BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 25 kwietnia 2024, 01:50

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 135  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 7 maja 2018, 07:04 
https://wiadomosci.wp.pl/niemcy-groza-k ... 772945537a
Poyebało ich zupełnie :faint:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 7 maja 2018, 07:13 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
sirek napisał(a):
https://wiadomosci.wp.pl/niemcy-groza-k ... 772945537a
Poyebało ich zupełnie


Po wywołaniu 2 ( ! ) wojen światowych nie powinni się w ogóle wypowiadać.

A grozić to sobie mogą, jak będą dalej naciskać to cała UE sie rozleci, juz UK pokazali,ze mają ich w pompie.

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 13 maja 2018, 08:00 
https://wiadomosci.wp.pl/atak-nozownika ... 113326721a nie podali co to za kolejne ścierwo zabija ludzi ale wiadomo o kogo chodzi :kwasny:

Jednak nie rodowity Franuzs tylko 'turysta' z Czeczeni https://wiadomosci.onet.pl/swiat/francj ... ii/0v45yhm


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 13 maja 2018, 16:40 
Kolejna wiadomość dla tłustej kapo która zakapowała Pudziana jak opaleni atakowali jego ciężarówki https://www.o2.pl/artykul/polacy-ciezko ... 977691777a :kwasny:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 20 maja 2018, 12:13 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
,, Ramadan to stary niemiecki zwyczaj popularniejszy od Oktoberfestu '' :rotfl: https://dorzeczy.pl/swiat/64637/Niemiec ... yczaj.html

Cytuj:
Ja, ja. Naturlich. Jeszcze troche a w szkopskich szkolach zaczna uczyc, ze Cesarstwo Rzymskie to byl Kalifat a Ahmed Hitler to byl wielki wezyr
:rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 20 maja 2018, 13:46 
Offline
Specjalista

Posty: 4441
Moje BMW: Infiniti
Kod silnika: VQ37VHR
Wróciłem właśnie po eurotripie z niemiec i holandi i napiszę tylko że jest strasznie. Nie da się tego opisać co się wyrabia za granicą, ale parę przykładów przytoczę. W tk maxie "pan" z afryki PRACOWNIK TEJŻE FIRMY naubliżał białej kobiecie, która aż płakała, awantura na cały sklep. Jeśli dobrze zrozumiałem przyszedł kierownik i "obezwładniał tego pana" bo złapał go za kark i wykręcił rękę i coś tam mu gadał. Przy katedrze w koloni kobiety w burkach walały się po chodnikach i śpiewały hgw co. Młodzi panowie z afryki chodzą sobie grupkami i widać że szukają zaczepki. Jeśli chodzi o podejmowanie pracy to mają wg mnie na prawdę duży problem, bo pracują głównie starsze osoby. "Goście" łażą sobie bez celu. Jest jeszcze inna kwestia której nie chcę poruszać bo zaraz będzie że głupoty gadam, ale takie odniosłem wrażenie, przynajmniej u nas nie widziałem żeby ludzie żyjący z zapomogi byliby w stanie kupować buty po 100-200 euro...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 20 maja 2018, 16:48 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
Miłosz napisał(a):
Jest jeszcze inna kwestia której nie chcę poruszać bo zaraz będzie że głupoty gadam, ale takie odniosłem wrażenie, przynajmniej u nas nie widziałem żeby ludzie żyjący z zapomogi byliby w stanie kupować buty po 100-200 euro...
Mam takie samo wrażenie :)

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 20 maja 2018, 17:40 
Offline
Specjalista

Posty: 4441
Moje BMW: Infiniti
Kod silnika: VQ37VHR
Trochę to smutne i przykre jest, że tam "goście" mają lepiej, niż np u nas ciężko pracujący ludzie. Nie mam pojęcia jak to wytrzyma ich gospodarka, albo muszą być obrzydliwie bogaci albo bardzo bezmyślni. Nie mogę też zrozumieć różnic cenowych pomiędzy tak bogatym krajem jak niemcy i nami. Rzeczy spożywcze, chemia gospodarcza są wyraźnie tańsze, a jak jeszcze promocje są to już w ogóle. U nas głupie trampki polo które oglądałem w sklepie to minimum 300+ zł , tam zapłaciłem 19 euro.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 20 maja 2018, 18:34 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
Miłosz napisał(a):
albo muszą być obrzydliwie bogaci
sporo nakradli podczas II Wojny Światowej, łatwiej im było biznesiki rozkręcać po wojnie ;)

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 20 maja 2018, 22:07 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 4977
Lokalizacja: SKL/Cz-wa
Moje BMW: e91
Kod silnika: N52B25
u nas też ci przysłowiowi "patole - Seby i Karyny" latają w markowych gaciach i butach. Buty z haczykiem, portki z 3 paskami itd.
Temat rzeka. Ale fakt - w DE "potencjalni pracownicy z afryki" strzelają focha bo chcą od państwa nowego iPhona i tyle. Bo mogą, bo mają prawo.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 21 maja 2018, 10:58 
Miłosz napisał(a):
Wróciłem właśnie po eurotripie z niemiec i holandi i napiszę tylko że jest strasznie. Nie da się tego opisać co się wyrabia za granicą, ale parę przykładów przytoczę. W tk maxie "pan" z afryki PRACOWNIK TEJŻE FIRMY naubliżał białej kobiecie, która aż płakała, awantura na cały sklep. Jeśli dobrze zrozumiałem przyszedł kierownik i "obezwładniał tego pana" bo złapał go za kark i wykręcił rękę i coś tam mu gadał. Przy katedrze w koloni kobiety w burkach walały się po chodnikach i śpiewały hgw co. Młodzi panowie z afryki chodzą sobie grupkami i widać że szukają zaczepki. Jeśli chodzi o podejmowanie pracy to mają wg mnie na prawdę duży problem, bo pracują głównie starsze osoby. "Goście" łażą sobie bez celu. Jest jeszcze inna kwestia której nie chcę poruszać bo zaraz będzie że głupoty gadam, ale takie odniosłem wrażenie, przynajmniej u nas nie widziałem żeby ludzie żyjący z zapomogi byliby w stanie kupować buty po 100-200 euro...


To samo w centrum Oslo w którym jest tyle kamer co ulic. Czarni stoją i dłubią w nosie, handlują prochami itd. Kilka lat temu ponieśli bunt w osrodku dla azylantów bedąc niezawolonymi z warunków które przypominają mieszkanie kilkupokojowe z wyżywieniem/ tak. tak podobnie więzienie w Norwegii min. [cenzura] Brevik siedzi sobie w takim dwupokojowym 'mieszkanku' po roztrzelaniu prawie 70 osób i ma w de wszystko studiując prawo i skarżąc się to to czy siamto/
Tu innej beczki https://lublin.onet.pl/pijany-kierowca- ... pa/dkvfr0s :rotfl: :rotfl:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 21 maja 2018, 11:58 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Breivik to będzie historyczny bohater jeśli tylko jeszcze się ostanie jakiś bialy historyk tylko przy pisaniu książek do nauki historii. Innych z resztą nie będzie. Socjalizm zaorał europejskich idiotów po raz wtóry z kolei. Tym razem być może na dobre, bo nowe kulturowo pokolenie będzie mądrzejsze. Nawet jeśli będą to potomkowie ludzi, którzy do dziś nie są w stanie wynaleźć koła. Przynajmniej socjalizm się nie odrodzi.

trollu napisał(a):
u nas też ci przysłowiowi "patole - Seby i Karyny" latają w markowych gaciach i butach. Buty z haczykiem, portki z 3 paskami itd.
Temat rzeka. Ale fakt - w DE "potencjalni pracownicy z afryki" strzelają focha bo chcą od państwa nowego iPhona i tyle. Bo mogą, bo mają prawo.


Najśmieszniejsze jest to, ze polowa lata w podróbach. Tani Armani, Kevin klejn, guczczi itd. To tylko pokazuje jakim prymitywem sa w większości Polacy, wyborcy pisow i innych socjalistów czy komuchow. Nic się w tym kraju nie zmieni

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 21 maja 2018, 12:27 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
jiGsaw, dzieki komu nie ma w Polsce ciapatych? ;)

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 21 maja 2018, 15:41 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Dzięki temu, że u nas bjeda i tak by uciekli. No chyba, że Niemiec by płacił zasiłki w Polsce...

Akcja sprzed 10 minut dosłownie. Norwegia, Bergen - wezwałem taksówkę. Przyjeżdża opaleniec, prawdopodobnie niedoszły pirat, bo z Somalii. Wysiada, otwiera bagażnik i się patrzy jak w pi*** szpak na mnie i moje walizy. W końcu się wkur*** i mówię mu, że ta jedna jest ciężka i mogę mu pomóc. Druga oczywiście sam musiałem załadować, bo on się juz narobił.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 21 maja 2018, 15:47 
Offline
Naczelny bimbrovnik
Avatar użytkownika

Posty: 9076
Lokalizacja: PTU
Moje BMW: e30
Kod silnika: m52b28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=77118
jiGsaw napisał(a):
Wysiada, otwiera bagażnik i się patrzy jak w pi*** szpak na mnie i moje walizy. W końcu się wkur*** i mówię mu, że ta jedna jest ciężka i mogę mu pomóc. Druga oczywiście sam musiałem załadować, bo on się juz narobił.

Jaśnie wielmożnemu panu mogłaby przecież korona z głowy spaść :rotfl:

_________________
Obrazek

One redline a day keeps a mechanic away.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 21 maja 2018, 19:10 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
maaaad napisał(a):
Jaśnie wielmożnemu panu mogłaby przecież korona z głowy spaść


Jakis czas temu rozmawialem ze znajomym, który pracował na Bliskim Wchodzie na budowach w latach 90 tych. Gosc dosc potezny, 180 cm, 120 kg. I opowiadał mi ,ze tam bambo i ciapatusy sie z niego ciagle nabijały, jak sam nosił zelazne belki, a bambo we czterech. I mowili " Bolando, ty jestes silny ale ty głupi bo sie chcesz wysilac i pracować " :rotfl: :rotfl:

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 21 maja 2018, 20:06 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1157
Lokalizacja: Mazury
Moje BMW: brak
Garaż: było V8
Ja tydzień temu byłem w Holandii i odniosłem wrażenie, że tam to więcej ciemnych niż białych a w niektórych miejscach to w ogóle sami ciapaci, murzyni i inni kolorowi.
Rodowitych Holendrów to tam chyba najmniej :szok:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 21 maja 2018, 20:36 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 4977
Lokalizacja: SKL/Cz-wa
Moje BMW: e91
Kod silnika: N52B25
renoraines napisał(a):
jiGsaw, dzieki komu nie ma w Polsce ciapatych?

ciapaci byli i poszli w pizdu. Tłumaczyli się, że małe zasiłki, słabe zarobki, ciężki język i nietolerancyjni ludzie. Brat w pracy miał do czynienia z irakijczykami, do roboty się średnio nadają, chyba że szef lubi liczyć straty.
Problemem jest rozwój w XXI wieku - każdy ma neta, gdzieś na środku pustyni w małej lepiance mają instagrama i widzą, że w europie mają drogie samochody, laski na kocykach przy basenach - to działa na wyobraźnię. Tyle, że nie widać na fotach tego, że dookoła trzeba na to pracować

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 21 maja 2018, 20:41 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 8579
Lokalizacja: Lubelskie LJA
Moje BMW: Mercedes-Benz CLS
Kod silnika: 320CDI 7G-Tronic
Garaż: 93' E36 Sedan Calypsorot
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=107879

99' E46 Coupe Topasblau
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=119679

07' CLS W219 7G-Tronic
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=151028
U mnie w Newcastle jest taka dzielnica nazywa się Fenham.
Zdarzało mi się kilkukrotnie tamtędy przejeżdżać... Jadąc ulicami wzdłuż osiedli można odnieść wrażenie, że jest się w Ciapatowie czy innym Kurdystanie.
Wszędzie mocno-opaleni obywatele, spotkać tam rodowitego, białego Anglika idącego chodnikiem to nie lada wyczyn.

Oczywiście dookoła nie zobaczycie tam na ulicach byle jakich aut, same nowsze beemki, audi, mercedesy modele rocznikowo 2013-2014 wzwyż. Sporo również luksusowych suv'ów.
Niemalże wszystkie auta posiadają ciemne szyby, matowe lakiery, ew białe nadwozie czarne felgi i czarny dach. (Lubią się w ten sposób właśnie wyróżniać)
Mają swoje sklepiki, stoiska, myjnie samochodowe, fryzjerów, restauracje itp. Wielu z nich prowadzi swój biznes lub jeździ na Taxi.

Ostatnio było głośno bo specjalna grupa do walki z przestępczością seksualną wraz z tutejszą Policją rozbiła bardzo liczną grupę porywaczy nieletnich dziewczynek z prowadzonych agencji towarzyskich.
Działało to w ten sposób, że najczęściej taxówkarze dawali sobie nawzajem informacje nt danej osoby, śledzono ją, porywano lub pod pretekstem zbawiano, dawano narkotyki i oddawano do domów publicznych, gdzie stare zboki za opłatą zdobywali klientów (oczywiście ze swojego kraju).

_________________
"Nie sztuką jest zwrócić uwagę swoim autem spojlerami i laminatami, sztuką jest zrobić to bez nich"
Obrazek
Był: 93' E36 Sedan 316i Calypsorot Metallic - Bimbrowóz (2009-2012)
Był: 99' E46 Coupe 320Ci Topasblau - Smerfeta (2012-2015)
Jest: 07' Mercedes-Benz CLS W219 320CDI 7G-Tronic - Czarna Locha (2015-Obecnie)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 21 maja 2018, 21:02 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 4977
Lokalizacja: SKL/Cz-wa
Moje BMW: e91
Kod silnika: N52B25
w Monachium jak przy blokach są zaparkowane nowsze golfy, astry, jakaś 3er czy A4 i nagle między nimi pojawia się poprzednia generacja eSy, to od razu wiadomo, że jakiś turas nią jeździ

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 135  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 52 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL