BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 20 kwietnia 2024, 04:46

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 135  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 20 grudnia 2016, 12:00 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 4977
Lokalizacja: SKL/Cz-wa
Moje BMW: e91
Kod silnika: N52B25
zostawił żonę i 17 letnie dziecko, tydzień przed świętami.
Cytuj:
Rzymska „La Repubblica” nie wątpi, że mamy do czynienia z wojną cywilizacji i tylko obrona wartości demokracji, szacunku i solidarności może stanowić skuteczną tamę przeciwko terrorowi.

co do pierwszej części - pełna zgoda, jest wojna cywilizacji a każdy kto przyłożył łapę do multi-kulti po raz kolejny ma krew na rękach. Skuteczna tama na samobójców-zamachowców i innych nie godzących się na naszą cywilizację to wysłanie ich tam, skąd przyjechali, innej opcji nie ma. Dla Niemiec jedyna nadzieja chyba leży w Bawarii
Cytuj:
Szef MSW Bawarii Joachim Herrmann powiedział, że jeśli potwierdzą się informację, iż poniedziałkowego zamachu w Berlinie dokonał uchodźca ubiegający się o azyl, konieczne będzie przemyślenie założeń niemieckiej polityki migracyjnej.

Bawarczycy chyba jako jedyni chcą zrobić z tym porządek, trzeba poczekać do kolejnych wyborów, podziękują Merkelowej i być może coś zacznie się zmieniać

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 20 grudnia 2016, 12:06 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... &_ticrsn=3

Cytuj:
Prezydent-elekt Donald Trump obwinia "islamskich terrorystów" za "rzeź" - jak nazwał atak terrorystyczny w Niemczech - która miała miejsce podczas kiermaszu bożonarodzeniowego w Berlinie - poinformowało AFP.


Cytuj:
"Państwo Islamskie i inni islamscy terroryści regularnie mordują chrześcijan(...) Ci terroryści muszą zostać starci z powierzchni ziemi".


Cytuj:
"Dziś doszło do zamachów w Turcji, Szwajcarii i Niemczech - i będzie coraz gorzej. Cywilizowany świat musi zmienić swój sposób myślenia"


Liczę, ze ten gość naprawdę wprawi w ruch anty-islamska machinę i sprowadzi ich do własciwego poziomu, wywierając odpowiednio silne naciski również na Europę.

Za rządów Baraka Obambo, krypto-islamisty, działo się, jak się działo, wszyscy widzieliśmy.

" HOLY KORAN ! " .

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 20 grudnia 2016, 13:11 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Panowie wróg jest wśród nas, powtarzam :!:

Sprawdźcie swoich znajomych, czy który nie popiera uchodźctwa, ja takich znalazłem niestety. Czas się zbuntować, wywalić z fb, powiedzieć wprost co się myśli. To oni mają krew już nawet Polaków na rękach, kilka Polaków już zginęło z rąk robactwa, a oni dalej to popierają, wysyłają pieniądze itd... :/ To oni są winni, to ich myślenie i działalność przywiodła robactwo na ziemie europejskie.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 20 grudnia 2016, 13:24 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Na pohybel lewackim szkodnikom.


Obrazek

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 20 grudnia 2016, 14:09 
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... id=1184bf#

Ściema czy nieudolność POLZEI ? -- ma jedno na celu odwrócić uwagę od łuchodżcófff / jakaś wojna jest Pakistanie skoro ten z szoferki nim został ? /. :dobani:
Jedno jst pewne --NIKT PO ZA PUSTOGLOWYM LEWACTWEM NIE UWIERZY JUŻ ŻE TO ZROBIŁ BIAŁY CZŁOWIEK ! :cisza:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 20 grudnia 2016, 15:42 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7461
Lokalizacja: Tarnów
Moje BMW: E12 520A
Kod silnika: m20b20
Garaż: E12
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=67421&start=400
e46 328ci Santorini Blue
https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6& ... &start=200
E36/7 2.8i
Mini countryman SE
F87
jiGsaw, a Ty chcesz wyjeżdżać do Niemiec i tam układać swoje życie bo Ci Pisiory nie odpowiadają...Hmm to jak to w końcu z Tobą jest ??

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 20 grudnia 2016, 16:43 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
A to czarne jest białe a białe czarne? Wymień jakakolwiek inna zaletę pisu oprócz powstrzymania skromnej fali uchodźców. Nie oszukujmy sie, ze oni by chcieli zostac w PL. Ogólnie jak de to make miejscowości, tam gdzie się biali ostali.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 20 grudnia 2016, 19:14 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7461
Lokalizacja: Tarnów
Moje BMW: E12 520A
Kod silnika: m20b20
Garaż: E12
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=67421&start=400
e46 328ci Santorini Blue
https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6& ... &start=200
E36/7 2.8i
Mini countryman SE
F87
jiGsaw, nie będziemy się tutaj licytować i mówić o zaletach pisu lub ich braku ale Twoje podejście to czysta hipokryzja.
Z fb będziesz usuwał ludzi którzy popierają uchodźców a chcesz się osiedlić w kraju który politykę pro-uchodzczą wprowadza do Europy, chcesz pracować dla ludzi którzy Ciebie (Polaka) mają za śmiecia a wspierają nienawistnych islamistów. Dziś w radiowej 1 podawali wyniki sondażu w Niemczech który dotyczył przyjmowania uchodźców i w DDR przeciwnych jest 90% ludzi (ale w DDR nie ma dla polaka pracy) a w zachodnich Niemczech nadal blisko 2/3 jest za dalszym przyjmowaniem.
Z Twoim radykalnym podejściem będziesz w stanie żyć w takim miejscu i pracować dla ludzi którzy Tobą gardzą :szok: ??

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 20 grudnia 2016, 20:52 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 45
Posty: 7448
Lokalizacja: Toruń
Moje BMW: e39 530d
Kod silnika: M57D30
Garaż: www.tinyurl.com/podol-e39
renoraines napisał(a):
Na pohybel lewackim szkodnikom.
Taaa bo jak z kodu to na pewno lewak i w ogóle powiesić, brawo Ty :wstyd:

EDIT:
Teraz trzeba być albo lewakiem z kodu co kocha uchodźców i homoseksualistów, popiera PO albo nowoczesną albo trzeba być prawakiem, wyznawcą pisu i katolem. Co niektórzy powinni się trochę ogarnąć.

_________________
Obrazek
Kupię deskę w skórze.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 20 grudnia 2016, 21:12 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 32
Posty: 4264
Lokalizacja: Poznań
podol napisał(a):
Teraz trzeba być albo lewakiem z kodu co kocha uchodźców i homoseksualistów, popiera PO albo nowoczesną albo trzeba być prawakiem, wyznawcą pisu i katolem. Co niektórzy powinni się trochę ogarnąć.

słuszna uwaga :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 20 grudnia 2016, 21:21 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
podol napisał(a):
renoraines napisał(a):
Na pohybel lewackim szkodnikom.
Taaa bo jak z kodu to na pewno lewak i w ogóle powiesić, brawo Ty :wstyd:


Kod się rozrasta do alimenciarza, zydokomunistki, dołączyli feministka, kapuś, pederasta oraz oficjalnie ub-ecy i sb-cy. Patologia zebrała się przy pomniku AK, swoich ofiar.


Normalny człowiek święta spędza z rodziną lub też bedąc ateistą czy też innego wyznania uszanuje Wielkanoc i Boże Narodzenie. Nie będzie wichrzyć, podżegać.


Obrazek

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 20 grudnia 2016, 21:32 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 45
Posty: 7448
Lokalizacja: Toruń
Moje BMW: e39 530d
Kod silnika: M57D30
Garaż: www.tinyurl.com/podol-e39
renoraines napisał(a):
Kod się rozrasta do alimenciarza, zydokomunistki, dołączyli feministka, kapuś, pederasta oraz oficjalnie ub-ecy i sb-cy.
Za to z przeciwnej strony same kryształy i wzory do naśladowania :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Co by nie zmieniać tematu, jestem przeciwny przyjmowaniu imigrantów/uchodźców do Polski, nie ma nad nimi żadnej kontroli po przyjeździe i kulturowo są nam całkowicie obcy i niechętni do asymilacji. Nie wspominając już o tym, że cywilizacja zachodu jest dla nich największym złem które należy tępić na wszelkie możliwe sposoby.

_________________
Obrazek
Kupię deskę w skórze.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 20 grudnia 2016, 22:10 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
///david napisał(a):
jiGsaw, nie będziemy się tutaj licytować i mówić o zaletach pisu lub ich braku ale Twoje podejście to czysta hipokryzja.
Z fb będziesz usuwał ludzi którzy popierają uchodźców a chcesz się osiedlić w kraju który politykę pro-uchodzczą wprowadza do Europy, chcesz pracować dla ludzi którzy Ciebie (Polaka) mają za śmiecia a wspierają nienawistnych islamistów. Dziś w radiowej 1 podawali wyniki sondażu w Niemczech który dotyczył przyjmowania uchodźców i w DDR przeciwnych jest 90% ludzi (ale w DDR nie ma dla polaka pracy) a w zachodnich Niemczech nadal blisko 2/3 jest za dalszym przyjmowaniem.
Z Twoim radykalnym podejściem będziesz w stanie żyć w takim miejscu i pracować dla ludzi którzy Tobą gardzą :szok: ??



Coś Ci się miesza, bo kompletnie inne powody są moich rozważań emigracyjnych niż kwestie uchodźców.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 20 grudnia 2016, 23:26 
Tymczasem http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/ter ... id=SK2MDHP

Szybko się uwinęli nawet 24 godziny nie siedział . :kwasny: ............


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 21 grudnia 2016, 13:36 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Niemcy są zbyt liberalni, a imigranci w ośrodkach powinni pracować na swoje utrzymanie. Prace porządkowe, remontowe, a gdy dewastują, potrącać im z kieszonkowego. Napastnik z Berlina zakwaterowany był na byłym lotnisku Tempelhof http://www.rmf24.pl/fakty/news-atak-w-b ... n=firefoxw




podol napisał(a):
renoraines napisał(a):
Kod się rozrasta do alimenciarza, zydokomunistki, dołączyli feministka, kapuś, pederasta oraz oficjalnie ub-ecy i sb-cy.
Za to z przeciwnej strony same kryształy i wzory do naśladowania :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Próbujesz odwrócić uwage od sedna czyli tego, że totalitarnej opozycji nie chodzi o wolne media, a o obronę układu okrągłostołowego w tym emerytur bezpieki.

PO nie może pogodzić się, że straciła władze w wyniku demokratycznych wyborów.
Nowoczesna to wydmuszka taka jak ruch Palikota, na ręke im chaos, blokowanie sejmu, ulic, to ich paliwo wyborcze.
Kod finansowany przez ściganego za malwersacje żydowskiego bankiera, alimenciarz nie musi zakładać jarmułki,zeby zauważyć kim jest. ''Spontaniczne'' :rotfl: zgromadzenia, manifestacje, a okazuje się, że zostały zgłoszone wcześniej i zamawiano katering :rotfl: .
renoraines napisał(a):


''poż_kod_ofany menczenik'' :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 21 grudnia 2016, 13:58 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 45
Posty: 7448
Lokalizacja: Toruń
Moje BMW: e39 530d
Kod silnika: M57D30
Garaż: www.tinyurl.com/podol-e39
renoraines napisał(a):
podol napisał(a):
renoraines napisał(a):
Kod się rozrasta do alimenciarza, zydokomunistki, dołączyli feministka, kapuś, pederasta oraz oficjalnie ub-ecy i sb-cy.
Za to z przeciwnej strony same kryształy i wzory do naśladowania :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Próbujesz odwrócić uwage od sedna czyli tego, że totalitarnej opozycji nie chodzi o wolne media, a o obronę układu okrągłostołowego w tym emerytur bezpieki.

Drzazgę w oku bliźniego widzisz a belki w swoim nie dostrzegasz.

Widzę masz ogromny problem z Żydami, ciekawe czy wiesz o tym że Jezus też był Żydem.

renoraines napisał(a):
''Spontaniczne'' :rotfl: zgromadzenia, manifestacje, a okazuje się, że zostały zgłoszone wcześniej i zamawiano katering :rotfl:
Powielasz kolejne brednie nie sprawdzając czy są prawdziwe, proponuje korzystać również z innych mediów a nie tylko rządowych i Rydzyka:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... =reklamaFB

_________________
Obrazek
Kupię deskę w skórze.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 21 grudnia 2016, 14:09 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
podol, życze Tobie, żebyś wyłączył TW_n 24, a włączył myślenie. Przypomnij sobie nocną zmianę https://www.youtube.com/watch?v=kBwg66eA6-8 i obalenie rzadu Olszewskiego. Zauważ, że wyborcza itp media zostały pozbawione publicznych pieniedzy, ajwaj nie łącze się z nimi w ''bulu'' :rotfl: , a kodowiec na filmie sam się położył na ulicy udając rannego.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 21 grudnia 2016, 14:17 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 45
Posty: 7448
Lokalizacja: Toruń
Moje BMW: e39 530d
Kod silnika: M57D30
Garaż: www.tinyurl.com/podol-e39
renoraines, a Tobie życzę abyś wyłączył TVP, Radio Maryja i TV Trwam i również włączył myślenie i przypomniał sobie 1981 i wprowadzenie stanu wojennego. Ale temat nie o tym, moim zdaniem nie masz racji, ja Twoim zdaniem nie mam racji, a obaj mamy w dupie wzajemne zdanie.

_________________
Obrazek
Kupię deskę w skórze.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 21 grudnia 2016, 14:33 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Pytania retoryczne ... Gdzie był KOD, gdy PO z TK zabierała pieniadze z OFE okradając Polaków; gdy PO wybierała sędziów TK na zapas; gdy zamykano internaute krytykujacego Komorowskiego /antykomor; gdy zamykano kibiców krytykujących rząd Tuska, gdy ABW wchodziła do redakcji WPROST czy też w czasie protestów ACTA?

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 21 grudnia 2016, 15:59 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 4
Moje BMW: E46
A papież czemu nie reaguje? tylko non stop :padam: przed islamem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 135  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 31 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL