BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 25 kwietnia 2024, 06:28

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 135  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 25 lutego 2017, 12:02 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Pogoń - Lech 0:3, :ok: .

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 26 lutego 2017, 13:18 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Wczoraj aż 13 bramek w 3 meczach. Dzisiaj o 15:30 Górnik Łęczna podejmie Piast, a o 18:00, Legia Niecieczę. Jeśli chodzi o pierwsze spotkanie, Górnik jest dla mnie murowanym kandydatem do spadku. W drugim powinno być ciekawiej, bo Nieciecza już pokazała, że potrafi urwać punkty Legii. Mam nadzieję, że dzisiaj Legioniści pokażą sportową złość i komplet oczek zostanie w Warszawie :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 27 lutego 2017, 09:23 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Górnik Ł. - Piast 1:0 - Mega ważny komplet punktów dla gospodarzy, którzy zdobywają je rzutem na taśmę, w doliczonym czasie gry.

Legia - Nieciecza 1:1 - Czyli chyba jakiś kryzys, albo po prostu Nieciecza ma na Legię "patent". Jakkolwiek, by to brzmiało. Problem jest taki, że nadal nie ma w Legii napastnika gotowego na porządną grę i strzelanie bramek.


Dziś na zakończenie kolejki Ruch podejmie na własnym boisku Śląsk.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 2 marca 2017, 09:52 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 4258
Lokalizacja: okolice Kępna
Moje BMW: E38 735i
Kod silnika: M62
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=166789
Lech - Pogoń 3:0, w ciągu kilku dni "Kolejorz" dwukrotnie pokonuje "Portowców" taką samą różnicą bramek. Po ligowym zwycięstwie w Szczecinie teraz przyszedł czas na wygraną przed własną publicznością w ramach PP :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 2 marca 2017, 10:11 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
.Jacek. napisał(a):
Lech - Pogoń 3:0, w ciągu kilku dni "Kolejorz" dwukrotnie pokonuje "Portowców" taką samą różnicą bramek. Po ligowym zwycięstwie w Szczecinie teraz przyszedł czas na wygraną przed własną publicznością w ramach PP :)



Idą jak burza ;) Kolejne wysokie zwycięstwo, tym razem w PP. Wiemy już chyba, że w finale na Narodowym zmierzą się Lech z Arką.

Swoją drogą, szykuje nam się bardzo ciekawy mecz "na szczycie" w tej kolejce ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 2 marca 2017, 11:16 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
.Jacek. napisał(a):
Lech - Pogoń 3:0, w ciągu kilku dni "Kolejorz" dwukrotnie pokonuje "Portowców" taką samą różnicą bramek. Po ligowym zwycięstwie w Szczecinie teraz przyszedł czas na wygraną przed własną publicznością w ramach PP :)



Kolejorz :ok: , Arka w półfinale PP również pokonała Wigry Suwałki 3:0.

Obrazek

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 6 marca 2017, 12:57 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Lech-Lechia 1:0, po dynamicznym meczu 3 pkt dla Kolejorza :ok: .

Loser Marciniak kartkował piłkarzy i Lecha i Lechii, także po to, żeby osłabić obie drużyny w kolejnych meczach.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 10 marca 2017, 10:06 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Dzisiejsze mecze:


* | 18:10 | Śląsk - Piast
* | 20:30 | Arka - Lech


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 10 marca 2017, 14:58 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Sławek Peszko przyznaje się do swego złego zachowania w meczu z Lechem i uderzenia Kędziory. Z pokorą przyjmuje karę 3 meczów pauzy i przeprasza za swoje zachowanie. Ogólnie Marciniak to Legijny sędzia, dlatego dali mu poprowadzić mecz Lecha z Lechią. Ten dał 2 czerwa dla piłkarzy z Gdańska, by POZNAŃ wygrał mecz :P :D A poza tym, to Marciniak bił piłkarzy rywala z łokci i wyzywał / groził swoich kolegów arbitrów, by później wykartkować wszystkich :ok:


Jeszcze przejdę do poważniejszych i prawdziwych spraw. Zagraniczne powołania na eliminacyjny mecz z Czarnogórą:


Bramkarze: Łukasz Fabiański (Swansea City AFC, Walia), Łukasz Skorupski (Empoli FC, Włochy), Wojciech Szczęsny (AS Roma, Włochy).

Obrońcy: Bartosz Bereszyński (UC Sampdoria, Włochy), Thiago Cionek (US Città di Palermo, Włochy), Kamil Glik (AS Monaco FC, Monako), Igor Lewczuk (FC Girondins de Bordeaux, Francja), Łukasz Piszczek (BV Borussia 1909, Niemcy).

Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski (VfL Wolfsburg, Niemcy), Kamil Grosicki (Hull City AFC, Anglia), Grzegorz Krychowiak (Paris Saint-Germain FC, Francja), Karol Linetty (UC Sampdoria, Włochy), Maciej Rybus (Olympique Lyonnais, Francja), Paweł Wszołek (Queens Park Rangers FC, Anglia), Piotr Zieliński (SSC Napoli, Włochy).

Napastnicy: Robert Lewandowski (FC Bayern München, Niemcy), Arkadiusz Milik (SSC Napoli, Włochy), Łukasz Teodorczyk (RSC Anderlecht, Belgia), Kamil Wilczek (Brøndbyernes IF, Dania).


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 10 marca 2017, 15:50 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Hahaha :rotfl: , tydzień bo(L)ało, a nasiliło się po pierwszym poście z godz 10.06 i jak widać wyżej, około godz 15 pojawiła się ...

renoraines napisał(a):
:rotfl: kolejna odsłona komp(L)eksów, menta(L)ności, bezmys(L)ności, bo(L)ączek i robienia sobie z gęby ... łamiącego własne słowo, czego do tej pory nie załapał. :rotfl:


oraz ponowny brak czytania ze zrozumieniem, słowo klucz ''także'' http://sjp.pwn.pl/sjp/takze;2528629.html .

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 10 marca 2017, 17:45 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 29
Posty: 1200
Lokalizacja: WZ
Moje BMW: Najlepsze :)
Kod silnika: m54b30
[cenzura] jak ktoś pisze że sędzia kartkował piłkarzy obu drużyn żeby je osłabić w kolejnych meczach to ręce opadają tak nisko jak jeszcze nigdy w tym temacie :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 10 marca 2017, 17:58 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Następny kibic legii puka do dna od spodu :rotfl: potwierdzając, że cały tydzień bo(L)ało.

Gdzie legia nie może tam sędzia pomoże.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 10 marca 2017, 18:03 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 29
Posty: 1200
Lokalizacja: WZ
Moje BMW: Najlepsze :)
Kod silnika: m54b30
Twoja głupota mnie boli i oczy jak czytam Twoje posty bo kibicem Legii nie jestem :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 10 marca 2017, 18:20 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Zacytowałem wcześniej jak piszesz o legii ''my'' wiec jesteś jej kibicem. Nie tylko przecząc sobie samemu ( skąd znamy ten stan umysłu? :rotfl: ) potwierdzasz bezmyś(L)ność. Poza tym pokazałeś, że masz nadal komp(L)eksy, gdy punktuje się sędziowską patologie faworyzującą legie.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 10 marca 2017, 22:06 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 435
Lokalizacja: Gliwice/Przyszowice
Moje BMW: E36 320i
Kod silnika: M52B20
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t ... 2#p1596372
W końcu Piast wygrywa, Badi 3 gole, Stojan też się pokazał z dobrej strony, może w końcu będzie lepiej :super:

_________________
zapraszam do oceny mojej qp ------>>>>>>
viewtopic.php?t=23271

Obrazek

Całe życie Piast Gliwice !!!
Pozdrawiam - Marcin


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 10 marca 2017, 23:20 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 3058
Lokalizacja: Herzberg/Tiegenhof
Moje BMW: Z3
binta napisał(a):
Sławek Peszko przyznaje się do swego złego zachowania w meczu z Lechem i uderzenia Kędziory.

Co to za gadka że się przyznaje?
Frajer by się nie przyznał do tego co zrobił. :zdziwko:

Pan Marciniak nie potrafił opanować sytuacji na boisku, więc piłkarze wzięli sprawy "łokcie".
Jakbyś uważnie oglądał mecz, i poczytał parę komentarzy ludzi którzy znają się trochę lepiej na piłce to pewnie miałbyś podobne zdanie. Rozmowa Szymona Marciniaka przed rozpoczęciem II połowy z Rafałem Wolski poniżej wszelkiego poziomu, żadne argumenty nie docierają do tego pana, może bierze jakiś koks i mu siada na percepcję :|

Gdyby Marciniak był konsekwentny w swoich decyzjach powinien wyrzucić z boiska Kędziorę bodaj na początku drugiej połowy.
Stara prawda: Jak o arbitrze mówi się dużo po meczu, tzn że wuj z niego a nie fachowiec.

_________________
"Jeszcze dziś, nawet po tym, co się wydarzyło w Ronde di Andora bardziej boję się, kiedy wychodzę na spacer, niż kiedy prowadzę auto." RK


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 11 marca 2017, 10:25 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Pawel! - Skoro Ty wiesz więcej niż sam Peszko (niżej cytuję jego wypowiedzi), to o czym my w ogóle piszemy ?? Po co Ty mi piszesz teraz o jakichś frajerach, skoro tu o co innego chodzi (o fakty). Chcesz podnieść poziom swojej doniosłości i "niby racji" używając takich, a nie innych słów ?? Nie tędy droga. Każdy popełnia błędy, i ja to rozumiem, ale wypada się do nich przyznać i wynieść z nich tak słynne "wnioski" , a nie wypierać się tego czy tamtego.


Fragmenty z wypowiedzi Sławka Peszki.


1. "- Bardzo żałuję czerwonej kartki, osłabiłem zespół w ważnym momencie."

2. "Reprezentant Polski wyraża skruchę i w pełni podporządkowuje się orzeczeniu komisji."

3. "- Dużo ostatnio w mediach mówiło się o meczu w Poznaniu i moim zachowaniu. Chciałbym zamknąć ten temat. Bardzo żałuję czerwonej kartki, osłabiłem zespół w ważnym momencie. Karę Komisli Ligi o zawieszeniu mnie na trzy mecze, w sumie nie wystąpię więc w czterech kolejnych spotkaniach, przyjmuję z pokorą. Mam nadzieję, że wrócę w dobrej formie. Tymczasem skupiam się na treningach i życzę Lechii aby nadal punktowała i była jedną, wielka drużyną. A ja biorę się za treningi"


Te wypowiedzi, to nic innego jak przyznanie się do winy, bo najnormalniej w świecie przesadził i jest mu głupio.


I jeszcze wypowiedź Mandziary, który nie wypowiedział, by takich słów jakby nie stało się to co się stało.


"Zachowanie podopiecznych Piotra Nowaka potępił prezes Lechii Adam Mandziara. - Na pewno musimy trochę podyskutować na temat dyscypliny, bo jedna sprawa to jest to, co robi przeciwnik, a druga - nie mniej ważna - co my robimy. Tak jak w Poznaniu robić nie możemy - powiedział Mandziara."


Na koniec słowa trenera Nowaka, który również wie, że stało się to co się stać nie powinno.


1. "Szkoleniowiec Kolejorza w przerwie spotkania wdał się w ostrą dyskusję ze skrzydłowym gdańszczan Sławomirem Peszką, za co został odesłany na trybuny. - Szkoda tylko, że niektórzy szkoleniowcy dodatkowo podsycają emocje. My powinniśmy skupić na coachingu, prowadzeniu drużyny z ławki, a nie podgrzewaniu atmosfery. Na pewno jako zespół musimy pewne rzeczy poprawić. Wyrobiliśmy sobie pewien image. Nie godzę się z tym, aby te wybryki zaburzyły postrzeganie naszej drużyny. Takie sytuacje nie mogą więcej się zdarzyć. Wizytówką Lechii musi być dobra gra. Pokażmy, że jesteśmy zespołem na dobre i na złe. Na boisku i poza nim. Po tym poznaje się klasę drużyny - tłumaczył trener lidera ekstraklasy."

2. "Jako przykład jak w trudnych momentach powinien zachowywać się piłkarz, Nowak podał Milosa Krasicia. - Nie musimy tak daleko szukać dobrych wzorców. Milos Krasić, pan piłkarz. Człowiek, który również czasami da się ponieść emocjom. Jest jednak na tyle doświadczonym, że pewnej granicy jednak nie przekroczy. W Poznaniu był kopany, przewracany, a mimo to trzymał nerwy na wodzy. Wie, że nerwowa reakcja i tak niczego nie zmieni. Musimy się nauczyć tej mądrości - wyjaśnił szkoleniowiec."

3. "- Liczę, że moja drużyna zrozumie, że w meczu różne sytuacje mogę mieć miejsce i trzeba umieć sobie z nimi radzić. Wspomniałem o Krasiciu, mamy w zespole też innych zawodników, którzy wiedzą jak reagować na kryzysowe momenty. Sebastian Mila, Dusan Kuciak, Ariel Borysiuk. Nie chcę szukać winnych, ale nie po to tak ciężko pracowaliśmy na image, żeby teraz postrzegano nas w złym świetle"



reno - ty to jesteś niereformowalny, więc i tak nie zrozumiesz o co mi chodzi. Ja do ciebie ponownie o faktach i o konkretach, a ty o jakichś bolączkach. Mnie nic nie boli, bo ja niejednokrotnie powtarzam, że chciałbym, aby np. w Pucharach grało jak najwięcej naszych drużyn i żeby każda z nich zaszła jak najwyżej. To Ty trzepiesz się jak Legia remisuje z Realem, bo najnormalniej w świecie boli cię z tego powodu tyłek. Ja jeśli widzę, że trener Bjelica odmienił zespół, i Lech "za niego" gra bardzo pozytywnie, strzela dużo bramek, mało traci, zdobywa konsekwentnie punkty, i tak samo pnie się w górę tabeli, czy chociażby o fakcie, że wczoraj Jevtić strzelił bardzo ładną bramkę, to po prostu pisze, bo nie mam z tym najmniejszego problemu. Ty, jakby np. któryś z piłkarzy Legii strzelił bramkę z połowy boiska, tzw. "telewizyjną" , i tak napisałbyś, że pomógł mu w tym Marciniak. Zrozum, że...

1. Peszko za to co zrobił (z premedytacją, świadomością, pełnym impetem), jakby była taka możliwość, powinien dostać 3, a nie 1 czerwoną kartkę i więcej niż karę 3 meczów zawieszenia.

2. Kuświk, za taki, a nie inny faul, a później jeszcze KOPNIĘCIE NA ZIEMI przeciwnika, powinien dostać od razu czerwoną, a nie drugą żółtą kartkę. Wtedy też, mogła, by się nim zająć Komisja Ligi. Reasumując, Marciniak mu pomógł, a nie zaszkodził.

3. Savić, wyzywał sędziego z ŁAWKI REZERWOWYCH, a później jeszcze się szarpał / wyrywał i "zapraszał" jednego z sędziów do bitki. Ja rozumiem, że ty byś opuścił głowę, nie zareagował i uciekł (my we 2 wiemy o co chodzi. Chociażby PW na które ani razu nie odpowiedziałeś, tylko zacząłeś się skarżyć do moderatorów. ŻENADA) , ale arbiter jakoś zareagować musi.


Wreszcie na koniec. Oczywiście to, że po wczorajszym meczu Śląsk - Piast, zaczęła się bitka, której konsekwencją były czerwone kartki dla Heberta i Madeja (Marciniak zgodnie ze sztuką sędziowską pokazał tylko po jednej, a zgodnie z twoim tokiem myślenia powinien pokazać ich dużo więcej, bo przecież trzeba wykartkować jednych i drugich), to również jego wina i jego widzimisie ??

http://www.przegladsportowy.pl/slask-wr ... 12684.html



CHŁOPAKI, DAJCIE JUŻ Z TYM SPOKÓJ. PROSZĘ WAS.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 11 marca 2017, 12:47 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Arka-Lech 1:4, Kolejorz :ok:


Pawel! napisał(a):
Stara prawda: Jak o arbitrze mówi się dużo po meczu, tzn że wuj z niego a nie fachowiec.


W punkt.


binta :rotfl: im wiecej kogos ignoruje, tym bardziej go to irytuje. Czyli tłumacząc, jeśli kogoś olewam to go to boli. Potwierdzasz to ...

Cenię ludzi inteligentnych, nawet jeśli się z nimi nie zgadzam, ale do tej grupy nie należą ci, którzy sobie przeczą.
Piętnowałem patologie, to się nie podobało i moje posty były usuwane, bo nie reprezentowałem jedynej ''s(L)usznej '' opcji. Przekaz mój dotarł, że chodzi o wymianę poglądów.
Jeżeli ktoś nadal tego nie rozumie to jest januszem piłkarskim


Obrazek

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 11 marca 2017, 13:15 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 3058
Lokalizacja: Herzberg/Tiegenhof
Moje BMW: Z3
binta napisał(a):
Chcesz podnieść poziom swojej doniosłości i "niby racji" używając takich, a nie innych słów ?? Nie tędy droga. Każdy popełnia błędy, i ja to rozumiem, ale wypada się do nich przyznać i wynieść z nich tak słynne "wnioski" , a nie wypierać się tego czy tamtego.

Tego to już nie będę komentował, bo wynika z tego że masz jakieś kompleksy.

b/o

_________________
"Jeszcze dziś, nawet po tym, co się wydarzyło w Ronde di Andora bardziej boję się, kiedy wychodzę na spacer, niż kiedy prowadzę auto." RK


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 12 marca 2017, 08:53 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
renoraines napisał(a):
binta :rotfl: im wiecej kogos ignoruje, tym bardziej go to irytuje. Czyli tłumacząc, jeśli kogoś olewam to go to boli. Potwierdzasz to ...

Piętnowałem patologie, to się nie podobało i moje posty były usuwane, bo nie reprezentowałem jedynej ''s(L)usznej '' opcji. Przekaz mój dotarł, że chodzi o wymianę poglądów.



reno - Ja o jednym, ty o drugim. W ogóle nie łapiesz o co mi chodzi. Ale nie dziwię się.

Co do drugiego zdania - jest tak samo. Ja o moim konkretnym PW do ciebie, i o tym, że ty poskarżyłeś się do moderatorów, zamiast odpowiedzieć NA KONKRET jak mężczyzna (bo za takiego się uważasz), a ty o... usuwaniu postów. Ty w ogóle nie czytasz ze zrozumieniem tego co się do ciebie pisze, tylko odpisujesz o czym innym, co w danym momencie myślisz, że będzie dla ciebie najlepsze. Piszesz o inteligencji, a wstawiasz jakieś zdjęcie z durnej bajki o de... bilach. To świadczy tylko i wyłącznie o twojej inteligencji, a więc przeczeniu temu co piszesz. Sorry...Nie ma sensu dalej ciągnąc, bo to jak bicie głową w mur.


Pawel! - Skoro Ty po moich zdaniach na które odpowiedziałeś, piszesz o kompleksach, to ja powiem Ci, że też dam już sobie spokój, bo wychodzi na to, że żyjesz w jakimś innym świecie.

Całej reszty, która wiesz, że była prawdą już nie skomentowałeś. Lepiej było napisać zdanie o jakichś kompleksach i... spokój. Cóż, różni są ludzie... PAS.



-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Wczorajsze wyniki:


* Wisła Płock - Termalika 1:0 - Gospodarze mocno zbliżają się do pierwszej 8.
* Ruch - Lechia 2:1 - Ruch nie przegrywa 4 meczu z rzędu, z czego 3 wygrywa i pnie się w górę tabeli.
* Jagiellonia - Korona 4:1 - Wysokie zwycięstwo "Jagi" , pierwsza asysta nowego zawodnika Sheridana, i powrót na 1 miejsce w tabeli.


Dzisiejsze mecze:


* Górnik Łęczna - Pogoń 15:30 | Mecz na remis.
* Legia - Wisła | 18:00 | Kiedyś ligowy klasyk, a teraz miano hitu. Gospodarze bez Kucharczyka i Chukwu. Goście prawdopodobnie bez Ondraska. Zapowiada się ciekawe mecz.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 135  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 50 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL