BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 23 kwietnia 2024, 12:48

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 135  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 30 marca 2015, 16:37 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 29
Posty: 1200
Lokalizacja: WZ
Moje BMW: Najlepsze :)
Kod silnika: m54b30
Jego ręki w ogóle nie powinno tam być, a czy pogłaskał czy przyłożył z całej epy to druga sprawa - czerwona bezapelacyjnie. Wiadomo Mila dołożył od siebie ale co miał zrobić, oddac mu? Teraz już nie ma piłkarza, który w takiej sytuacji by nie dołożył. To nie czasy jak Vinnie Jones biegał po boisku :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 30 marca 2015, 16:53 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 37
Posty: 5210
Lokalizacja: Wołomin
Moje BMW: e30
Kod silnika: m10B18
Garaż: e30 316 '87
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168435
Berbel007 napisał(a):
Teraz już nie ma piłkarza, który w takiej sytuacji by nie dołożył.

Bo teraz już nie ma piłkarzy tylko są panienki. Piłka nożna to emocje i czasami potrafi ponieść dlatego póki nie robi się drugiemu krzywdy, nie powinno być czerwonej kartki. Dla mnie zwijanie się z bólu od byle pstryczka w nos to frajerstwo i tyle.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 30 marca 2015, 21:55 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 37
Posty: 5210
Lokalizacja: Wołomin
Moje BMW: e30
Kod silnika: m10B18
Garaż: e30 316 '87
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168435
Nie jestem sam w mojej opinii:
http://sport.wp.pl/kat,1715,title,Piech ... aid=11499e


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 1 kwietnia 2015, 08:13 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Dzisiaj o 20 w... Kiepskich Sebek Mila :P

No i oczywiście pierwsze mecze półfinałów PP:

16:30 - Błękitni - Lech
20:00 - Podbeskidzie - Legia


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 1 kwietnia 2015, 12:45 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Korzystając z okazji (mój znajomy otworzył salon), zrobiłem sobie taki oto tatuaż. Ty(L) Lech, KOLEJORZ :D

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 1 kwietnia 2015, 17:21 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Błękitni - Lech 3:1 - !! PÓŁFINAŁ PUCHARU POLSKI !!

Drugoligowiec pokonuje Lecha, zdobywając 3 bramki w drugiej połowie... grając pod mega wiatr. Powiedźcie mi, ale tak szczerze... To prawda, czy... Prima Aprillis ?? :niepewny:

Czy sędzia ?? Czy wiatr ?? Czy pogoda ?? :zdziwko:


Ps. Sadajew - Niezły kabareciarz. Od dawna wiedziałem, że on jest psychiczny, ale dzisiaj to dał MEGA popis.

Bez spinki - szczerze, ale to kabaret przecież.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 1 kwietnia 2015, 17:27 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 3604
Lokalizacja: Sin City
Moje BMW: E39 525I
Kod silnika: M54B25
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=146009
Nie spodziewałem się, byłem pewien, że Lech zje ich na przystawkę, tymczasem sam stał się daniem głównym.

_________________
Obrazek
OCEŃ MOJE E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 1 kwietnia 2015, 17:46 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 841
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E30+E36+Z3+E61
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=149858
viewtopic.php?f=6&t=171187
Czekamy na informację, że sędziowie strzelili trzy bramki Lechowi

_________________
E30 323i Bahamabeige '85, E36 328i Hellrot '95, Z3 Cosmos-schwarz '98
ex E30 325i Bronzitbeige '85, Toyota Camry USDM '87, Toyota Carina II '87, Citroen BX Break '94, Volvo 940 '92, Audi Coupe V8 '89, Clio Sport Ph1 '00


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 1 kwietnia 2015, 18:15 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 4258
Lokalizacja: okolice Kępna
Moje BMW: E38 735i
Kod silnika: M62
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=166789
Dopiero wróciłem do domu i meczu nie oglądałem, ale w sumie jak widzę, co tam się działo to może i dobrze...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 1 kwietnia 2015, 18:18 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
_KL_ napisał(a):
Czekamy na informację, że sędziowie strzelili trzy bramki Lechowi


Na razie będzie cisza. Poczeka do meczu Legii. Jeśli przegramy, to wtedy napisze esej, nie wspominając o powyższym meczu, albo dodając tylko coś o wiadomych kwestiach (sędzia, pogoda, wiatr, deszcz, śnieg itp.) ;)

Jeśli wygramy, dzisiaj zamilknie, ale jutro po lekkim ochłonięciu, wspomni, że pomogli nam sędziowie.

Znam dość dobrze tą charakterologię człowieka. Trochę w życiu przeżyłem, trochę informacji z pewnych dziedzin mam. Głupi nieskromnie pisząc nie jestem ;)

Oczywiście po przeczytaniu powyższego tekstu, zrobi inaczej. No, ale w takim razie co teraz ?? Psychika na najwyższym poziomie ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 1 kwietnia 2015, 18:36 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
binta napisał(a):
Błękitni - Lech 3:1 - !! PÓŁFINAŁ PUCHARU POLSKI !!

Drugoligowiec pokonuje Lecha, zdobywając 3 bramki w drugiej połowie... grając pod mega wiatr. Powiedźcie mi, ale tak szczerze... To prawda, czy... Prima Aprillis ?? :niepewny:

Czy sędzia ?? Czy wiatr ?? Czy pogoda ?? :zdziwko:


Ps. Sadajew - Niezły kabareciarz. Od dawna wiedziałem, że on jest psychiczny, ale dzisiaj to dał MEGA popis.

Bez spinki - szczerze, ale to kabaret przecież.


Dlaczego kabaret?
Pięknie ich ograli, widziałem drugą połowę, Lech nie miał nic do powiedzenia.

Lech zremisował nie dawno z Cracovią a Błękitni upokorzyli Cracovię dwa razy, było to trochę do przewidzenia.
Mocno kibicuje Błękitnym, dawno nie widziałem drużyny tak zgranej i z taka wolą walki jak oni, powinni się tego od nich uczyć, naprawdę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 1 kwietnia 2015, 18:40 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 3058
Lokalizacja: Herzberg/Tiegenhof
Moje BMW: Z3
binta napisał(a):
Ps. Sadajew - Niezły kabareciarz. Od dawna wiedziałem, że on jest psychiczny, ale dzisiaj to dał MEGA popis.

Dlatego wyleciał z Gdańska, piłkarz niereformowalny.

_________________
"Jeszcze dziś, nawet po tym, co się wydarzyło w Ronde di Andora bardziej boję się, kiedy wychodzę na spacer, niż kiedy prowadzę auto." RK


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 1 kwietnia 2015, 18:40 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
kryst16 napisał(a):
binta napisał(a):
Błękitni - Lech 3:1 - !! PÓŁFINAŁ PUCHARU POLSKI !!

Drugoligowiec pokonuje Lecha, zdobywając 3 bramki w drugiej połowie... grając pod mega wiatr. Powiedźcie mi, ale tak szczerze... To prawda, czy... Prima Aprillis ?? :niepewny:

Czy sędzia ?? Czy wiatr ?? Czy pogoda ?? :zdziwko:


Ps. Sadajew - Niezły kabareciarz. Od dawna wiedziałem, że on jest psychiczny, ale dzisiaj to dał MEGA popis.

Bez spinki - szczerze, ale to kabaret przecież.


Dlaczego kabaret?
Pięknie ich ograli, widziałem drugą połowę, Lech nie miał nic do powiedzenia.

Lech zremisował nie dawno z Cracovią a Błękitni upokorzyli Cracovię dwa razy, było to trochę do przewidzenia.
Mocno kibicuje Błękitnym, dawno nie widziałem drużyny tak zgranej i z taka wolą walki jak oni, powinni się tego od nich uczyć, naprawdę.


Kabaret z racji tego, że najnormalniej w świecie nie przystoi przecież. Do tego ta parodia z zachowaniem Sadajewa. Wiesz, mecz meczowi, jak to się mówi "nierówny" , więc nie ma co porównywać tak jak Ty to piszesz. Z drugiej strony, mimo wszystko coś w tym jest.

Ps. No i chyba też źle mnie troszeczkę zrozumiałeś. Ja również cieszę się ze zwycięstwa Błekitnych, kibicuję im w tym dwumeczu, i gratuluję dzisiejszego zwycięstwa.

Ja jestem można powiedzieć urodzony Legionista, więc sam rozumiesz ;)

Nas dzisiaj również czeka trudny mecz. Podbeskidzie to zespół, który nam nie leży, ale trzeba walczyć i wywieźć z Bielska korzystny wynik :)


Paweł - Wiedziałem, i wiem o tym, ale ten facet do tego nie uczy się na błędach, a jego kolejne "wybryki" są nadal przyjmowane i tuszowane.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 1 kwietnia 2015, 18:52 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 3058
Lokalizacja: Herzberg/Tiegenhof
Moje BMW: Z3
Obrazek

Cytuj:
Był czas na letni eurowpierdol, teraz jest czas na wiosenny agrowpierdol. Lech Poznań rok w rok dostaje oklep gdzieś w jakimś dziwnym miejscu, w ramach rozgrywek o Puchar Polski. Tym razem obowiązek zlania „Kolejorza” przypadł dzielnym chłopakom z Błękitnych Stargard Szczeciński.

Wypada pokłonić się nisko przed zawodnikami Błękitnych. Wstają rano, chodzą do pracy, w wolnych chwilach trenują i grają w piłkę. Przed kamerą staje jeden z nich, Ariel Wawszczyk, i mówi: – Spokojnie moglibyśmy utrzymać się w ekstraklasie.

I dlaczego nie? Ktoś chce z nim polemizować?

Trafili na Pogoń Siedlce z pierwszej ligi – wygrali.
Trafili na Chojniczankę z pierwszej ligi – wygrali.
Trafili na GKS Tychy z pierwszej ligi – wygrali.
Trafili na Cracovię z ekstraklasy – wygrali.
Zagrali rewanż z Cracovią – wygrali.
Trafili na Lecha Poznań z ekstraklasy – wygrali.

Wniosek: te niby wielkie różnice w poziomie to pic na wodę. Wstawcie dowolnych trzech piłkarzy z ekstraklasy do drugiej ligi i gwarantujemy wam: nie będą wiązać krawatów (a jak wstawicie Rymaniaka, to będzie najgorszy). W drugą stronę też to działa: wstawcie trzech z drugiej ligi do ekstraklasy i nikt ich nie będzie na luzie objeżdżał. Chcecie dowodów, to idźcie na mecz rezerw jakiejś niby niezłej drużyny i popatrzcie na tych niby asów z pierwszego zespołu, podczas gościnnych występów. Żałość.

Spłycając temat maksymalnie, ale czasami uproszczenia są konieczne: jedni grają w ekstraklasie, a inni w drugiej lidze tylko dlatego, że wszyscy się w ekstraklasie nie pomieszczą (zwłaszcza, że trzeba zrobić miejsce dla zagranicznych połamańców). I nie chodzi o to, że druga liga taka mocna, tylko ekstraklasa taka słaba. Już dawno pisaliśmy, że większość piłkarzy to powinna przejść na pół-zawodowstwo, czyli łączyć granie z normalną pracą, a kontrakt zawodowy powinien być nagrodą dla najlepszych. Zaoszczędzone dziesięć czy dwadzieścia milionów rocznie należałoby przeznaczyć na rozwój infrastruktury i szkolenie.

A piłkarze? I tak by grali, bo niby co mieliby robić? Przecież nie wyjechaliby do Primera Division. A przynajmniej jakaś korzyść by z nich była: do piętnastej upiekliby chleb, zawieźli kogoś autobusem czy taksówką, posprzątaliby magazyn w Tesco. Zrobiliby cokolwiek, co ma realną wartość. A Kownacki chodziłby do szkoły i kto wie, może nawet miałby z piątkę z WF.

Niestety, dochodzi do paradoksów. Kamińskiemu piłka lata nad głową, o ile akurat nie turla mu się między nogami – i zarabia tyle, że furę może kupić raz w miesiącu. A z drugiej strony koleś, który przez cały mecz nie popełnia błędu i który jeździ autobusem. Zamiast prawdziwej weryfikacji – tylko lepszy i gorszy PR. W ataku Lecha facet, który ma trzy razy więcej kartek niż goli, czyli absolutne zaprzeczenie Linekera, który nigdy w karierze kartki nie dostał, a bramek zdobył setki. Linetty miał zbawić naszą kadrę w Irlandii, a nie zbawił Lecha w Stargardzie Szczecińskim, natomiast Kadar, podobno materiał na gwiazdę, okazał się cieciem. Moglibyśmy tak wymieniać długo, ale… No, dajcie spokój, przecież to są jakieś żarty i połączylibyśmy je z datą 1 kwietnia, gdyby Błękitni nie lali tej ekstraklasy w dowolnym terminie i miejscu.

Ekstraklasa to tylko nazwa. Druga liga to też tylko nazwa. Jedni i drudzy nadają się do tego samego, czyli raczej tarcia chrzanu, ale dla jednych mamy szacunek, bo nikogo nie oszukują i wiodą normalne życie, w którym uczciwie pracują na chleb i hobbystycznie przebierają się za piłkarzy. Drudzy to piłkarskie wydmuszki, którym się dużo wydaje.

http://weszlo.com/2015/04/01/agrowpierdol/

_________________
"Jeszcze dziś, nawet po tym, co się wydarzyło w Ronde di Andora bardziej boję się, kiedy wychodzę na spacer, niż kiedy prowadzę auto." RK


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 1 kwietnia 2015, 19:00 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 29
Posty: 1200
Lokalizacja: WZ
Moje BMW: Najlepsze :)
Kod silnika: m54b30
Patrze na wynik końcowy i leżę po prostu :rotfl: Mimo wszystko mam nadzieje, że przejdą dalej, chce zobaczyć jak dostają bęcki w finale! To będzie najpiękniejszy dzień w 2015 roku!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 1 kwietnia 2015, 19:42 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 37
Posty: 5210
Lokalizacja: Wołomin
Moje BMW: e30
Kod silnika: m10B18
Garaż: e30 316 '87
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168435
Pawel! napisał(a):
Wniosek: te niby wielkie różnice w poziomie to pic na wodę. Wstawcie dowolnych trzech piłkarzy z ekstraklasy do drugiej ligi i gwarantujemy wam: nie będą wiązać krawatów (a jak wstawicie Rymaniaka, to będzie najgorszy). W drugą stronę też to działa: wstawcie trzech z drugiej ligi do ekstraklasy i nikt ich nie będzie na luzie objeżdżał. Chcecie dowodów, to idźcie na mecz rezerw jakiejś niby niezłej drużyny i popatrzcie na tych niby asów z pierwszego zespołu, podczas gościnnych występów. Żałość.

Spłycając temat maksymalnie, ale czasami uproszczenia są konieczne: jedni grają w ekstraklasie, a inni w drugiej lidze tylko dlatego, że wszyscy się w ekstraklasie nie pomieszczą (zwłaszcza, że trzeba zrobić miejsce dla zagranicznych połamańców). I nie chodzi o to, że druga liga taka mocna, tylko ekstraklasa taka słaba. Już dawno pisaliśmy, że większość piłkarzy to powinna przejść na pół-zawodowstwo, czyli łączyć granie z normalną pracą, a kontrakt zawodowy powinien być nagrodą dla najlepszych. Zaoszczędzone dziesięć czy dwadzieścia milionów rocznie należałoby przeznaczyć na rozwój infrastruktury i szkolenie.

A piłkarze? I tak by grali, bo niby co mieliby robić? Przecież nie wyjechaliby do Primera Division. A przynajmniej jakaś korzyść by z nich była: do piętnastej upiekliby chleb, zawieźli kogoś autobusem czy taksówką, posprzątaliby magazyn w Tesco. Zrobiliby cokolwiek, co ma realną wartość. A Kownacki chodziłby do szkoły i kto wie, może nawet miałby z piątkę z WF.

Niestety, dochodzi do paradoksów. Kamińskiemu piłka lata nad głową, o ile akurat nie turla mu się między nogami – i zarabia tyle, że furę może kupić raz w miesiącu. A z drugiej strony koleś, który przez cały mecz nie popełnia błędu i który jeździ autobusem. Zamiast prawdziwej weryfikacji – tylko lepszy i gorszy PR. W ataku Lecha facet, który ma trzy razy więcej kartek niż goli, czyli absolutne zaprzeczenie Linekera, który nigdy w karierze kartki nie dostał, a bramek zdobył setki. Linetty miał zbawić naszą kadrę w Irlandii, a nie zbawił Lecha w Stargardzie Szczecińskim, natomiast Kadar, podobno materiał na gwiazdę, okazał się cieciem. Moglibyśmy tak wymieniać długo, ale… No, dajcie spokój, przecież to są jakieś żarty i połączylibyśmy je z datą 1 kwietnia, gdyby Błękitni nie lali tej ekstraklasy w dowolnym terminie i miejscu.

Ekstraklasa to tylko nazwa. Druga liga to też tylko nazwa. Jedni i drudzy nadają się do tego samego, czyli raczej tarcia chrzanu, ale dla jednych mamy szacunek, bo nikogo nie oszukują i wiodą normalne życie, w którym uczciwie pracują na chleb i hobbystycznie przebierają się za piłkarzy. Drudzy to piłkarskie wydmuszki, którym się dużo wydaje.

Artykuł mówi w 101% o tym co się dzieje w polskiej piłce nożnej. Sam o tym co jakiś czas tutaj napiszę.
Życzę Błękitnym z całego serca, żeby ograli jeszcze raz Lech a potem.. no właśnie, też zagadka bo szanse są 50/50. Myślę, że w LE nie byłoby wstydu jak w przypadku Lecha czy Legii bo ekipa wygląda na wyjątkowo zgraną.
Polscy kibice nie są lepsi. Odniosę się raz jeszcze do sytuacji Mili gdzie został "uderzony". Pod wywiadem z Antonim Piechniczkiem można przeczytać fajne komentarze:
"Panie Piechniczek. Czas zmienić okulistę. Oglądałem kilka razy nagranie i był to po prostu porządny "liść"."
"Piechniczkowi na stare lata odbija.Chyba mecz zna z opowiadań.Na powtórce było widać jak Mila dostał w dziób."
"tak, Mila to laluś, powinien przyjąć liścia, uśmiechnąć się, obrócić i pobiec dalej, przecież nic się nie stało"
Jedyny normalny:
"Kiedyś dostałem z piąchy prosto w dziub. Ani mnie nie zachwiało... więc co to za ku...wa panienki co się przewracają po liściu??? Marne coś te facety w tym XXI wieku. Takie jakieś cipkowane."

Szkoda, że polskie pseudogwiazdy futbolu od Cristiano Ronaldo uczą się tylko udawać faule.
Oglądaliście premier league pod koniec lat 90 i początku XXI wieku? Gdzie są piłkarze pokroju Jaapa Stama, Roya Keane'a czy Patricka Vieiry?To była piłka a nie ten teatr za grube pieniądze co jest teraz.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 1 kwietnia 2015, 19:47 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
binta napisał(a):
kryst16 napisał(a):
binta napisał(a):
Błękitni - Lech 3:1 - !! PÓŁFINAŁ PUCHARU POLSKI !!

Drugoligowiec pokonuje Lecha, zdobywając 3 bramki w drugiej połowie... grając pod mega wiatr. Powiedźcie mi, ale tak szczerze... To prawda, czy... Prima Aprillis ?? :niepewny:

Czy sędzia ?? Czy wiatr ?? Czy pogoda ?? :zdziwko:


Ps. Sadajew - Niezły kabareciarz. Od dawna wiedziałem, że on jest psychiczny, ale dzisiaj to dał MEGA popis.

Bez spinki - szczerze, ale to kabaret przecież.


Dlaczego kabaret?
Pięknie ich ograli, widziałem drugą połowę, Lech nie miał nic do powiedzenia.

Lech zremisował nie dawno z Cracovią a Błękitni upokorzyli Cracovię dwa razy, było to trochę do przewidzenia.
Mocno kibicuje Błękitnym, dawno nie widziałem drużyny tak zgranej i z taka wolą walki jak oni, powinni się tego od nich uczyć, naprawdę.


Kabaret z racji tego, że najnormalniej w świecie nie przystoi przecież. Do tego ta parodia z zachowaniem Sadajewa. Wiesz, mecz meczowi, jak to się mówi "nierówny" , więc nie ma co porównywać tak jak Ty to piszesz. Z drugiej strony, mimo wszystko coś w tym jest.

Ps. No i chyba też źle mnie troszeczkę zrozumiałeś. Ja również cieszę się ze zwycięstwa Błekitnych, kibicuję im w tym dwumeczu, i gratuluję dzisiejszego zwycięstwa.

Ja jestem można powiedzieć urodzony Legionista, więc sam rozumiesz ;)

Nas dzisiaj również czeka trudny mecz. Podbeskidzie to zespół, który nam nie leży, ale trzeba walczyć i wywieźć z Bielska korzystny wynik :)


Paweł - Wiedziałem, i wiem o tym, ale ten facet do tego nie uczy się na błędach, a jego kolejne "wybryki" są nadal przyjmowane i tuszowane.


Rozumiem ;) Legia jak narazie ładnie, 2:0 do przerwy.
Sadajew pokazał kabaret rzeczywiście, nie wiem co on chciał swoimi dziwnymi zachowaniami osiągnąć.
Ja się kiepsko interesuje naszą ligą, chociaż teraz bardzo kibicuje Błękitnym i cieszę się z ich sukcesu. Oby tak dalej. :super:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 1 kwietnia 2015, 19:55 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 37
Posty: 5210
Lokalizacja: Wołomin
Moje BMW: e30
Kod silnika: m10B18
Garaż: e30 316 '87
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168435
No panowie miała być kultura. Każdy kto jeszcze raz wspomni o jakiejś fuzji jakichś klubów w celu wypomnienia tego drugiemu dostanie ostrzeżenie.
Tego się nie da czytać :kwasny:
TEMAT WYCZYSZCZONY Z ZACZEPEK.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 1 kwietnia 2015, 21:00 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 37
Posty: 5210
Lokalizacja: Wołomin
Moje BMW: e30
Kod silnika: m10B18
Garaż: e30 316 '87
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168435
Oglądaliście Legię? Kopanina straszna. Ostatnia bramka z wyraźnego spalonego. Bez symulantów oczywiście by się nie odbyło, dwie minuty przed końcem, na środku boiska starcie Roberta Demjana (dobrze piszę?) z którymś z obrońców Legii. Tak krzyknął, że aż słychać było :rotfl: po czym jak zobaczył, że sędzia nic nie gwiżdże, błyskawicznie się podniósł i parę sekund ostentacyjnie pokuśtykał. Bez-na-dzie-ja.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 1 kwietnia 2015, 21:22 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 29
Posty: 1200
Lokalizacja: WZ
Moje BMW: Najlepsze :)
Kod silnika: m54b30
Kopanina jak kopanina, murawa to jest hit :rotfl: B klasa...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 135  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL