BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 26 kwietnia 2024, 20:28

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 24 kwietnia 2019, 22:35 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 2287
Lokalizacja: Gliwice
Moje BMW: E46 330Ci
Kod silnika: M54B30
Garaż: Jest: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=144663&start=0

Było: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=82221
Szczurek1986 napisał(a):
Nie widziałem co tam się działo ale musiało być grubo skoro grali o prawie jedną połowę dogrywki dłużej :hyhy:

Każdy wie, że jak legła gra to jest grubo!! :zdziwko: :zdziwko:

_________________
KLIK-->> ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA- MOJE 330Ci CABRIO

"Typer EURO 2012 -II miejsce"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 25 kwietnia 2019, 07:59 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
rafix - Lokalizacja Gliwice, to co innego masz pisać. Warszawiacy sędziują Piastowi (jak to się wyraziłeś), ale tak drukują, że Piast wszystko wygrywa ?? :szok: Dobry jesteś :ok:


Lech - Legia 1:0 - Przez ostatnie 20 minut meczu zawodnicy Lecha przez leżenie, skórcze, bolące mięśnie - oszukiwanie, wiadomo, zabrali minimum 5 minut gry. Do tego w doliczonym czasie kolejne 2. Plus zmiany (za każdą dolicza się 30 sekund do meczu, jeśli byście czasem nie wiedzieli). I do tego wszystkiego, jeszcze przerwany mecz przez race i zadymienie. Za to się panowie właśnie dolicza czas, ale wy wiadomo, macie swoje tezy :]

Kolejna sprawa, tak bardzo ci sędziowie ciągną za uszy Legię, że pokazują kolejne 2 żółte kartki, w kolejnym meczu z rzędu, tym zawodnikom, którzy przez nie będą musieli pauzować w następnej kolejce. Z Lechem nie mogło przez to zagrać 2 podstawowych piłkarzy (Jędrzejczyk, Martins), z Lechią teraz nie zagra Cafu, Vesović. I jeszcze na koniec wyrzuca na trybuny Vukovica, który... uspokajał ławkę, a nie będzie mógł na niej usiąść na kolejnym ważnym meczu z Lechią. Ach ciągną ci sędziowie, ciągną. Nie ma co :)


Prawda też jest taka, że Legia sama sobi winna. Tyle co było dogodnych okazji, można było ten mecz zamknąć wcześniej, i nie byłoby tematu.


Pogoń - Lechia 3:4 Ten mecz to dopiero Prokuratura, i jednym z sędziów był kto ?? Marciniak, który ponoć całe życie na korzyść Legii sędziuje. No i też przedłużony o 6 minut, ale tutaj to pewnie można, nie ?? :]

Główny Dobrynin, ale także pomagający mu zza monitorów duet Marciniak / Sokolnicki nie zauważyli DWÓCH fauli w jednej akcji Vitorii na Kowalczyku. Najpierw zatrzymuje rękoma uciekającego zawodnika Pogoni, a chwilę później kopie go po nogach, podaje do Sobiecha, a ten strzela na 3:4.

To nie koniec. Malec zostaje trafiony z bliska w rękę, nie ma możliwości ukrycia jej. Główny odgwizduje karnego dla Lechii. Kontrowersja - tak. A skoro już odgwizdał jedenastkę, to należy wspomnieć o tym, że przed przerwą w podobnej sytuacji, nie wskazuje na 11 metr, po odbiciu piłki ręką przez Nalepę.


Ale wy pewnie jak zwykłe, nie widzieliście nawet zwykłych skrótów, tylko z głowy wiecie jak było, co się działo itd. ?? No cóż, standard :ok:



-----------------


Zamykająć, jak już pozwoliliśmy sobie pisać w temacie Ekstraklasy o 3 lidze, to o tym klubie kolejny raz cisza. Dlaczego ?? A no dlatego, że (R)remis (T)o (S)ukces. Może ktoś inny napisze / powie ile to już tych remisów w ostatnich kilkunastu kolejkach ?? Kilkanaście ?? Tacy mocarze i w 3 LIDZE meczu nie potrafią wygrać ?? Albo i nie chcą, skoro karnego się na 3 piętro uderza. Nieważne, nie ten temat w sumie. Tylko śmiać mi się chce, jak jeden tu z obecnych o Widzewie tak często pisał, a teraz cisza i cisza. Wiadomo, na swoim podwórku nie ciekawie, to trzeba się czyimś zająć, i tam bruździć. Wyniki się skończyły, to wierny kibic nawet na mecz sezonu można powiedzieć nie poszedł. Ale cóż można napisać o kimś kto 98 minut z sekundami nazywa równymi 100 :/


-----------------


Kończę, bo za dużo konkretów i faktów wam podałem. Jeszcze was głowy rozboleją, jak trzeba będzie to wszystko ogarnąć i spojrzeć na prawdę. Niesamowici jesteście i tyle. Spółdzielnię już tu fajną stworzyliście. Zero faktów i konkretów, tylko to co chcielibyście widzieć. Gratulacje pomysłowości, ale to jest choroba już po prostu :ok:


Bez odbioru.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 25 kwietnia 2019, 08:35 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 37
Posty: 5210
Lokalizacja: Wołomin
Moje BMW: e30
Kod silnika: m10B18
Garaż: e30 316 '87
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168435
Obiektywnie patrząc Binta ma rację, kontrowersje są w każdym meczu, szkoda tylko, że te w meczach Legii wzbudzają największe oburzenie. To tak jak w nagłówkach gazet - "BMW wjechało w grupę osób", o innych samochodach nie piszą a o BMW zawsze. Mistrz Polski, jaki by nie był, będzie zbyt słaby na jakiekolwiek europejskie puchary.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 25 kwietnia 2019, 09:30 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23102
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
binta, i znów zaczynasz snuć jakieś wywody... napisałem tylko i wyłącznie wyniki i to o ile czasu został mecz przedłużony i gdzie tu jakakolwiek teza? to zwyczajna ciekawostka bo w ostatnimi czasy nie było chyba meczu tak długo przedłużonego :) A ty sobie resztę już sam dopowiedziałeś...



Tak był kolejny remis ale o tym nie pisze bo Ty misiu kolorowy kiedyś wspomniałeś iż to temat ekstraklasy :)
Nie ma problemu możemy rozmawiać :) Na meczu byłem kobicowalem co się na wkur... to się na wkur... na legie powrzucane czyli emocje rozładowane :)


Czytaj ze zrozumieniem bo sam ciagniesz to w zła stronę...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 25 kwietnia 2019, 13:09 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
renoraines napisał(a):
Czy robiąca sobie z geby du.e ciota w rurkach jest meżczyzną?

A nie mowiłem :rotfl: , łamanie własnego słowa, zaprzeczanie sobie itd. itp. Czy dzban nie wspominał,że koniec, kropka bez odbioru ? :rotfl:





Szczurek1986 napisał(a):


Pozdrawiam kolegę z Poznania


:zdrowko:



Kolejorz drugi raz w tym roku wygrywa z legią . Sedzia nie pomógł legii wiec poległa. :rotfl: .
Pato(L)ogiczne buractwo( zbieżność kolorystyczna nieprzypadkowa :] ) widzac, ze sedzia ich nie faworyzuje, awanturowało się. Na boisku machało łapami, a na ławce darło morde wiec za to m.in. otrzymało kartki. Do tego zadymienie całego stadionu i to wszystko miało wpływ na przedłużenie meczu, czego fanboy tirówki nie jest w stanie swoim umysłem ogarnąć.


Obrazek





Kolejny przykład (L)oserskiej mentalności - w koszulce legii usiadł w sektorze Lecha , wrzucił focie na net i został rozebrany :rotfl:


Obrazek

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 25 kwietnia 2019, 15:06 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 3058
Lokalizacja: Herzberg/Tiegenhof
Moje BMW: Z3
Rafał, może byś zastanowił nad tym dlaczego zdecydowana większość fanów piłki kopanej w Polsce nie lubi Legii? Podpowiem, zajrzyj do historii cwks.
To co teraz trzeba by wysnuć tezę że większość kibiców nie zna się na piłce?
Kolejna rzecz: dlaczego cała liga oprócz ZS nie chce żeby to Legia zdobyła MP?

Na przestrzeni lat, największe przekręty sędziowskie odbywały się w meczach stołecznej drużyny, piłkarze Legii Warszawa tak się do tego przyzwyczaili że wczoraj po nastrzeleniu żeber obrońcy z Poznania kopacze z Warszawy żądali rzutu karnego, druga taka sytuacja po odbiciu piłki od pleców Lechity nieudacznik Radovic i reszta ferajny domaga się kolejnego karnego.
Oczywiście forumowy !niedojrzały! siccc ponad 30letni fanboy (L) tego nie widzi.


Życzę mistrzostwa każdej ekipie oprócz Legii, ta liga i tak sięga poziomu gówna, więc w Europie MP nic nie ugra.

_________________
"Jeszcze dziś, nawet po tym, co się wydarzyło w Ronde di Andora bardziej boję się, kiedy wychodzę na spacer, niż kiedy prowadzę auto." RK


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 25 kwietnia 2019, 15:26 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 2287
Lokalizacja: Gliwice
Moje BMW: E46 330Ci
Kod silnika: M54B30
Garaż: Jest: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=144663&start=0

Było: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=82221
Pawel! napisał(a):
Rafał, może byś zastanowił nad tym dlaczego zdecydowana większość fanów piłki kopanej w Polsce nie lubi Legii? Podpowiem, zajrzyj do historii cwks.
To co teraz trzeba by wysnuć tezę że większość kibiców nie zna się na piłce?
Kolejna rzecz: dlaczego cała liga oprócz ZS nie chce żeby to Legia zdobyła MP?

Na przestrzeni lat, największe przekręty sędziowskie odbywały się w meczach stołecznej drużyny, piłkarze Legii Warszawa tak się do tego przyzwyczaili że wczoraj po nastrzeleniu żeber obrońcy z Poznania kopacze z Warszawy żądali rzutu karnego, druga taka sytuacja po odbiciu piłki od pleców Lechity nieudacznik Radovic i reszta ferajny domaga się kolejnego karnego.
Oczywiście forumowy !niedojrzały! siccc ponad 30letni fanboy (L) tego nie widzi.


Życzę mistrzostwa każdej ekipie oprócz Legii, ta liga i tak sięga poziomu gówna, więc w Europie MP nic nie ugra.

:piwo:

Wszystko i na temat!
Jutro Piast znowu ma sędziego z Warszawy, aż ciekaw jestem jak to będzie.

_________________
KLIK-->> ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA- MOJE 330Ci CABRIO

"Typer EURO 2012 -II miejsce"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 25 kwietnia 2019, 15:56 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 37
Posty: 5210
Lokalizacja: Wołomin
Moje BMW: e30
Kod silnika: m10B18
Garaż: e30 316 '87
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168435
Pawel! napisał(a):
Rafał, może byś zastanowił nad tym dlaczego zdecydowana większość fanów piłki kopanej w Polsce nie lubi Legii? Podpowiem, zajrzyj do historii cwks.

Wyobraź sobie, że wiem, CWKS "kradła" najlepszych piłkarzy pod pretekstem odbycia służby wojskowej. Różnica jest taka, że raz, były takie czasy, dwa, nie ma śladu po tamtych ludziach i ustroju.
Pawel! napisał(a):
Na przestrzeni lat, największe przekręty sędziowskie odbywały się w meczach stołecznej drużyny,

I co z tego? Teraz piłka jest inna.
Pawel! napisał(a):
piłkarze Legii Warszawa tak się do tego przyzwyczaili że wczoraj po nastrzeleniu żeber obrońcy z Poznania kopacze z Warszawy żądali rzutu karnego, druga taka sytuacja po odbiciu piłki od pleców Lechity nieudacznik Radovic i reszta ferajny domaga się kolejnego karnego.
Oczywiście forumowy !niedojrzały! siccc ponad 30letni fanboy (L) tego nie widzi.

Nie widzisz takich kontrowersji w innych meczach? Bo ja tak.
Pawel! napisał(a):
Życzę mistrzostwa każdej ekipie oprócz Legii, ta liga i tak sięga poziomu gówna, więc w Europie MP nic nie ugra.

Ja mam gdzieś kto będzie mistrzem, z resztą się zgadzam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 26 kwietnia 2019, 12:44 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Z sezonu na sezon powtarza się pato(L)ogiczne drukowanie, a zaklinanie rzeczywistości tego nie przykryje.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 26 kwietnia 2019, 16:33 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 2287
Lokalizacja: Gliwice
Moje BMW: E46 330Ci
Kod silnika: M54B30
Garaż: Jest: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=144663&start=0

Było: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=82221
renoraines napisał(a):
Z sezonu na sezon powtarza się pato(L)ogiczne drukowanie, a zaklinanie rzeczywistości tego nie przykryje.

A w tv czy w gazetach nagłówki typu: Lechia zagrożona, vicemistrostwo może należeć do Piasta!!!
Z góry już zakładajakto będzie mistrzem. Śmiech na sali. Moja lokalizacja nie ma nic do tego, bo Gliwice były w zeszłym sezonie na spadkowym, a u góry tabeli było jak zawsze. Niech mistrzem zostanie obojętnie kto, byle nie Legia.

Ciekawe jak to dzisiaj kolejka sie potoczy. Szkoda tylko, że Piast znowu ma sędziego z Warszawy :kwasny:

_________________
KLIK-->> ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA- MOJE 330Ci CABRIO

"Typer EURO 2012 -II miejsce"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 26 kwietnia 2019, 20:14 
Offline
Lokalny Ekscentryk

Wiek: 38
Posty: 5113
Lokalizacja: WPR
Moje BMW: ????
Kod silnika: ????
Garaż: Brak :(
Jest:
Ford S-Max 2.0
Volvo V40

Było:
E36 325td
E36 318is Coupe
E39 530d Touring: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=82514
E46 318i: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=132544
E90 320d: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=159224
E87 120d
E60 535d
Mimo że jakoś kibicuje Legii o zawsze, teraz mało mnie obchodzi kto zdobędzie MP. Mecze kręciły mnie z 8 lat temu, wtedy jeździłem na Legie. Teraz poziom ekstraklasy jest tak żenujący ze szkoda mi kasy i czasu żeby to oglądać :D Wole pójść na II ligę na Znicz Pruszków, poziom znaczaco się nie różni a jakoś miłej na stadionie, można się spotkać ze znajomymi, pogadać ;) Jeśli chodzi o walkę o MP to bez różnicy kto, ale mi najbardziej podoba się gra Piasta i Cracovii :ok: Serce niby za Legią, ale grają taki piach, że oczy bolą :orany:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 27 kwietnia 2019, 11:49 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
rafix napisał(a):
renoraines napisał(a):
Z sezonu na sezon powtarza się pato(L)ogiczne drukowanie, a zaklinanie rzeczywistości tego nie przykryje.

A w tv czy w gazetach nagłówki typu: Lechia zagrożona, vicemistrostwo może należeć do Piasta!!!
Z góry już zakładajakto będzie mistrzem. Śmiech na sali. Moja lokalizacja nie ma nic do tego, bo Gliwice były w zeszłym sezonie na spadkowym, a u góry tabeli było jak zawsze. Niech mistrzem zostanie obojętnie kto, byle nie Legia.

Ciekawe jak to dzisiaj kolejka sie potoczy. Szkoda tylko, że Piast znowu ma sędziego z Warszawy :kwasny:


3pkt dla Piasta i prawidłowo.


Do tego narracja, ze legia bedzie reprezentować PL w pucharach. Taaaaaak reprezentować :rotfl: jak wtedy, gdy wystawiła piłkarza, który nie powinien grać, a piłkarski świat ma do dziś bekę z legii . :rotfl:

Oczywiście, ze lokalizacja nie ma nic do tego, bo kantowane pod tirówkę są druzyny z całego kraju, liga to naczynia połączone.

Pamietny mecz legia-Jaga, w ktorym pato(L)ogiczny sedzia wydrukował karnego w 97 minucie .


_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 27 kwietnia 2019, 21:30 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 2287
Lokalizacja: Gliwice
Moje BMW: E46 330Ci
Kod silnika: M54B30
Garaż: Jest: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=144663&start=0

Było: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=82221
2 razy ręka w polu karnym :cwaniak: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
KLIK-->> ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA- MOJE 330Ci CABRIO

"Typer EURO 2012 -II miejsce"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 28 kwietnia 2019, 06:40 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23102
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
Nie da się tego po prostu komentować...

Nie boli Mnie to że wygrali ooo niech wygrają uczciwie... A zaraz chwila moment uczciwie wygrać nie dali by rady...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 28 kwietnia 2019, 12:36 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
Taaa, jedyne co było fajne w meczu to pierwszy gol. Reszta....przypomina czemu wielu nie ogląda ekstraklasy...

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 28 kwietnia 2019, 15:53 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Lechia - legia & sędzia 1:3

Lechia przekręcona :dobani:

http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24708 ... kowca.html

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna ... na-decyzje

Cytuj:
Słyszałem narrację, że Stefański podjął dobrą decyzję, bo piłka najpierw dotknęła klatki, a dopiero później ręki Jędrzejczyka i nie powinno być karnego. To są totalne głupoty, które wygadują ludzie! Gdyby tak było, to ja, jako piłkarz, stanąłbym na linii i bronił strzał: piłka odbiłaby się najpierw od mojej nogi, a później od dłoni i nic by nie było.




_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 30 kwietnia 2019, 07:02 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 37
Posty: 5210
Lokalizacja: Wołomin
Moje BMW: e30
Kod silnika: m10B18
Garaż: e30 316 '87
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168435
Nie odgwizdanie ręki Jędrzejczyka to jakiś żart. Czerwona kartka 100%.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 30 kwietnia 2019, 07:04 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23102
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
Rafał napisał(a):
Nie odgwizdanie ręki Jędrzejczyka to jakiś żart. Czerwona kartka 100%.



Bo to legia oni rządzą się swoimi przepisami w piłce nożnej :kwasny: :kwasny:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 30 kwietnia 2019, 07:26 
Offline
Lokalny Ekscentryk

Wiek: 38
Posty: 5113
Lokalizacja: WPR
Moje BMW: ????
Kod silnika: ????
Garaż: Brak :(
Jest:
Ford S-Max 2.0
Volvo V40

Było:
E36 325td
E36 318is Coupe
E39 530d Touring: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=82514
E46 318i: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=132544
E90 320d: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=159224
E87 120d
E60 535d
Szczurek1986 napisał(a):
Rafał napisał(a):
Nie odgwizdanie ręki Jędrzejczyka to jakiś żart. Czerwona kartka 100%.



Bo to legia oni rządzą się swoimi przepisami w piłce nożnej :kwasny: :kwasny:

Nie wiem czy czerwona kartka, ale karny ewidentny! Podpieranie się jakimiś przepisami że to od ciała to jakaś kpina :szok: :cenzura: :cisza: :wstyd:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 30 kwietnia 2019, 07:50 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 37
Posty: 5210
Lokalizacja: Wołomin
Moje BMW: e30
Kod silnika: m10B18
Garaż: e30 316 '87
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168435
feder napisał(a):
Nie wiem czy czerwona kartka, ale karny ewidentny!

Widać, że "zgarnął" ręką piłkę. Jak dla mnie kartka należała się zdecydowanie. VAR i nadal nie pomaga, co za ku@wa liga..


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 45 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL