BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 20 kwietnia 2024, 06:28

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 ... 135  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 18 sierpnia 2017, 07:58 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Dzisiejsze mecze:


# Lechia - Sandecja
# Cracovia - Górnik


Faworytami wg. mnie gospodarze. Goście nie powinni wywieźć więcej niż po 1 punkcie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 18 sierpnia 2017, 20:06 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
Lechia znów pokazała jak się przegrywa.
Ładny mecz ze strony Sandecji, brawa dla nich.
2:0 trochę przystopowali, ale później do 3:2 doprowadzili :padam:
Zobaczymy co Cracovia pokaże.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 19 sierpnia 2017, 07:52 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
kryst16 napisał(a):
Lechia znów pokazała jak się przegrywa.
Ładny mecz ze strony Sandecji, brawa dla nich.
2:0 trochę przystopowali, ale później do 3:2 doprowadzili :padam:
Zobaczymy co Cracovia pokaże.



W Krakowie jeszcze więcej bramek :ok: Górnik prowadził już 1:3, ale w doliczonym czasie gry Piątek doprowadził do remisu, pewnie wykorzystując rzut karny.

Lechia chyba ma jeszcze w głowach poprzedni sezon w którym zajęła najbardziej nielubiane, pierwsze miejsce za podium. W tym odpadli już z PP z pierwszoligową Bytovią, a w lidze nie spisują się wcale lepiej. Wczoraj kibice (?) przegonili z ławki trenera Nowaka. Ładnie tam się dzieje...


Dzisiejsze mecze:


# Arka - Pogoń
# Piast - Korona
# Jagiellonia - Śląsk


Teoretycznie tak jak wczoraj, gospodarze nie powinni przegrać swoich meczów, ale właśnie wczoraj można było zobaczyć, że teoria nie zawsze idzie w parze z praktyką ;)

Na sporego faworyta wyrasta przede wszystkim Jagiellonia, która podejmie u siebie mocno osłabiony kontuzjami Śląsk. W drużynie z Wrocławia nie zagrają przede wszystkim Kokoszka, Riera, Kosecki i Pich. Pierwsza jedenastka co prawda nadal mocna, ale na ławce już jest dużo gorzej.

W Piaście zabraknie natomiast dwóch liderów: Vassiljeva i Badii.


Nieciekawie też jest w W-wie, gdzie do kontuzjowanych Radovica i Czerwińskiego, dołączą najprawdopodobniej chory Kopczyński, a także narzekający na urazy po meczu z Sheriffem Guilherme (problem z kolanem) i Hlousek (podejrzenie wstrząśniecia mózgu). Biorąc pod uwagę Czwartkowy rewanż w Mołdawii, Wisła Płock może pokusić się o korzystny rezultat.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 21 sierpnia 2017, 13:45 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Bruk Bet- Lech 1:3, Kolejorz mając przewagę i wygrywajac uczcił urodziny trenera. Faule, krew, samobóje i kontuzje.

Gdzie legia nie może tam sędzia pomoże :rotfl: . W 90 minucie (przy prowadzeniu legionistów 1:0) reka Brozia w swoim polu karnym, a sędzia Stefański ś(L)epy i wydrukował zwyciestwo legii.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 21 sierpnia 2017, 16:02 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
reno, zgadza się, była ręka i powinien być rzut karny. Legia sama sobie winna, że grała zachowawczo i wcześniej nie wykorzystała bardzo dobrych okazji, a tym samym nie "zamknęła" meczu.

Teraz inna kwestia. Dlaczego nic nie piszesz o tym, że:

# Cracovia dostała karnego, którego nie było i zdobyła z niego bramkę na 2:3 ?? Wiadomo, że później już po prawidłowym karnym wyrównała i tym samym zdobyła 1 punkt, "zabierając" Górnikowi Zabrze 2. Tutaj sędzia się nie pomylił ??

# Piast w końcówce meczu nie dostał rzutu karnego, który ewidentnie mu się należał. Tutaj sędzia nie zawinił ??


Cały czas ci ta Legia siedzi w głowie, nie ?? To widać. Zresztą wiadomo dlaczego :)

Swoją drogą, podejrzewam, że bardziej / częściej śledzisz mecze Legii (oczywiście po to, by mieć co później napisać / popompować się) niż zajmujesz się swoją osobą / swoim życiem :)


########################################


Na zakończenie kolejki, mecz "na szczycie" , w którym Zagłębie podejmie u siebie Wisłę Kraków.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 21 sierpnia 2017, 16:59 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Nie będę się rozpisywał,a odeśle do postu (90 któraś strona), w którym rafalh trafnie zdiagnozował naszego pupi(L)a :rotfl: .

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 21 sierpnia 2017, 17:16 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Przecież rafalh, to twoje drugie konto, i każdy zorientowany o tym wie :)



Niejednokrotnie ci pisałem o tym, że sędziowie popełniają błędy nie tylko na korzyść / niekorzyść Legii. Zresztą również niejednokrotnie podawałem ci mnóstwo takich konkretnych decyzji / przykładów skierowanych na korzyść np. Lecha :) Tylko, że ty wtedy odwracasz kota ogonem i zaczynasz o czymś innym. Nie potrafisz spojrzeć prawdzie w oczy. To jest twoja WIELKA wada charakteru - czy jak tam to nazwać :)

Spójrz na wypowiedź legendy Górnika, Pana Stanisława Oślizło. Tak pisać i wypowiadać się, można by było do końca świata, a i tak nic tego nie zmieni.

"Gdyby nie decyzje Raczkowskiego, który okradł Górnik z co najmniej trzech punktów, zabrzanie w tabeli byliby w ścisłym czubie.

- Moja opinia jest taka, jak opinia innych obserwatorów, może z wyjątkiem paru osób z Krakowa. Dla mnie to skandal, co wydarzyło się na boisku w trakcie spotkania Cracovii z Górnikiem. Ten pan powinien oddać gwiazdek i zrobić sobie dłuższą przerwę w sędziowaniu, tym bardziej, że to nie jego pierwszy taki „wyczyn”. Podobnie potraktował nas w Białymstoku, teraz w Krakowie, a za chwilę być może w meczu z Płockiem."


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 22 sierpnia 2017, 06:47 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Zagłębie gromi 3:0 Wisłę i wskakuje na foteli lidera !


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 22 sierpnia 2017, 10:34 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 125
Moje BMW: 320d
Kod silnika: N47D20
renoraines napisał(a):
Nie będę się rozpisywał,a odeśle do postu (90 któraś strona), w którym rafalh trafnie zdiagnozował naszego pupi(L)a :rotfl: .


:rotfl: :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 22 sierpnia 2017, 11:06 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
rafalh napisał(a):
renoraines napisał(a):
Nie będę się rozpisywał,a odeśle do postu (90 któraś strona), w którym rafalh trafnie zdiagnozował naszego pupi(L)a :rotfl: .


:rotfl: :ok:


Jak bardzo trzeba się poniżyć i nisko upaść żeby pisać samemu ze sobą i okłamywać samego siebie, by poczuć się "fajnym".

Żenada :wstyd:


Ostatnio edytowano 22 sierpnia 2017, 16:16 przez binta, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 22 sierpnia 2017, 12:27 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
rafalh napisał(a):
renoraines napisał(a):
Nie będę się rozpisywał,a odeśle do postu (90 któraś strona), w którym rafalh trafnie zdiagnozował naszego pupi(L)a :rotfl: .


:rotfl: :ok:


Beka :rotfl:

Obrazek

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 22 sierpnia 2017, 18:40 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 841
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E30+E36+Z3+E61
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=149858
viewtopic.php?f=6&t=171187
Musisz chłopie jeszcze poćwiczyć bo jak dotąd nie trzeba być nawet zbytnio spostrzegawczym żeby je przejrzeć. Na początek spróbuj trochę zmienić styl pisania żeby się nieco różnił i nie wrzucać " :rotfl: " w każdym poście. Na razie unikaj dyskusji z samym sobą dopóki tego nie opanujesz bo jeszcze jakiś mod się zorientuje jeśli tu przypadkiem wpadnie. Jak już się uda to żeby uwiarygodnić temat możesz spróbować popisać coś konkretnego z drugiego konta i w innych działach, niż z pierwszego. Wyższy poziom to zrobienie trzeciego konta (może być fanem Zagłębia Lubin bo teraz jest na topie) i dyskusja w której jedno z kont się nie zgadza z dwoma pozostałymi, potem dochodzą do konsensusu i siłą argumentów masakrują żałosnych Legijnych oszustów i zbrodniarzy.

_________________
E30 323i Bahamabeige '85, E36 328i Hellrot '95, Z3 Cosmos-schwarz '98
ex E30 325i Bronzitbeige '85, Toyota Camry USDM '87, Toyota Carina II '87, Citroen BX Break '94, Volvo 940 '92, Audi Coupe V8 '89, Clio Sport Ph1 '00


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 22 sierpnia 2017, 19:05 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 125
Moje BMW: 320d
Kod silnika: N47D20
renoraines napisał(a):
rafalh napisał(a):
renoraines napisał(a):
Nie będę się rozpisywał,a odeśle do postu (90 któraś strona), w którym rafalh trafnie zdiagnozował naszego pupi(L)a :rotfl: .


:rotfl: :ok:


Beka :rotfl:

Obrazek


Edytował post po kilku godzinach tak bolało :rotfl: .


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 22 sierpnia 2017, 19:27 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
rafalh napisał(a):
Edytował post po kilku godzinach tak bolało :rotfl: .


:rotfl: bo(L)i, ze patologiczne drukowanie pod legie nazywa sie po imieniu i to ponad podziałami klubowymi.

Poza tym to co juz jasno zostało powiedziane, do zaklinajacych rzeczywistosc fanboyow legii kieruje sie prosty przekaz, krótkie zdania. Nie mozna w ich kontekscie wspominać o inteligencji, o czym wielokrotnie sie przekonaliśmy i dlatego to jest takie smieszne.


W Lechu Trałka ma złamany nos, a Makuszewski kontuzje kolana. Natomiast Jevtic wraca do zdrowia i rozpoczał indywidualne treningi.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 23 sierpnia 2017, 07:21 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
reno, lecz się człowieku. Jak można pisać samemu ze sobą korzystając z 2 kont :szok:


#############################


Jest temat powrotu Stępińskiego do Ekstraklasy. Nie za bardzo chce mi się jednak w to wierzyć. Tym bardziej, że ma ponoć ofertę z Chievo.

Natomiast Jagiellonię w tym okienku najprawdopodobniej opuści Cernych. Klub po odrzuceniu oferty w wysokości 450 tyś. Euro od Rijeki, na chwilę obecną może przyjąć nie mniejszą jak 700 tyś. Euro propozycję z rosyjskiego Anży.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 23 sierpnia 2017, 12:42 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Przesuwając ekran rzucają się w oczy g(L)upoty, nie rozwijajac, bo szkoda czasu
renoraines napisał(a):
Powyżej kolejna odsłona, bezmy(L)ności, komp(L)eksów, łamania własnego słowa, zabiegania o uwagę i akceptację, żebrania o odpowiedź oraz związanego z tym bó(L)u.



Pietrzkiewicz nowym bramkarzem Sandecji. Wrócił do kraju po latach i będzie zmiennikiem Gliwy.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 25 sierpnia 2017, 07:13 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Dzisiejsze mecze:


# Górnik Z. - Wisła P.
# Śląsk - Cracovia


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 26 sierpnia 2017, 07:30 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Dzisiejsze mecze:


# Korona - Nieciecza
# Jagiellonia - Piast
# Wisła K. - Lechia


Najciekawiej zapowiada się spotkanie w Krakowie. Wisła podejdzie do niego dość mocno osłabiona. Lechia natomiast w dołku formy. Może podział punktów ?? :niepewny:


##################################


No i był remis :ok:

W Kielcach Korona wygrywa 2:1 z Niecieczą, a w Białymstoku niespodzianka - Piast zabiera do Gliwic komplet punktów.


Wczorajsze mecze:


# Lech - Arka 3:0. Gospodarze odgrywają się za porażkę w PP. Plus dla nich za to, że w dziesiątkę nie dość, że nie stracili bramki, to dołożyli od siebie jeszcze dwie. To zwycięstwo akurat mnie cieszy. Miałem Lecha na kuponie :P

Minus dla Gajosa, która zabawił się w Tetteha i szczerze powiedziawszy, to nie wiem jak to się obyło bez bardzo poważnego urazu. Czerwona kartka to mało. Komisja Ligi musi się tym zająć.

# Sandecja - Pogoń 2:1. Historyczne zwycięstwo gospodarzy. Beniaminkowie jak na razie radzą sobie bardzo dobrze.

# Legia - Zagłębie 2:1. Mimo lekkiej stypy, a nie atmosfery meczowej Legioniści pokonują niepokonanego jak dotąd lidera. Brawa dla Brozia za wypicie piłki z linii bramkowej przy stanie 0:0. Brawo dla Kucharczyka za pozytywne rozruszanie prawego skrzydła. Brawo również dla Szymańskiego za bardzo dobrą zmianę i bramkę. Minusem niestety kolejne kontuzje, po których boisko musieli opuścić Hildeberto i Malarz (w tym przypadku ponoć już jest wszystko okay). Z urazem mecz kończył natomiast Astiz.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 30 sierpnia 2017, 17:21 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
binta napisał(a):
Minus dla Gajosa, która zabawił się w Tetteha i szczerze powiedziawszy, to nie wiem jak to się obyło bez bardzo poważnego urazu. Czerwona kartka to mało. Komisja Ligi musi się tym zająć.



No i zajęła się. Prawidłowo. Dla tych, którzy nie widzieli, w linku również zdjęcie przewinienia (dobrze, że nie filmik).

http://www.sport.pl/pilka/7,65039,22299 ... n=FB_Sport


#########################


Smokowski i Twarowski odchodzą z Canal + !!! :szok:

http://zzapolowy.com/najpierw-smokowski ... zolnierzy/


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 30 sierpnia 2017, 21:51 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 16
Moje BMW: BMW E90
Kod silnika: N46 B20 B
Dokładnie z tym Gajosem, mam nadzieję że komisja ligi potraktuje ten przypadek ostro ... Widzę Trałka jest dobrym nauczycielem w tym Lechu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 ... 135  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL