Jako jego następcę wymienia się m. in. Urbana i Skorżę.

* Legia - Górnik Łęczną 5:0. To spotkania można skomentować jednym słowem - ZNISZCZENIE. Tak jak pisze Loona, najmniejszy wymiar kary. Mimo tego, że Łęczna zagrała naprawdę dobrze. Świetne pożegnanie z "Łazienkowską" Nikolica. Kolejne bardzo dobre zawody Odjidji i Radovica. Ciekawe wejście młodego Szymańskiego.

Z ciekawostek. Legia od przyjścia Magiery może pochwalić się bilansem 8-1-1 (25 na 30 możliwych punktów). Druga kwestia, Legioniści oddali wczoraj 5 celnych strzałów. Wszystkie znalazły drogę do siatki Małeckiego.

Teraz spokojna zima, utrzymanie jak najmocniejszego składu (wiadomo, z 2-3 poważne osłabienia będą. Nikolić, może Pazdan / Bereszyński), i przeprowadzenie udanych transferów. Patrząc na osobę Magiery, mam wrażenie, że nie ma się o co martwić :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 19 grudnia 2016, 12:52 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 3058
Lokalizacja: Herzberg/Tiegenhof
Moje BMW: Z3
binta napisał(a):
KIER

Co Ty w karty grasz?

Karny i zupełnie inaczej mecz mógłby się potoczyć.

binta napisał(a):
Nie należał się natomiast karny po ręce przy wślizgu. Nawet na szkoleniach sędziowskich sędziowie uczeni są, by tak właśnie reagować w podobnych sytuacjach. Prawa ręka przy ciele, lewa podpiera ew. upadek. Niestety nikt sobie ręki nie utnie, a jej ruchu w kierunki piłki nie było.

Nie takie karne Wam gwizdali, nie jesteś obiektywny także Twoje posty n/t sędziowania w stronę Legii nic nie wnoszą.
Sędziowie w polskiej piłce to zorganizowana grupa przestępcza, z której co jakiś czas ktoś "wpadnie" i ma zakaz sędziowania.

_________________
"Jeszcze dziś, nawet po tym, co się wydarzyło w Ronde di Andora bardziej boję się, kiedy wychodzę na spacer, niż kiedy prowadzę auto." RK


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 19 grudnia 2016, 13:06 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Pawel! napisał(a):
binta napisał(a):
KIER

Co Ty w karty grasz?

Karny i zupełnie inaczej mecz mógłby się potoczyć.

binta napisał(a):
Nie należał się natomiast karny po ręce przy wślizgu. Nawet na szkoleniach sędziowskich sędziowie uczeni są, by tak właśnie reagować w podobnych sytuacjach. Prawa ręka przy ciele, lewa podpiera ew. upadek. Niestety nikt sobie ręki nie utnie, a jej ruchu w kierunki piłki nie było.

Nie takie karne Wam gwizdali, nie jesteś obiektywny także Twoje posty n/t sędziowania w stronę Legii nic nie wnoszą.
Sędziowie w polskiej piłce to zorganizowana grupa przestępcza, z której co jakiś czas ktoś "wpadnie" i ma zakaz sędziowania.



Tak, w karty gram. Inaczej nie umiałeś napisać w kwestii ewidentnej czerwonej kartki, która należała się Peszce ??

Właśnie o to chodzi, że jestem obiektywny, bo umiem przyznać rację nt. spraw Lechii, Lecha, czy jakiejkolwiek innej drużyny. W przeciwieństwie do niektórych. Widzisz, że z innymi ludźmi na forum rozmawia / pisze się normalnie / po ludzku. Wymienia się poglądy itd. A tutaj non stop sędziowie / sędziowanie / sędziowie / sędziowanie... , którzy praktycznie co kolejkę popełniają przynajmniej jeden błąd na korzyść wiadomo jakich klubów, i nikt z tego nie robi afery. Nikt nie jest nieomylny, i ja to rozumiem, a także pisałem o tym niejednokrotnie. Niestety nie wszyscy to pojmują, i widzą tylko błędy na niekorzyść "ich" klubów.

Niejednokrotnie w tym temacie też pisałem, że chciałbym, by Lechia grała w Pucharach, bo w tej drużynie są pieniądze / zawodnicy i jest potencjał. Dlaczego ?? Dlatego, że jestem za dobrem Polskiej piłki, a nie za wypisywaniem bzdur na lewo / prawo i węszeniem niczym Hitchcock kolejnych bzdurnych tematów. Więc nie pisz mi proszę, że jestem nieobiektywny, bo najnormalniej w świecie nie masz racji.

Piszesz, że sędziowie w naszej lidze to zorganizowana grupa przestępcza. Normalne, że wszędzie są jakieś wałki. W innych ligach jest inaczej ?? Spójrz chociażby na Włochy, i na to co tam się w ostatnim czasie dzieje / działo. Pod koniec bodajże poprzedniego sezonu, w Serie B był taki mecz w którym bukmacherzy dali na remis kurs... 1.25 zł. I jak się skończył mecz ?? Remisem.

Wrzućcie na luz, a życie będzie łatwiejsze.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 19 grudnia 2016, 14:07 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 841
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E30+E36+Z3+E61
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=149858
viewtopic.php?f=6&t=171187
Pawel! napisał(a):
Z Lechią wygrali sędziowie, nie Korona. Wiadomo gdański zespół nie może mieć za dużej przewagi nad stołecznym.

Tak, i to że Korona była po prostu lepsza, strzeliła dwie bramki a Lechia zmarnowała wszystkie swoje sytuacje nie ma żadnego znaczenia.

Pawel! napisał(a):
Karny i zupełnie inaczej mecz mógłby się potoczyć.

Czerwona kartka Peszki w 11 minucie i mecz zupełnie inaczej mógłby się potoczyć, nie było by błędu sędziowskiego z karnym.

Oczywiście błąd był i Lechii należał się karny. Ale czy to był jedyny powód porażki Lechii? Paweł, trochę szacunku dla Korony...

_________________
E30 323i Bahamabeige '85, E36 328i Hellrot '95, Z3 Cosmos-schwarz '98
ex E30 325i Bronzitbeige '85, Toyota Camry USDM '87, Toyota Carina II '87, Citroen BX Break '94, Volvo 940 '92, Audi Coupe V8 '89, Clio Sport Ph1 '00


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 19 grudnia 2016, 17:28 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Rumak przestał być trenerem Śląska Wrocław.


Z sezonu na sezon sędziowie szczególnie z mazowieckiego tak drukują, czy to mecze czołówki czy sąsiadów legii w tabeli, żeby suma sumarum legia na tym korzystnie wychodziła.
Jeżeli ktoś tego nie widzi to być może powinien sprawdzić znaczenie słowa oksymoron. Dla ułatwienia podam klika przykładów: sucha woda, inteligentny legionista, gorący lód, czysty brudas.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 19 grudnia 2016, 17:49 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 3058
Lokalizacja: Herzberg/Tiegenhof
Moje BMW: Z3
binta napisał(a):
Tak, w karty gram. Inaczej nie umiałeś napisać w kwestii ewidentnej czerwonej kartki, która należała się Peszce ??

Ewidentny to był karny, kartka była żółta, czerwonej to nawet kibic Arki by nie pokazał.


binta napisał(a):
Wrzućcie na luz, a życie będzie łatwiejsze.

Nie narzekam, a Ty?

binta napisał(a):
Niejednokrotnie w tym temacie też pisałem, że chciałbym, by Lechia grała w Pucharach, bo w tej drużynie są pieniądze / zawodnicy i jest potencjał. Dlaczego ?? Dlatego, że jestem za dobrem Polskiej piłki, a nie za wypisywaniem bzdur na lewo / prawo i węszeniem niczym Hitchcock kolejnych bzdurnych tematów. Więc nie pisz mi proszę, że jestem nieobiektywny, bo najnormalniej w świecie nie masz racji.


Co mnie obchodzi co myślisz o Lechii?

W Gdańsku nie było dobrze po przyjściu pieniędzy z zachodu, dopiero od niedawna ktoś to poukładał,
ale jak wiadomo w innych klubach za dobrze nie może być, i widać to na przestrzeni lat bardzo wyraźnie.

_KL_ napisał(a):
Ale czy to był jedyny powód porażki Lechii? Paweł, trochę szacunku dla Korony...


Oczywiście że nie.
Koronę szanuje, i należą jej się gratulacje, szkoda że okoliczności są takie a nie inne.


b/o

_________________
"Jeszcze dziś, nawet po tym, co się wydarzyło w Ronde di Andora bardziej boję się, kiedy wychodzę na spacer, niż kiedy prowadzę auto." RK


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 20 grudnia 2016, 07:16 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Pawel! napisał(a):
binta napisał(a):
Tak, w karty gram. Inaczej nie umiałeś napisać w kwestii ewidentnej czerwonej kartki, która należała się Peszce ??

kartka była żółta, czerwonej to nawet kibic Arki by nie pokazał.



Zapewne...

Szkoda klawiatury.


Na zakończenie 20 kolejki Zagłębie pokonuje u siebie 2:1 Piasta i umacnia się w pierwszej 8.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 20 grudnia 2016, 17:49 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
binta napisał(a):
* Formella z Lecha ma zostać w zimę ponownie wypożyczony do Arki Gdynia.




Potwierdzone.

http://www.90minut.pl/news/273/news2737 ... -Arki.html


Nikolić jutro, albo nawet jeszcze dziś powinien podpisać kontrakt z Chicago Fire. Legia za zawodnika, którego pozyskała za darmo, otrzyma ok. 3 mln. Euro. Z kolei Prijovicem zainteresowany jest jeden z klubów chińskich, który złożył pierwszą ofertę opiewającą na 1,2 mln. Euro. Propozycja została odrzucona.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 21 grudnia 2016, 15:58 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 4
Moje BMW: E46
Licze, że Jagiellonia w końcu wygra tego mistrza :hyhy:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 22 grudnia 2016, 08:54 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Mourinho napisał(a):
Licze, że Jagiellonia w końcu wygra tego mistrza :hyhy:



"Jaga" gra całkiem fajną piłkę, ale o mistrzostwie raczej bym zapomniał. Tym bardziej, że coraz bardziej komplikuje się kwestia przedłużenia kontraktu z Vassiljevem, czyli wiodącą postacią tego zespołu. Wg. mnie mistrzostwo zawita do W-wy, Gdańska lub Poznania. Kolejność nie jest przypadkowa.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 23 grudnia 2016, 16:45 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Piłkarze Legii oddali 1% zarobionych przez siebie w LM pieniędzy na Fundację. Brawo !! :)



Jeśli chodzi o ew. transfery... Bereszyński jest coraz bliżej Sampdorii. Chińczycy natomiast podbijają ofertę za Prijovica. Poprzednia w wysokości 1,2 mln. Euro została odrzucona.

Na celowniku Piasta znalazł się m. in. Vrenjes, a z Zagłębiem Sosnowiec negocjuje Zbyszek Małkowski z Korony.


Macie jakieś ciekawostki ?? :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 6 stycznia 2017, 16:18 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 4258
Lokalizacja: okolice Kępna
Moje BMW: E38 735i
Kod silnika: M62
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=166789
W ostatnich dniach szeregi Lecha zasilił Mihai Radut.

http://www.lechpoznan.pl/aktualnosci,2, ... 25921.html


Ponadto Kamil Jóźwiak i Robert Gumny póki co rozstają się z Poznaniem. Obaj zostaną wypożyczeni. Pierwszy do GKS-u Katowice, drugi natomiast do Podbeskidzia.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 135  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL