BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 1 maja 2024, 03:04

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 135  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 26 sierpnia 2017, 18:23 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731
Obrazek

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 26 sierpnia 2017, 21:02 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
jiGsaw napisał(a):
Komuś jeszcze nie pasuje polska bezpieczna plaża?


Niektore fajtłapy wolą czarnuchów, ktorzy im dobrze obrobią 4 litery zamiast rodaków " śmierdzących cebulą".
Swoją drogą, jak fajtłapa jeden z drugim nigdy cebuli do tatara nie kroił, to i go oczy szczypią :rotfl:

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 26 sierpnia 2017, 21:12 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 4977
Lokalizacja: SKL/Cz-wa
Moje BMW: e91
Kod silnika: N52B25
Frank napisał(a):
Niektore fajtłapy wolą czarnuchów

wtedy to się nazywa selekcja naturalna. Ale tak czy inaczej sytuacja z Włoch krzywa. Liczę, że jak to u nas bywa, nic się nie zapomina i niedługo będzie coś w stylu wyrównania rachunków

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 26 sierpnia 2017, 21:35 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Wyrównanie rachunków to po pierwsze brak polskich rachunków oszczędnościowych w wydatkach na włoską turystykę. Niech po dupie dostaną to może szacunku nabiorą do dziedzictwa swojego.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 27 sierpnia 2017, 08:52 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
Dokładnie.
Nie jeździć tam, jak zauważą brak wpływów z turystyki to zaczną głosować na normalnych rządzących którzy będą sprzątać własny kraj.

A jeśli "imigranci" przyjadą lub zostaną "zaproszeni" do nas, to miejmy nadzieje że im ludzie pokażą Polską jedność i tolerancje, że będą się bać wzroku na ulicy podnieść.
Na szczęście nasz aktualny rząd nigdy nie poprze tego bałaganu w PL który aktualnie Merkelowa wprowadza w Europie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 27 sierpnia 2017, 14:41 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
jiGsaw napisał(a):
Właśnie miałem nagłaśniać. Komuś jeszcze nie pasuje polska bezpieczna plaża?


U nas takie rzeczy się nie dzieją... A np. to wszystko tutaj: http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/wa ... gu/06ec30h to była zwykła ustawka z niemiecką prasą.

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 27 sierpnia 2017, 16:11 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 10684
Moje BMW: E46 | E46 M3
Kod silnika: M54B30| S54B32
a to nie fotki po afterparty sunrise? bo tam to w sumie kwiat polskiej inteligencji nie jedzie sie bawic

_________________
Obrazek
Because life is too short to drive boring cars.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 27 sierpnia 2017, 18:05 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
Rimini to Sunrise 24/7. Wybierając się zagranicę trzeba trochę ogarniać gdzie się człowiek pakuje. Dopiero co mieliśmy tragiczną sytuację z Polką w Egipcie i jak widać dalej nie do wszystkich trafia że nie wszędzie jest bezpiecznie. Na Sunrisie dostaniesz w łeb a w Rimi i może się to skończyć tak jak się skończyło.

Oburzenie w tej sytuacji jest trochę śmieszne bo to tak jakby dziwić się że dostało się tasakiem w Krakowie na osiedlu fanów Wisły idąc w koszulce Cracovii.

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 27 sierpnia 2017, 19:32 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 46
Posty: 532
Lokalizacja: Hersham
Moje BMW: brak
Nikogo nie bronie ale ta kobieta nie musiala jechac do Wloch czy Egiptu i emigranci jej tego nie robili.

http://www.newsweek.pl/polska/spoleczen ... 020,1.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 27 sierpnia 2017, 20:03 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
Ogólnie niepoważnym jest porównywać sytuację z Polski która zdarza się raz na kilka miesięcy do sytuacji z Niemiec czy Włoch gdzie gwałty zaczynają być na porządku dziennym.


A Merkelowa dalej swoje będzie wywierać presje na kraje które nie chcą uchodźców :znudzony:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 27 sierpnia 2017, 20:13 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
kryst16 napisał(a):
Ogólnie niepoważnym jest porównywać sytuację z Polski która zdarza się raz na kilka miesięcy do sytuacji z Niemiec czy Włoch gdzie gwałty zaczynają być na porządku dziennym.


A Merkelowa dalej swoje będzie wywierać presje na kraje które nie chcą uchodźców :znudzony:


Niepoważnym to kolego jesteś Ty bo zachowujesz się jakby gwałt ale przez swoich chłopaków od czasu do czasu to już był spoko. Zarówno tych dzikusów z Rimini jak i tych z PL poza wieloletnim więzieniem powinna czekać przynajmniej kastracja chemiczna.

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 27 sierpnia 2017, 20:24 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Europa powinna wrócić do korzeni, a Polska może przyświecić przykładem. Na początek odrąbać genitalia tasakiem do mięsa tym z Łodzi.

Wracając do uchodźców - dlaczego te dzikusy mają parcie na Europę? Bo u nas hulaj dusza, piekła nie ma. W dodatku rozdamy im kasę, mieszkania, a jeszcze dostaną przywileje i pobłażliwe oko wymiaru sprawiedliwości

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 27 sierpnia 2017, 20:28 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
Uwielbiam posty w stylu Majsu - " u nas jest rownie zle". Ano nie jest.

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 27 sierpnia 2017, 21:00 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 4977
Lokalizacja: SKL/Cz-wa
Moje BMW: e91
Kod silnika: N52B25
u nas po pysku można dostać, prawda. Ale dzisiaj rozmawiałem z kumplem np o ostatnim ataku w Belgii, ranny żołnierz, strzelanina itd. Wydaje się, że to taka "normalna" wiadomość, różne rzeczy się dzieją ale moment - wojsko na ulicach? W środku Europy? Na zachód od nieistniejącego muru berlińskiego wojna skończyła się 70 lat temu. U nas ostatnio wojo na ulicy było w stanie wojennym. Chyba, nie pamiętam, jestem za młody. Ale jak żyję nie widziałem na ulicy żołnierza na patrolu. Wiadomo, że "naszych" ułańska fantazja ponosi, ostatnio było o łebkach na krzyżu na Giewoncie, chłop z A8 na plaży z skuterem na przyczepce - wstyd i tyle, co tu mówić ale jak idę na koncert to się nie zastanawiam, czy za chwilę nie usłyszę jakiegoś okrzyku i bomba urwie mi dupę

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 27 sierpnia 2017, 23:36 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 10684
Moje BMW: E46 | E46 M3
Kod silnika: M54B30| S54B32
we wloszech i grecji najwiecej nieproszonych gosci sie dotalo, u nas trzeba sie wykazac albo skrajna glupota i zapuszczac w dziwne dzielnice, albo miec duzego pecha zeby dostac w maske, tam kraza grupki wynudzonych koni pozbawionych morlanosci i w zaadzie bez wiekszych konsekwencji moga robic co chca bo nie maja ani dokumentow ani brak wiekszych konsekwencji za lamanie prawa.
kazdy jest kozakiem za klawiatura, ale zapewno rura by zmiekla na wakacjach w podobnej sytuacji w konfrontacji z 4 przeciwnikami, bo chcialo sie posidziec z zona na plazy i popatrzec na wschod slonca

_________________
Obrazek
Because life is too short to drive boring cars.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 28 sierpnia 2017, 06:34 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 1901
Lokalizacja: Włocławek
Moje BMW: F25 E38
Kod silnika: N47T M60B30
Garaż: Porządny :)
Uffff jak to dobrze ze, PiS rządzi. Dzi wki z PO czy .N już dawno by wpuściły tę hołotę. Ktos powie, ze nie bo socjal za maly? Nie bajajcie, zapewne by dostali specjalne fundusze na socjal z UE, zeby tylko ich przyjac.


Santino napisał(a):
kazdy jest kozakiem za klawiatura, ale zapewno rura by zmiekla na wakacjach w podobnej sytuacji w konfrontacji z 4 przeciwnikami, bo chcialo sie posidziec z zona na plazy i popatrzec na wschod slonca

:hurra:

_________________
Jest:
X3 F25 '12r. --->>
Było:
E46 '01r. --->>E39 '01r. --->> E36 '94r. --->> E46 '01r. --->> E46 '98r.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 28 sierpnia 2017, 07:30 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
MAJSU napisał(a):
kryst16 napisał(a):
Ogólnie niepoważnym jest porównywać sytuację z Polski która zdarza się raz na kilka miesięcy do sytuacji z Niemiec czy Włoch gdzie gwałty zaczynają być na porządku dziennym.


A Merkelowa dalej swoje będzie wywierać presje na kraje które nie chcą uchodźców :znudzony:


Niepoważnym to kolego jesteś Ty bo zachowujesz się jakby gwałt ale przez swoich chłopaków od czasu do czasu to już był spoko. Zarówno tych dzikusów z Rimini jak i tych z PL poza wieloletnim więzieniem powinna czekać przynajmniej kastracja chemiczna.


Radzę poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem.
Czy ja napisałem że u nas jest ok? Nie...
Ale porównywanie naszego kraju gdzie taka sytuacja zdarza się raz na kilka miesięcy do kraju gdzie jest to na porządku dziennym jest mocno niepoważne, ale czego się spodziewać po człowieku takim jak Ty który tylko narzeka na Polską "cebulę" a sam siebie pewnie nie widzi :niepewny:

Nie wiem czy wiesz ale teraz jak w Niemczech zgłaszasz gwałt to pierwszą instrukcją jaką dostajesz jest to że masz nie iść z tym do mediów :wstyd:
Trzeba być kompletnym idiotą żeby porównać kilka gwałtów rocznie do kilkunastu gwałtów miesięcznie dokonywanych przez ciapatych gdzie sprawy są szybko zamiatane pod dywan, jakbym pewną Panią słyszał która mówi że spoko imigranci to nie problem bo przecież przed ich przybyciem od czasu do czasu też gwałcono kobiety i samochody też od czasu do czasu wjeżdżały w przechodniów także wszystko jest ok :super: :wstyd:

Oczywiście u nas też jestem za najsurowszą karą, obcinać jaja na pniach i do kamieniołomu żeby zarobił na swój pobyt w więzieniu. A zdjęcie twarzy na ekrany w miastach żeby było to napiętnowane.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 28 sierpnia 2017, 11:09 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
trollu napisał(a):
u nas po pysku można dostać, prawda. Ale dzisiaj rozmawiałem z kumplem np o ostatnim ataku w Belgii, ranny żołnierz, strzelanina itd. Wydaje się, że to taka "normalna" wiadomość, różne rzeczy się dzieją ale moment - wojsko na ulicach? W środku Europy? Na zachód od nieistniejącego muru berlińskiego wojna skończyła się 70 lat temu. U nas ostatnio wojo na ulicy było w stanie wojennym. Chyba, nie pamiętam, jestem za młody. Ale jak żyję nie widziałem na ulicy żołnierza na patrolu. Wiadomo, że "naszych" ułańska fantazja ponosi, ostatnio było o łebkach na krzyżu na Giewoncie, chłop z A8 na plaży z skuterem na przyczepce - wstyd i tyle, co tu mówić ale jak idę na koncert to się nie zastanawiam, czy za chwilę nie usłyszę jakiegoś okrzyku i bomba urwie mi dupę


Ja rozważałem wizytę weekndową w Paryżu ale po tym jak Brawet mi powiedział że podczas wizty w McDonaldzie w polach Elizejskich przeszukiwali torebkę jego narzeczonej to stwierdziłem że z deka za daleko to zaszło :oczami:

Santino napisał(a):
we wloszech i grecji najwiecej nieproszonych gosci sie dotalo, u nas trzeba sie wykazac albo skrajna glupota i zapuszczac w dziwne dzielnice, albo miec duzego pecha zeby dostac w maske, tam kraza grupki wynudzonych koni pozbawionych morlanosci i w zaadzie bez wiekszych konsekwencji moga robic co chca bo nie maja ani dokumentow ani brak wiekszych konsekwencji za lamanie prawa.
kazdy jest kozakiem za klawiatura, ale zapewno rura by zmiekla na wakacjach w podobnej sytuacji w konfrontacji z 4 przeciwnikami, bo chcialo sie posidziec z zona na plazy i popatrzec na wschod slonca


Zgadza się ale też różne rejony Włoch różnie sobie z tym problemem radzą. Są miejsca gdzie ciapaków goni się kijami i tam jest cisza i spokój. Kozaków internetowych to w tym temacie na pęczki :D Wszyscy by tylko lali i tasakami jaja obcinali :D

kryst16 napisał(a):
Radzę poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem.
Czy ja napisałem że u nas jest ok? Nie...
Ale porównywanie naszego kraju gdzie taka sytuacja zdarza się raz na kilka miesięcy do kraju gdzie jest to na porządku dziennym jest mocno niepoważne, ale czego się spodziewać po człowieku takim jak Ty który tylko narzeka na Polską "cebulę" a sam siebie pewnie nie widzi :niepewny:

Nie wiem czy wiesz ale teraz jak w Niemczech zgłaszasz gwałt to pierwszą instrukcją jaką dostajesz jest to że masz nie iść z tym do mediów :wstyd:
Trzeba być kompletnym idiotą żeby porównać kilka gwałtów rocznie do kilkunastu gwałtów miesięcznie dokonywanych przez ciapatych gdzie sprawy są szybko zamiatane pod dywan, jakbym pewną Panią słyszał która mówi że spoko imigranci to nie problem bo przecież przed ich przybyciem od czasu do czasu też gwałcono kobiety i samochody też od czasu do czasu wjeżdżały w przechodniów także wszystko jest ok :super: :wstyd:

Oczywiście u nas też jestem za najsurowszą karą, obcinać jaja na pniach i do kamieniołomu żeby zarobił na swój pobyt w więzieniu. A zdjęcie twarzy na ekrany w miastach żeby było to napiętnowane.


Haha piękny jest ten temat bo można każdą forumową cebulę wyłowić natychmiast :) Wszyscy idioci wokół tylko moja prawda jest NAJMOJSZA ! :D

Cieszy mnie też fakt tak bogatego dostępu do źródeł ! Każdy wie ile gwałtów było ostatnio w PL ile było zagranicą i co mówią urzędnicy i inne służby. Jak się wejdzie w mechanikę to nikt nie umie użyć opcji szukaj a tutaj taka kopalnia wiedzy i statystyk ! :super:

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 28 sierpnia 2017, 11:39 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
A bo MAJSU wie z jakich źródeł kto korzysta :-)
MAJSU wie zawsze najlepiej :P

Normalne statystyki mówią o wzrostu ilości gwałtów w "Islamskich" krajach Europejskich, a co dopiero inne poważne źródła :wstyd:

Czy nie uważasz za idiotyczne mówienie że u nas jest gorzej niż w takich krajach Europy jak Niemcy, Włochy, Francja? Gorzej pod względem bezpieczeństwa i spokoju? To chyba w innym kraju Ty żyjesz...
Byłeś może ostatnio w Calais? Nadal syf i masakra, odważna Francja z makaronem na czele nie potrafi zrobić porządku u siebie w kraju, nie potrafią zapewnić bezpieczeństwa obywatelom UE którzy podróżują po ich kraju a nas pouczają?
Niemcy podobnie, coraz większy syf tam się robi.

Ale nie bo nasze najgorsze :P Bo "cebula", chłopie największym cebularzem to jest ten co na swoje tylko narzeka, nie znając chyba realiów.

Mądrze powiedziane:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 28 sierpnia 2017, 11:56 
To jak myślisz kryst16, ile jest rocznie gwałtów w Polsce?


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 135  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 57 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL