BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 24 kwietnia 2024, 00:14

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 135  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 23 maja 2017, 06:34 
Frank napisał(a):
http://wiadomosci.wp.pl/trwa-akcja-ratunkowa-w-manchesterze-po-koncercie-doszlo-tam-do-eksplozji-6125545237248129a

Cytuj:
Tysiące ludzi w panice ucieka z hali widowiskowo-sportowej w Manchesterze, gdzie tuż po skończonym koncercie Ariany Grande według świadków słychać było "potężny huk". Policja informuje o niepokojącym incydencie - informują brytyjskie media i portale społecznościowe.




Znów mocno opaleni ? :rotfl:


Zapewne , więć ciąg dalszy nastąpił co było do przewidzenia. :dobani:
Na razie http://wiadomosci.wp.pl/ekstremisci-prz ... 045598849a . :kwasny:

A teraz przez najbliższe dni :
-- ustalanie sprawców , jak się małpoludy nie przyznają.
-- monologi i gdybanie znaffffców typu Jurek Dziewulski,
-- pierwsze podejrzenia i aresztowania osób powiązanych i znanych wcześniej policji,
-- porównanie zabezpieczenia antyterrosystycznego w PL ,
-- i niestety za jakiś czas ........






...... cdn.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 23 maja 2017, 12:23 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 8579
Lokalizacja: Lubelskie LJA
Moje BMW: Mercedes-Benz CLS
Kod silnika: 320CDI 7G-Tronic
Garaż: 93' E36 Sedan Calypsorot
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=107879

99' E46 Coupe Topasblau
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=119679

07' CLS W219 7G-Tronic
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=151028
Cóż... Z racji tego, że w mojej pracy 90% populacji to rdzenni "lokalsi" Od rana panuje złość, gniew jak i ogólna frustracja na to co się wydarzyło.

Mojego kolegi z pracy córka była na tym koncercie. (Jej oraz partnerce nic się nie stało)
Natomiast nieopodal mnie z dzielnicy oddalonej o kilka mil, dwie osoby (rodzeństwo) uważa się za zaginione (czyt. pewnie zeskrobują ich tkanki DNA ze ścian.)

Co do samego zdarzenia, jeśli chcecie znać moje zdanie to napisałem o tym rano na jednym z portali społecznościowych.
Nie chce mi się tłumaczyć na język polski, myślę że większość rozumie przekaz.

What a sick person attacks a pop concert knowing their are children, young people and families???
Its about time the UK woke up... the security services are watching potential threats.
Stop watching them and start doing something.
There were a lot of youngsters at that concert, how many more babies do parents need to lose before something is done.

_________________
"Nie sztuką jest zwrócić uwagę swoim autem spojlerami i laminatami, sztuką jest zrobić to bez nich"
Obrazek
Był: 93' E36 Sedan 316i Calypsorot Metallic - Bimbrowóz (2009-2012)
Był: 99' E46 Coupe 320Ci Topasblau - Smerfeta (2012-2015)
Jest: 07' Mercedes-Benz CLS W219 320CDI 7G-Tronic - Czarna Locha (2015-Obecnie)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 23 maja 2017, 12:31 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Obrazek


Cytuj:
Amerykański dziennikarz-amator Alt Right Report zamieścił na swoim Twitterze zdjęcie z warszawskiego metra, które opatrzył podpisem: „To jest metro w Polsce… zauważyliście coś?”

Pojawiły się komentarze z całego świata:

Cytuj:

-Oni wciąż czytają książki w metrze?

-Dlaczego nie ma kału ani moczu, czy czarnych palących blanty?

-Tylko tam siedzą. Nikt nie próbuje nikogo zabić. Ale dziwne. Jesteś pewien, że to na tej planecie?

-Tak, to wygląda jak metro w Paryżu 40 lat temu.

-Nie rozumiem. Gdzie są śmieci i kałuże moczu? Oni nie są agresywni? To tak można?

-Niech zgadnę - oni wszyscy są Polakami?

-Czysto, schludnie, biało...

-Owszem. Spokój, bezpieczeństwo i brak agresywnych "ciapatych". Jednym słowem - NORMALNOŚĆ :)

-Nie ma Arabów, nie ma płaczu

-Oni po prostu tam siedzą, nikt nie chce nikogo zabić. Jakie to dziwne. Czy to na pewno na naszej planecie?

-Żadnych Afrykanów, żadnych muzułmanów. Czas się przeprowadzić! :)







Lukasz_S napisał(a):
No i oczywiście TVN jak zawsze przeszedł samego siebie :rotfl:

Jako możliwą przyczynę tragedii podali, huk z pękających balonów, które były częścią choreografii i ludzie zaczęli uciekać deptając się nawzajem :rotfl: :rotfl:

Taaa ku#@!a balony :wstyd:


Retoryka tvn, wyborczej. A propos powyższego zdjęcia przekaz gazeta.pl

Cytuj:
Zdjęcie warszawskiego metra użyte, by sprowokować rasistowską dyskusję.


Inny przykład z ostatniego czasu, festiwal w Opolu. Zrezygnowała Rodowicz, a pozostali artyści to wykorzystali. Okazało się, że powodem rezygnacji Rodowicz jest śmierć jej matki i każdy normalny to rozumie, że żałoba to nie jest czas na występy estradowe. Ale te ... nawet śmierć wykorzystują do siania zamętu.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 23 maja 2017, 13:23 
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci ... ja/48bmccx :dobani: :dobani: :dobani:

Wypowiedż z 13.59 ---mówi za sama za siebie. :]
Banda brudasów , człekokształtnych ze śmierdzącymi , czarnymi szmatami na nieogolonych mordach od kilku lat usiłuje coś udowodnić mordując niewinnych ludzi na całym świecie. Wielcy przywódcy jak widać mają to w de , nie rozpoczynając ofensywy przeciwko tym stworzeniom a ciągłe pieprzenie i potępianie ataków za każdym razem do niczego nie prowadzi, Czarny troll z odstającymi uszami zza oceanu jak jeszcze był prezydentem mówił jak zwykle po kolejnym ataku ,że będą intensyfikować działania przeciwko IS - i kuwa co zrobił ? ..... przestał być prezydentem i łowi ryby. Donald pierdolnij atomicę i będzie po sprawie! :cwaniak:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 23 maja 2017, 13:48 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
Cytuj:
Jak dotąd wiemy o 22 ofiarach incydentu, do jakiego doszło tuż po skończonym koncercie gwiazdy pop Ariany Grande. Mowa jest o co najmniej 59 rannych, wśród których są dziesiątki młodych ludzi oraz rodziców, którzy czekali pod halą na wracające z koncertu dzieci.


http://wiadomosci.wp.pl/wybuch-w-manche ... 908420737a


z innego źródła-
Cytuj:
Zamachowiec - islamista, 23-letni Brytyjczyk Salman Abedi, wysadził się w tłumie dzieci i rodziców. Na miejscu znaleziono gwoździe, którymi wypełnił pas z materiałem wybuchowym.


https://www.o2.pl/artykul/zemsta-za-ata ... 070062209a
Cytuj:
Zemsta za atak. Podpalili meczet w Manchesterze

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 23 maja 2017, 19:45 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 620
Lokalizacja: Dębica
Czarny troll z odstającymi uszami zza oceanu jak jeszcze był prezydentem mówił jak zwykle po kolejnym ataku ,że będą intensyfikować działania przeciwko IS - i kuwa co zrobił ? ..... przestał być prezydentem i łowi ryby.sirek, napisał(a):


Przeciwko swoim miałby intensyfikować działania ? :zdziwko: Uważny obserwator przecież wie, kto ich zbroi i finansuje, i daje przyzwolenie na wojny w tamtym regionie. Przecież ta sytuacja tam nie zaczęła się wczoraj, w ubiegłym tygodniu, miesiącu, roku, czy nawet dekadzie.

sirek, napisał(a):
Donald pierdolnij atomicę i będzie po sprawie! :cwaniak:



Że co ? Przypominam, że już raz bomba atomowa była użyta przeciwko wrogowi USA. Użycie dało zadowalające rezultaty, czyli kapitulacja wroga, a przede wszystkim przetestowanie tej broni w praktyce. Ale prawie wszystkie ofiary, to ludność cywilna.

Co do samej wojny na bliskim wschodzie ( a raczej wojen, bo cały bliski wschód to jest jedna wielka wojna ) - gdyby mocarstwom nie zależało na wojnach tam - to by ich nie było. Oni to rozpętali, głównie demokratyczny zachód, teraz jak włączyła się Rosja to o spokoju można zapomnieć na wiele, wiele lat, o ile nie będzie jakiegoś dużego, ogólnoświatowego konfliktu wcześniej, tym razem na Dalekim Wschodzie ( ale chyba nie, Rosja i Chiny nie powinny dopuścić do dużego konfliktu przy swoich granicach, chyba że same go rozpętają ).

W tym temacie była już mowa, kto zjeżdża się do Europy. Nie trzeba nic dodawać. Dodam tylko, że na każdej wojnie, najbardziej przejebane mają zwykli, biedni ludzie. Nie mający pieniędzy żeby emigrować choćby do spokojniejszej prowincji, nie mówię nawet o UE. I oni z reguły są ofiarami. A Ty ich chcesz jeszcze częstować atomówką ? :) Ochłoń trochę. Sam nie lubię arabskich świń, ale dopóki są na swoim terytorium, a szczególnie całe rodziny uczciwie pracujące na chleb, nic a nic mi nie przeszkadzają. Poza tym i wśród opalonych z tamtych rejonów, zdarzają się nie islamiści, są mężowie i żony, mające dzieci i pracujące na ich utrzymanie. Dopóki będziemy wybierać szaleńców, żeby nami rządzili, to wojny będą. Dopóki ktoś będzie miał interes w wojnach, to nie ma opcji żeby nawet zmniejszyć ilość konfliktów. Ten dzieciak, któremu obcięli głowę w Syrii te islamskie śmiecie za to że był katolikiem, ( wklejałem link kilkanaście stron wcześniej ), był jedną właśnie z takich ofiar - nie pokażą ich w telewizji, bo wolą pokazać biednych lekarzy, inżynierów, nauczycieli, którzy wyemigrowali przed wojną po zasiłki do Europy, przy okazji wysadzających stadiony pełne porządnych, białych ludzi. W takich czasach przyszło nam żyć. To doskonały czas dla rządów, i lobby zbrojeniowych - bo większość społeczeństw to idioci, bez własnego zdania.

Te świnie arabskie musi ktoś cały czas trzymać za mordę, ale ciężko będzie o nowego Kadafiego, Husajna i innych.
Europa się w porę nie opamiętała, i sytuacji już się nie da naprawić. Miejmy tylko nadzieję, że w Polsce do tego nie dojdzie.

Wiem, że żart niestosowny, ale ciekawe kim był zamachowiec. Inżynierem, lekarzem, czy nauczycielem? Bo kopaczowa mówiła że tylko tacy emigrują...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 23 maja 2017, 19:54 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 46
Posty: 532
Lokalizacja: Hersham
Moje BMW: brak
Dżordż napisał(a):
Cóż... Z racji tego, że w mojej pracy 90% populacji to rdzenni "lokalsi" Od rana panuje złość, gniew jak i ogólna frustracja na to co się wydarzyło.

Mojego kolegi z pracy córka była na tym koncercie. (Jej oraz partnerce nic się nie stało)
Natomiast nieopodal mnie z dzielnicy oddalonej o kilka mil, dwie osoby (rodzeństwo) uważa się za zaginione (czyt. pewnie zeskrobują ich tkanki DNA ze ścian.)

Co do samego zdarzenia, jeśli chcecie znać moje zdanie to napisałem o tym rano na jednym z portali społecznościowych.
Nie chce mi się tłumaczyć na język polski, myślę że większość rozumie przekaz.

What a sick person attacks a pop concert knowing their are children, young people and families???
Its about time the UK woke up... the security services are watching potential threats.
Stop watching them and start doing something.
There were a lot of youngsters at that concert, how many more babies do parents need to lose before something is done.



Problem w UK jest taki ze prawo ktore powinno nas chronic jednoczesnie sprawia ze jestesmy bezbronni.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 23 maja 2017, 19:58 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 8579
Lokalizacja: Lubelskie LJA
Moje BMW: Mercedes-Benz CLS
Kod silnika: 320CDI 7G-Tronic
Garaż: 93' E36 Sedan Calypsorot
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=107879

99' E46 Coupe Topasblau
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=119679

07' CLS W219 7G-Tronic
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=151028
igor781, Opisz proszę jaśniej co miałeś na myśli.

_________________
"Nie sztuką jest zwrócić uwagę swoim autem spojlerami i laminatami, sztuką jest zrobić to bez nich"
Obrazek
Był: 93' E36 Sedan 316i Calypsorot Metallic - Bimbrowóz (2009-2012)
Był: 99' E46 Coupe 320Ci Topasblau - Smerfeta (2012-2015)
Jest: 07' Mercedes-Benz CLS W219 320CDI 7G-Tronic - Czarna Locha (2015-Obecnie)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 24 maja 2017, 08:40 
Podali jeszcze wczoraj , 22letni poyeb , urodzony w Manchesterze z pochodzenia libijczyk rozerwał swoje flaki zabijając 22 osoby , raniąc ponad 60 . Jakieś pytania?
Ja nie mam . :shoot: ..........


Ostatnio edytowano 26 maja 2017, 09:02 przez sirek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 24 maja 2017, 08:42 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
No i widzicie - można spokojnie przyjmowac uchodzców i rozmaitej masci emigrantow, bo zamachowiec URODZIŁ się przeciez w UK i nie ma to zadnego związku z napływem mocno opalonych ! :ok:





:rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 24 maja 2017, 09:17 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 8579
Lokalizacja: Lubelskie LJA
Moje BMW: Mercedes-Benz CLS
Kod silnika: 320CDI 7G-Tronic
Garaż: 93' E36 Sedan Calypsorot
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=107879

99' E46 Coupe Topasblau
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=119679

07' CLS W219 7G-Tronic
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=151028
Potwierdziła się również niestety informacja o ofiarach z Polski.

http://www.tvn24.pl/zamach-w-manchester ... 561,s.html

_________________
"Nie sztuką jest zwrócić uwagę swoim autem spojlerami i laminatami, sztuką jest zrobić to bez nich"
Obrazek
Był: 93' E36 Sedan 316i Calypsorot Metallic - Bimbrowóz (2009-2012)
Był: 99' E46 Coupe 320Ci Topasblau - Smerfeta (2012-2015)
Jest: 07' Mercedes-Benz CLS W219 320CDI 7G-Tronic - Czarna Locha (2015-Obecnie)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 24 maja 2017, 12:33 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730

:rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 24 maja 2017, 12:46 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
Taaa, sami starzy, schorowani, dzieci, potrzebujący pomocy wychudzeni uchodzcy... :(

Co wy chcecie od TVN, nie ma lepszej stacji :wsciekly:

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 24 maja 2017, 13:03 
renoraines napisał(a):
Retoryka tvn, wyborczej

reno, tvn i "wybiórcza" to dno, aczkolwiek z Marylą to też nie do końca tak jak piszesz. Kurski swoje trzy grosze dołożył do tego ;)

Cytuj:
Atmosfera politycznego skandalu oraz dramat rodzinny spowodowały, że zdecydowałam się zrezygnować z koncertu 50-lecia, który miał się odbyć na festiwalu w Opolu.

Cytuj:
Politycy odchodzą,muzyka zostaje.Poszłam do tv walczyć o Kaję,a Kaja się wycofała.Nie zmieni to mojego stosunku do niej i uwielbienia dla jej talentu. Opole to miejsce bliskie mojemu sercu.

https://www.facebook.com/official.maryl ... z/?fref=ts


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 24 maja 2017, 13:27 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Michu, kto jak kto, ale Rodowicz wspominając o polityce powinna ''ugryźć się w język''. Nie przeszkadzało jej śpiewanie na festiwalu piosenki radzieckiej czy podczas stanu wojennego, i tak na fali od 50 lat ;).
Poza tym jeśli ktoś sprzyja Kurskiemu z wyborczej, to nie będzie sprzyjał Kurskiemu z tvp jak wspomniana Kayah.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 24 maja 2017, 13:56 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
W dupach się tym "artystom" poprzewracało. Od lat żerują na gminnych festynach opłacanych z naszych podatków, gdzie kasują ogromne pieniądze, zupełnie zapominając o tym, że gdyby sprzedawali bilety na swoje " występy" , to prawie nikt by nie przychodził na te ich chałtury. Ile znacie osób, które są w stanie zapłacic za bilet na koncert np Dody ? Ja żadnej.

Ale jak sie przyjezdza do pcimia dolnego na " dożynki" to gmina chętnie wypłaca kokosy i pózniej mozna sie bujać na ściankach z głupią minką.

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 24 maja 2017, 14:01 
renoraines napisał(a):
Michu, kto jak kto, ale Rodowicz wspominając o polityce powinna ''ugryźć się w język''. Nie przeszkadzało jej śpiewanie na festiwalu piosenki radzieckiej czy podczas stanu wojennego, i tak na fali od 50 lat ;)

Prawda. Piszemy jednak o powodach rezygnacji Maryli z wystąpienia w Opolu, więc napisałem, że nie tylko o śmierć matki tutaj chodzi.
Frank napisał(a):
Od lat żerują na gminnych festynach opłacanych z naszych podatków, gdzie kasują ogromne pieniądze, zupełnie zapominając o tym, że gdyby sprzedawali bilety na swoje " występy" , to prawie nikt by nie przychodził na te ich chałtury.

Również 100% racji.

Koncert RedLips na dniach Mielca 2016r.
Obrazek
Kto normalnie poszedłby i zapłacił za to gówno? To nie Vader :cwaniak:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 24 maja 2017, 14:24 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
Michu napisał(a):
Kto normalnie poszedłby i zapłacił za to gówno?


No właśnie, może warto sprawdzić ? Z doświadczenia wiem, ze gawiedz na jarmarkach chmielo-wikliniarskich popija piwko i ma w pompie czy ktos tam z playbacku sie wygina na scenie, czy tez DJ puszcza muze. Natomiast zapłacenie 100 pln za bilet, zeby konkretnie kogos zobaczyc/ posłuchac -to juz zupełnie inna sprawa ;)

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 24 maja 2017, 15:27 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 8579
Lokalizacja: Lubelskie LJA
Moje BMW: Mercedes-Benz CLS
Kod silnika: 320CDI 7G-Tronic
Garaż: 93' E36 Sedan Calypsorot
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=107879

99' E46 Coupe Topasblau
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=119679

07' CLS W219 7G-Tronic
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=151028
No chyba, że co innego Zenek Martyniuk panowie :cwaniak:

_________________
"Nie sztuką jest zwrócić uwagę swoim autem spojlerami i laminatami, sztuką jest zrobić to bez nich"
Obrazek
Był: 93' E36 Sedan 316i Calypsorot Metallic - Bimbrowóz (2009-2012)
Był: 99' E46 Coupe 320Ci Topasblau - Smerfeta (2012-2015)
Jest: 07' Mercedes-Benz CLS W219 320CDI 7G-Tronic - Czarna Locha (2015-Obecnie)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 24 maja 2017, 15:33 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
Dżordż napisał(a):
No chyba, że co innego Zenek Martyniuk panowie
Zenek tez raczej z miejsko-gminnych funduszy ostro ciśnie :/

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 135  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL