BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 23 kwietnia 2024, 12:11

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114 ... 135  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 28 sierpnia 2017, 11:57 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17754
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
kryst16 napisał(a):
A bo MAJSU wie z jakich źródeł kto korzysta :-)
MAJSU wie zawsze najlepiej :P

Normalne statystyki mówią o wzrostu ilości gwałtów w "Islamskich" krajach Europejskich, a co dopiero inne poważne źródła :wstyd:

Czy nie uważasz za idiotyczne mówienie że u nas jest gorzej niż w takich krajach Europy jak Niemcy, Włochy, Francja? Gorzej pod względem bezpieczeństwa i spokoju? To chyba w innym kraju Ty żyjesz...
Byłeś może ostatnio w Calais? Nadal syf i masakra, odważna Francja z makaronem na czele nie potrafi zrobić porządku u siebie w kraju, nie potrafią zapewnić bezpieczeństwa obywatelom UE którzy podróżują po ich kraju a nas pouczają?
Niemcy podobnie, coraz większy syf tam się robi.

Ale nie bo nasze najgorsze :P Bo "cebula", chłopie największym cebularzem to jest ten co na swoje tylko narzeka, nie znając chyba realiów.


To Ty nazywasz ludzi idiotami nie podając żadnych źródeł a jedynie własną subiektywną opinię. Ja pierwsze słyszę że w Polsce dochodzi do kilku gwałtów rocznie a co się dzieje w tym temacie w krajach EU - nie mam pojęcia i mało mnie to interesuje.

Naprawdę myślisz że kraj mający regularną armią nie umie sobie poradzić z takim bajzlem jak w Calais ? :) Raczej się zastanów co na tym zyskują bo to zachód od dziesięcioleci umiał lepiej zadbać o swoje interesy niż Polska. Poucza się kogoś kogo pouczać można bez konsekwencji a Polska w UE ma mega słabą pozycję.

Wczasy nad naszym morzem może nie są najgorsze bo zawsze znajdzie się miejsce gdzie syf jest większy, np. plaże obok Fukushimy czy Rimini ale to śmieszne założenie że moje jest najlepsze jest tak samo cebulackie.

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 28 sierpnia 2017, 12:24 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
MAJSU napisał(a):
kryst16 napisał(a):
A bo MAJSU wie z jakich źródeł kto korzysta :-)
MAJSU wie zawsze najlepiej :P

Normalne statystyki mówią o wzrostu ilości gwałtów w "Islamskich" krajach Europejskich, a co dopiero inne poważne źródła :wstyd:

Czy nie uważasz za idiotyczne mówienie że u nas jest gorzej niż w takich krajach Europy jak Niemcy, Włochy, Francja? Gorzej pod względem bezpieczeństwa i spokoju? To chyba w innym kraju Ty żyjesz...
Byłeś może ostatnio w Calais? Nadal syf i masakra, odważna Francja z makaronem na czele nie potrafi zrobić porządku u siebie w kraju, nie potrafią zapewnić bezpieczeństwa obywatelom UE którzy podróżują po ich kraju a nas pouczają?
Niemcy podobnie, coraz większy syf tam się robi.

Ale nie bo nasze najgorsze :P Bo "cebula", chłopie największym cebularzem to jest ten co na swoje tylko narzeka, nie znając chyba realiów.


To Ty nazywasz ludzi idiotami nie podając żadnych źródeł a jedynie własną subiektywną opinię. Ja pierwsze słyszę że w Polsce dochodzi do kilku gwałtów rocznie a co się dzieje w tym temacie w krajach EU - nie mam pojęcia i mało mnie to interesuje.

Naprawdę myślisz że kraj mający regularną armią nie umie sobie poradzić z takim bajzlem jak w Calais ? :) Raczej się zastanów co na tym zyskują bo to zachód od dziesięcioleci umiał lepiej zadbać o swoje interesy niż Polska. Poucza się kogoś kogo pouczać można bez konsekwencji a Polska w UE ma mega słabą pozycję.

Wczasy nad naszym morzem może nie są najgorsze bo zawsze znajdzie się miejsce gdzie syf jest większy, np. plaże obok Fukushimy czy Rimini ale to śmieszne założenie że moje jest najlepsze jest tak samo cebulackie.


I znów czytasz bez zrozumienia, kilka jest sytuacji w Polsce podobnych do tej w Włoszech.
Francja nie chce sobie z tym poradzić, tak daleko zaszła śmieszna poprawność polityczna że coraz więcej krajów nie chce sobie ostro radzić z takimi problemami, a póki nie będzie ostrej reakcji nie da się rozwiązać problemu.
My już przejechaliśmy się na współpracy z taką Francją więc powinniśmy mieć głęboko w 4 literach ich pouczanie, Francja jest teraz pieskiem Niemiec niestety, powtarzają to co Merkelowa powie i przytakują jej. Nas chcą pouczać bo nasz rząd chce zadbać o porządek w kraju i nie chce wpuścić tej hołoty.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 28 sierpnia 2017, 12:36 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
smietnik napisał(a):
To jak myślisz kryst16, ile jest rocznie gwałtów w Polsce?


Oficjalne statystyki za zeszły rok mówią o około 1300 gwałtach w Polsce.
Myślę że trzeba doliczyć 20% więcej niezgłoszonych sytuacji.
Ale takich sytuacji z gwałtami grupowymi, przetrzymywaniem w lokalach itp, jak ostatnio nagłośnione jest kilka/kilkanaście rocznie

A w innych krajach, wystarczy sprawdzić oficjalne statystyki które zazwyczaj podają zacznie mniejsza liczbę:
Szwecji ponad 7 tysięcy gwałtów rocznie, a np. Niemcy, w 2016 sami uchodźcy dokonali 3,5 tysiąca gwałtów w ciągu roku, gdzie w 2013 roku było tych gwałtów "tylko" 399.
Oficjalne statystyki, czyli trzeba sobie doliczyć kilka procent.

Poszukajcie danych statystycznych na stronach Policji Niemieckiej, Włoskiej itp.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 28 sierpnia 2017, 12:59 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1196
Czytając ten temat i np. oglądając film z poprzedniej strony przykro mi, że żyję w czasach kiedy każdy może się wypowiedzieć trafiając jednocześnie do szerszego grona


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 28 sierpnia 2017, 13:15 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
Beatles napisał(a):
Czytając ten temat i np. oglądając film z poprzedniej strony przykro mi, że żyję w czasach kiedy każdy może się wypowiedzieć trafiając jednocześnie do szerszego grona


No gość z filmu z poprzedniej strony przesadza, ale fajnie że oparł się chociaż na historii.


Najlepszym wyjściem jest unikać wyjazdów wakacyjnych do krajów w których można się spotkać z takimi problemami, a z czasem może zrobi się porządek tam sam, jeśli do władzy dojdą bardziej skrajne ugrupowania.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 28 sierpnia 2017, 13:49 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1196
Gościa z poprzedniej strony ciężko skomentować tak, żeby nie narazić się na procesy różnego rodzaju. Zgadzam się co do istoty emocji którymi mówi ale...no właśnie - skala tego co mówi jest bardziej niż absurdalna.

Najbardziej przerażające jest to, że zdarzenie miało miejsce we Włoszech. To nie jest jakiś ciapaty kierunek turcja, egipt w moich oczach, ale widać muszę zmienić okulary.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 28 sierpnia 2017, 13:52 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Obrazek

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 28 sierpnia 2017, 14:38 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17754
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
kryst16 napisał(a):
Oficjalne statystyki za zeszły rok mówią o około 1300 gwałtach w Polsce.
Myślę że trzeba doliczyć 20% więcej niezgłoszonych sytuacji.
Ale takich sytuacji z gwałtami grupowymi, przetrzymywaniem w lokalach itp, jak ostatnio nagłośnione jest kilka/kilkanaście rocznie


Oczywiście to statystyki znacznie zaniżone to raz.

kryst16 napisał(a):
A w innych krajach, wystarczy sprawdzić oficjalne statystyki które zazwyczaj podają zacznie mniejsza liczbę:
Szwecji ponad 7 tysięcy gwałtów rocznie, a np. Niemcy, w 2016 sami uchodźcy dokonali 3,5 tysiąca gwałtów w ciągu roku, gdzie w 2013 roku było tych gwałtów "tylko" 399.
Oficjalne statystyki, czyli trzeba sobie doliczyć kilka procent.

Poszukajcie danych statystycznych na stronach Policji Niemieckiej, Włoskiej itp.


Dwa porównajcie sobie też klasyfikację gwałtu w tych krajach a szczególnie w Szwecji.

renoraines napisał(a):
Obrazek


O ! Sądżę że to jest właśnie prawilne źródło wiedzy większości osób które tu piszą - MEMY :D Jeszcze lepiej niż wikipedia :D

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 28 sierpnia 2017, 15:39 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
MAJSU napisał(a):
renoraines napisał(a):
Obrazek


O ! Sądżę że to jest właśnie prawilne źródło wiedzy większości osób które tu piszą - MEMY :D Jeszcze lepiej niż wikipedia :D


Informację można potwierdzić, żyjemy w dobie internetu, pierwszy z brzegu link https://wpolityce.pl/gwiazdy/297705-uci ... m-a-polska o Dancewicz, która nie widzi różnicy między kalifatem islamskim a Polską. :D

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 28 sierpnia 2017, 15:49 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17754
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
renoraines napisał(a):
Informację można potwierdzić, żyjemy w dobie internetu, pierwszy z brzegu link https://wpolityce.pl/gwiazdy/297705-uci ... m-a-polska o Dancewicz, która nie widzi różnicy między kalifatem islamskim a Polską. :D


No i właśnie pieknie to pokazuje wypowiedź wyrwaną z kontekstu. Jesteśmy państwiem świeckiem a nie jakimś wyznaniowym kalifatem. Na szczęście w tej kwestii PiS zgodził się z Panią Dancewicz i projekt ustawy odrzucił.

i tak jeszcze a propo obrazkowego przekazu:

Obrazek

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 28 sierpnia 2017, 20:00 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
W Polsce wierzący czy ateiści nie mordują siebie wzajemnie z powodów religijnych, a za obmacywanie kobiet można w ryj dostać. Porównanie Polski do kalifatu islamskiego jest tak samo absurdalne jak narracja tvn, wyborczej, lisa itp. twierdzących, że w Polsce jest dyktatura i totalitaryzm.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 28 sierpnia 2017, 21:50 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 10684
Moje BMW: E46 | E46 M3
Kod silnika: M54B30| S54B32
no to punkt widzenia imigranta pomagajacego integrowac sie swoim ziomeczkom we wloszech
http://www.dzienniknarodowy.pl/8117/kom ... ni-kobiet/
Cytuj:
Kolejne włoskie portale informacyjne przytaczają szokujący komentarz Abida Jee - mediatora kulturowego i pracownika socjalnego imigranckiej spółdzielni Lai Momo. Założona koło Bolonii (ok. 130 km od Rimini) firma ma ułatwiać imigrantom z Afryki adaptowanie się we włoskiej rzeczywistości.

Komentarz afrykańskiego imigranta po Rimini: "Kobiety lubią gwałt. Najgorzej jest na początku, potem kobieta cieszy się"
Na swojej stronie na Facebooku Abid Jee napisał: "Kobiety lubią gwałt. Najgorzej jest na początku, potem kobieta cieszy się normalnym stosunkiem seksualnym". Komentował w ten sposób napad na dwoje Polaków na plaży w Rimini. Polskie małżeństwo, które spędzało urlop w znanym kurorcie nad Adriatykiem zostało napadnięte, gdy poszło na spacer na plażę. Czterech napastników pochodzących z północnej Afryki ciężko pobiło mężczyznę, a potem na jego oczach dokonało wielokrotnego, zbiorowego gwałtu na kobiecie. Gehenna kobiety trwała godzinami - do świtu, gdy Murzyni zbiegli z miejsca przestępstwa. Dopiero wtedy Polacy zdołali powiadomić policję.

Abid Jee ma 24 lata, mieszka w Crotone i studiuje prawo (!) w Bolonii. Przedstawiciel Lai Momo zapowiedział wnikliwe zbadanie sprawy i jeżeli potwierdzi się haniebne zachowanie Abida Jee zerwanie z nim współpracy.

_________________
Obrazek
Because life is too short to drive boring cars.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 28 sierpnia 2017, 22:31 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Ja słyszałem inną historię. Islamskie śmiecie lubią jeść bekon. Najgorszy jest pierwszy kilogram, przy drugim już jedzą z uśmiechem aż im się uszy trzęsą gdy wrzynasz im w czoło lufę swojego AK 47.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 29 sierpnia 2017, 06:33 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
jiGsaw :ok:

Zawsze wydawało mi się że w sytuacjach beznadziejnych na przemoc powinno odpowiadać się siłą, a że nasz świat posiada regularną armię, świetnie wyszkoloną to powinni szybko posprzątać ten burdel.
Miejmy nadzieję że niedługo (chyba 23 września mają wybory?) pewna Pani zostanie odsunięta od władzy przez swój naród i dojdą do władzy mocno skrajne środowiska które ogarną obecną sytuację.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 29 sierpnia 2017, 08:09 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Niestety te społeczeństwa juz przepadły, bo chciały. Kompletnie spedalone.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 29 sierpnia 2017, 09:15 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17754
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
Santino napisał(a):
no to punkt widzenia imigranta pomagajacego integrowac sie swoim ziomeczkom we wloszech
http://www.dzienniknarodowy.pl/8117/kom ... ni-kobiet/
Cytuj:
Kolejne włoskie portale informacyjne przytaczają szokujący komentarz Abida Jee - mediatora kulturowego i pracownika socjalnego imigranckiej spółdzielni Lai Momo. Założona koło Bolonii (ok. 130 km od Rimini) firma ma ułatwiać imigrantom z Afryki adaptowanie się we włoskiej rzeczywistości.

Komentarz afrykańskiego imigranta po Rimini: "Kobiety lubią gwałt. Najgorzej jest na początku, potem kobieta cieszy się"
Na swojej stronie na Facebooku Abid Jee napisał: "Kobiety lubią gwałt. Najgorzej jest na początku, potem kobieta cieszy się normalnym stosunkiem seksualnym". Komentował w ten sposób napad na dwoje Polaków na plaży w Rimini. Polskie małżeństwo, które spędzało urlop w znanym kurorcie nad Adriatykiem zostało napadnięte, gdy poszło na spacer na plażę. Czterech napastników pochodzących z północnej Afryki ciężko pobiło mężczyznę, a potem na jego oczach dokonało wielokrotnego, zbiorowego gwałtu na kobiecie. Gehenna kobiety trwała godzinami - do świtu, gdy Murzyni zbiegli z miejsca przestępstwa. Dopiero wtedy Polacy zdołali powiadomić policję.

Abid Jee ma 24 lata, mieszka w Crotone i studiuje prawo (!) w Bolonii. Przedstawiciel Lai Momo zapowiedział wnikliwe zbadanie sprawy i jeżeli potwierdzi się haniebne zachowanie Abida Jee zerwanie z nim współpracy.


Właśnie czytałem o tym w Corriere della Sera i ten cytat powinno się wysłać wszystkim organizacjom które chcą pomgać nielegalnym imigrantom.

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 29 sierpnia 2017, 10:36 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 36
Posty: 10916
Lokalizacja: zlokalizowana
Moje BMW: zielone 3er
Kod silnika: M52tu
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=141592
MAJSU napisał(a):
i tak jeszcze a propo obrazkowego przekazu:


i w formie anegdoty :)

Przychodzi dwóch Żydów do rabina by ten rozsądził spór między nimi. Pierwszy opowiada jak to wygląda z jego strony, opowiada żarliwie całą historię na co rabin odpowiada:

- Masz rację.

Po nim opowiada drugi historię ze swojego punktu widzenia i stara się dowieść, że słuszność leży po jego stronie. Także na jego wywód rabin odpowiada:

- Masz rację.

Na te słowa nie wytrzymała przysłuchująca się wszystkiemu żona rabina i mówi:

- Przecież to niemożliwe! Oni spierają się ze sobą, o to który ma rację, a Ty mówisz, że mają ją obaj? To niemożliwe!

Rabin z niezmąconym spokojem odpowiada:

- Ty też masz rację!

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 29 sierpnia 2017, 10:47 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 4977
Lokalizacja: SKL/Cz-wa
Moje BMW: e91
Kod silnika: N52B25
taka sytuacja
Obrazek

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 29 sierpnia 2017, 12:49 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Poprawność polityczna- wg. rekonstrukcji 3D włoskiego dziennika #CorrieredellaSera napaści na Polaków w Rimini dokonali biali.

--------------------------
Grabowski z Kukiz15 dobrze powiedział https://www.facebook.com/KlubPoselskiKu ... orriere.it

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 29 sierpnia 2017, 14:10 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17754
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
trollu napisał(a):
taka sytuacja
Obrazek


Dział humor jest gdzie indziej :)

renoraines napisał(a):
Poprawność polityczna- wg. rekonstrukcji 3D włoskiego dziennika #CorrieredellaSera napaści na Polaków w Rimini dokonali biali.


Masz jakiś link do tej rekonstrukcji ? Pojawiło się wczoraj takie info w internetach ale nie znalazłem nic na stronach CDS.

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114 ... 135  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL