BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 9 maja 2024, 22:47

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 135  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 1 kwietnia 2015, 23:45 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 7390
Lokalizacja: Lublin
Moje BMW: E91 LCI
Kod silnika: N53B30A
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=157967
Rafał napisał(a):
Oglądaliście premier league pod koniec lat 90 i początku XXI wieku? Gdzie są piłkarze pokroju Jaapa Stama, Roya Keane'a czy Patricka Vieiry?To była piłka a nie ten teatr za grube pieniądze co jest teraz.


W którymś temacie już z kimś na ten temat chyba pisałem. Dzisiejsza piłka nie jest już tym samym sportem w którym się zakochaliśmy/polubiliśmy/zainteresowaliśmy (jesteśmy w podobnym wieku więc zakładam że i w podobnym czasie się nią zaczęliśmy interesować). Futbol spizdowaciał, nad czym ubolewam. Jednak to też nie do końca wina grających dziś. Kiedy się ten proces zaczął, nie wiem. Ale stawiał bym jednak mimo wsio na te lata 90, czy tam ich drugą połowe i ostrą komercjalizacje piłki(a tego jeszcze jako młode chłopaki nie dostrzegaliśmy). Potem proces się zaczął nasilać, nasilać, nasilać.
Kiedyś te niesportowe zachowania były piętnowane przez samo środowisko piłkarskie, a ostrzejsze faule, jeśli chodziło o walke o piłkę co najwyżej krytykowane. Potem proporcje zaczęły się odwracać. Aż w końcu doszliśmy do momentu gdzie wiele osób (ze środowiska!) twierdzi że symulowanie to część gry.

Skoro oszustwo przynosi przynosi wymierne korzyści i nie spotyka się z ostracyzmem środowiska, będzie praktykowane. Smutne ale niestety prawdziwe. Ja ostatnio sporo oglądam rugby, tam widzę ten duch sportu (może nawet bardziej), który widziałem w piłce kiedy się w niej zakochiwałem.

_________________
Obrazek

Typer EURO 2016 - I miejsce


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 2 kwietnia 2015, 07:52 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Pawel! napisał(a):
Obrazek

Cytuj:
Był czas na letni eurowpierdol, teraz jest czas na wiosenny agrowpierdol. Lech Poznań rok w rok dostaje oklep gdzieś w jakimś dziwnym miejscu, w ramach rozgrywek o Puchar Polski. Tym razem obowiązek zlania „Kolejorza” przypadł dzielnym chłopakom z Błękitnych Stargard Szczeciński.

Wypada pokłonić się nisko przed zawodnikami Błękitnych. Wstają rano, chodzą do pracy, w wolnych chwilach trenują i grają w piłkę. Przed kamerą staje jeden z nich, Ariel Wawszczyk, i mówi: – Spokojnie moglibyśmy utrzymać się w ekstraklasie./



Paweł - Samo sedno !! I wiesz co jest najlepsze ?? Komentarz napisał wieloletni kibic Lecha, bo widział co się działo i potrafił / chciał o tym napisać szczerze - Najnormalniej w świecie krew go zalewa jak na to patrzy, co przerzucił na papier, sprawiając sobie w jakimś sensie ulgę. Jak widać można być normalnym, i jak coś nie gra - napisać o tym, a nie zrzucać winę na cały świat. Wiadomo o co chodzi...


Rafał - Gascoigne, Cantona, ale Keane... Tak, to najlepszy przykład :ok:

Powiem Wam jednak, że w tą stronę właśnie zmierza piłka, skoro sami trenerzy w niektórych sytuacjach namawiają do takiej gry.

Ps. Spalony przy bramce jak najbardziej był. Tak samo jak sędzia słusznie podyktował karnego dla Podbeskidzia. Jednak najbardziej w zwycięstwie pomogła nam podobno... KĘPKA przed bramką Zajaca, i to ona jest wszystkiemu tym razem winna :]

kryst - Zacznij patrzeć. Niektóry mecze są naprawdę "oglądalne" :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 2 kwietnia 2015, 08:01 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 37
Posty: 5210
Lokalizacja: Wołomin
Moje BMW: e30
Kod silnika: m10B18
Garaż: e30 316 '87
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168435
Gumiś napisał(a):
Kiedyś te niesportowe zachowania były piętnowane przez samo środowisko piłkarskie, a ostrzejsze faule, jeśli chodziło o walke o piłkę co najwyżej krytykowane. Potem proporcje zaczęły się odwracać. Aż w końcu doszliśmy do momentu gdzie wiele osób (ze środowiska!) twierdzi że symulowanie to część gry.
Skoro oszustwo przynosi przynosi wymierne korzyści i nie spotyka się z ostracyzmem środowiska, będzie praktykowane. Smutne ale niestety prawdziwe

Zgadzam się z Tobą.
Gumiś napisał(a):
Ja ostatnio sporo oglądam rugby, tam widzę ten duch sportu (może nawet bardziej), który widziałem w piłce kiedy się w niej zakochiwałem.

Też ostatnio oglądałem ten sport i twierdzę tak samo jednak mimo wszystko najlepiej ogląda mi się piłkę ręczną,tam żaden chłop nie wyje z byle powodu a i dynamika gry jest na wysokim poziomie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 2 kwietnia 2015, 08:23 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
Fajnie ze Sadajew nie zagra w rewanżu bo to co wczoraj pokazał to kabaret i żenada, co z niego za sportowiec.

Już jestem ciekawy jak będzie wyglądał rewanż. Nie wiem dlaczego ale darze straszną sympatią ten zespół, kiedyś oglądałem wywiad ze strażakiem i jakimś kierownikiem z ich zespołu i to są strasznie sympatyczni ludzie, taka zwykła drużna super zgrana która piłkę traktuje jako zabawę i to jest w tym fajne.

Teraz Lech ponoć mówi "boisko było złe no i boisko było złe" gdzieś o tym czytałem ;) "nie poradziliśmy sobie z warunkami boiskowymi" :przestraszony:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 2 kwietnia 2015, 08:31 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
Rafał napisał(a):
Gumiś napisał(a):
Kiedyś te niesportowe zachowania były piętnowane przez samo środowisko piłkarskie, a ostrzejsze faule, jeśli chodziło o walke o piłkę co najwyżej krytykowane. Potem proporcje zaczęły się odwracać. Aż w końcu doszliśmy do momentu gdzie wiele osób (ze środowiska!) twierdzi że symulowanie to część gry.
Skoro oszustwo przynosi przynosi wymierne korzyści i nie spotyka się z ostracyzmem środowiska, będzie praktykowane. Smutne ale niestety prawdziwe

Zgadzam się z Tobą.
Gumiś napisał(a):
Ja ostatnio sporo oglądam rugby, tam widzę ten duch sportu (może nawet bardziej), który widziałem w piłce kiedy się w niej zakochiwałem.

Też ostatnio oglądałem ten sport i twierdzę tak samo jednak mimo wszystko najlepiej ogląda mi się piłkę ręczną,tam żaden chłop nie wyje z byle powodu a i dynamika gry jest na wysokim poziomie.


Najlepszym przykładem waleczności piłkarzy ręcznych jest Karol Bielecki, dalej gra mimo takiej kontuzji po której wielu by nie wróciło do sportu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 2 kwietnia 2015, 11:20 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15733
O pierwszym półfinałowym meczu, Błękitnych i Kolejorza wspominałem wczoraj.

Drugi półfinał pokazał dziurawą obronę Podbeskidzia oraz styl w jakim legia wygrywa czyli strzelając gola ze spalonego czy tez zatrzymując akcję wyciągniętą ręką. Nie przekładało się to w tym meczu bezpośrednio na wynik, ale takie nieczyste zagrania miały kolejny raz miejsce. Pod koniec dwie akcje pilkarza legii, pod bramką nie trafil w piłkę i nie strzelił sam na sam.


Gumiś napisał(a):
Kiedyś te niesportowe zachowania były piętnowane przez samo środowisko piłkarskie, a ostrzejsze faule, jeśli chodziło o walke o piłkę co najwyżej krytykowane. Potem proporcje zaczęły się odwracać. Aż w końcu doszliśmy do momentu gdzie wiele osób (ze środowiska!) twierdzi że symulowanie to część gry.

Skoro oszustwo przynosi przynosi wymierne korzyści i nie spotyka się z ostracyzmem środowiska, będzie praktykowane. Smutne ale niestety prawdziwe.


Praktykowane jest także tutaj na forum wśród fanatyków legii, którzy nie widzą, ze legia nie stosuje zasady fair play, czystej gry, piszę o tym podajac konkretne przykłady.
Wspominałem również, że czym innym jest przegrać bo przeciwnik był lepszy, a czym innym jest przegrać, bo przeciwnikowi pomagał sędzia.
Nie dotyczy to obiektywnych kibiców legii, którzy raz, że widzą przekręty, a dwa potrafią przyznać, że w takim czy innym meczu rywal legii był lepszy i dotyczy to także Lecha.


binta napisał(a):
Głupi nieskromnie pisząc nie jestem.


Miało być kulturalnie, więc posłużę się kulturalnie pytaniem retorycznym. Czy mądry musi o tym zapewniać?

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 2 kwietnia 2015, 13:40 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Ciekawe co dalej, i czy przedstawiona przyczyna rozwiązania kontraktu jest prawdziwa...


http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/ek ... g#pl-fb-po


Wracając do Pucharu Polski. Fajne pomeczowe tytuły:

- "Podbeskidzie 01.04 Legia"
- "Błękitni zażartowali z Lecha"

Ponadto. Wojewoda zamknął "Kocioł" Lecha. Jak widać nie tylko my jesteśmy "niegrzeczni" - http://www.90minut.pl/news/248/news2484 ... naniu.html

No i jeszcze lista "wzlotów" Lecha, sporządzona przez "sport.tvp.pl. Swoją drogą, ciekawe czy oni również sympatyzują z Legią :oczami:

http://sport.tvp.pl/19506512/dluga-list ... iu-sezonow


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 4 kwietnia 2015, 06:30 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Po tym jak Tomasz Pustelnik, strażak, który zgasił Lecha - Wracamy do Ekstraklasy.


13:00 - Cracovia - Lechia Gdańsk | 2x |
15:30 - Śląsk Wrocław - Podbeskidzie B-B | 1x |
18:00 - GKS Bełchatów - Lech Poznań | x |
20:30 - Legia Warszawa - Piast Gliwice | 1 |


Jak Wasze typy ?? :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 5 kwietnia 2015, 00:39 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 3058
Lokalizacja: Herzberg/Tiegenhof
Moje BMW: Z3
Dziwny mecz w Krakowie, Lechia grala w pilke a Cracovia strzelala bramki, do tego watpliwy rzut karny i mamy stracone punkty..
Na otarcie łez dwie piekne bramki Mr. Wolej'a i Vranjes'a.

_________________
"Jeszcze dziś, nawet po tym, co się wydarzyło w Ronde di Andora bardziej boję się, kiedy wychodzę na spacer, niż kiedy prowadzę auto." RK


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 5 kwietnia 2015, 10:37 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Wczorajsze wyniki:


Bełchatów - Lech 1:2
Legia - Piast 2:0
Cracovia - Lechia 3:2
Śląsk - Podbeskidzie 0:0 - W tym meczu "popisał" się Lacny. Dostał kolejną szansę, a po kilkunastu minutach opuszcza boisko z powodu otrzymania 2 żółtych kartek.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 5 kwietnia 2015, 14:12 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15733
GKS Bełchatów - Lech 1:2 , do Poznania jadą 3 pkt :ok:

Piast Gliwice przegrywa z legią. Skoro mowa o legii :rotfl: to kabaret, komedia, cyrk :rotfl:. Kucharczyk zagrywa ręką, sędzia tradycyjnie nie widzi i dalej z tej akcji padła bramka.
https://pl-pl.facebook.com/GdzieLegiaNi ... dziaPomoze

Obrazek

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 5 kwietnia 2015, 14:21 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Obrazek


A tu mała dokładka :)


http://www.wprzerwie.pl/internet-smieje ... 12558.html


Ps. Jutro ciekawie zapowiada się pojedynek Jagiellonii z Wisłą. Taki mecz o 3 miejsce :) Poza nim, oczywiście przede wszystkim derby Śląska. Będzie ktoś na meczu ?? :niepewny:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 5 kwietnia 2015, 14:33 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15733
A nie mówiłem, że
renoraines napisał(a):
Skoro mowa o legii :rotfl: to kabaret, komedia, cyrk :rotfl:.

w kraju, gdzie pomoc sedziow jest widoczna na każdym kroku.

Poza granicami również, gdy w LE legia przegrała 5/6 meczy, nie strzeliła przez 450 minut bramki :rotfl: i zajęła ostatnie miejsce w grupie :rotfl: .

Czy to w LM, z której legia odpadła, bo nie potrafili czytać przepisów, stracili ok. 60 mln euro/ok. 250 mln złotych przechodząc do historii piłki jako pośmiewisko :rotfl: .

Nikt nie przebije b(L)amaży legi.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 5 kwietnia 2015, 14:43 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 29
Posty: 1200
Lokalizacja: WZ
Moje BMW: Najlepsze :)
Kod silnika: m54b30
Błagam z racji świat zbanujcie go, bo już nie moge z beki :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 6 kwietnia 2015, 15:42 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 3604
Lokalizacja: Sin City
Moje BMW: E39 525I
Kod silnika: M54B25
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=146009
Korona Kielce 2:0 Górnik Łęczna

Dosyć wyrównany mecz na dobrym tempie. W pierwszej połowie festiwal nieskuteczności, ale w drugiej Korona w przeciągu 5 minut strzeliła dwie bramki. Najpierw Jacek Kiełb z dystansu, a potem Kamil Sylwestrzak po rzucie rożnym. Cenne 3 punkty zostają w Kielcach.

_________________
Obrazek
OCEŃ MOJE E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 6 kwietnia 2015, 16:34 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 435
Lokalizacja: Gliwice/Przyszowice
Moje BMW: E36 320i
Kod silnika: M52B20
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t ... 2#p1596372
Street, byłeś ??? ja obejrzałem całe spotkanie, zasłużona wygrana. Właśnie też skończyłem oglądać mecz wroga :] niezłe widowisko, końcówka najlepsza :ok:

_________________
zapraszam do oceny mojej qp ------>>>>>>
viewtopic.php?t=23271

Obrazek

Całe życie Piast Gliwice !!!
Pozdrawiam - Marcin


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 6 kwietnia 2015, 16:43 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 3604
Lokalizacja: Sin City
Moje BMW: E39 525I
Kod silnika: M54B25
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=146009
marojbl napisał(a):
Street, byłeś ??? ja obejrzałem całe spotkanie, zasłużona wygrana. Właśnie też skończyłem oglądać mecz wroga :] niezłe widowisko, końcówka najlepsza :ok:


Meczu w Kielcach nie opuściłem już od dwóch lat ;)

Remis w derbach Śląska bardzo mi na rękę, Górnik nie odjechał daleko, a Ruchowi Korona dzisiaj odskoczyła o dwa punkty.

BTW - Górnik Zabrze 2:2 Ruch Chorzów ;)

_________________
Obrazek
OCEŃ MOJE E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 6 kwietnia 2015, 19:33 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 1590
Moje BMW: X1
Kod silnika: N47D20C
Jagiellonia 2:2 Wisła
Ciekawe i szybkie spotkanie, Jaga strzeliła w ostatniej minucie i remis.

_________________
Obrazek
Typer 07 / 2013 - III miejsce, 09 / 2013 - III miejsce,
Typer 1 / 2014 - I miejsce, Typer 4 / 2014 - III miejsce, Typer 5 / 2014 - II miejsce, Typer 7 / 2014 - I miejsce, Typer 8 / 2014 - III miejsce, Typer 09 / 2014 - I miejsce, Typer 11 / 2014 - 3 miejsce, Typer 12 / 2014 - III miejsce
Typer 01/2015 - III miejsce, Typer 2/2015 - III miejsce, Typer 05 / 2015 - II miejsce, Typer 8 / 2016 - III miejsce, Typer 10 / 2015 - III miejsce, Typer 02 / 2016 - II miejsce


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 7 kwietnia 2015, 10:33 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Street napisał(a):
Korona Kielce 2:0 Górnik Łęczna



Street - Gratuluję kolejny raz kompletu punktów :ok: Pierwsza ósemka tuż, tuż. W weekend chyba nie muszę pisać za kim będę ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 7 kwietnia 2015, 10:40 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 3604
Lokalizacja: Sin City
Moje BMW: E39 525I
Kod silnika: M54B25
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=146009
binta napisał(a):
Street napisał(a):
Korona Kielce 2:0 Górnik Łęczna



Street - Gratuluję kolejny raz za komplet punktów :ok: Pierwsza ósemka tuż, tuż. W weekend chyba nie muszę pisać za kim będę ;)


Ciężko będzie. Teraz Lech na wyjeździe, nie wiem czy chociaż raz przywieźliśmy stamtąd punkt. Sprzyjającą okolicznością jest wcześniejszy mecz Lecha z Błękitnymi gdzie gospodarze będą musieli dać z siebie wszystko.

Potem Korona ma Ruch u siebie, Wisłę na wyjeździe i Lechię u siebie więc ciężki terminarz.

_________________
Obrazek
OCEŃ MOJE E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 135  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 53 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL