BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 23:33

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1225 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 62  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 28 lutego 2020, 21:42 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8212
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Witam Was serdecznie

Nie wiem czy wiecie , ale własnie wybuchł kryzys. Jesteśmy na samym samym początku tego kryzysu, ale już zaczęły się spadki. Czekamy na dane za pierwszy kwartał 2020 w Chinach. To w tedy wybuchną największe spadki. Ogólnie Chiny przestały działać, to nie są żarty. Na aliexpres nie jestem w stanie nic kupić... Koronowirus sieje zniszczenia, chyba wiecie co to oznacza?

Obrazek

Przepraszam, ze ostatnio przyjąłem rolę ,,posłańca ze złymi wiadomościami'' ale chcę Was ostrzec. Wpędzili pól świata w dług, a teraz wywołali prawdopodobnie największy kryzys naszych czasów. Jeśli macie jakieś nieruchomości na kredyt to sprzedajcie je jak najszybciej. Jeszcze macie czas odzyskać pieniądze, a za gotówkę niebawem będziecie kupować nieruchomości za grosze, dosłownie grosze.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 28 lutego 2020, 21:55 
Offline
Naczelny bimbrovnik
Avatar użytkownika

Posty: 9076
Lokalizacja: PTU
Moje BMW: e30
Kod silnika: m52b28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=77118
No straszne, nie możesz kupić jakiegoś chińskiego badziewia i dać zarobić pingpongom :rotfl:
Zazdroszczę Ci problemów, naprawdę.
alduwiel napisał(a):
a za gotówkę niebawem będziecie kupować nieruchomości za grosze, dosłownie grosze.

Nieruchomości nigdy nie kupisz za grosze. A wiesz, dlaczego? Bo nieruchomości się nie produkuje.

_________________
Obrazek

One redline a day keeps a mechanic away.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 28 lutego 2020, 22:04 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 84
największy kryzys już był kiedy bmw wprowadziło samochód z przednim napędem :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 28 lutego 2020, 22:06 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
Alduwiel Ty coś robisz zawodowo? Bo mam wrażenie że masz bardzo dużo czasu na czytanie tych złych proroctw i zgłebianie ich sensu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 28 lutego 2020, 22:18 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8212
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
--==Mały==-- napisał(a):
Alduwiel Ty coś robisz zawodowo? Bo mam wrażenie że masz bardzo dużo czasu na czytanie tych złych proroctw i zgłebianie ich sensu.


:zawstydzony: :zawstydzony: faktycznie mam sporo czasu wolnego... możliwe ,ze za dużo ;) Niemniej jednak wszystko co mówię jest tylko moją opinią , a ja nie boję się wyjść przed szereg i to powiedzieć. Czy miałem rację czy nie czas pokaże ,a Wy osądzicie ;)


Ostatnio edytowano 28 lutego 2020, 22:21 przez alduwiel, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 28 lutego 2020, 22:21 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
alduwiel napisał(a):
faktycznie mam sporo czasu wolnego, ale to wszystko co mówię jest tylko moją opinią i nie boję się wyjść przed szereg i to powiedzieć.
za dużo czasu masz, marsz do robłoty a nie na forum siedzi i się mądruje :rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 28 lutego 2020, 22:26 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8212
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
maaaad napisał(a):
alduwiel napisał(a):
a za gotówkę niebawem będziecie kupować nieruchomości za grosze, dosłownie grosze.

Nieruchomości nigdy nie kupisz za grosze. A wiesz, dlaczego? Bo nieruchomości się nie produkuje.

Mam inne zdanie. Spadek cen w nieruchomosciach spowodowany będzie podniesieniem stop procentowych. Wygląda na to ,ze przez epidemię te spadki będą drastyczne


Ostatnio edytowano 28 lutego 2020, 22:46 przez alduwiel, łącznie edytowano 4 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 28 lutego 2020, 22:27 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23072
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
alduwiel, Ty zwolnij tego kucharzyne u Siebie i sam własnoręcznie kręć placki... będziesz mieć sporo mniej czasu :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 28 lutego 2020, 23:08 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2217
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
Alduwiel, sprzedam mieszkanie i podpisujemy umowę, że za te 300k, za parę miesięcy kupię dwa, a jeśli jednak nie będzie tak jak mówisz, dorzucasz mi 200k rekompensaty. Tak w razie w

Nie powinno być problemu. Skoro piszesz wprost "sprzedawajcie".
Na yt ludzie od 3 lat piszą, że jest banka i nie opłaca się mieszkań kupować, bo zaraz babka pęknie. Mimo to, ciągle nieruchomości drożeją.
Czekam na foto umowy, jak sprzedałeś m3, i za te kasę za parę miesięcy kupisz dwa domy.

Bez sensu trzymać zamrożona kasę w aucie, które za chwilę będzie warte bardzo mało, i nikt go nie kupi, bo nie będzie miał kasy


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 28 lutego 2020, 23:45 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 35
Posty: 1456
Moje BMW: F30
Kod silnika: N20B20
Garaż: było e39 530i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=155769
było e46 325i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=165786
jest f30 328i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168768
alduwiel, Boższ... człowieku... no ale trudno, postaram się podejść metodycznie, ten ostatni raz.

Wiesz, że informacje podawane ludziom są podawane te, na których się zarabia? Nikogo nie interesują przeciętne informacje przeciętnego świata. Media żywią się skrajnościami. Masz myśleć np. że w okół jest pełno zwyroli i patoli bijąca na śmierć swoje dziecko podczas gdy tak na prawdę żyjemy w najbezpieczniejszych czasach w historii współczesnej ludzkości. Różnica polega na tym, że Ty masz łatwy dostęp do tych informacji a dodatkowo ktoś ma profit z wyświetleń. 200 lat temu tacy sami albo i gorsi zwyrole też istnieli, ale nie wiedziałeś o tym dopóki nie stało się to w Twojej wsi.

Jak masz tak dużo czasu to polecam Ci MEGA edukujący film o tym, jak nie dać się wpleść w pułapki manipulacji informacjami. Jakie są częste błędy poznawcze czy w ogóle jakie pułapki logiczne stawia nam nasz własny mózg. Polecam zresztą każdemu.



Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 28 lutego 2020, 23:47 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8212
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Widziałem ten film :D świetny jest ale serio chcesz tu rozpoczynać gadkę o ,,teoriach spiskowych'' typu szczepienia i Andrew Wikfild czy jak mu tam? :D Nie starczy już tego :padam: tu proszę rozmawiajmy o kryzysie ktory moim zdaniem własnie się zaczyna. Zauważcie ,ze pierwszy raz w historii mamy bańkę na nieruchomościach spowodowaną trzymaniem stóp procentowych bliskim zero przez 7 lat! Jak to pierdyknie, a moim zdaniem własnie to sie dzieje to bedą ogromne spadki , a koszta kredytów drastycznie wzrosną. Ludzie z gotówka będą mogli kupować nieruchomości za grosze, bo będzie szło bardzo duzo wytargować. dodatkowo pierwszy raz w historii mamy bańkę i na akcjach i na obligacjach :przestraszony:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 29 lutego 2020, 00:59 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 15986
Lokalizacja: Los Santos
Moje BMW: E30 E46 E83
Kod silnika: M20B25 FTMW!!!
Garaż: ᶘ ᵒᴥᵒᶅ
alduwiel napisał(a):
Mam inne zdanie. Spadek cen w nieruchomosciach spowodowany będzie podniesieniem stop procentowych. Wygląda na to ,ze przez epidemię te spadki będą drastyczne


Ale banki centralne obniżą stopy żeby rozruszać gospodarkę w tym "kryzysie". Mało to już epidemii było w ostatnich 10 latach? Słaba przyczyna do kryzysu wg mnie.

Obrazek

_________________
BMW z duszą skończyły się na Kill 'em All.
Obrazek
Było: '92 E36 320i 2d diamantschwarz/stoff anthrazit; '98 E46 323i 4d farngruen/leder hellbeige, '97 E36 323i->328i 2d arktissilber/leder montana schwarz
Jest: '90 E30 325i 2d diamantschwarz/leder bison schwarz (M3), '05 E46 330ci stahlblau/leder schwarz, '08 E83 X3 3.0si alpinweiss 3/leder nevada tabak


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 29 lutego 2020, 07:18 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
Mimo wszystko od nowego roku inflancka podskoczyła sporo,
Od 5 lat stop nie zmieniono, dalej się wstrzymują. Zobaczymy.
Nie można rzec że problemu nie ma. Jak po dupie ma ktoś dostać to tylko nasze portfele. Wyolbrzymiać nie ma co, ale bagatelizować też nie.

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 29 lutego 2020, 08:53 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8212
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Mały zapytał kim jestem zawodowo. Można rzec ,ze jestem przedsiębiorcą. Przedsiębiorca to taki ktoś kto musi bacznie obserwować otaczający go świat, aby umieć wyłapać potencjalne okazje biznesowe. Dobry przedsiębiorca do perfekcji opanował umiejętność gromadzenia nowych informacji ,a potem umiejętnie je sam interpretuje, wyciąga własne wnioski na bazie których postanawia w coś zainwestować - tak więc w skrócie można powiedzieć, ze każdy kto chce zostać przedsiębiorcą musi mieć oczy i uszy szeroko otwarte. Chyba dla wszystkich jest to oczywiste co napisałem? Im więcej wiesz na jakiś temat tym lepiej zainwestujesz swoje pieniądze i praktycznie w każdym wywiadzie Waren Bufet przypomina, ze został tak dobrym inwestorem bo myśli nie szablonowo :)

https://businessinsider.com.pl/rozwoj-o ... sc/yvtpx8h


Wiecie jakie to trudne? usiąść na 45 min na dupie i z długopisem w reku myśleć nie przerwanie na jeden temat? Własnie po takich przemyśleniach doszedłem do moich jakże szalonych z Waszego punktu widzenia wniosków ;) Tak więc temat o 500 milionach nie powstał na szybko z byle emocji powstałej pod wpływem jakieś ,,opinii'' :)

Tomek napisał(a):
alduwiel napisał(a):
Mam inne zdanie. Spadek cen w nieruchomosciach spowodowany będzie podniesieniem stop procentowych. Wygląda na to ,ze przez epidemię te spadki będą drastyczne


Ale banki centralne obniżą stopy żeby rozruszać gospodarkę w tym "kryzysie". Mało to już epidemii było w ostatnich 10 latach? Słaba przyczyna do kryzysu wg mnie.

Obrazek


Tak dokładnie są dwa możliwe rozwiązania z sytuacji. Albo obniżą stopy jeszcze bardziej czyli zrobią ujemne stopy procentowe co ma już miejsce np w Japonii i dodrukują kasę. Ma to logiczne uzasadnienie bo po co mieli by znowu chować trupa zgniłego do szafy skoro tą technika schowali go w 2008 ,a wiadomym było ,ze on kiedyś wypłynie? Ano po to ,aby zlikwidować gotówkę :) Kryzys wybucha, oni drukują, robią ujemne stopy. Ludzie rzucają się na banki, aby wypłacać własną gotówkę (przy ujemnych stopach banki będą pobierać prowizje za trzymanie kasy na kontach tak jak teraz wypłacają jakieś grosze) Ludzie zamiast tracić kasę co miesiąc będą woleli wypłacić kasę i trzymać pod poduszką w domu, a to pogłębi kryzys - więc będą mieli wreszcie potężny pretekst , aby zlikwidować gotówkę.
Po co likwidują gotówkę? Tutaj już zapraszam do tematu 500 milionów bo to teorie spiskowe ;)
Teraz wyjaśnię dlaczego moim zdaniem do tego nie dojdzie. Likwidację gotówki przeprowadzą innymi sposobami bo to jeden z ich celów, a kryzys który szykują już od czasu WTC wreszcie wypłynie na powierzchnie. Stanie się tak bo nie ma komu skupować amerykańskich obligacji. Podczas kryzysu w 2008 Chiny stały bardzo dobrze i cały ten dodruk nie spowodował inflacji bo własnie Chiny skupowały na potęgę Amerykańskie obligacje, teraz gdy Chiny opchane są na ful nic nie wartymi Amerykańskimi obligacjami, oraz gdy same w sobie mają kryzys to moim zdaniem będzie ,,Big Bang!'' Amerykańce nie będą mieli innej opcji jak tylko sprawić, aby kapitał wrócił kusząc wysokimi stopami. A trzy jestem świecie przekonany,ze nie po to tworzyli bańkę na nieruchomieniach, aby ja teraz delikatnie rozładować :evil: pamiętajcie nic w przyrodzie nie dzieję się bez przyczyny i tak jak oszukali Frankowiczów tak teraz oszukają wszystkich kredytobiorców. Chodzi o transfer bogactwa jaki zgromadziła klasa średnia do kieszeni najbogatszych. Po to są kryzysy i słusznie Waldek zauważył ,ze jest sporo osób, które chcą się na takim kryzysie wzbogacić. Jak dobrze pomyslicie to i Wy mozecie byc takimi osobami.

Dlatego moim zdaniem teraz to wszystko padnie, a im własnie o to chodziło. Pytanie należy zdać po co ludzie którzy nami rządzą chcieli by doprowadzić do takiego kataklizmu? mało im jeszcze ? Przecież już mają wszystko!

https://forsal.pl/artykuly/1101376,roth ... strii.html

jak prześledzicie ruchy grubasów to zauważycie ,ze od 2016 wyprzedają swoje nieruchomości, jakie winsoki możne wyciągnąć z tego przedsiębiorca ?


kszyhu napisał(a):
Mimo wszystko od nowego roku inflancka podskoczyła sporo,
Od 5 lat stop nie zmieniono, dalej się wstrzymują. Zobaczymy.
Nie można rzec że problemu nie ma. Jak po dupie ma ktoś dostać to tylko nasze portfele. Wyolbrzymiać nie ma co, ale bagatelizować też nie.


tak inflacja już zaczęła szaleć, moim zdaniem mamy własnie początek i nie będzie tak różowo jak bylo w 2008 :/

kai napisał(a):
Alduwiel, sprzedam mieszkanie i podpisujemy umowę, że za te 300k, za parę miesięcy kupię dwa, a jeśli jednak nie będzie tak jak mówisz, dorzucasz mi 200k rekompensaty. Tak w razie w

Nie powinno być problemu. Skoro piszesz wprost "sprzedawajcie".
Na yt ludzie od 3 lat piszą, że jest banka i nie opłaca się mieszkań kupować, bo zaraz babka pęknie. Mimo to, ciągle nieruchomości drożeją.
Czekam na foto umowy, jak sprzedałeś m3, i za te kasę za parę miesięcy kupisz dwa domy.


kai to ciut inaczej będzie wyglądało. Spadki dotrą do nas prawdopodobnie za około rok jeśli nie dwa. Jeśli sprzedasz dziś mieszkanie za 300 tys i dołożysz do tego jeszcze 200 w gotowce to za tę kasę wytargujesz budynek wielomieszkaniowy za grosze gdzie za jedno mieszkanie zapłacisz okolo 80-100 tys. Az tak dobrze jak Ty to widzisz nie będzie. Bo sytuacja jest taka ,ze faktycznie mieszkań brakuje. Ceny spadną bo nie będzie dostępu do taniego kredytu i ludzie zostaną zmuszeni do kupowania za gotówkę której de facto nikt nie będzie miał i tak własnie napędzać się będą spadki na nieruchomościach. To będą czasy w których ludzie z gotówką będą poszukiwani jak białe kruki. A posiadanie gotówki czyli możliwość szybkiego rozwiązania problemu strony przeciwnej (brak możliwości spłaty raty kredytu) sprawiać będzie ,ze będziesz mógł TYYYYYYYLE stargować :)


Edit Tomek bylem przekonany , ze krach wybuchnie przez jakąs wielką suszę czy cos w tym stylu, ale epidemia jest do tego nawet lepsza :/ czekamy na rozwój sytuacji.... jak szczepionka się znajdzie szybko ( w co wątpie ) to kryzysu moze nie bedzie tzn teraz moze nie będzie...


Ostatnio edytowano 29 lutego 2020, 14:39 przez alduwiel, łącznie edytowano 10 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 29 lutego 2020, 09:05 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
maaaad napisał(a):
Bo nieruchomości się nie produkuje.


Tak, socjalizm je DAJE :rotfl: :rotfl:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 29 lutego 2020, 12:06 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8212
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Nie wiem czy wiecie co to cykle koniekturalne , ale zobaczcie jak banki centralne na potęgę skupują złoto. Nawet nasz narodowy ściągnął wreszcie złoto z Anglii.

Ja jestem optymistą i to nie poprawnym - wierzę, ze nie możliwe nie istnieje!

Ale gdybym byl pesymistą to zapewne zgadzałbym się z tym co poniżej



Ale zwróćcie uwagę na to

Obrazek

Skoro Amerykanie sami postulują o konieczność wybudowania w większości dworców w Polsce ramp najazdowych z których czołgi mogły by zjechać z pociągu na zwykły teren to ??? A drugie pytanie to po co nam tutaj na stałe wojska USA??


W Niemczech panuje taka oto propaganda

Obrazek

Obrazek

Media wmawiają ludziom w Niemczech ,ze u nas totalitaryzm jak u Łukaszenki. Jak przyjdzie pora to przyślą tutaj wojska ,,w obronie demokracji'' a opinia publiczna EU im przyklaśnie. Dokładnie tak samo było podczas zaborów. Tez przyszli tutaj ratować demokrację :dobani:



Obrazek

Obrazek

Tak jak mowilem czekamy na dane za pierwszy kwartał roku i w tedy to jebnie :/


Ostatnio edytowano 12 marca 2020, 15:51 przez alduwiel, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 29 lutego 2020, 14:03 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 2098
Lokalizacja: Warszawa Włochy/Wola
Moje BMW: BMW
Kod silnika: 007
Garaż: Taki tam stary rupieć.
Jeśli nie w Chinach, to produkcja przeniesie się do Bangladeszu czy innego kur**dołka. To jest za duża kasa, żeby zamknąć produkcję. Kwestia miesiąca, dwóch lub maksymalnie trzech miesięcy i wróci do normy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 29 lutego 2020, 14:31 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2217
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
a Polska sciagnela to zloto? wiem, ze dokupywali, ale dalej bylo za granica, co jest absurdem :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 29 lutego 2020, 18:35 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8212
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Ahh. :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

what is the closest gas station to me

Spadki widać już pełną gębą. Jak zaczną gadać o krachu wszechczasow to będziecie pamiętać ,ze przepowiedziałem to wcześniej, czy tez w tedy będziecie mówić, ze w czasie w którym to przepowiedziałem było to już oczywistym i nic ciekawego nie odkryłem? :)

Edit
25 lutego juz trąbiłem w temacie 500 milionów ,ze własnie zaczął się krach ;) teraz zobaczycie dokąd prowadzi królicza nora...

Edit 2
Jakby kogoś ciekawiło dlaczego sprzedałem mój piękny nowy dom w czerwcu zeszłego roku to teraz chyba juz wszystko rozumiecie co? ;)

Waldek wiesz co wymyślili na Cyprze czy Malcie jakbyś kryzys? Taki podatek ze w razie krachu to państwo może zabrać 20% z kont obywatelom ;) a takim co mają duzo kasy to zabiorą chyba 80% czy jakoś. No tak tylko Ci napomknę bo w tym programie duzy w maluchu wspominales , ze odkładasz kasę ... oczywiście i Was przestrzegam przed trzymaniem gotówki w bankach, tzn w banku w skrytce bankowej powinno byc ok, ale nie na koncie :)


Obrazek

Obrazek

A to tylko piątek...





co Ty na to Waldek? Zobacz jaką przepowiednię wspólnik Sorosa juz 2 lata temu przepowiedział :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

wujekwaldus napisał(a):
zadnego kryzysu nie ma i nie bedzie jeszcze dlugo. chociazby dlatego bo wiele ludzi czeka na kryzys aby na nim zarobic. ale to juz nie 2008rok. kiedys kredyy mogl dostac kazdy bez wkladu. dzis masz min 10-20 procent wkladu. to skutecznie eliminuje niewyplacalnych klientow i sprawia ze kredyt jest mniej ryzykowny. rynek finansowy w pl i na swiecie ma sie bardzo dobrze.



Jak widać wspólnik Sorosa już 2 lata temu miał inne zdanie...jak będzie oczywiście sami się zaraz przekonacie bo to własnie się dzieje :oczami:


zobaczcie co tam w Niemczech :przestraszony:

https://www.facebook.com/globalneoslepi ... 720887769/

ludzie ponoć podostawali listy, aby porobić zapasy na min 2 tyg...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 1 marca 2020, 11:10 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23072
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
Boisz się Koronawirusa to napij się spirytusa :)



Bez panik Panowie bez paniki....


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1225 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 62  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL